Spelprogram - Pojkar, Div 14 Borås Ö

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Borås AIK Emil Jylhänlahti 0739593685 Röd/Blå/Röd
Bredared/Sandhult Fredrik Ejderhall 0709981557 Blå/Blå/Blå
Brämhults IK Andreas Järnström 033122572 0737231255 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Vit Martin Nelsén 0707713002 Grön/Vit/Grön
Dalsjöfors GoIF Jim Fridlund 0723970010 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Fristads GoIF Daniel Pettersson 0703178909 Grön/Vit/Grön
Mariedals IK Zoran Petrovic 0703286571 Blå-vit/Vit/Blå
Sparsörs AIK Magnus Thell 0761041901 Svart/Vit/Gul
Ulricehamns IFK Röd Jonas Emtervall 0733999990 Blå-Svart/Svart/Svart
Äspereds IF Malin Sätterskog 0708156236 Svart, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 13:00 Byttorps IF Vit - Mariedals IK Byttorps IP C
2019-05-05 14:00 Brämhults IK - Sparsörs AIK Brämhults IP C
2019-05-05 15:00 Bredared/Sandhult - Ulricehamns IFK Röd Hagavallen, Bredared
2019-05-05 16:45 Dalsjöfors GoIF - Fristads GoIF Gårdavallen A-plan
2019-05-07 18:30 Borås AIK - Äspereds IF Bodavallen C konstgräs
2019-05-08 18:00 Fristads GoIF - Byttorps IF Vit Hedens IP
2019-05-12 14:00 Mariedals IK - Brämhults IK Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-05-12 16:00 Sparsörs AIK - Bredared/Sandhult Trollevi B
2019-05-12 16:00 Äspereds IF - Dalsjöfors GoIF Lundavallen
2019-05-15 18:45 Ulricehamns IFK Röd - Borås AIK Lassalyckan C-plan
2019-05-19 11:00 Brämhults IK - Fristads GoIF Brämhults IP C
2019-05-19 15:00 Bredared/Sandhult - Mariedals IK Hagavallen, Bredared
2019-05-19 15:00 Byttorps IF Vit - Dalsjöfors GoIF Byttorps IP C
2019-05-19 16:30 Borås AIK - Sparsörs AIK Bodavallen C konstgräs
2019-05-19 18:15 Ulricehamns IFK Röd - Äspereds IF Lassalyckan C-plan
2019-05-23 18:00 Äspereds IF - Byttorps IF Vit Lundavallen
2019-05-26 16:00 Fristads GoIF - Bredared/Sandhult Hedens IP
2019-05-26 16:30 Mariedals IK - Borås AIK Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-05-26 16:45 Dalsjöfors GoIF - Brämhults IK Gårdavallen A-plan
2019-05-28 18:00 Sparsörs AIK - Ulricehamns IFK Röd Trollevi B
2019-05-30 10:15 Ulricehamns IFK Röd - Mariedals IK Lassalyckan C-plan
Juni
2019-06-02 12:30 Brämhults IK - Byttorps IF Vit Brämhults IP C
2019-06-02 15:00 Bredared/Sandhult - Dalsjöfors GoIF Hagavallen, Bredared
2019-06-02 15:00 Sparsörs AIK - Äspereds IF Trollevi B
2019-06-02 16:30 Borås AIK - Fristads GoIF Bodavallen C konstgräs
2019-06-09 10:00 Äspereds IF - Brämhults IK Lundavallen
2019-06-09 15:00 Mariedals IK - Sparsörs AIK Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-06-09 16:30 Fristads GoIF - Ulricehamns IFK Röd Hedens IP
2019-06-09 17:00 Byttorps IF Vit - Bredared/Sandhult Byttorps IP C
2019-06-09 18:00 Dalsjöfors GoIF - Borås AIK Gårdavallen A-plan
2019-06-16 11:00 Mariedals IK - Äspereds IF Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-06-16 15:00 Bredared/Sandhult - Brämhults IK Hagavallen, Bredared
2019-06-16 15:00 Sparsörs AIK - Fristads GoIF Trollevi B
2019-06-18 18:30 Borås AIK - Byttorps IF Vit Bodavallen C konstgräs
2019-06-18 18:45 Ulricehamns IFK Röd - Dalsjöfors GoIF Lassalyckan C-plan
2019-06-23 Bredared/Sandhult - Äspereds IF Hagavallen, Bredared
2019-06-23 16:00 Dalsjöfors GoIF - Sparsörs AIK Gårdavallen A-plan
2019-06-23 17:00 Byttorps IF Vit - Ulricehamns IFK Röd Byttorps IP C
2019-06-23 17:00 Fristads GoIF - Mariedals IK Hedens IP
2019-06-23 17:30 Brämhults IK - Borås AIK Brämhults IP C
2019-06-27 19:30 Borås AIK - Bredared/Sandhult Bodavallen C konstgräs
2019-06-30 16:00 Mariedals IK - Dalsjöfors GoIF Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-06-30 18:00 Sparsörs AIK - Byttorps IF Vit Trollevi B
2019-06-30 18:00 Äspereds IF - Fristads GoIF Lundavallen
Juli
2019-07-03 19:15 Ulricehamns IFK Röd - Brämhults IK Lassalyckan C-plan
Augusti
2019-08-14 18:15 Fristads GoIF - Dalsjöfors GoIF Hedens IP
2019-08-16 18:45 Ulricehamns IFK Röd - Bredared/Sandhult Lassalyckan C-plan
2019-08-18 16:00 Sparsörs AIK - Brämhults IK Trollevi B
2019-08-18 16:00 Äspereds IF - Borås AIK Lundavallen
2019-08-18 17:00 Mariedals IK - Byttorps IF Vit Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-08-25 15:00 Bredared/Sandhult - Sparsörs AIK Hagavallen, Bredared
2019-08-25 15:00 Byttorps IF Vit - Fristads GoIF Byttorps IP C
2019-08-25 16:30 Borås AIK - Ulricehamns IFK Röd Bodavallen C konstgräs
2019-08-25 17:00 Brämhults IK - Mariedals IK Brämhults IP C
2019-08-25 18:00 Dalsjöfors GoIF - Äspereds IF Gårdavallen A-plan
September
2019-09-01 10:00 Äspereds IF - Ulricehamns IFK Röd Lundavallen
2019-09-01 12:45 Dalsjöfors GoIF - Byttorps IF Vit Gårdavallen A-plan
2019-09-01 15:15 Fristads GoIF - Brämhults IK Hedens IP
2019-09-01 16:30 Mariedals IK - Bredared/Sandhult Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-09-01 17:00 Sparsörs AIK - Borås AIK Trollevi B
2019-09-08 10:45 Ulricehamns IFK Röd - Sparsörs AIK Lassalyckan C-plan
2019-09-08 13:00 Byttorps IF Vit - Äspereds IF Byttorps IP C
2019-09-08 15:00 Bredared/Sandhult - Fristads GoIF Hagavallen, Bredared
2019-09-08 17:00 Brämhults IK - Dalsjöfors GoIF Brämhults IP C
2019-09-08 17:30 Borås AIK - Mariedals IK Bodavallen C konstgräs
2019-09-15 12:45 Dalsjöfors GoIF - Bredared/Sandhult Gårdavallen A-plan
2019-09-15 13:00 Byttorps IF Vit - Brämhults IK Byttorps IP B
2019-09-15 14:00 Mariedals IK - Ulricehamns IFK Röd Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-09-15 14:30 Fristads GoIF - Borås AIK Hedens IP
2019-09-15 16:00 Äspereds IF - Sparsörs AIK Lundavallen
2019-09-21 10:00 Sparsörs AIK - Mariedals IK Trollevi B
2019-09-21 11:00 Brämhults IK - Äspereds IF Brämhults IP C
2019-09-22 15:00 Bredared/Sandhult - Byttorps IF Vit Hagavallen, Bredared
2019-09-22 15:45 Ulricehamns IFK Röd - Fristads GoIF Lassalyckan C-plan
2019-09-22 17:30 Borås AIK - Dalsjöfors GoIF Bodavallen C konstgräs
2019-09-27 17:30 Fristads GoIF - Sparsörs AIK Hedens IP
2019-09-29 13:30 Dalsjöfors GoIF - Ulricehamns IFK Röd Gårdavallen A-plan
2019-09-29 14:00 Brämhults IK - Bredared/Sandhult Brämhults IP C
2019-09-29 16:00 Äspereds IF - Mariedals IK Lundavallen
2019-09-29 17:00 Byttorps IF Vit - Borås AIK Byttorps IP C