Spelprogram - Flickor, Div 6 Vara

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arentorp Helås FK Carolina Hölmark 0793352753 0793352753 Svart/Svart/Svart
Falköpings KIK Vit Joakim Karlgren 0708691588 0708691588 vita/vita/vita
Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga Stefan Kvist 0108880950 Blå-svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svart Jenny Ottersten 0739248079 Röd-Svart/Svart/Svart
Nossebro IF Patrik Johansson 0733161189 Blå-vit / Blå-blå
Råda BK Svart Håkan Jungslätt 0736206386 Vit-Grön/Grön/Vit
Sils IF Röd Magnus Andersson 0709286127 Rödvit/Vit/Vit
Vara SK Per Svensson 0705564679 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:30 Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga - Nossebro IF Nya IP C
2019-05-04 09:30 Råda BK Svart - Vara SK Rådavallen
2019-05-05 16:00 Lidköpings FK Svart - Arentorp Helås FK Ågårdsvallen D
2019-05-05 17:00 Sils IF Röd - Falköpings KIK Vit Silbohof D-plan
2019-05-07 18:00 Arentorp Helås FK - Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga Kedumsvallen C
2019-05-07 19:00 Nossebro IF - Sils IF Röd Brovallen
2019-05-12 14:00 Falköpings KIK Vit - Råda BK Svart Dotorpsplan E
2019-05-12 18:00 Vara SK - Lidköpings FK Svart Torsvallen D-plan
2019-05-18 10:00 Sils IF Röd - Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga Silbohof D-plan
2019-05-18 14:30 Råda BK Svart - Nossebro IF Rådavallen
2019-05-19 10:00 Lidköpings FK Svart - Falköpings KIK Vit Ågårdsvallen C
2019-05-19 18:00 Vara SK - Arentorp Helås FK Torsvallen D-plan
2019-05-20 18:30 Falköpings KIK Vit - Vara SK Dotorpsplan E
2019-05-21 18:30 Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga - Råda BK Svart Nya IP C
2019-05-21 19:00 Nossebro IF - Lidköpings FK Svart Brovallen
2019-05-23 18:30 Arentorp Helås FK - Sils IF Röd Kedumsvallen C
2019-05-27 18:30 Falköpings KIK Vit - Arentorp Helås FK Dotorpsplan E
2019-05-29 18:30 Vara SK - Nossebro IF Torsvallen D-plan
2019-05-30 09:30 Råda BK Svart - Sils IF Röd Rådavallen
Juni
2019-06-02 16:00 Lidköpings FK Svart - Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga Ågårdsvallen C
2019-06-03 18:00 Sils IF Röd - Lidköpings FK Svart Silbohof D-plan
2019-06-04 18:30 Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga - Vara SK Nya IP C
2019-06-04 19:00 Nossebro IF - Falköpings KIK Vit Brovallen
2019-06-05 18:30 Arentorp Helås FK - Råda BK Svart Kedumsvallen C
2019-06-10 18:30 Falköpings KIK Vit - Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga Dotorpsplan E
2019-06-11 19:00 Nossebro IF - Arentorp Helås FK Brovallen
2019-06-12 18:30 Vara SK - Sils IF Röd Torsvallen D-plan
2019-06-16 10:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Svart Ågårdsvallen C
2019-06-17 18:30 Falköpings KIK Vit - Sils IF Röd Dotorpsplan E
2019-06-18 18:00 Nossebro IF - Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga Brovallen
2019-06-19 18:30 Vara SK - Råda BK Svart Torsvallen D-plan
2019-06-19 18:30 Arentorp Helås FK - Lidköpings FK Svart Kedumsvallen C
Augusti
2019-08-15 18:30 Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga - Arentorp Helås FK Nya IP C
2019-08-18 10:00 Lidköpings FK Svart - Vara SK Ågårdsvallen D
2019-08-18 17:00 Sils IF Röd - Nossebro IF Silbohof D-plan
2019-08-20 18:00 Nossebro IF - Råda BK Svart Brovallen
2019-08-22 18:00 Arentorp Helås FK - Vara SK Kedumsvallen C
2019-08-23 18:00 Falköpings KIK Vit - Lidköpings FK Svart Dotorpsplan E
2019-08-25 09:30 Råda BK Svart - Falköpings KIK Vit Rådavallen
2019-08-25 14:30 Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga - Sils IF Röd Nya IP C
2019-08-27 18:00 Lidköpings FK Svart - Nossebro IF Ågårdsvallen C
September
2019-09-01 12:30 Råda BK Svart - Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga Rådavallen B-plan
2019-09-01 17:00 Sils IF Röd - Arentorp Helås FK Silbohof D-plan
2019-09-01 18:00 Vara SK - Falköpings KIK Vit Torsvallen D-plan
2019-09-03 18:00 Nossebro IF - Vara SK Brovallen
2019-09-03 18:30 Arentorp Helås FK - Falköpings KIK Vit Kedumsvallen C
2019-09-08 14:30 Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga - Lidköpings FK Svart Nya IP C
2019-09-08 17:00 Sils IF Röd - Råda BK Svart Silbohof D-plan
2019-09-11 18:00 Falköpings KIK Vit - Nossebro IF Dotorpsplan E
2019-09-15 15:30 Råda BK Svart - Arentorp Helås FK Rådavallen
2019-09-15 16:00 Lidköpings FK Svart - Sils IF Röd Ågårdsvallen C
2019-09-15 17:00 Vara SK - Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga Torsvallen D-plan
2019-09-17 18:00 Arentorp Helås FK - Nossebro IF Kedumsvallen C
2019-09-21 09:30 Råda BK Svart - Lidköpings FK Svart Rådavallen B-plan
2019-09-22 14:30 Jung/Kvänum/EdsväraN.Vånga - Falköpings KIK Vit Nya IP C
2019-09-22 16:00 Sils IF Röd - Vara SK Silbohof D-plan