Spelprogram - Flickor, Dív 8 Falköping

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Falköpings KIK Christian Spångsjö 0708104507 Röd/Röd/Röda
Floby/Grolanda Markus Göransson 051516261 0706999807 Vit/Svart/Svart
Skövde KIK Vit Tobias Strålman 0702341825 Vit/Svart/Svart
Tidaholms GoIF Peter Lann 0709925371 Svart-vit/Svart/Svart
Varnhem/Axvall Per Nyberg 0705333173 Vit/Röd/Röd
Åsarp-Trädet FK Johanna Eriksson 0727440011 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 15:30 Floby/Grolanda - Varnhem/Axvall Björkåsen C
2019-05-02 18:00 Åsarp-Trädet FK - Falköpings KIK Åsarps IP
2019-05-04 10:00 Skövde KIK Vit - Tidaholms GoIF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-07 18:30 Tidaholms GoIF - Floby/Grolanda Ulvesborg C1
2019-05-09 18:30 Varnhem/Axvall - Åsarp-Trädet FK Varnhems IP
2019-05-12 11:15 Falköpings KIK - Skövde KIK Vit Dotorpsplan E
2019-05-14 18:30 Varnhem/Axvall - Falköpings KIK Axevalla IP, 7-manna
2019-05-15 18:30 Åsarp-Trädet FK - Tidaholms GoIF Åsarps IP
2019-05-19 16:00 Floby/Grolanda - Skövde KIK Vit Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-05-21 17:30 Falköpings KIK - Floby/Grolanda Dotorpsplan E
2019-05-21 18:30 Tidaholms GoIF - Varnhem/Axvall Ulvesborg C1
2019-05-23 18:30 Skövde KIK Vit - Åsarp-Trädet FK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-28 18:30 Tidaholms GoIF - Falköpings KIK Ulvesborg C1
2019-05-31 18:00 Varnhem/Axvall - Skövde KIK Vit Varnhems IP
Juni
2019-06-02 11:00 Åsarp-Trädet FK - Floby/Grolanda Åsarps IP
2019-06-04 18:30 Tidaholms GoIF - Skövde KIK Vit Ulvesborg C1
2019-06-04 18:30 Varnhem/Axvall - Floby/Grolanda Axevalla IP, 7-manna
2019-06-09 11:15 Falköpings KIK - Åsarp-Trädet FK Dotorpsplan E
2019-06-12 18:30 Åsarp-Trädet FK - Varnhem/Axvall Åsarps IP
2019-06-13 18:30 Skövde KIK Vit - Falköpings KIK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-15 16:00 Floby/Grolanda - Tidaholms GoIF Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-06-18 18:30 Tidaholms GoIF - Åsarp-Trädet FK Ulvesborg C1
2019-06-20 18:30 Skövde KIK Vit - Floby/Grolanda Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-25 18:00 Falköpings KIK - Varnhem/Axvall Dotorpsplan E
Augusti
2019-08-15 18:00 Floby/Grolanda - Falköpings KIK Ekvallen C, Hasselbacksplan
2019-08-18 16:00 Åsarp-Trädet FK - Skövde KIK Vit Åsarps IP
2019-08-20 18:30 Varnhem/Axvall - Tidaholms GoIF Varnhems IP
2019-08-21 18:00 Falköpings KIK - Tidaholms GoIF Dotorpsplan E
2019-08-23 18:30 Floby/Grolanda - Åsarp-Trädet FK Björkåsen C
2019-08-24 10:00 Skövde KIK Vit - Varnhem/Axvall Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-29 18:00 Åsarp-Trädet FK - Falköpings KIK Åsarps IP
2019-08-31 10:00 Skövde KIK Vit - Tidaholms GoIF Lillegårdens IP, 7 mot 7
September
2019-09-01 15:00 Floby/Grolanda - Varnhem/Axvall Björkåsen C
2019-09-03 18:30 Varnhem/Axvall - Åsarp-Trädet FK Axevalla IP, 7-manna
2019-09-07 11:00 Tidaholms GoIF - Floby/Grolanda Ulvesborg C1
2019-09-08 11:15 Falköpings KIK - Skövde KIK Vit Dotorpsplan E
2019-09-11 18:30 Åsarp-Trädet FK - Tidaholms GoIF Åsarps IP
2019-09-13 18:30 Varnhem/Axvall - Falköpings KIK Varnhems IP
2019-09-15 15:00 Floby/Grolanda - Skövde KIK Vit Björkåsen C
2019-09-21 10:00 Skövde KIK Vit - Åsarp-Trädet FK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-21 11:00 Tidaholms GoIF - Varnhem/Axvall Ulvesborg C1
2019-09-22 11:15 Falköpings KIK - Floby/Grolanda Dotorpsplan E
2019-09-24 18:00 Varnhem/Axvall - Skövde KIK Vit Axevalla IP, 7-manna
2019-09-28 11:00 Åsarp-Trädet FK - Floby/Grolanda Åsarps IP
2019-09-28 11:00 Tidaholms GoIF - Falköpings KIK Ulvesborg C1