Spelprogram - Futsal Flickor 2007

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF Blå Johan Pheiffer 0706059666 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF Vit Johan Pheiffer 0706059666 Blå/Blå/Blåa
BK Häcken Jenny Katarina Rönnegård 0703204860 gul-svart randig, svart, svarta
IFK Björkö Johnny Olsson 0734390773 Grön/Vit/grön
IK Zenith Jeanette Henricson 0707695071 Grön/Vit/grön
Jitex Mölndal BK Andreas Larsson 0702050539 Lila/Lila/Lila
Kärra KIF Jon Stockhaus 0708650244 Gul/Blå/Gula
Landvetter IF Lila Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF Rosa Joel Rask Röd/Vit/Vit
Lerums IS Anders Holmberg +46739852991 lila/vit/lila
Lindome GIF Fredrik Lennartsson Vit-svart-randig/Svart/Vit
Mossens BK Per Östlund Svart/Svart/Svart
Solängens BK Bengt Erik Björnwall 0765533022 Vit/Vit/Vita
Torslanda IK Anna Attenius Röd/Röd/Röd
Öjersjö IF Andreas Genne 0727129700 Vit/Blå/Blåa
Ösets BK Jens Strand 0707500215 gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-11-09 11:00 Bergums IF Vit - Torslanda IK Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-09 12:30 Lerums IS - BK Häcken Novahallen
2019-11-09 15:00 Mossens BK - Landvetter IF Rosa Frejaskolan Sporthall
2019-11-09 15:30 Kärra KIF - IK Zenith Brunnsboskolan Sporthall
2019-11-09 16:00 Landvetter IF Lila - Ösets BK Önnerödshallen
2019-11-09 16:00 Lindome GIF - Jitex Mölndal BK Almåsskolan B-hall
2019-11-10 14:00 IFK Björkö - Öjersjö IF Björkö Gymnastiksal
Omgång 2
2019-11-16 10:00 Solängens BK - Lerums IS Sörgårdshallen
2019-11-16 11:00 Bergums IF Blå - Öjersjö IF Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-17 16:00 BK Häcken - Kärra KIF Ryaskolan Sporthall
2019-11-17 18:00 IK Zenith - IFK Björkö Ryaskolan Sporthall
Omgång 3
2019-11-23 10:00 Kärra KIF - Solängens BK Brunnsboskolan Sporthall
2019-11-23 11:00 Jitex Mölndal BK - Landvetter IF Rosa Sörgårdshallen
2019-11-23 12:30 Lerums IS - Bergums IF Blå Novahallen
2019-11-23 15:00 Mossens BK - Torslanda IK Frejaskolan Sporthall
2019-11-23 16:00 Lindome GIF - Ösets BK Almåsskolan B-hall
2019-11-23 16:00 Öjersjö IF - IK Zenith Öjersjö Brunn
2019-11-24 11:15 Landvetter IF Lila - Bergums IF Vit Landvetter idrottshall
2019-11-24 14:00 IFK Björkö - BK Häcken Björkö Gymnastiksal
Omgång 4
2019-11-30 12:30 Lerums IS - Kärra KIF Novahallen
2019-11-30 14:00 Bergums IF Blå - IK Zenith Gärdssåsskolan Sporthall
2019-11-30 16:00 BK Häcken - Öjersjö IF Ryaskolan Sporthall
Omgång 5
2019-12-07 10:00 Kärra KIF - Bergums IF Blå Brunnsboskolan Sporthall
2019-12-07 14:00 Lindome GIF - Landvetter IF Lila Almåsskolan B-hall
2019-12-07 15:00 Mossens BK - Bergums IF Vit Frejaskolan Sporthall
2019-12-07 16:00 IK Zenith - BK Häcken Ryaskolan Sporthall
2019-12-07 17:00 Torslanda IK - Jitex Mölndal BK Ryaskolan Sporthall
2019-12-08 14:00 IFK Björkö - Lerums IS Björkö Gymnastiksal
2019-12-08 15:00 Landvetter IF Rosa - Ösets BK Pinntorpshallen
Omgång 6
2019-12-14 09:00 Solängens BK - IK Zenith Sörgårdshallen
2019-12-14 11:00 Bergums IF Blå - BK Häcken Gärdssåsskolan Sporthall
2019-12-14 12:30 Lerums IS - Öjersjö IF Novahallen
2019-12-14 15:30 Kärra KIF - IFK Björkö Brunnsboskolan Sporthall
Omgång 7
2019-12-15 15:10 Ösets BK - Torslanda IK Flatåsskolan
2020-01-11 12:00 Jitex Mölndal BK - Mossens BK Sörgårdshallen
2020-01-11 15:30 Landvetter IF Rosa - Landvetter IF Lila Önnerödshallen
2020-01-11 16:00 Lindome GIF - Bergums IF Vit Almåsskolan B-hall
2020-01-11 16:00 Öjersjö IF - Kärra KIF Öjersjö Brunn
2020-01-12 14:00 IFK Björkö - Bergums IF Blå Björkö Gymnastiksal
2020-01-12 16:00 IK Zenith - Lerums IS Ryaskolan Sporthall
Omgång 8
2020-01-18 11:00 Bergums IF Blå - Torslanda IK Gärdssåsskolan Sporthall
2020-01-18 11:00 Jitex Mölndal BK - IFK Björkö Sörgårdshallen
2020-01-18 14:00 Öjersjö IF - Lindome GIF Ugglums Idrottshall
2020-01-18 16:00 BK Häcken - Landvetter IF Lila Ryaskolan Sporthall
2020-01-18 17:00 IK Zenith - Mossens BK Ryaskolan Sporthall
2020-01-18 17:00 Landvetter IF Rosa - Kärra KIF Önnerödshallen
2020-01-18 18:10 Ösets BK - Lerums IS Flatåsskolan
Omgång 9
2020-01-25 12:00 Öjersjö IF - Bergums IF Blå Partille Arena B-hall
2020-01-25 12:30 Lerums IS - Solängens BK Hjällsnäshallen
2020-01-26 14:00 IFK Björkö - IK Zenith Björkö Gymnastiksal
2020-01-26 17:30 Kärra KIF - BK Häcken Brunnsboskolan Sporthall
Omgång 10
2020-02-01 10:00 Solängens BK - Kärra KIF Sörgårdshallen
2020-02-01 12:00 Bergums IF Blå - Landvetter IF Lila Gärdssåsskolan Sporthall
2020-02-01 12:30 Lerums IS - IK Zenith Östads skola Idrottshall
2020-02-01 13:30 Jitex Mölndal BK - Öjersjö IF Sörgårdshallen
2020-02-01 16:00 Ösets BK - IFK Björkö Frejaskolan Sporthall
2020-02-02 12:00 Bergums IF Vit - Lerums IS Gärdssåsskolan Sporthall
2020-02-02 16:00 BK Häcken - Lindome GIF Ryaskolan Sporthall
2020-02-02 18:00 Torslanda IK - Mossens BK Ryaskolan Sporthall
Omgång 11
2020-02-08 12:00 Öjersjö IF - BK Häcken Partille Arena A-hall
2020-02-09 14:00 IFK Björkö - Solängens BK Björkö Gymnastiksal
2020-03-01 12:00 Kärra KIF - Lerums IS Provisorisk sporthall Backa
2020-12-31 IK Zenith - Bergums IF Blå Ryaskolan Sporthall
Omgång 12
2020-02-22 11:00 Bergums IF Blå - Mossens BK Gärdssåsskolan Sporthall
2020-02-22 12:00 Bergums IF Vit - Kärra KIF Gärdssåsskolan Sporthall
2020-02-22 12:30 Lerums IS - Lindome GIF Novahallen
2020-02-22 15:30 Landvetter IF Lila - IFK Björkö Önnerödshallen
2020-02-22 16:00 Ösets BK - IK Zenith Flatåsskolan
2020-02-22 17:00 BK Häcken - Landvetter IF Rosa Ryaskolan Sporthall
2020-02-23 17:00 Torslanda IK - Öjersjö IF Ryaskolan Sporthall
Omgång 13
2020-02-29 11:00 Jitex Mölndal BK - IK Zenith Sörgårdshallen
2020-02-29 12:00 Öjersjö IF - Landvetter IF Rosa Partille Arena A-hall
2020-02-29 16:00 BK Häcken - Bergums IF Blå Ryaskolan Sporthall
2020-03-01 14:00 IFK Björkö - Kärra KIF Björkö Gymnastiksal