Spelprogram - Träningsmatcher Juniorer Göteborg

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ale United (HJ) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alingsås IF FF (HJ) Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås KIK (DJ) Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Angered BK (HJ) Kenan Hammadeh 0732670577
Angered MBIK (HJ) Frankie Boakye 0739749088 Svart, Svart, Svarta
Askims IK (DJ) Antoine Meunier 0705637146 Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (HJ) Johan Karlsson 0708152758 Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (HJ) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Backatorp IF (HJ) Ulf Ljunggren 0707856455 Röd, Svart, Röd
Bergdalens IK (DJ) Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Bergsjön SK (HJ) Bergsjön SK(Föreningen) blå, blå, blå
Bergums IF (HJ) Anders Jakobsson 0303228091 0793379441 Blå, Blå, Blåa
BK Astrio (P19) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Häcken (DJ) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P19) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Dalen/Krokslätts FF (HJ) Alexander Hayes 0708956959 Gul/Blå, Blå, Gul
Donsö IS (DJ) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Donsö IS (HJ) Anders Olsson 0708631257 blå/vit randig, Blå, Blå
Floda BoIF (DJ) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (HJ) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
GAIS (HJ) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GFF/Azalea BK (HJ) Rasmus "Räven" Linderås 0709281195 Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs FF (DJ) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs FF/Azalea BK (HJ) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Halvorstorps IS (HJ) Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (HJ) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hovås Billdal IF (DJ) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (HJ) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hönö IS (DJ) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Mölndal Fotboll (HJ) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Warta (HJ) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Väster (HJ) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster / Näsets SK (DJ) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Fjärås (DJ) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Fjärås (HJ) Lennart Sugiardjo 0706330577 Röd, Vit, Röd
IFK Göteborg (HJ) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Trollhättan (HJ) IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IK Zenith (HJ) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
Jitex Mölndal BK (DJ) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (HJ) Marcus Pettersson 0730721702 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kareby/kongahälla (HJ) Kareby IS(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Kode IF (DJ) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF (HJ) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) Kopparbergs/Göteborg FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kungälvs FF (DJ) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kållered SK (DJ) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kärra KIF (DJ) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (HJ) Samuel Castellon 0705472929 Gul, Blå, Gula
Landvetter IF 2003 (DJ) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Landvetter IS (HJ) Sebastian Olausson 0723049960 Grön, Grön, Grön
Lerums IS (DJ) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (HJ) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lindome GIF (HJ) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lunden Överås BK (HJ) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Mariebo IK (DJ) Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Mariedals IK (HJ) Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Mossens BK (HJ) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF (DJ) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (HJ) Martin Sternlert 0709857503 Gul, Svart, Gul
Nittorps IK (DJ) Sandra Lundgren 0723886595 Röd/Svart, Svart, Röd
Nol IK (HJ) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Norrby IF (HJ) Norrby IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Näsets SK (HJ) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK (DJ) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (HJ) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Partille IF FK (HJ) Partille IF FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Qviding FIF (DJ) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (HJ) Jonathan Berntsson 0768061777 Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P19) Jonathan Berntsson 0768061777 Vinröd, Vit, Vit
Romelanda UF (DJ) Romelanda UF(Föreningen) Gul, Svart, Gul/Svarta
Skepplanda BTK (HJ) Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Solängens BK (HJ) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenkullen GoIK (DJ) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (HJ) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (DJ) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (HJ) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Torslanda IK (DJ) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (HJ) Jöran Brahn 0723317206 Röd, Röd, Röd
Trollhättan BOIS (HJ) Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Tölö IF (DJ) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Utbynäs SK (DJ) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (HJ) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utsiktens BK (HJ) Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Wargöns IK (HJ) Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Västra Frölunda IF (HJ) Mehmet Saglik 0765329445 Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (DJ) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (HJ) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Älvsborg FF (DJ) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (HJ) Anders Lordemyr 0769555500 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (HJ) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Öckerö IF (HJ) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Örgryte IS FF (DJ) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (HJ) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 19:15 060904035 Norrby IF (HJ) - Nordstrands IF (HJ) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-01-24 18:00 060904041 Örgryte IS FF (HJ) - Angered MBIK (HJ) Hammarviken Arena
2020-01-24 19:00 060904067 Älvsborg FF (HJ) - Solängens BK (HJ) 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2020-01-24 19:30 060904039 GAIS (HJ) - Jönköping Södra IF FF (HJ) Valhalla 1 Konstgräs
2020-01-31 19:00 060904042 Västra Frölunda IF (HJ) - Angered MBIK (HJ) 1 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2020-02-01 12:00 060904024 Askims IK (DJ) - IF Väster / Näsets SK (DJ) 1 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2020-02-01 14:15 060904003 Qviding FIF (P19) - Sävedalens IF (HJ) 11 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-02-01 16:30 060904109 Utbynäs SK (DJ) - Store Bergan IL (DJ) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-02 12:00 060904018 Jonsereds IF (HJ) - IK Zenith (HJ) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-02-02 13:00 060904097 Hisingsbacka FC (HJ) - Nol IK (HJ) 8 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-02-02 13:15 060904040 Hovås Billdal IF (HJ) - Donsö IS (HJ) 5 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2020-02-02 17:00 060904036 Askims IK (HJ) - Angered BK (HJ) 4 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2020-02-02 17:00 060904047 Kållered SK (DJ) - Onsala BK (DJ) 0 - 1 Kållered Sportcenter 1
2020-02-06 18:45 060904071 Backatorp IF (HJ) - Stenkullen GoIK (HJ) 4 - 4 Backavallen 1 Konstgräs
2020-02-09 13:00 060904079 Älvsborg FF (HJ) - Västra Frölunda IF (HJ) 7 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2020-02-15 14:15 060904001 Qviding FIF (P19) - BK Astrio (P19) 7 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-02-15 16:00 060904116 Ytterby IS (HJ) - IF Warta (HJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-02-15 16:15 060904115 Qviding FIF (HJ) - Lunden Överås BK (HJ) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-02-16 11:00 060904084 Sävedalens IF (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) 4 - 6 Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-16 13:00 060904075 Solängens BK (HJ) - Nol IK (HJ) Eklandavallen Konstgräs 1
2020-02-16 13:00 060904083 Sävedalens IF (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) 0 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-19 18:30 060904140 Västra Frölunda IF (HJ) - Nol IK (HJ) 5 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2020-02-20 19:45 060904013 Älvängens IK (HJ) - Kareby/kongahälla (HJ) Älvevi 2 Konstgräs
2020-02-20 20:00 060904017 Lerums IS (HJ) - Floda BoIF (HJ) 5 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-20 20:15 060904066 Örgryte IS FF (DJ) - Kållered SK (DJ) 1 - 1 Hammarviken Arena
2020-02-20 20:15 060904112 Sävedalens IF (DJ) - Kärra KIF (DJ) 4 - 0 Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-22 11:00 060904070 Stenkullen GoIK (HJ) - Backatorp IF (HJ) 8 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2020-02-22 11:00 060904107 Hönö IS (DJ) - Göteborgs FF (DJ) 4 - 2 Hönö Arena 1
2020-02-22 14:15 060904002 Qviding FIF (P19) - Lindome GIF (HJ) 5 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-02-22 15:15 060904060 Hovås Billdal IF (HJ) - Torslanda IK (HJ) Hovås Billdal Arena 1
2020-02-22 15:30 060904139 BK Häcken (DJ) - Onsala BK (DJ) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-02-22 16:15 060904131 Qviding FIF (HJ) - Solängens BK (HJ) 4 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-02-22 19:00 060904142 Sävedalens IF (HJ) - Sandar IL (HJ) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-23 11:00 060904056 Älvsborg FF (DJ) - BK Häcken (DJ) Påvelund 1 Konstgräs
2020-02-23 11:45 060904082 Sävedalens IF (HJ) - IF Warta (HJ) Inst. Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-23 12:00 060904020 Lindome GIF (HJ) - Landvetter IS (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-02-23 12:00 060904043 Jonsereds IF (HJ) - IFK Fjärås (HJ) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-02-23 12:15 060904094 Angered BK (HJ) - Kärra KIF (HJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-02-23 12:30 060904110 Mossens BK (HJ) - Lunden Överås BK (HJ) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-02-23 13:00 060904105 Älvsborg FF (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) Påvelund 1 Konstgräs
2020-02-23 14:15 060904150 Örgryte IS FF (HJ) - IF Mölndal Fotboll (HJ) Hammarviken Arena
2020-02-25 19:30 060904052 Jonsereds IF (HJ) - Dalen/Krokslätts FF (HJ) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-02-28 19:00 060904114 Lindome GIF (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Lindevi IP 3 Konstgräs
2020-02-29 11:00 060904058 Öckerö IF (HJ) - Älvsborg FF (HJ) Prästängen 1 Konstgräs
2020-02-29 11:00 060904072 Stenkullen GoIK (HJ) - Alingsås IF FF (HJ) Stenkullens IP 2 KG
2020-02-29 11:00 060904111 Mossens BK (HJ) - IF Mölndal Fotboll (HJ) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-02-29 12:15 060904061 Kärra KIF (HJ) - Nol IK (HJ) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2020-02-29 13:00 060904009 Älvsborg FF (DJ) - Örgryte IS FF (DJ) Påvelund 1 Konstgräs
2020-02-29 13:00 060904101 Ale United (HJ) - Solängens BK (HJ) Vimmervi 2 Konstgräs
2020-02-29 14:00 060904016 Älvängens IK (HJ) - Jonsereds IF (HJ) Älvevi 2 Konstgräs
2020-02-29 14:00 060904054 Askims IK (DJ) - Hovås Billdal IF (DJ) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-02-29 14:00 060904074 Mölnlycke IF (HJ) - Landvetter IS (HJ) Mölnlycke IP
2020-02-29 14:15 060904048 Qviding FIF (HJ) - IK Zenith (HJ) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-02-29 16:00 060904037 Askims IK (HJ) - Backatorp IF (HJ) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-02-29 16:15 060904005 Qviding FIF (HJ) - Skepplanda BTK (HJ) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-03-01 11:00 060904078 IF Väster / Näsets SK (DJ) - Donsö IS (DJ) Önneredsplan 1 Konstgräs
2020-03-01 12:15 060904093 Angered BK (HJ) - Mariedals IK (HJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-03-01 12:30 060904149 Örgryte IS FF (HJ) - Bergums IF (HJ) Hammarviken Arena
2020-03-01 13:00 060904081 Sävedalens IF (HJ) - Västra Frölunda IF (HJ) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-01 13:30 060904015 Donsö IS (HJ) - Göteborgs FF/Azalea BK (HJ) Donsövallen
2020-03-01 14:00 060904055 Mölnlycke IF (DJ) - Kode IF (DJ) Mölnlycke IP
2020-03-01 14:00 060904104 Solängens BK (HJ) - IF Väster (HJ) Eklandavallen Konstgräs 1
2020-03-01 14:15 060904092 Angered BK (HJ) - Mariedals IK (HJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-03-01 14:30 060904019 Lindome GIF (HJ) - Ytterby IS (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-01 15:00 060904096 BK Häcken (DJ) - Kållered SK (DJ) Slättadamm 2 konstgräs
2020-03-01 15:00 060904133 Näsets SK (HJ) - Assyriska BK (HJ) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2020-03-01 16:30 060904117 Floda BoIF (DJ) - Jitex Mölndal BK (DJ) Flodala IP 3 KG
2020-03-01 16:30 060904146 Lunden Överås BK (HJ) - Floda BoIF (HJ) Överåsvallen 1 Konstgräs
2020-03-01 18:15 060904130 Sävedalens IF (DJ) - Stenkullen GoIK (DJ) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-05 20:00 060904026 Lerums IS (HJ) - Skepplanda BTK (HJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-03-06 18:45 060904143 Landvetter IF 2003 (DJ) - Utbynäs SK (DJ) Landvetter IP B-plan
2020-03-07 11:00 060904068 Stenkullen GoIK (HJ) - Landvetter IS (HJ) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-07 12:00 060904077 Mölnlycke IF (HJ) - Näsets SK (HJ) Mölnlycke IP
2020-03-07 12:00 060904125 Lerums IS (DJ) - Landvetter IF 2003 (DJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-03-07 12:15 060904062 Kärra KIF (HJ) - IF Väster (HJ) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2020-03-07 13:00 060904123 Kareby/kongahälla (HJ) - Kode IF (HJ) Kareby Hed
2020-03-07 13:15 060904134 Sävedalens IF (DJ) - Kungälvs FF (DJ) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-07 13:30 060904031 Torslanda IK (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-07 14:15 060904119 Ytterby IS (HJ) - Bergums IF (HJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-07 15:15 060904011 Solängens BK (HJ) - Askims IK (HJ) Eklandavallen Konstgräs 1
2020-03-07 15:15 060904030 Torslanda IK (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-07 15:30 060904049 Kode IF (DJ) - IF Väster / Näsets SK (DJ) Inst. Kode IP 3 Konstgräs
2020-03-07 15:30 060904145 BK Häcken (DJ) - Hönö IS (DJ) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-03-07 16:15 060904007 Qviding FIF (HJ) - Halvorstorps IS (HJ) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-03-08 12:00 060904014 Älvängens IK (HJ) - Trollhättan BOIS (HJ) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-08 12:00 060904085 IF Mölndal Fotboll (HJ) - Jonsereds IF (HJ) Åbyvallen 2 Konstgräs
2020-03-08 13:00 060904065 Näsets SK (HJ) - Kareby/kongahälla (HJ) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2020-03-08 13:00 060904098 Älvsborg FF (HJ) - Göteborgs FF/Azalea BK (HJ) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-08 13:30 060904073 Donsö IS (HJ) - Backatorp IF (HJ) Donsövallen
2020-03-08 14:00 060904051 IF Warta (HJ) - Nol IK (HJ) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-08 15:15 060904108 Kärra KIF (HJ) - Torslanda IK (HJ) Backavallen 1 Konstgräs
2020-03-08 15:15 060904151 BK Häcken (DJ) - Hovås Billdal IF (DJ) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-03-08 16:00 060904034 Kärra KIF (DJ) - Älvsborg FF (DJ) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2020-03-08 16:00 060904038 Askims IK (HJ) - Sävedalens IF (HJ) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-03-08 17:00 060904135 Ytterby IS (DJ) - Alingsås KIK (DJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-08 17:30 060904148 Örgryte IS FF (HJ) - Qviding FIF (HJ) Hammarviken Arena
2020-03-10 20:00 060904137 Näsets SK (HJ) - GFF/Azalea BK (HJ) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2020-03-12 20:00 060904012 Lerums IS (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-03-12 20:15 060904122 Partille IF FK (HJ) - Skepplanda BTK (HJ) Lexby 2 Konstgräs
2020-03-13 19:30 060904127 Solängens BK (HJ) - Kärra KIF (HJ) Eklandavallen Konstgräs 1
2020-03-14 11:00 060904069 Stenkullen GoIK (HJ) - Dalen/Krokslätts FF (HJ) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-14 12:00 060904050 Kareby/kongahälla (HJ) - Kärra KIF (HJ) Kareby Hed
2020-03-14 14:00 060904076 Mölnlycke IF (HJ) - Näsets SK (HJ) Mölnlycke IP
2020-03-14 14:30 060904091 Angered BK (HJ) - Lerums IS (HJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-03-14 15:30 060904132 Sävedalens IF (DJ) - Onsala BK (DJ) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-14 16:15 060904006 Qviding FIF (HJ) - Wargöns IK (HJ) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-03-15 12:15 060904129 Landvetter IS (HJ) - Jonsereds IF (HJ) Landvetter IP A-plan
2020-03-15 13:00 060904106 Älvsborg FF (HJ) - Sävedalens IF (HJ) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-15 13:00 060904136 Solängens BK (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Eklandavallen Konstgräs 1
2020-03-15 13:30 060904147 Stenkullen GoIK (DJ) - Tölö IF (DJ) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-15 14:00 060904099 Utsiktens BK (HJ) - Moss FK Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-15 14:15 060904121 IF Warta (HJ) - Bergums IF (HJ) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-15 14:30 060904021 Lindome GIF (HJ) - Öckerö IF (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-15 15:00 060904059 Kareby/kongahälla (HJ) - IFK Trollhättan (HJ) Kareby Hed
2020-03-15 15:00 060904095 BK Häcken (DJ) - Kode IF (DJ) Slättadamm 2 konstgräs
2020-03-15 16:30 060904118 Floda BoIF (DJ) - Alingsås KIK (DJ) Flodala IP 3 KG
2020-03-18 20:00 060904141 Kärra KIF (HJ) - Assyriska BK (HJ) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2020-03-19 20:00 060904025 Lerums IS (HJ) - IF Väster (HJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-03-21 11:00 060904057 Öckerö IF (HJ) - Torslanda IK (HJ) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-21 12:15 060904063 Kärra KIF (HJ) - Backatorp IF (HJ) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2020-03-21 12:15 060904152 Qviding FIF (HJ) - Bergsjön SK (HJ) Härlanda Park 2 Konstgräs
2020-03-21 12:30 060904087 Göteborgs FF/Azalea BK (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Majvallen 1 Konstgräs
2020-03-21 13:00 060904138 Näsets SK (HJ) - Solängens BK (HJ) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2020-03-21 15:00 060904086 Göteborgs FF/Azalea BK (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Majvallen 1 Konstgräs
2020-03-21 15:30 060904080 Sävedalens IF (HJ) - Torslanda IK (HJ) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-22 11:15 060904089 Kärra KIF (HJ) - Bergums IF (HJ) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2020-03-22 12:00 060904124 Lerums IS (DJ) - IFK Fjärås (DJ) Inst. Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-03-22 12:15 060904128 Landvetter IS (HJ) - IF Mölndal Fotboll (HJ) Landvetter IP A-plan
2020-03-22 13:30 060904033 Donsö IS (HJ) - Askims IK (HJ) Donsövallen
2020-03-22 14:00 060904064 Älvängens IK (HJ) - Partille IF FK (HJ) Älvevi 2 Konstgräs
2020-03-22 14:30 060904022 Lindome GIF (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-22 15:00 060904153 Näsets SK (HJ) - Floda BoIF (HJ) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2020-03-22 16:00 060904102 Dalen/Krokslätts FF (HJ) - Solängens BK (HJ) Krokslättsvallen konstgräs
2020-03-22 16:00 060904126 Romelanda UF (DJ) - Kungälvs FF (DJ) Romevi 3 Konstgräs
2020-03-24 20:00 060904053 Jonsereds IF (HJ) - Lerums IS (HJ) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-03-28 12:00 060904120 Bergums IF (HJ) - Utbynäs SK (HJ) Bergumsvallen Konstgräs
2020-03-28 12:15 060904100 Kärra KIF (DJ) - Hönö IS (DJ) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2020-03-29 12:00 060904029 Jonsereds IF (HJ) - IF Väster (HJ) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-03-29 12:00 060904090 Solängens BK (HJ) - IF Warta (HJ) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2020-03-29 12:30 060904088 Göteborgs FF/Azalea BK (HJ) - Torslanda IK (HJ) Majvallen 1 Konstgräs
2020-03-29 14:30 060904023 Lindome GIF (HJ) - Kärra KIF (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-03-29 15:30 060904144 BK Häcken (DJ) - Qviding FIF (DJ) Tuvevallen 2 Konstgräs
2020-03-29 16:00 060904032 Torslanda IK (HJ) - GAIS (HJ) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-29 16:00 060904103 Dalen/Krokslätts FF (HJ) - IF Mölndal Fotboll (HJ) Krokslättsvallen konstgräs
2020-03-31 19:45 060904044 Floda BoIF (HJ) - Älvängens IK (HJ) Älvevi 2 Konstgräs
2020-04-01 20:00 060904046 Örgryte IS FF (DJ) - BK Häcken (DJ) Hammarviken Arena
2020-12-31 060904008 Qviding FIF (HJ) - Backatorp IF (HJ) Härlanda Park 1 Konstgräs