Spelprogram - Träningsmatcher Övriga serier herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio (K1H) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Walldia (D6H) BK Walldia(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Genevad/Veinge IF (K2H) Genevad/Veinge IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Getinge IF (K2H) Getinge IF(Föreningen) Grön, Vita, Grön
Gislaveds IS (P19) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Glommens IF (K2H) Glommens IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Grimetons IK (K2H) Grimetons IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Harplinge IK (K2H) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
HGH FC (K2H) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Hyltebruks IF (K2H) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
IF Böljan (K1H) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Leikin (K2H) IF Leikin(Föreningen) orange, svarta, orange
IF Norvalla (K2H) IF Norvalla(Föreningen) gul, blåa, gula
Knäreds IK (D6H) Knäreds IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kvibille BK (K1H) Kvibille BK(Föreningen) blå, vita, vit
Laholms FK (K1H) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Laholms FK (Ung) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Lilla Tjärby IK (K2H) Lilla Tjärby IK(Föreningen) Blå/röd-randig, Blå, Blå
Lilla Träslövs FF (K1H) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Ränneslövs GIF (K2H) Ränneslövs GIF(Föreningen) Grönvit randig, Vita, Grönvit randiga
Simlångsdalens IF (K2H) Simlångsdalens IF(Föreningen) Blå, Svart , Blå
Skogaby BK (D6H) Skogaby BK(Föreningen) röd, röda, röda
Skogaby BK (K2H) Skogaby BK(Föreningen) röd, röda, röda
Skuggan BoIS (K2H) Skuggan BoIS(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Slöinge GOIF (K2H) Slöinge GOIF(Föreningen) vit, vita, vita
Smålandstenar GoIF (Utv) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Sätila/Ubbhult (Utv) Sätila SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Ullareds IK (K1H) Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Vapnö IF (K2H) Vapnö IF(Föreningen) röd, svart, svart
Våxtorps BoIS (D6H) Våxtorps BOIS(Föreningen) Herr :Vit dam: blå /röd-svart randig, Herr:Blå Dam: Svart, Herr:Vit Dam: blå/ Svart
Ätrans FF (K2H) Ätrans FF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-01 10:00 071017007 Genevad/Veinge IF (K2H) - Lilla Tjärby IK (K2H) 0 - 5 Veinge Konstgräs
2020-02-01 12:00 071017008 Våxtorps BoIS (D6H) - Knäreds IK (D6H) 5 - 3 Veinge Konstgräs
2020-02-01 15:00 071017006 Laholms FK (Ung) - Skogaby BK (D6H) 2 - 3 Glänninge Park B
2020-02-01 17:00 071017005 Laholms FK (K1H) - BK Walldia (D6H) 4 - 1 Glänninge Park B
2020-02-08 10:00 071017011 Skogaby BK (D6H) - Våxtorps BoIS (D6H) 2 - 2 Veinge Konstgräs
2020-02-08 11:00 071017009 Knäreds IK (D6H) - Laholms FK (Ung) 0 - 1 Glänninge Park B
2020-02-08 12:00 071017012 BK Walldia (D6H) - Genevad/Veinge IF (K2H) 4 - 1 Veinge Konstgräs
2020-02-08 13:00 071017010 Lilla Tjärby IK (K2H) - Laholms FK (K1H) 3 - 0 Glänninge Park B
2020-02-15 10:00 071017013 Genevad/Veinge IF (K2H) - Laholms FK (K1H) 1 - 1 Veinge Konstgräs
2020-02-15 12:00 071017014 Knäreds IK (D6H) - Skogaby BK (D6H) Veinge Konstgräs
2020-02-16 16:30 071017023 Ullareds IK (K1H) - Gislaveds IS (P19) Inst. Hedevi 4
2020-02-19 17:00 071017027 Glommens IF (K2H) - Ätrans FF (K2H) 1 - 1 Kristineslätt IP 5
2020-02-19 19:30 071017015 Våxtorps BoIS (D6H) - Laholms FK (Ung) Glänninge Park B
2020-02-22 13:00 071017020 Getinge IF (K2H) - HGH FC (K2H) 2 - 4 Getinge IP konstgräs
2020-02-22 14:00 071017016 Lilla Tjärby IK (K2H) - BK Walldia (D6H) Veinge Konstgräs
2020-02-22 16:00 071017003 Vapnö IF (K2H) - Skuggan BoIS (K2H) Tranevall
2020-02-23 15:30 071017024 Ullareds IK (K1H) - BK Astrio (K1H) Hedevi 4
2020-02-29 14:00 071017017 HGH FC (K2H) - Vapnö IF (K2H) Tranevall
2020-03-08 15:00 071017021 Getinge IF (K2H) - IF Leikin (K2H) Getinge IP konstgräs
2020-03-19 19:00 071017025 IF Böljan (K1H) - Ullareds IK (K1H) Falkenbergs IP
2020-03-28 12:00 071017019 IF Böljan (K1H) - Lilla Träslövs FF (K1H) Falkenbergs IP
2020-03-28 13:00 071017004 Hyltebruks IF (K2H) - Smålandstenar GoIF (Utv) Örnvallen konstgräs
2020-03-28 13:00 071017028 Getinge IF (K2H) - Simlångsdalens IF (K2H) Getinge IP konstgräs
2020-03-28 13:40 071017018 HGH FC (K2H) - IF Leikin (K2H) Tranevall
2020-03-28 14:00 071017002 IF Norvalla (K2H) - Sätila/Ubbhult (Utv) Norvalla IP
2020-03-29 13:00 071017026 Ränneslövs GIF (K2H) - Skogaby BK (K2H) Veinge Konstgräs
2020-04-10 14:00 071017001 Lilla Tjärby IK (K2H) - Kvibille BK (K1H) L:a Tjärby IP A
2020-04-13 10:00 071017022 Slöinge GOIF (K2H) - Grimetons IK (K2H) Kristineslätt IP 5