Spelprogram - Div 1 Södra Götaland, damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-13 12:00 IS Halmia - Eskilsminne IF 2 - 1 100 Halmstad Arena P6
2019-04-13 15:00 Färjestadens GOIF - Dösjöbro IF 3 - 1 50 Tallhöjdens IP
2019-04-13 15:00 Hittarps IK - Lörby IF 2 - 1 Laröds IP A-plan
2019-04-14 14:00 Karlskrona FF - IF Böljan Falkenberg 1 - 1 Hästö IP 1
2019-04-14 14:00 Hammenhögs IF - Växjö DFF Akademi 4 - 1 Hamondavallen A-plan
2019-04-14 14:00 Ifö Bromölla IF - Trelleborgs FF 0 - 2 105 Strandängens IP A-plan
Omgång 2
2019-04-18 18:30 Växjö DFF Akademi - Karlskrona FF 0 - 1 73 Värendsvallen
2019-04-18 19:00 Trelleborgs FF - Hittarps IK 2 - 0 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-04-19 13:00 Lörby IF - Hammenhögs IF 0 - 5 70 Lörby Park
2019-04-19 15:00 Eskilsminne IF - Ifö Bromölla IF 1 - 1 Västergårds IP 5, huvudplan
2019-04-20 14:00 IF Böljan Falkenberg - Färjestadens GOIF 1 - 1 158 Falcon Alkoholfri Arena
2019-04-22 14:00 Dösjöbro IF - IS Halmia 2 - 0 150 Dösjöbro IP A-plan
Omgång 3
2019-04-27 14:00 Färjestadens GOIF - Växjö DFF Akademi 2 - 1 30 Tallhöjdens IP
2019-04-27 14:00 Karlskrona FF - Lörby IF 2 - 3 129 Hästö IP 1
2019-04-27 15:00 IF Böljan Falkenberg - Dösjöbro IF 2 - 2 126 Falcon Alkoholfri Arena
2019-04-28 12:00 Hittarps IK - Eskilsminne IF 1 - 2 200 Laröds IP A-plan
2019-04-28 14:00 Hammenhögs IF - Trelleborgs FF 7 - 1 Hamondavallen A-plan
2019-04-28 14:00 Ifö Bromölla IF - IS Halmia 0 - 0 80 Strandängens IP A-plan
Omgång 4
2019-05-04 13:00 Lörby IF - Färjestadens GOIF 0 - 1 Lörby Park
2019-05-04 14:00 IS Halmia - Hittarps IK 2 - 1 Halmstad Arena P1
2019-05-04 14:00 Trelleborgs FF - Karlskrona FF 3 - 1 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-05-04 15:00 Eskilsminne IF - Hammenhögs IF 1 - 3 99 Västergårds IP 5, huvudplan
2019-05-05 15:00 Växjö DFF Akademi - IF Böljan Falkenberg 1 - 4 47 Värendsvallen
2019-05-05 15:00 Dösjöbro IF - Ifö Bromölla IF 0 - 0 87 Dösjöbro IP A-plan
Omgång 5
2019-05-11 14:00 Hammenhögs IF - IS Halmia 2 - 0 59 Hamondavallen A-plan
2019-05-11 14:00 Hittarps IK - Ifö Bromölla IF 2 - 1 70 Laröds IP A-plan
2019-05-11 15:00 Växjö DFF Akademi - Dösjöbro IF 0 - 2 51 Värendsvallen
2019-05-12 15:00 Färjestadens GOIF - Trelleborgs FF 3 - 0 Tallhöjdens IP
2019-05-12 15:00 IF Böljan Falkenberg - Lörby IF 3 - 1 Falcon Alkoholfri Arena
2019-05-12 17:30 Karlskrona FF - Eskilsminne IF 1 - 3 98 Hästö IP 1
Omgång 6
2019-05-18 14:00 Ifö Bromölla IF - Hammenhögs IF 0 - 3 75 Strandängens IP A-plan
2019-05-18 14:00 IS Halmia - Karlskrona FF 1 - 1 Halmstad Arena P1
2019-05-18 14:00 Trelleborgs FF - IF Böljan Falkenberg 1 - 1 80 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-05-18 14:00 Lörby IF - Växjö DFF Akademi 3 - 2 Lörby Park
2019-05-18 15:00 Eskilsminne IF - Färjestadens GOIF 3 - 2 Västergårds IP 5, huvudplan
2019-05-19 14:00 Dösjöbro IF - Hittarps IK 9 - 0 94 Dösjöbro IP A-plan
Omgång 7
2019-05-24 19:00 Karlskrona FF - Ifö Bromölla IF 1 - 4 Hästö IP 1
2019-05-25 13:00 Lörby IF - Dösjöbro IF 1 - 4 Lörby Park
2019-05-25 14:00 Hammenhögs IF - Hittarps IK 8 - 0 100 Hamondavallen A-plan
2019-05-25 15:00 IF Böljan Falkenberg - Eskilsminne IF 2 - 2 105 Falcon Alkoholfri Arena
2019-05-26 14:00 Färjestadens GOIF - IS Halmia 3 - 0 50 Tallhöjdens IP
2019-05-26 15:00 Växjö DFF Akademi - Trelleborgs FF 2 - 1 84 Värendsvallen
Omgång 8
2019-05-30 13:00 Hittarps IK - Karlskrona FF 3 - 1 40 Laröds IP A-plan
2019-05-30 14:00 IS Halmia - IF Böljan Falkenberg 0 - 2 105 Halmstad Arena P1
2019-06-01 14:00 Ifö Bromölla IF - Färjestadens GOIF 1 - 1 90 Strandängens IP A-plan
2019-06-01 14:00 Trelleborgs FF - Lörby IF 1 - 0 300 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-06-01 14:00 Dösjöbro IF - Hammenhögs IF 3 - 1 82 Dösjöbro IP A-plan
2019-06-01 15:00 Eskilsminne IF - Växjö DFF Akademi 3 - 0 Västergårds IP 5, huvudplan
Omgång 9
2019-06-08 14:00 Lörby IF - Eskilsminne IF 0 - 3 Lörby Park
2019-06-08 15:00 IF Böljan Falkenberg - Ifö Bromölla IF 4 - 0 Falcon Alkoholfri Arena
2019-06-09 14:00 Karlskrona FF - Hammenhögs IF 1 - 1 82 Hästö IP 1
2019-06-09 14:00 Växjö DFF Akademi - IS Halmia 1 - 1 83 Värendsvallen
2019-06-09 15:00 Färjestadens GOIF - Hittarps IK 6 - 0 70 Tallhöjdens IP
2019-06-09 16:00 Trelleborgs FF - Dösjöbro IF 1 - 2 Vångavallen, Trelleborg A-plan
Omgång 10
2019-06-15 12:00 Hittarps IK - IF Böljan Falkenberg 1 - 3 120 Laröds IP A-plan
2019-06-15 14:00 Ifö Bromölla IF - Växjö DFF Akademi 2 - 0 60 Strandängens IP A-plan
2019-06-15 14:00 Karlskrona FF - Dösjöbro IF 0 - 3 63 Hästö IP 1
2019-06-16 14:00 IS Halmia - Lörby IF 1 - 2 66 Halmstad Arena P2
2019-06-16 15:00 Eskilsminne IF - Trelleborgs FF 2 - 0 Västergårds IP 5, huvudplan
2019-08-21 18:00 Avbröts 15/6 
Återupptas 21/8 Hammenhögs IF - Färjestadens GOIF 4 - 2 Hamondavallen A-plan
Omgång 11
2019-06-19 19:00 Färjestadens GOIF - Karlskrona FF 2 - 0 101 Tallhöjdens IP
2019-06-19 19:00 Lörby IF - Ifö Bromölla IF 0 - 0 50 Lörby Park
2019-06-20 19:00 Växjö DFF Akademi - Hittarps IK 1 - 2 46 Värendsvallen
2019-06-20 19:15 Dösjöbro IF - Eskilsminne IF 1 - 1 100 Dösjöbro IP A-plan
2019-06-23 14:00 Trelleborgs FF - IS Halmia 0 - 2 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-06-23 15:00 IF Böljan Falkenberg - Hammenhögs IF 1 - 0 84 Falcon Alkoholfri Arena
Omgång 12
2019-06-26 19:00 Ifö Bromölla IF - Eskilsminne IF 1 - 4 50 Strandängens IP A-plan
2019-06-29 12:00 Hittarps IK - Trelleborgs FF 0 - 3 60 Laröds IP A-plan
2019-06-29 13:00 Hammenhögs IF - Lörby IF 4 - 0 125 Hamondavallen A-plan
2019-06-29 14:00 Karlskrona FF - Växjö DFF Akademi 1 - 2 66 Hästö IP 1
2019-06-29 14:00 IS Halmia - Dösjöbro IF 1 - 1 Halmstad Arena P1
2019-06-30 15:00 Färjestadens GOIF - IF Böljan Falkenberg 1 - 0 40 Tallhöjdens IP
Omgång 13
2019-06-05 19:00 Trelleborgs FF - Ifö Bromölla IF 2 - 1 70 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-07-02 19:00 Eskilsminne IF - IS Halmia 2 - 1 Västergårds IP 5, huvudplan
2019-07-06 13:00 Lörby IF - Hittarps IK 2 - 3 Lörby Park
2019-07-06 15:00 IF Böljan Falkenberg - Karlskrona FF 4 - 0 Falcon Alkoholfri Arena
2019-07-06 15:00 Dösjöbro IF - Färjestadens GOIF 2 - 1 71 Dösjöbro IP A-plan
2019-07-07 15:00 Växjö DFF Akademi - Hammenhögs IF 0 - 3 73 Värendsvallen
Omgång 14
2019-08-03 13:00 Lörby IF - Karlskrona FF 0 - 2 Lörby Park
2019-08-03 14:00 IS Halmia - Ifö Bromölla IF 1 - 0 55 Halmstad Arena P2
2019-08-03 14:00 Dösjöbro IF - IF Böljan Falkenberg 2 - 0 90 Dösjöbro IP A-plan
2019-08-05 19:00 Växjö DFF Akademi - Färjestadens GOIF 2 - 1 83 Värendsvallen
2019-08-06 19:00 Eskilsminne IF - Hittarps IK 2 - 0 Västergårds IP 5, huvudplan
2019-08-07 19:00 Trelleborgs FF - Hammenhögs IF 0 - 3 250 Vångavallen, Trelleborg A-plan
Omgång 15
2019-08-10 12:00 Hammenhögs IF - Eskilsminne IF 1 - 5 63 Hamondavallen A-plan
2019-08-10 12:00 Hittarps IK - IS Halmia 1 - 4 30 Laröds IP A-plan
2019-08-10 14:00 Färjestadens GOIF - Lörby IF 1 - 1 90 Tallhöjdens IP
2019-08-10 14:00 Ifö Bromölla IF - Dösjöbro IF 0 - 3 Strandängens IP A-plan
2019-08-10 15:00 IF Böljan Falkenberg - Växjö DFF Akademi 3 - 3 55 Falcon Alkoholfri Arena
2019-08-11 14:00 Karlskrona FF - Trelleborgs FF 1 - 1 93 Hästö IP 1
Omgång 16
2019-08-17 13:00 Ifö Bromölla IF - Hittarps IK 1 - 1 Strandängens IP A-plan
2019-08-17 14:00 IS Halmia - Hammenhögs IF 1 - 1 60 Halmstad Arena P1
2019-08-17 14:00 Lörby IF - IF Böljan Falkenberg 1 - 0 100 Lörby Park
2019-08-17 15:00 Eskilsminne IF - Karlskrona FF 3 - 0 70 Västergårds IP 5, huvudplan
2019-08-17 15:00 Trelleborgs FF - Färjestadens GOIF 1 - 2 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-08-17 15:00 Dösjöbro IF - Växjö DFF Akademi 5 - 1 78 Dösjöbro IP A-plan
Omgång 17
2019-08-24 12:00 Hittarps IK - Dösjöbro IF 0 - 1 Laröds IP A-plan
2019-08-24 13:00 Hammenhögs IF - Ifö Bromölla IF 1 - 1 72 Hamondavallen A-plan
2019-08-24 14:00 Växjö DFF Akademi - Lörby IF 3 - 3 87 Östra IP
2019-08-24 15:00 Färjestadens GOIF - Eskilsminne IF 2 - 0 Tallhöjdens IP
2019-08-24 15:00 IF Böljan Falkenberg - Trelleborgs FF 4 - 1 20 Falcon Alkoholfri Arena
2019-08-25 15:00 Karlskrona FF - IS Halmia 1 - 0 40 Hästö IP 1
Omgång 18
2019-08-31 12:00 Hittarps IK - Hammenhögs IF 2 - 4 150 Laröds IP A-plan
2019-08-31 13:00 IS Halmia - Färjestadens GOIF 2 - 1 113 Örjans Vall
2019-08-31 14:00 Trelleborgs FF - Växjö DFF Akademi 5 - 0 50 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-08-31 14:00 Dösjöbro IF - Lörby IF 2 - 1 88 Dösjöbro IP A-plan
2019-08-31 15:00 Eskilsminne IF - IF Böljan Falkenberg 2 - 2 Västergårds IP 5, huvudplan
2019-09-01 14:00 Ifö Bromölla IF - Karlskrona FF 0 - 2 100 Strandängens IP A-plan
Omgång 19
2019-09-07 12:00 Karlskrona FF - Hittarps IK 2 - 2 65 Hästö IP 1
2019-09-07 13:00 Lörby IF - Trelleborgs FF 1 - 1 Lörby Park
2019-09-07 14:00 Färjestadens GOIF - Ifö Bromölla IF 1 - 0 50 Tallhöjdens IP
2019-09-07 15:00 IF Böljan Falkenberg - IS Halmia 3 - 1 150 Falcon Alkoholfri Arena
2019-09-08 14:00 Hammenhögs IF - Dösjöbro IF 1 - 0 170 Hamondavallen A-plan
2019-09-08 15:00 Växjö DFF Akademi - Eskilsminne IF 0 - 5 51 Värendsvallen
Omgång 20
2019-09-14 14:00 Ifö Bromölla IF - IF Böljan Falkenberg 2 - 1 Strandängens IP A-plan
2019-09-14 14:00 IS Halmia - Växjö DFF Akademi 5 - 1 80 Halmstad Arena P1
2019-09-14 14:00 Dösjöbro IF - Trelleborgs FF 4 - 0 101 Dösjöbro IP A-plan
2019-09-14 15:00 Hammenhögs IF - Karlskrona FF 1 - 2 Hamondavallen A-plan
2019-09-14 15:00 Hittarps IK - Färjestadens GOIF 1 - 1 70 Laröds IP A-plan
2019-09-14 15:00 Eskilsminne IF - Lörby IF 9 - 1 40 Västergårds IP 5, huvudplan
Omgång 21
2019-09-20 19:30 IF Böljan Falkenberg - Hittarps IK 2 - 1 70 Falcon Alkoholfri Arena
2019-09-21 14:00 Färjestadens GOIF - Hammenhögs IF 2 - 0 56 Tallhöjdens IP
2019-09-21 14:00 Trelleborgs FF - Eskilsminne IF 0 - 4 78 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-09-21 14:00 Lörby IF - IS Halmia 2 - 1 68 Lörby Park
2019-09-21 15:30 Dösjöbro IF - Karlskrona FF 4 - 0 87 Dösjöbro IP A-plan
2019-09-22 14:00 Växjö DFF Akademi - Ifö Bromölla IF 0 - 1 89 Värendsvallen
Omgång 22
2019-09-29 14:00 Karlskrona FF - Färjestadens GOIF 1 - 2 114 Hästö IP 1
2019-09-29 14:00 Hammenhögs IF - IF Böljan Falkenberg 3 - 2 100 Hamondavallen A-plan
2019-09-29 14:00 Hittarps IK - Växjö DFF Akademi 3 - 0 Laröds IP A-plan
2019-09-29 14:00 Ifö Bromölla IF - Lörby IF 3 - 0 198 Strandängens IP A-plan
2019-09-29 14:00 IS Halmia - Trelleborgs FF 0 - 3 50 Halmstad Arena P1
2019-09-29 14:00 Eskilsminne IF - Dösjöbro IF 1 - 3 395 Västergårds IP 5, huvudplan