Spelprogram - Div 1 Norra, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-06 14:00 Rynninge IK - Akropolis IF Grenadjärvallen
2019-04-06 15:00 Karlstad BK - Vasalunds IF Våxnäs IP
2019-04-06 16:00 Karlslunds IF HFK - IF Sylvia Karlslund Arena
2019-04-07 15:00 Carlstad United BK - BK Forward Klasmossen IP Konstgräs
2019-04-07 15:00 FC Linköping City - Bodens BK FF Linköping Arena
2019-04-07 15:00 Sandvikens IF - Sollentuna FF Jernvallen
2019-04-07 16:00 Nyköpings BIS - Gefle IF FF Rosvalla IP KG A
2019-04-07 16:00 Team TG FF - Umeå FC Umeå Energi Arena SOL
Omgång 2
2019-04-13 16:00 IF Sylvia - Karlstad BK Östgötaporten
2019-04-13 16:00 Akropolis IF - Carlstad United BK Grimsta IP 1
2019-04-13 16:00 Sollentuna FF - Nyköpings BIS Norrvikens IP 1
2019-04-14 14:00 BK Forward - Team TG FF Trängens IP
2019-04-14 14:00 Bodens BK FF - Sandvikens IF Boden Arena
2019-04-14 15:00 Umeå FC - FC Linköping City Umeå Energi Arena SOL
2019-04-14 15:00 Gefle IF FF - Rynninge IK Gavlevallen
2019-04-14 17:00 Vasalunds IF - Karlslunds IF HFK Skytteholms IP 1
Omgång 3
2019-04-19 15:00 Carlstad United BK - Sollentuna FF Tingvalla IP
2019-04-19 15:00 FC Linköping City - BK Forward Linköping Arena
2019-04-19 15:00 Sandvikens IF - Rynninge IK Jernvallen
2019-04-20 16:00 Karlslunds IF HFK - Akropolis IF Karlslund Arena
2019-04-21 15:00 Team TG FF - IF Sylvia Umeå Energi Arena SOL
2019-04-22 16:00 Nyköpings BIS - Bodens BK FF Rosvalla IP KG A
2019-04-22 17:00 Vasalunds IF - Gefle IF FF Skytteholms IP 1
2019-04-22 17:00 Karlstad BK - Umeå FC Våxnäs IP
Omgång 4
2019-04-26 19:00 IF Sylvia - Nyköpings BIS Östgötaporten
2019-04-27 14:00 BK Forward - Sandvikens IF Trängens IP
2019-04-27 15:00 Gefle IF FF - Carlstad United BK Gavlevallen
2019-04-27 16:00 Sollentuna FF - FC Linköping City Norrvikens IP 1
2019-04-27 16:00 Akropolis IF - Karlstad BK Spånga IP 1
2019-04-28 14:00 Rynninge IK - Team TG FF Grenadjärvallen
2019-04-28 14:00 Bodens BK FF - Karlslunds IF HFK Boden Arena
2019-04-28 15:00 Umeå FC - Vasalunds IF Umeå Energi Arena SOL
Omgång 5
2019-05-01 13:00 Bodens BK FF - BK Forward Boden Arena
2019-05-01 14:00 Sollentuna FF - Karlstad BK Sollentunavallen 1
2019-05-01 15:00 Vasalunds IF - Carlstad United BK Skytteholms IP 1
2019-05-01 15:00 Umeå FC - Akropolis IF Umeå Energi Arena SOL
2019-05-01 16:00 Karlslunds IF HFK - Nyköpings BIS Karlslund Arena
2019-05-01 16:00 IF Sylvia - Rynninge IK Östgötaporten
2019-05-01 17:00 FC Linköping City - Gefle IF FF Linköping Arena
2019-05-01 17:00 Sandvikens IF - Team TG FF Jernvallen
Omgång 6
2019-05-04 15:00 Karlstad BK - Karlslunds IF HFK Tingvalla IP
2019-05-05 15:00 Rynninge IK - FC Linköping City Grenadjärvallen
2019-05-05 15:00 Gefle IF FF - Bodens BK FF Gavlevallen
2019-05-05 15:00 BK Forward - Umeå FC Trängens IP
2019-05-05 15:00 Akropolis IF - Sollentuna FF Spånga IP 1
2019-05-05 16:00 Nyköpings BIS - Sandvikens IF Rosvalla IP KG A
2019-05-05 16:00 Carlstad United BK - IF Sylvia Klasmossen IP Konstgräs
2019-05-05 16:30 Team TG FF - Vasalunds IF Umeå Energi Arena SOL
Omgång 7
2019-05-11 16:00 IF Sylvia - BK Forward Östgötaporten
2019-05-11 16:00 Karlslunds IF HFK - Gefle IF FF Karlslund Arena
2019-05-11 16:00 Sollentuna FF - Rynninge IK Sollentunavallen 1
2019-05-11 16:00 Bodens BK FF - Team TG FF Boden Arena
2019-05-12 15:00 Umeå FC - Carlstad United BK Umeå Energi Arena SOL
2019-05-12 17:00 FC Linköping City - Karlstad BK Linköping Arena
2019-05-12 17:00 Vasalunds IF - Nyköpings BIS Skytteholms IP 1
2019-05-12 17:00 Sandvikens IF - Akropolis IF Jernvallen
Omgång 8
2019-05-18 14:00 Akropolis IF - Bodens BK FF Spånga IP 1
2019-05-18 16:00 Karlslunds IF HFK - Sandvikens IF Karlslund Arena
2019-05-18 16:00 BK Forward - Vasalunds IF Trängens IP
2019-05-19 15:00 Rynninge IK - Umeå FC Grenadjärvallen
2019-05-19 15:00 Team TG FF - Sollentuna FF Umeå Energi Arena SOL
2019-05-19 16:00 Gefle IF FF - IF Sylvia Gavlevallen
2019-05-19 16:00 Nyköpings BIS - FC Linköping City Rosvalla IP KG A
2019-05-19 17:00 Carlstad United BK - Karlstad BK Tingvalla IP
Omgång 9
2019-05-25 14:00 Team TG FF - Karlslunds IF HFK Umeå Energi Arena SOL
2019-05-25 16:00 Karlstad BK - Gefle IF FF Tingvalla IP
2019-05-25 16:00 IF Sylvia - Akropolis IF Östgötaporten
2019-05-25 16:00 Sollentuna FF - BK Forward Sollentunavallen 1
2019-05-25 16:00 Bodens BK FF - Carlstad United BK Boden Arena
2019-05-26 16:00 Umeå FC - Nyköpings BIS Umeå Energi Arena SOL
2019-05-26 17:00 Vasalunds IF - Rynninge IK Skytteholms IP 1
2019-05-26 17:00 Sandvikens IF - FC Linköping City Jernvallen
Omgång 10
2019-05-29 19:00 Rynninge IK - Carlstad United BK Grenadjärvallen
2019-05-29 19:30 BK Forward - Akropolis IF Trängens IP
2019-05-30 15:00 Gefle IF FF - Team TG FF Gavlevallen
2019-05-30 15:00 FC Linköping City - Vasalunds IF Linköping Arena
2019-05-30 15:30 Bodens BK FF - Sollentuna FF Boden Arena
2019-05-30 16:00 Nyköpings BIS - Karlstad BK Rosvalla IP A
2019-05-30 16:00 IF Sylvia - Sandvikens IF Östgötaporten
2019-05-30 17:00 Karlslunds IF HFK - Umeå FC Karlslund Arena
Omgång 11
2019-06-02 15:00 Rynninge IK - Karlslunds IF HFK Grenadjärvallen
2019-06-02 15:00 Karlstad BK - Bodens BK FF Våxnäs IP
2019-06-02 15:00 Akropolis IF - Team TG FF Spånga IP 1
2019-06-02 16:00 Carlstad United BK - FC Linköping City Tingvalla IP
2019-06-02 16:00 Sollentuna FF - IF Sylvia Sollentunavallen 1
2019-06-02 17:00 Vasalunds IF - Sandvikens IF Skytteholms IP 1
2019-06-02 17:30 Umeå FC - Gefle IF FF Umeå Energi Arena SOL
2019-06-03 19:00 Nyköpings BIS - BK Forward Rosvalla IP A
Omgång 12
2019-06-08 16:00 Karlslunds IF HFK - FC Linköping City Karlslund Arena
2019-06-08 16:00 Gefle IF FF - Sollentuna FF Gavlevallen
2019-06-08 16:00 BK Forward - Rynninge IK Trängens IP
2019-06-08 16:00 Akropolis IF - Nyköpings BIS Spånga IP 1
2019-06-09 14:00 Bodens BK FF - Vasalunds IF Boden Arena
2019-06-09 15:00 IF Sylvia - Umeå FC Östgötaporten
2019-06-09 16:45 Team TG FF - Karlstad BK Umeå Energi Arena SOL
2019-06-09 17:00 Sandvikens IF - Carlstad United BK Jernvallen
Omgång 13
2019-06-14 19:00 Karlstad BK - BK Forward Tingvalla IP
2019-06-14 19:00 Umeå FC - Bodens BK FF Umeå Energi Arena SOL
2019-06-14 19:00 FC Linköping City - IF Sylvia Linköping Arena
2019-06-15 14:00 Rynninge IK - Nyköpings BIS Grenadjärvallen
2019-06-15 16:00 Karlslunds IF HFK - Sollentuna FF Karlslund Arena
2019-06-15 16:00 Carlstad United BK - Team TG FF Tingvalla IP
2019-06-15 17:00 Gefle IF FF - Sandvikens IF Gavlevallen
2019-06-16 17:00 Vasalunds IF - Akropolis IF Skytteholms IP 1
Omgång 14
2019-06-20 18:00 Sollentuna FF - Umeå FC Sollentunavallen 1
2019-06-20 19:00 BK Forward - Karlslunds IF HFK Trängens IP
2019-06-23 14:00 Bodens BK FF - Rynninge IK Boden Arena
2019-06-23 15:00 Akropolis IF - Gefle IF FF Spånga IP 1
2019-06-23 15:00 Team TG FF - FC Linköping City Umeå Energi Arena SOL
2019-06-23 16:00 Nyköpings BIS - Carlstad United BK Rosvalla IP A
2019-06-23 17:00 Vasalunds IF - IF Sylvia Skytteholms IP 1
2019-06-23 17:00 Sandvikens IF - Karlstad BK Jernvallen
Omgång 15
2019-06-28 19:00 Carlstad United BK - Karlslunds IF HFK Tingvalla IP
2019-06-29 16:00 Gefle IF FF - BK Forward Gavlevallen
2019-06-29 16:00 Karlstad BK - Rynninge IK Våxnäs IP
2019-06-29 16:00 FC Linköping City - Akropolis IF Linköping Arena
2019-06-29 16:00 Sollentuna FF - Vasalunds IF Sollentunavallen 1
2019-06-29 16:00 Sandvikens IF - Umeå FC Jernvallen
2019-06-30 15:00 IF Sylvia - Bodens BK FF Östgötaporten
2019-06-30 16:00 Team TG FF - Nyköpings BIS Umeå Energi Arena SOL
Omgång 16
2019-07-04 19:00 Umeå FC - Sollentuna FF Umeå Energi Arena SOL
2019-07-04 19:00 Nyköpings BIS - Vasalunds IF Rosvalla IP A
2019-07-06 15:00 Karlslunds IF HFK - Team TG FF Karlslund Arena
2019-07-06 16:00 Gefle IF FF - Karlstad BK Gavlevallen
2019-07-06 16:00 Rynninge IK - IF Sylvia Grenadjärvallen
2019-07-06 16:00 BK Forward - Carlstad United BK Trängens IP
2019-07-06 16:00 Akropolis IF - Sandvikens IF Spånga IP 1
2019-07-07 14:00 Bodens BK FF - FC Linköping City Boden Arena
Omgång 17
2019-08-02 19:00 FC Linköping City - Rynninge IK Linköping Arena
2019-08-03 16:00 Karlstad BK - Nyköpings BIS Tingvalla IP
2019-08-03 16:00 IF Sylvia - Karlslunds IF HFK Östgötaporten
2019-08-04 15:00 Team TG FF - Bodens BK FF Umeå Energi Arena SOL
2019-08-04 16:00 Carlstad United BK - Gefle IF FF Tingvalla IP
2019-08-04 16:00 Sollentuna FF - Akropolis IF Sollentunavallen 1
2019-08-04 17:00 Vasalunds IF - Umeå FC Skytteholms IP 1
2019-08-04 17:00 Sandvikens IF - BK Forward Jernvallen
Omgång 18
2019-08-10 14:00 Rynninge IK - BK Forward Grenadjärvallen
2019-08-10 15:00 Gefle IF FF - Vasalunds IF Gavlevallen
2019-08-10 15:00 Carlstad United BK - Nyköpings BIS Tingvalla IP
2019-08-10 16:00 Akropolis IF - Karlslunds IF HFK Spånga IP 1
2019-08-11 14:00 Karlstad BK - Team TG FF Tingvalla IP
2019-08-11 14:00 Sollentuna FF - Bodens BK FF Sollentunavallen 1
2019-08-11 15:00 Umeå FC - IF Sylvia Umeå Energi Arena SOL
2019-08-11 17:00 FC Linköping City - Sandvikens IF Linköping Arena
Omgång 19
2019-08-16 19:00 Karlslunds IF HFK - Rynninge IK Karlslund Arena
2019-08-16 19:00 Bodens BK FF - Umeå FC Boden Arena
2019-08-17 14:00 BK Forward - FC Linköping City Trängens IP
2019-08-17 16:00 Nyköpings BIS - Akropolis IF Rosvalla IP A
2019-08-17 16:00 Vasalunds IF - Karlstad BK Skytteholms IP 1
2019-08-17 16:00 IF Sylvia - Sollentuna FF Östgötaporten
2019-08-17 17:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF Jernvallen
2019-08-18 16:00 Team TG FF - Carlstad United BK Umeå Energi Arena SOL
Omgång 20
2019-08-24 14:00 BK Forward - Nyköpings BIS Trängens IP
2019-08-24 15:00 Gefle IF FF - Umeå FC Gavlevallen
2019-08-24 16:00 Carlstad United BK - Bodens BK FF Tingvalla IP
2019-08-24 16:00 Sollentuna FF - Karlslunds IF HFK Sollentunavallen 1
2019-08-25 14:00 Rynninge IK - Vasalunds IF Grenadjärvallen
2019-08-25 15:00 Akropolis IF - IF Sylvia Spånga IP 1
2019-08-25 16:00 Karlstad BK - FC Linköping City Tingvalla IP
2019-08-25 16:00 Team TG FF - Sandvikens IF Umeå Energi Arena SOL
Omgång 21
2019-08-30 19:00 Karlslunds IF HFK - BK Forward Karlslund Arena
2019-08-31 14:00 Rynninge IK - Karlstad BK Grenadjärvallen
2019-08-31 15:00 Umeå FC - Sandvikens IF Umeå Energi Arena SOL
2019-08-31 16:00 IF Sylvia - Gefle IF FF Östgötaporten
2019-09-01 14:00 Bodens BK FF - Akropolis IF Boden Arena
2019-09-01 15:00 Vasalunds IF - Team TG FF Skytteholms IP 1
2019-09-01 16:00 Nyköpings BIS - Sollentuna FF Rosvalla IP A
2019-09-01 16:00 FC Linköping City - Carlstad United BK Linköping Arena
Omgång 22
2019-09-07 14:00 Vasalunds IF - Bodens BK FF Skytteholms IP 1
2019-09-07 14:00 BK Forward - Sollentuna FF Trängens IP
2019-09-07 15:00 Carlstad United BK - Rynninge IK Tingvalla IP
2019-09-08 15:00 FC Linköping City - Umeå FC Linköping Arena
2019-09-08 16:00 Nyköpings BIS - Karlslunds IF HFK Rosvalla IP A
2019-09-08 16:00 Karlstad BK - Akropolis IF Tingvalla IP
2019-09-08 17:00 Team TG FF - Gefle IF FF Umeå Energi Arena SOL
2019-09-08 17:00 Sandvikens IF - IF Sylvia Jernvallen
Omgång 23
2019-09-14 14:00 Rynninge IK - Sandvikens IF Grenadjärvallen
2019-09-14 16:00 Karlslunds IF HFK - Vasalunds IF Karlslund Arena
2019-09-14 16:00 Sollentuna FF - Carlstad United BK Sollentunavallen 1
2019-09-15 13:00 Umeå FC - Karlstad BK Umeå Energi Arena SOL
2019-09-15 15:00 Gefle IF FF - Nyköpings BIS Gavlevallen
2019-09-15 15:00 BK Forward - Bodens BK FF Trängens IP
2019-09-15 15:00 IF Sylvia - Team TG FF Östgötaporten
2019-09-15 15:00 Akropolis IF - FC Linköping City Spånga IP 1
Omgång 24
2019-09-21 15:00 Nyköpings BIS - Rynninge IK Rosvalla IP A
2019-09-21 15:00 Karlstad BK - IF Sylvia Tingvalla IP
2019-09-22 13:00 Umeå FC - BK Forward Umeå Energi Arena SOL
2019-09-22 15:00 FC Linköping City - Team TG FF Linköping Arena
2019-09-22 15:00 Bodens BK FF - Gefle IF FF Boden Arena
2019-09-22 16:00 Carlstad United BK - Akropolis IF Tingvalla IP
2019-09-22 17:00 Vasalunds IF - Sollentuna FF Skytteholms IP 1
2019-09-22 17:00 Sandvikens IF - Karlslunds IF HFK Jernvallen
Omgång 25
2019-09-28 14:00 BK Forward - IF Sylvia Trängens IP
2019-09-28 16:00 Karlslunds IF HFK - Karlstad BK Karlslund Arena
2019-09-28 16:00 Sollentuna FF - Sandvikens IF Sollentunavallen 1
2019-09-29 15:00 Gefle IF FF - FC Linköping City Gavlevallen
2019-09-29 15:00 Akropolis IF - Umeå FC Spånga IP 1
2019-09-29 15:00 Team TG FF - Rynninge IK Umeå Energi Arena SOL
2019-09-29 16:00 Carlstad United BK - Vasalunds IF Tingvalla IP
2019-09-29 16:30 Bodens BK FF - Nyköpings BIS Boden Arena
Omgång 26
2019-10-05 13:30 Sandvikens IF - Bodens BK FF Jernvallen
2019-10-05 14:00 Rynninge IK - Gefle IF FF Grenadjärvallen
2019-10-05 15:00 Karlstad BK - Carlstad United BK Tingvalla IP
2019-10-05 16:00 IF Sylvia - Vasalunds IF Östgötaporten
2019-10-06 14:00 Nyköpings BIS - Team TG FF Rosvalla IP A
2019-10-06 14:00 Umeå FC - Karlslunds IF HFK Umeå Energi Arena SOL
2019-10-06 15:00 Akropolis IF - BK Forward Spånga IP 1
2019-10-06 16:00 FC Linköping City - Sollentuna FF Linköping Arena
Omgång 27
2019-10-12 14:00 Rynninge IK - Sollentuna FF Grenadjärvallen
2019-10-12 14:00 Nyköpings BIS - IF Sylvia Rosvalla IP A
2019-10-12 15:00 Karlstad BK - Sandvikens IF Tingvalla IP
2019-10-13 13:00 Team TG FF - BK Forward Umeå Energi Arena SOL
2019-10-13 15:00 Karlslunds IF HFK - Bodens BK FF Karlslund Arena
2019-10-13 15:00 Gefle IF FF - Akropolis IF Gavlevallen
2019-10-13 15:00 Carlstad United BK - Umeå FC Tingvalla IP
2019-10-13 17:00 Vasalunds IF - FC Linköping City Skytteholms IP 1
Omgång 28
2019-10-19 14:00 BK Forward - Gefle IF FF Trängens IP
2019-10-19 15:00 Sandvikens IF - Nyköpings BIS Jernvallen
2019-10-19 16:00 IF Sylvia - Carlstad United BK Östgötaporten
2019-10-19 16:00 FC Linköping City - Karlslunds IF HFK Linköping Arena
2019-10-20 15:00 Akropolis IF - Vasalunds IF Spånga IP 1
2019-10-20 15:00 Sollentuna FF - Team TG FF Sollentunavallen 1
2019-10-20 15:00 Bodens BK FF - Karlstad BK Boden Arena
2019-10-20 16:00 Umeå FC - Rynninge IK Umeå Energi Arena SOL
Omgång 29
2019-10-26 15:00 Karlstad BK - Sollentuna FF Tingvalla IP
2019-10-27 14:00 Nyköpings BIS - Umeå FC Rosvalla IP A
2019-10-27 15:00 Rynninge IK - Bodens BK FF Grenadjärvallen
2019-10-27 15:00 Gefle IF FF - Karlslunds IF HFK Gavlevallen
2019-10-27 15:00 Team TG FF - Akropolis IF Umeå Energi Arena SOL
2019-10-27 16:00 Carlstad United BK - Sandvikens IF Tingvalla IP
2019-10-27 17:00 Vasalunds IF - BK Forward Skytteholms IP 1
2019-10-28 19:00 IF Sylvia - FC Linköping City Östgötaporten
Omgång 30
2019-11-02 14:00 Karlslunds IF HFK - Carlstad United BK Karlslund Arena
2019-11-02 14:00 BK Forward - Karlstad BK Trängens IP
2019-11-02 14:00 Umeå FC - Team TG FF Umeå Energi Arena SOL
2019-11-02 14:00 Akropolis IF - Rynninge IK Spånga IP 1
2019-11-02 14:00 FC Linköping City - Nyköpings BIS Linköping Arena
2019-11-02 14:00 Sollentuna FF - Gefle IF FF Sollentunavallen 1
2019-11-02 14:00 Sandvikens IF - Vasalunds IF Jernvallen
2019-11-02 14:00 Bodens BK FF - IF Sylvia Boden Arena