Spelprogram - Div 1 Södra, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-06 14:00 Torns IF - IK Oddevold Tornvallen, Stångby A-plan
2019-04-06 15:00 Eskilsminne IF - Åtvidabergs FF Harlyckans IP 1
2019-04-06 15:00 Utsiktens BK - Tvååkers IF Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-07 16:00 Assyriska Turabdin IK - Skövde AIK Rosenlunds IP 1
2019-04-07 16:00 IFK Värnamo - Oskarshamns AIK Finnvedsvallen
2019-04-07 16:00 Ljungskile SK - Lindome GIF Skarsjövallen
2019-04-07 16:00 Landskrona BoIS - FC Trollhättan Landskrona IP A-plan
2019-04-07 17:00 Kristianstad FC - Lunds BK Kristianstads Fotbollsarena
Omgång 2
2019-04-13 13:00 Lindome GIF - Utsiktens BK Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-13 14:00 Lunds BK - Eskilsminne IF Klostergårdens IP, centrumplan
2019-04-13 14:00 Tvååkers IF - Ljungskile SK Övrevi A
2019-04-13 15:00 Oskarshamns AIK - Kristianstad FC Arena Oskarshamn
2019-04-13 16:00 Åtvidabergs FF - Assyriska Turabdin IK Kopparvallen
2019-04-13 16:00 FC Trollhättan - Torns IF Edsborgs IP A-plan
2019-04-14 16:00 IK Oddevold - Landskrona BoIS Rimnersvallen
2019-04-14 17:00 Skövde AIK - IFK Värnamo Södermalms IP
Omgång 3
2019-04-19 15:00 Utsiktens BK - Lunds BK Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-19 15:00 Assyriska Turabdin IK - FC Trollhättan Rosenlunds IP 1
2019-04-21 16:00 Ljungskile SK - Eskilsminne IF Skarsjövallen
2019-04-22 15:00 Torns IF - Åtvidabergs FF Tornvallen, Stångby A-plan
2019-04-22 16:00 IFK Värnamo - Tvååkers IF Finnvedsvallen
2019-04-22 16:00 Landskrona BoIS - Oskarshamns AIK Landskrona IP A-plan
2019-04-22 17:00 Kristianstad FC - Skövde AIK Kristianstads Fotbollsarena
2019-04-22 17:00 IK Oddevold - Lindome GIF Rimnersvallen
Omgång 4
2019-04-26 19:00 FC Trollhättan - Utsiktens BK Edsborgs IP A-plan
2019-04-27 14:00 Eskilsminne IF - Torns IF Harlyckans IP 1
2019-04-27 14:00 Lunds BK - IFK Värnamo Klostergårdens IP, centrumplan
2019-04-27 14:00 Lindome GIF - Kristianstad FC Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-27 14:00 Tvååkers IF - Assyriska Turabdin IK Övrevi A
2019-04-27 15:00 Oskarshamns AIK - Ljungskile SK Arena Oskarshamn
2019-04-27 16:00 Skövde AIK - IK Oddevold Södermalms IP
2019-04-27 16:00 Åtvidabergs FF - Landskrona BoIS Kopparvallen
Omgång 5
2019-05-01 15:00 Utsiktens BK - Oskarshamns AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-01 15:00 Assyriska Turabdin IK - Lunds BK Rosenlunds IP 1
2019-05-01 15:00 Ljungskile SK - Åtvidabergs FF Skarsjövallen
2019-05-01 16:00 Torns IF - Skövde AIK Tornvallen, Stångby A-plan
2019-05-01 16:00 Kristianstad FC - FC Trollhättan Kristianstads Fotbollsarena
2019-05-01 16:00 IFK Värnamo - Lindome GIF Finnvedsvallen
2019-05-01 16:00 Landskrona BoIS - Tvååkers IF Landskrona IP A-plan
2019-05-01 17:00 IK Oddevold - Eskilsminne IF Rimnersvallen
Omgång 6
2019-05-04 16:00 Lunds BK - Torns IF Klostergårdens IP, centrumplan
2019-05-05 14:00 Lindome GIF - Landskrona BoIS Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-05 14:00 Tvååkers IF - IK Oddevold Övrevi A
2019-05-05 15:00 Eskilsminne IF - Kristianstad FC Harlyckans IP 1
2019-05-05 15:00 Åtvidabergs FF - Utsiktens BK Kopparvallen
2019-05-05 16:00 Oskarshamns AIK - Assyriska Turabdin IK Arena Oskarshamn
2019-05-05 17:00 Skövde AIK - Ljungskile SK Södermalms IP
2019-05-05 17:00 FC Trollhättan - IFK Värnamo Edsborgs IP A-plan
Omgång 7
2019-05-11 15:00 Landskrona BoIS - Lunds BK Landskrona IP A-plan
2019-05-11 16:00 Utsiktens BK - Skövde AIK Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-11 16:00 Assyriska Turabdin IK - Eskilsminne IF Rosenlunds IP 1
2019-05-11 16:00 Torns IF - Lindome GIF Tornvallen, Stångby A-plan
2019-05-11 16:00 Ljungskile SK - FC Trollhättan Skarsjövallen
2019-05-12 15:00 IK Oddevold - Oskarshamns AIK Rimnersvallen
2019-05-12 17:00 Kristianstad FC - Tvååkers IF Kristianstads Fotbollsarena
2019-05-12 17:00 IFK Värnamo - Åtvidabergs FF Finnvedsvallen
Omgång 8
2019-05-18 13:00 Lindome GIF - Assyriska Turabdin IK Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-18 14:00 Eskilsminne IF - Utsiktens BK Harlyckans IP 1
2019-05-18 14:00 Lunds BK - IK Oddevold Klostergårdens IP, centrumplan
2019-05-18 16:00 Tvååkers IF - Torns IF Övrevi A
2019-05-18 16:00 Oskarshamns AIK - Skövde AIK Arena Oskarshamn
2019-05-18 16:00 Ljungskile SK - Kristianstad FC Skarsjövallen
2019-05-19 17:00 IFK Värnamo - Landskrona BoIS Finnvedsvallen
2019-05-19 17:00 FC Trollhättan - Åtvidabergs FF Edsborgs IP A-plan
Omgång 9
2019-05-23 19:30 Skövde AIK - FC Trollhättan Södermalms IP
2019-05-25 13:00 Lindome GIF - Eskilsminne IF Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-25 15:00 Oskarshamns AIK - Lunds BK Arena Oskarshamn
2019-05-25 16:00 Utsiktens BK - IK Oddevold Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-25 16:00 Assyriska Turabdin IK - Ljungskile SK Rosenlunds IP 1
2019-05-25 16:00 Kristianstad FC - IFK Värnamo Kristianstads Fotbollsarena
2019-05-25 16:00 Åtvidabergs FF - Tvååkers IF Kopparvallen
2019-05-26 16:00 Torns IF - Landskrona BoIS Tornvallen, Stångby A-plan
Omgång 10
2019-05-29 19:00 IFK Värnamo - Torns IF Finnvedsvallen
2019-05-29 19:00 Ljungskile SK - Utsiktens BK Skarsjövallen
2019-05-29 19:30 FC Trollhättan - Lindome GIF Edsborgs IP A-plan
2019-05-30 14:00 Tvååkers IF - Skövde AIK Övrevi A
2019-05-30 15:00 Eskilsminne IF - Oskarshamns AIK Harlyckans IP 1
2019-05-30 16:00 Lunds BK - Åtvidabergs FF Klostergårdens IP, centrumplan
2019-05-30 16:00 Landskrona BoIS - Assyriska Turabdin IK Landskrona IP A-plan
2019-05-30 17:00 IK Oddevold - Kristianstad FC Rimnersvallen
Omgång 11
2019-06-02 14:00 Lunds BK - Tvååkers IF Klostergårdens IP, centrumplan
2019-06-02 14:00 Lindome GIF - Åtvidabergs FF Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-02 15:00 Utsiktens BK - Torns IF Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-02 16:00 Assyriska Turabdin IK - IK Oddevold Rosenlunds IP 1
2019-06-02 16:00 Oskarshamns AIK - FC Trollhättan Arena Oskarshamn
2019-06-02 16:00 Landskrona BoIS - Kristianstad FC Landskrona IP A-plan
2019-06-02 17:00 Skövde AIK - Eskilsminne IF Södermalms IP
2019-06-02 17:00 IFK Värnamo - Ljungskile SK Finnvedsvallen
Omgång 12
2019-06-06 14:00 Lindome GIF - Tvååkers IF Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-07 19:00 Åtvidabergs FF - Oskarshamns AIK Kopparvallen
2019-06-08 16:00 Eskilsminne IF - IFK Värnamo Harlyckans IP 1
2019-06-08 16:00 Torns IF - Assyriska Turabdin IK Tornvallen, Stångby A-plan
2019-06-08 16:00 Ljungskile SK - Landskrona BoIS Skarsjövallen
2019-06-09 17:00 Kristianstad FC - Utsiktens BK Kristianstads Fotbollsarena
2019-06-09 17:00 IK Oddevold - FC Trollhättan Rimnersvallen
2019-06-09 17:00 Skövde AIK - Lunds BK Södermalms IP
Omgång 13
2019-06-15 14:00 Lunds BK - Lindome GIF Klostergårdens IP, centrumplan
2019-06-15 15:00 Landskrona BoIS - Skövde AIK Landskrona IP A-plan
2019-06-15 16:00 Assyriska Turabdin IK - Kristianstad FC Rosenlunds IP 1
2019-06-15 16:00 Torns IF - Ljungskile SK Tornvallen, Stångby A-plan
2019-06-15 16:00 Tvååkers IF - Oskarshamns AIK Övrevi A
2019-06-15 16:00 Åtvidabergs FF - IK Oddevold Kopparvallen
2019-06-15 16:00 FC Trollhättan - Eskilsminne IF Edsborgs IP A-plan
2019-06-16 17:00 IFK Värnamo - Utsiktens BK Finnvedsvallen
Omgång 14
2019-06-19 19:00 Kristianstad FC - Torns IF Kristianstads Fotbollsarena
2019-06-19 19:00 Oskarshamns AIK - Lindome GIF Arena Oskarshamn
2019-06-20 19:00 Utsiktens BK - Assyriska Turabdin IK Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-20 19:00 Tvååkers IF - FC Trollhättan Övrevi A
2019-06-20 19:00 Skövde AIK - Åtvidabergs FF Södermalms IP
2019-06-20 19:00 Ljungskile SK - Lunds BK Skarsjövallen
2019-06-24 19:00 Eskilsminne IF - Landskrona BoIS Harlyckans IP 1
2019-06-24 19:00 IK Oddevold - IFK Värnamo Rimnersvallen
Omgång 15
2019-06-27 19:00 Lindome GIF - Skövde AIK Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-28 18:30 Assyriska Turabdin IK - IFK Värnamo Rosenlunds IP 1
2019-06-29 16:00 Eskilsminne IF - Tvååkers IF Harlyckans IP 1
2019-06-29 16:00 Torns IF - Oskarshamns AIK Tornvallen, Stångby A-plan
2019-06-29 16:00 Åtvidabergs FF - Kristianstad FC Kopparvallen
2019-06-29 16:00 FC Trollhättan - Lunds BK Edsborgs IP A-plan
2019-06-30 16:00 Landskrona BoIS - Utsiktens BK Landskrona IP A-plan
2019-07-01 19:00 IK Oddevold - Ljungskile SK Rimnersvallen
Omgång 16
2019-07-02 19:30 Assyriska Turabdin IK - Lindome GIF Rosenlunds IP 1
2019-07-03 19:00 Skövde AIK - Torns IF Södermalms IP
2019-07-04 19:00 Lunds BK - FC Trollhättan Klostergårdens IP, centrumplan
2019-07-06 16:00 Utsiktens BK - Åtvidabergs FF Ruddalen 1 Konstgräs
2019-07-06 16:00 Kristianstad FC - Ljungskile SK Kristianstads Fotbollsarena
2019-07-06 16:00 Tvååkers IF - Landskrona BoIS Övrevi A
2019-07-07 16:00 Oskarshamns AIK - IK Oddevold Arena Oskarshamn
2019-07-07 17:00 IFK Värnamo - Eskilsminne IF Finnvedsvallen
Omgång 17
2019-08-03 16:00 Utsiktens BK - Landskrona BoIS Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-03 16:00 Oskarshamns AIK - Tvååkers IF Arena Oskarshamn
2019-08-03 16:00 Åtvidabergs FF - IFK Värnamo Kopparvallen
2019-08-04 16:00 Torns IF - Kristianstad FC Tornvallen, Stångby A-plan
2019-08-04 16:00 FC Trollhättan - Assyriska Turabdin IK Edsborgs IP A-plan
2019-08-04 17:00 Ljungskile SK - Skövde AIK Skarsjövallen
2019-08-05 19:00 Lindome GIF - IK Oddevold Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-08-07 19:00 Eskilsminne IF - Lunds BK Harlyckans IP 1
Omgång 18
2019-08-10 16:00 Assyriska Turabdin IK - Torns IF Rosenlunds IP 1
2019-08-10 16:00 Tvååkers IF - Lindome GIF Övrevi A
2019-08-11 IFK Värnamo - FC Trollhättan Finnvedsvallen
2019-08-11 14:00 Lunds BK - Utsiktens BK Klostergårdens IP, centrumplan
2019-08-11 16:00 Skövde AIK - Oskarshamns AIK Södermalms IP
2019-08-11 16:00 Landskrona BoIS - Ljungskile SK Landskrona IP A-plan
2019-08-11 17:00 IK Oddevold - Åtvidabergs FF Rimnersvallen
2019-08-12 19:00 Kristianstad FC - Eskilsminne IF Kristianstads Fotbollsarena
Omgång 19
2019-08-17 13:00 Lindome GIF - Lunds BK Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-08-17 14:00 Eskilsminne IF - IK Oddevold Harlyckans IP 1
2019-08-17 14:00 Torns IF - IFK Värnamo Tornvallen, Stångby A-plan
2019-08-17 15:00 Utsiktens BK - Kristianstad FC Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-17 15:00 Oskarshamns AIK - Landskrona BoIS Arena Oskarshamn
2019-08-17 16:00 Åtvidabergs FF - Skövde AIK Kopparvallen
2019-08-18 17:00 FC Trollhättan - Tvååkers IF Edsborgs IP A-plan
2019-08-18 17:00 Ljungskile SK - Assyriska Turabdin IK Skarsjövallen
Omgång 20
2019-08-24 14:00 Lunds BK - Skövde AIK Klostergårdens IP, centrumplan
2019-08-24 14:00 Tvååkers IF - Utsiktens BK Övrevi A
2019-08-24 16:00 Kristianstad FC - Lindome GIF Kristianstads Fotbollsarena
2019-08-24 16:00 Assyriska Turabdin IK - Oskarshamns AIK Rosenlunds IP 1
2019-08-24 16:00 Åtvidabergs FF - Eskilsminne IF Kopparvallen
2019-08-25 16:00 IK Oddevold - Torns IF Rimnersvallen
2019-08-25 16:00 Landskrona BoIS - IFK Värnamo Landskrona IP A-plan
2019-08-26 19:00 FC Trollhättan - Ljungskile SK Edsborgs IP A-plan
Omgång 21
2019-08-31 15:00 Utsiktens BK - Eskilsminne IF Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-31 16:00 Assyriska Turabdin IK - Tvååkers IF Rosenlunds IP 1
2019-08-31 17:00 IFK Värnamo - IK Oddevold Finnvedsvallen
2019-09-01 13:00 Lindome GIF - FC Trollhättan Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-01 16:00 Torns IF - Lunds BK Tornvallen, Stångby A-plan
2019-09-01 16:00 Ljungskile SK - Oskarshamns AIK Skarsjövallen
2019-09-01 16:00 Landskrona BoIS - Åtvidabergs FF Landskrona IP A-plan
2019-09-01 17:00 Skövde AIK - Kristianstad FC Södermalms IP
Omgång 22
2019-09-06 19:00 Oskarshamns AIK - Åtvidabergs FF Arena Oskarshamn
2019-09-07 13:00 Lindome GIF - Torns IF Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-07 14:00 Eskilsminne IF - Ljungskile SK Harlyckans IP 1
2019-09-07 14:00 Lunds BK - Landskrona BoIS Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-07 14:00 Tvååkers IF - IFK Värnamo Övrevi A
2019-09-08 16:00 Kristianstad FC - Assyriska Turabdin IK Kristianstads Fotbollsarena
2019-09-09 19:00 IK Oddevold - Utsiktens BK Rimnersvallen
2019-09-09 19:00 FC Trollhättan - Skövde AIK Edsborgs IP A-plan
Omgång 23
2019-09-14 14:00 Eskilsminne IF - Assyriska Turabdin IK Harlyckans IP 1
2019-09-14 14:00 Lunds BK - Kristianstad FC Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-14 15:00 Utsiktens BK - FC Trollhättan Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-14 16:00 Åtvidabergs FF - Torns IF Kopparvallen
2019-09-15 16:00 Ljungskile SK - Tvååkers IF Skarsjövallen
2019-09-15 16:00 Landskrona BoIS - IK Oddevold Landskrona IP A-plan
2019-09-15 17:00 Oskarshamns AIK - IFK Värnamo Arena Oskarshamn
2019-09-15 17:00 Skövde AIK - Lindome GIF Södermalms IP
Omgång 24
2019-09-21 13:00 Lindome GIF - Ljungskile SK Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-21 15:00 Tvååkers IF - Åtvidabergs FF Övrevi A
2019-09-21 16:00 Assyriska Turabdin IK - Utsiktens BK Rosenlunds IP 1
2019-09-21 16:00 Torns IF - Eskilsminne IF Tornvallen, Stångby A-plan
2019-09-22 17:00 Kristianstad FC - Oskarshamns AIK Kristianstads Fotbollsarena
2019-09-22 17:00 IK Oddevold - Lunds BK Rimnersvallen
2019-09-22 17:00 IFK Värnamo - Skövde AIK Finnvedsvallen
2019-09-22 17:00 FC Trollhättan - Landskrona BoIS Edsborgs IP A-plan
Omgång 25
2019-09-28 14:00 Lunds BK - Assyriska Turabdin IK Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-28 15:00 Utsiktens BK - Lindome GIF Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-28 15:00 Oskarshamns AIK - Eskilsminne IF Arena Oskarshamn
2019-09-28 16:00 Kristianstad FC - IK Oddevold Kristianstads Fotbollsarena
2019-09-28 16:00 Åtvidabergs FF - FC Trollhättan Kopparvallen
2019-09-29 16:00 Ljungskile SK - IFK Värnamo Skarsjövallen
2019-09-29 16:00 Landskrona BoIS - Torns IF Landskrona IP A-plan
2019-09-29 17:00 Skövde AIK - Tvååkers IF Södermalms IP
Omgång 26
2019-10-05 14:00 Eskilsminne IF - Lindome GIF Harlyckans IP 1
2019-10-05 14:00 Torns IF - Utsiktens BK Tornvallen, Stångby A-plan
2019-10-05 14:00 Tvååkers IF - Kristianstad FC Övrevi A
2019-10-05 16:00 Åtvidabergs FF - Ljungskile SK Kopparvallen
2019-10-05 16:00 FC Trollhättan - Oskarshamns AIK Edsborgs IP A-plan
2019-10-06 16:00 IFK Värnamo - Lunds BK Finnvedsvallen
2019-10-06 17:00 IK Oddevold - Assyriska Turabdin IK Rimnersvallen
2019-10-06 17:00 Skövde AIK - Landskrona BoIS Södermalms IP
Omgång 27
2019-10-12 13:00 Lindome GIF - IFK Värnamo Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-12 14:00 Torns IF - FC Trollhättan Tornvallen, Stångby A-plan
2019-10-12 15:00 Eskilsminne IF - Skövde AIK Harlyckans IP 1
2019-10-12 15:00 Assyriska Turabdin IK - Landskrona BoIS Rosenlunds IP 1
2019-10-12 16:00 Utsiktens BK - Ljungskile SK Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-12 16:00 Lunds BK - Oskarshamns AIK Klostergårdens IP, centrumplan
2019-10-13 17:00 Kristianstad FC - Åtvidabergs FF Kristianstads Fotbollsarena
2019-10-14 19:00 IK Oddevold - Tvååkers IF Rimnersvallen
Omgång 28
2019-10-19 14:00 Tvååkers IF - Lunds BK Övrevi A
2019-10-19 15:00 Oskarshamns AIK - Torns IF Arena Oskarshamn
2019-10-19 15:00 Ljungskile SK - IK Oddevold Skarsjövallen
2019-10-19 16:00 Skövde AIK - Utsiktens BK Södermalms IP
2019-10-19 16:00 Åtvidabergs FF - Lindome GIF Kopparvallen
2019-10-20 16:00 IFK Värnamo - Assyriska Turabdin IK Finnvedsvallen
2019-10-20 16:00 Landskrona BoIS - Eskilsminne IF Landskrona IP A-plan
2019-10-20 17:00 FC Trollhättan - Kristianstad FC Edsborgs IP A-plan
Omgång 29
2019-10-26 14:00 Eskilsminne IF - FC Trollhättan Harlyckans IP 1
2019-10-26 14:00 Assyriska Turabdin IK - Åtvidabergs FF Rosenlunds IP 1
2019-10-26 14:00 Torns IF - Tvååkers IF Tornvallen, Stångby A-plan
2019-10-26 14:00 Lunds BK - Ljungskile SK Klostergårdens IP, centrumplan
2019-10-26 14:00 Lindome GIF - Oskarshamns AIK Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-26 15:00 Utsiktens BK - IFK Värnamo Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-27 17:00 IK Oddevold - Skövde AIK Rimnersvallen
2019-10-28 19:00 Kristianstad FC - Landskrona BoIS Kristianstads Fotbollsarena
Omgång 30
2019-11-02 14:00 Tvååkers IF - Eskilsminne IF Övrevi A
2019-11-02 14:00 Oskarshamns AIK - Utsiktens BK Arena Oskarshamn
2019-11-02 14:00 Skövde AIK - Assyriska Turabdin IK Södermalms IP
2019-11-02 14:00 Åtvidabergs FF - Lunds BK Kopparvallen
2019-11-02 14:00 IFK Värnamo - Kristianstad FC Finnvedsvallen
2019-11-02 14:00 FC Trollhättan - IK Oddevold Edsborgs IP A-plan
2019-11-02 14:00 Ljungskile SK - Torns IF Skarsjövallen
2019-11-02 14:00 Landskrona BoIS - Lindome GIF Landskrona IP A-plan