Spelprogram - Division 5 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 11:30 030110006 IF Tunabro U - M.I.L 1 - 2 Sittab Arena
2019-04-28 12:30 030110001 Amsbergs SK - Sundborns GoIF A 1 - 1 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-04-28 14:00 030110003 Östansbo IS A - Nyhammars IF A 0 - 7 ABB Arena Konstgräs
2019-04-28 15:00 030110005 IFK Mora FK U - Swesom FC A 3 - 2 Prästholmens IP
2019-04-28 19:00 030110004 Skogsbo/Avesta IF A - Forssa BK U 7 - 1 Avestavallen Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:00 030110011 IF Vikapojkarna - Amsbergs SK 1 - 4 Svale IP
2019-05-04 12:00 030110012 Sundborns GoIF A - IF Tunabro U 2 - 1 Sundens IP
2019-05-04 13:00 030110009 Forssa BK U - Östansbo IS A 1 - 4 Sportfältets konstgräs
2019-05-05 18:30 030110007 M.I.L - IFK Mora FK U 0 - 1 ABB Arena Konstgräs
2019-05-06 19:30 030110093 IF Tunabro U - Amsbergs SK 1 - 5 Domnarvsvallen
2019-05-10 19:00 030110013 Amsbergs SK - Nyhammars IF A 1 - 4 Ljungbergsplanen
2019-05-10 19:00 030110015 Östansbo IS A - Swesom FC A 1 - 3 Björkliden A
2019-05-10 19:00 030110016 Skogsbo/Avesta IF A - M.I.L 4 - 2 Klockarvallen A
2019-05-10 19:00 030110018 IF Vikapojkarna - Sundborns GoIF A 0 - 1 Svale IP
2019-05-12 15:00 030110017 IFK Mora FK U - IF Tunabro U 6 - 1 Prästholmens IP
2019-05-17 18:00 030110022 Forssa BK U - Amsbergs SK 0 - 5 Sportfältet 1
2019-05-18 15:00 030110019 IF Tunabro U - Skogsbo/Avesta IF A 0 - 1 Gyllevallen
2019-05-18 15:00 030110020 M.I.L - Östansbo IS A 5 - 1 ABB Arena Konstgräs
2019-05-18 15:00 030110023 Nyhammars IF A - IF Vikapojkarna 1 - 2 Åvallen
2019-05-19 13:00 030110024 Sundborns GoIF A - IFK Mora FK U 2 - 0 Sundens IP
2019-05-23 19:00 030110025 Amsbergs SK - Swesom FC A 1 - 0 Amsbergsvallen
2019-05-23 19:00 030110027 Östansbo IS A - IF Tunabro U 3 - 0 Björkliden A
2019-05-23 19:00 030110028 Skogsbo/Avesta IF A - IFK Mora FK U 1 - 3 Klockarvallen A
2019-05-23 19:00 030110029 Nyhammars IF A - Sundborns GoIF A 3 - 3 Åvallen
2019-05-23 19:00 030110030 IF Vikapojkarna - Forssa BK U 5 - 4 Svale IP
2019-05-25 13:00 030110035 Forssa BK U - Nyhammars IF A 0 - 8 Sportfältets konstgräs
2019-05-26 13:00 030110036 Sundborns GoIF A - Skogsbo/Avesta IF A 5 - 1 Sundens IP
2019-05-26 15:00 030110033 M.I.L - Amsbergs SK 0 - 1 ABB Arena Konstgräs
2019-05-26 15:00 030110034 Swesom FC A - IF Vikapojkarna 1 - 1 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-05-27 19:00 030110031 IFK Mora FK U - Östansbo IS A 3 - 2 Prästholmens IP
2019-05-29 19:00 Avbruten p.g.a. snöfall 030110008 Swesom FC A - Skogsbo/Avesta IF A 5 - 0 Domnarvsvallen
Juni
2019-06-01 15:00 030110037 Amsbergs SK - IF Tunabro U 2 - 0 Amsbergsvallen
2019-06-01 15:00 030110039 Östansbo IS A - Skogsbo/Avesta IF A 3 - 0 Björkliden A
2019-06-01 15:00 030110041 Nyhammars IF A - Swesom FC A 2 - 2 Åvallen
2019-06-01 15:00 030110042 IF Vikapojkarna - M.I.L 3 - 1 Svale IP
2019-06-02 15:00 030110040 Forssa BK U - Sundborns GoIF A 1 - 10 Sportfältets konstgräs
2019-06-07 19:00 030110044 IFK Mora FK U - Amsbergs SK 2 - 3 Prästholmens IP
2019-06-09 15:00 030110045 IF Tunabro U - IF Vikapojkarna 3 - 2 Gyllevallen
2019-06-09 15:00 030110046 M.I.L - Nyhammars IF A 1 - 3 ABB Arena Konstgräs
2019-06-09 15:00 030110047 Swesom FC A - Forssa BK U 4 - 0 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-06-09 15:00 030110048 Sundborns GoIF A - Östansbo IS A 7 - 2 Sundens IP
2019-06-15 15:00 030110049 Amsbergs SK - Skogsbo/Avesta IF A 1 - 6 Amsbergsvallen
2019-06-15 15:00 030110051 Swesom FC A - Sundborns GoIF A 4 - 1 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-06-15 15:00 030110053 Nyhammars IF A - IF Tunabro U 7 - 0 Åvallen
2019-06-16 12:30 030110052 Forssa BK U - M.I.L 1 - 8 Sportfältets konstgräs
2019-06-16 15:00 030110054 IFK Mora FK U - IF Vikapojkarna 0 - 1 Prästholmens IP
2019-06-19 19:00 030110055 Östansbo IS A - Amsbergs SK 2 - 1 Björkliden A
2019-06-19 19:00 030110057 IFK Mora FK U - Nyhammars IF A 6 - 1 Prästholmens IP
2019-06-19 19:00 030110058 IF Tunabro U - Forssa BK U 5 - 0 Gyllevallen
2019-06-19 19:00 030110059 M.I.L - Swesom FC A 1 - 3 ABB Arena Konstgräs
2019-06-23 15:00 030110056 Skogsbo/Avesta IF A - IF Vikapojkarna 3 - 1 Klockarvallen A
2019-06-26 19:00 030110062 M.I.L - Sundborns GoIF A 1 - 1 ABB Arena Konstgräs
2019-06-26 19:00 030110063 Swesom FC A - IF Tunabro U 4 - 1 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-06-26 19:00 030110065 Nyhammars IF A - Skogsbo/Avesta IF A 1 - 0 Åvallen
2019-06-28 19:00 030110066 IF Vikapojkarna - Östansbo IS A 0 - 1 Svale IP
2019-06-30 15:00 030110064 Forssa BK U - IFK Mora FK U 1 - 4 Sportfältets konstgräs
Augusti
2019-08-01 19:00 030110068 Östansbo IS A - IF Vikapojkarna 0 - 2 Björkliden A
2019-08-01 19:00 030110069 Skogsbo/Avesta IF A - Nyhammars IF A 0 - 3 Klockarvallen A
2019-08-01 19:00 030110070 IFK Mora FK U - Forssa BK U 7 - 0 Prästholmens IP
2019-08-01 19:00 030110072 Sundborns GoIF A - M.I.L 3 - 1 Sundens IP
2019-08-04 12:30 030110076 Forssa BK U - IF Tunabro U 1 - 5 Sportfältet
2019-08-04 15:00 030110073 Amsbergs SK - Östansbo IS A 1 - 3 Amsbergsvallen
2019-08-04 15:00 030110077 Nyhammars IF A - IFK Mora FK U 2 - 3 Åvallen
2019-08-04 15:00 030110078 IF Vikapojkarna - Skogsbo/Avesta IF A 3 - 1 Svale IP
2019-08-04 17:30 030110075 Swesom FC A - M.I.L 4 - 3 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-08-09 18:30 030110081 IF Vikapojkarna - IFK Mora FK U 4 - 3 Svale IP
2019-08-09 18:30 030110084 Sundborns GoIF A - Swesom FC A 1 - 3 Sundens IP
2019-08-11 15:00 030110080 Skogsbo/Avesta IF A - Amsbergs SK 2 - 3 Klockarvallen A
2019-08-11 15:00 030110082 IF Tunabro U - Nyhammars IF A 1 - 8 Gyllevallen
2019-08-11 15:00 030110083 M.I.L - Forssa BK U 6 - 0 ABB Arena Konstgräs
2019-08-15 18:00 030110088 Forssa BK U - Swesom FC A 0 - 5 Sportfältet 1
2019-08-15 18:30 030110085 Amsbergs SK - IFK Mora FK U 4 - 0 Amsbergsvallen
2019-08-15 18:30 030110087 Östansbo IS A - Sundborns GoIF A 1 - 0 Björkliden A
2019-08-15 18:30 030110089 Nyhammars IF A - M.I.L 2 - 2 Åvallen
2019-08-15 18:30 030110090 IF Vikapojkarna - IF Tunabro U 3 - 3 Svale IP
2019-08-18 13:00 030110096 Sundborns GoIF A - Forssa BK U 9 - 0 Sundens IP
2019-08-18 15:00 030110091 Skogsbo/Avesta IF A - Östansbo IS A 1 - 6 Klockarvallen A
2019-08-18 15:00 030110094 M.I.L - IF Vikapojkarna 0 - 1 ABB Arena Konstgräs
2019-08-18 15:00 030110095 Swesom FC A - Nyhammars IF A 0 - 0 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-08-24 15:00 030110102 IF Vikapojkarna - Swesom FC A 1 - 1 Svale IP
2019-08-25 15:00 030110097 Amsbergs SK - M.I.L 1 - 0 Amsbergsvallen
2019-08-25 15:00 030110099 Östansbo IS A - IFK Mora FK U 2 - 0 Björkliden A
2019-08-25 15:00 030110100 Skogsbo/Avesta IF A - Sundborns GoIF A 3 - 2 Klockarvallen A
2019-08-25 15:00 030110101 Nyhammars IF A - Forssa BK U 13 - 0 Åvallen
2019-08-31 13:00 030110107 Forssa BK U - IF Vikapojkarna 0 - 7 Maservallen gräs
2019-08-31 15:00 030110104 IF Tunabro U - Östansbo IS A 3 - 2 Gyllevallen
2019-08-31 15:00 030110106 Swesom FC A - Amsbergs SK 1 - 3 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-08-31 15:00 030110108 Sundborns GoIF A - Nyhammars IF A 2 - 7 Sundens IP
September
2019-09-01 15:00 030110103 IFK Mora FK U - Skogsbo/Avesta IF A 2 - 2 Prästholmens IP
2019-09-08 15:00 030110109 Amsbergs SK - Forssa BK U 9 - 1 Amsbergsvallen
2019-09-08 15:00 030110111 Östansbo IS A - M.I.L 2 - 1 Björkliden A
2019-09-08 15:00 030110112 Skogsbo/Avesta IF A - IF Tunabro U 4 - 2 Klockarvallen A
2019-09-08 15:00 030110113 IFK Mora FK U - Sundborns GoIF A 1 - 2 Prästholmens IP
2019-09-08 15:00 030110114 IF Vikapojkarna - Nyhammars IF A 2 - 0 Svale IP
2019-09-11 17:15 030110071 IF Tunabro U - Swesom FC A 2 - 8 Gyllevallen
2019-09-14 15:00 030110120 Sundborns GoIF A - IF Vikapojkarna 2 - 1 Sundens IP
2019-09-15 13:00 030110117 Swesom FC A - Östansbo IS A 3 - 0 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-09-15 15:00 030110115 IF Tunabro U - IFK Mora FK U 5 - 1 Gyllevallen
2019-09-15 15:00 030110116 M.I.L - Skogsbo/Avesta IF A 0 - 0 ABB Arena Konstgräs
2019-09-15 15:00 030110119 Nyhammars IF A - Amsbergs SK 2 - 2 Åvallen
2019-09-22 15:00 030110121 Amsbergs SK - IF Vikapojkarna 3 - 1 Amsbergsvallen
2019-09-22 15:00 030110123 Östansbo IS A - Forssa BK U 10 - 0 Björkliden A
2019-09-22 15:00 030110124 Skogsbo/Avesta IF A - Swesom FC A 0 - 1 Klockarvallen A
2019-09-22 15:00 030110125 IFK Mora FK U - M.I.L 0 - 2 Prästholmens IP
2019-09-22 15:00 030110126 IF Tunabro U - Sundborns GoIF A 2 - 2 Gyllevallen
2019-09-28 15:00 030110129 Forssa BK U - Skogsbo/Avesta IF A 1 - 5 Maservallen gräs
2019-09-29 15:00 030110127 M.I.L - IF Tunabro U 1 - 1 ABB Arena Konstgräs
2019-09-29 15:00 030110128 Swesom FC A - IFK Mora FK U 1 - 0 Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-09-29 15:00 030110130 Nyhammars IF A - Östansbo IS A 6 - 4 Åvallen
2019-09-29 15:00 030110132 Sundborns GoIF A - Amsbergs SK 1 - 6 Sundens IP