Spelprogram - Herrar 7 A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Afghanska FF Lyosha Soldadov 0720411211 gul, svart, gul
Dynamo Täby FC Lars Jakobsson 0707633730 Svart, Vit, Vit
FC Baloch Seria Dadiar 0700874716 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IFK Sollentuna Lennart Jansson 08357175 0762112827 Blå Vit randig, Blå, Blå
Kallhälls FF Daniel Kindström 0736251231 Blå/Blå/Blå
Nystad FK Abuzer Karakus 0762603960 Marinblå
Rydbo IF Fredrik Persson 0706993659 Röd, Vit, Svart
Ultimate Concern IF Allan Magala Ssembatya Röd, Röd, Röd
Upplands-Bro United FK Robert Gullbrand 0765215148 0765215148 Rosa, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 20:00 150013004 FC Baloch - Afghanska FF 6 - 1 Ärvinge BP 1
2019-04-11 20:45 150013001 Kallhälls FF - Dynamo Täby FC 3 - 1 Bolindervallen 2
2019-04-14 13:00 150013005 Upplands-Bro United FK - Nystad FK 3 - 2 Kungsängens IP 3
2019-04-14 20:00 150013003 IFK Sollentuna - Rydbo IF 0 - 3 Norrvikens IP 1
2019-04-26 20:00 150013010 Dynamo Täby FC - Upplands-Bro United FK 3 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-04-27 16:00 150013006 Nystad FK - FC Baloch 5 - 2 Knutby BP 1
2019-04-28 18:00 150013007 Afghanska FF - IFK Sollentuna 3 - 0 Tallbohovs IP 1
Maj
2019-05-02 20:45 150013011 Kallhälls FF - Rydbo IF 1 - 1 Bolindervallen 2
2019-05-05 16:00 150013014 FC Baloch - Upplands-Bro United FK 1 - 0 Ärvinge BP 1
2019-05-05 18:00 150013013 IFK Sollentuna - Nystad FK 1 - 3 Norrvikens IP 1
2019-05-05 18:00 150013015 Ultimate Concern IF - Dynamo Täby FC 3 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-10 20:00 150013020 Dynamo Täby FC - FC Baloch 4 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-11 13:00 150013019 Rydbo IF - Ultimate Concern IF 2 - 2 Wasavallen 1
2019-05-12 13:00 150013016 Upplands-Bro United FK - IFK Sollentuna 4 - 0 Kungsängens IP 3
2019-05-12 18:00 150013018 Afghanska FF - Kallhälls FF 2 - 7 Tallbohovs IP 1
2019-05-16 20:45 150013021 Kallhälls FF - Nystad FK 6 - 3 Bolindervallen 2
2019-05-18 13:00 150013024 Rydbo IF - Upplands-Bro United FK 3 - 3 Wasavallen 1
2019-05-19 17:00 150013025 Ultimate Concern IF - Afghanska FF 5 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-19 18:00 150013023 IFK Sollentuna - FC Baloch 3 - 5 Norrvikens IP 1
2019-05-24 20:00 150013030 Dynamo Täby FC - IFK Sollentuna 3 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-25 16:00 150013029 Afghanska FF - Rydbo IF 0 - 3 Tallbohovs IP 1
2019-05-26 13:00 150013027 Upplands-Bro United FK - Kallhälls FF 1 - 2 Kungsängens IP 1
2019-05-26 16:00 150013028 Nystad FK - Ultimate Concern IF 2 - 8 Knutby BP 1
2019-05-30 13:00 150013009 Ultimate Concern IF - Kallhälls FF 2 - 3 Norrvikens IP 1
Juni
2019-06-01 13:00 150013034 Rydbo IF - Nystad FK 4 - 0 Wasavallen 1
2019-06-02 17:00 150013035 Ultimate Concern IF - Upplands-Bro United FK 3 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-06-02 18:00 150013033 Afghanska FF - Dynamo Täby FC 0 - 1 Tallbohovs IP 1
2019-06-02 19:00 150013031 Kallhälls FF - FC Baloch 3 - 1 Bolindervallen 2
2019-06-07 20:00 150013040 Dynamo Täby FC - Rydbo IF 3 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-06-08 16:00 150013039 Nystad FK - Afghanska FF 1 - 5 Knutby BP 1
2019-06-09 18:00 150013036 IFK Sollentuna - Kallhälls FF 0 - 4 Norrvikens IP 1
2019-06-09 18:00 150013037 FC Baloch - Ultimate Concern IF 3 - 2 Ärvinge BP 1
2019-06-12 20:00 150013042 Nystad FK - Dynamo Täby FC 1 - 6 Knutby BP 1
2019-06-15 13:00 150013044 Rydbo IF - FC Baloch 5 - 1 Wasavallen 1
2019-06-15 16:00 150013043 Afghanska FF - Upplands-Bro United FK 2 - 3 Tallbohovs IP 1
2019-06-16 17:00 150013045 Ultimate Concern IF - IFK Sollentuna 10 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
Augusti
2019-08-09 20:00 150013050 Dynamo Täby FC - Nystad FK 8 - 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-11 13:00 150013049 Upplands-Bro United FK - Afghanska FF 3 - 2 Kungsängens IP 1
2019-08-11 18:00 150013047 IFK Sollentuna - Ultimate Concern IF 2 - 5 Norrvikens IP 1
2019-08-11 18:00 150013048 FC Baloch - Rydbo IF 2 - 4 Ärvinge BP 1
2019-08-15 20:45 150013051 Kallhälls FF - IFK Sollentuna 8 - 0 Bolindervallen 2
2019-08-17 13:00 150013054 Rydbo IF - Dynamo Täby FC 3 - 1 Wasavallen 1
2019-08-17 16:00 150013053 Afghanska FF - Nystad FK 1 - 0 Tallbohovs IP 1
2019-08-18 17:00 150013055 Ultimate Concern IF - FC Baloch 2 - 1 Helenelunds IP 1
2019-08-23 20:00 150013060 Dynamo Täby FC - Afghanska FF 3 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-24 16:00 150013059 Nystad FK - Rydbo IF 0 - 3 Knutby BP 1
2019-08-25 13:00 150013058 Upplands-Bro United FK - Ultimate Concern IF 3 - 3 Kungsängens IP 1
2019-08-25 16:00 150013057 FC Baloch - Kallhälls FF 2 - 2 Ärvinge BP 1
2019-08-29 20:45 150013061 Kallhälls FF - Upplands-Bro United FK 4 - 1 Bolindervallen 2
2019-08-31 13:00 150013064 Rydbo IF - Afghanska FF 3 - 2 Wasavallen 1
September
2019-09-01 17:00 150013065 Ultimate Concern IF - Nystad FK 3 - 2 Helenelunds IP 1
2019-09-01 18:00 150013063 IFK Sollentuna - Dynamo Täby FC 1 - 5 Norrvikens IP 1
2019-09-07 16:00 150013069 Afghanska FF - Ultimate Concern IF 1 - 4 Tallbohovs IP 1
2019-09-08 15:00 150013067 Upplands-Bro United FK - Rydbo IF 2 - 3 Kungsängens IP 2
2019-09-08 16:00 150013066 FC Baloch - IFK Sollentuna 6 - 2 Ärvinge BP 1
2019-09-08 16:00 150013068 Nystad FK - Kallhälls FF 3 - 3 Knutby BP 1
2019-09-12 20:45 150013071 Kallhälls FF - Afghanska FF 4 - 1 Bolindervallen 2
2019-09-15 16:00 150013074 FC Baloch - Dynamo Täby FC 1 - 2 Ärvinge BP 1
2019-09-15 18:00 150013073 IFK Sollentuna - Upplands-Bro United FK 1 - 1 Norrvikens IP 1
2019-09-15 18:30 150013075 Ultimate Concern IF - Rydbo IF 2 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-21 13:00 150013079 Rydbo IF - Kallhälls FF 1 - 1 Wasavallen 1
2019-09-21 16:00 150013077 Nystad FK - IFK Sollentuna 1 - 1 Knutby BP 1
2019-09-22 15:00 150013076 Upplands-Bro United FK - FC Baloch 8 - 0 Kungsängens IP 2
2019-09-22 18:00 150013080 Dynamo Täby FC - Ultimate Concern IF 4 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-26 20:45 150013081 Kallhälls FF - Ultimate Concern IF 9 - 1 Bolindervallen 2
2019-09-29 13:00 150013085 Upplands-Bro United FK - Dynamo Täby FC 1 - 4 Kungsängens IP 2
2019-09-29 16:00 150013084 FC Baloch - Nystad FK 1 - 4 Ärvinge BP 1
2019-09-29 18:00 150013083 IFK Sollentuna - Afghanska FF 1 - 1 Norrvikens IP 1
Oktober
2019-10-04 20:00 150013086 Nystad FK - Upplands-Bro United FK 3 - 2 Spånga IP 4
2019-10-04 20:00 150013090 Dynamo Täby FC - Kallhälls FF 2 - 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-10-05 13:00 150013088 Rydbo IF - IFK Sollentuna 2 - 0 Wasavallen 1
2019-10-05 16:00 150013087 Afghanska FF - FC Baloch 0 - 3 Tallbohovs IP 1