Spelprogram - P17 Div.1 - Region 5

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2019-03-30 13:00 IFK Stocksund - Enskede IK 7 - 0 40 Danderyd Arena 1
April
2019-04-06 13:00 IFK Stocksund - Strands IF 5 - 3 53 Danderyd Arena 1
2019-04-06 15:10 Dalkurd FF - FC Gute 3 - 5 55 Stenhagens IP Konstgräs
2019-04-06 15:15 Sandvikens IF - Roslagsbro IF 1 - 7 74 Jernvallen
2019-04-06 15:30 Årsta FF - Enskede IK 4 - 1 45 Årstagårdens BP 1
2019-04-07 12:00 Täby FK - Gefle IF FF 2 - 2 45 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-04-07 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - IK Brage 3 - 2 50 Solberga BP 1
2019-04-07 15:30 Forssa BK - Sollentuna FK 3 - 0 Domnarvsvallen
2019-04-13 13:30 Roslagsbro IF - Forssa BK 5 - 0 73 Vårlyckan Konstgräs
2019-04-13 16:00 Årsta FF - FC Gute 2 - 2 69 Farsta IP 1
2019-04-14 11:00 Gefle IF FF - IFK Stocksund 1 - 2 70 Gavlevallen
2019-04-14 13:00 Sollentuna FK - IF Stockholms Fotbollsakademi 2 - 5 60 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-14 14:00 Enskede IK - Täby FK 1 - 4 35 Enskede IP 2
2019-04-14 15:00 Strands IF - Sandvikens IF 1 - 0 Glysis Sparbanken Arena
2019-04-14 15:30 IK Brage - Dalkurd FF 4 - 5 Domnarvsvallen
2019-04-19 15:00 IFK Stocksund - IK Brage 5 - 1 39 Danderyd Arena 1
2019-04-19 15:30 Forssa BK - Strands IF 1 - 1 Domnarvsvallen
2019-04-22 14:00 Täby FK - FC Gute 5 - 1 48 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-04-22 14:00 Roslagsbro IF - Sollentuna FK 3 - 0 55 Vårlyckan Konstgräs
2019-04-24 19:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF 0 - 4 74 Jernvallen
2019-04-24 19:40 Dalkurd FF - IF Stockholms Fotbollsakademi 2 - 5 80 Sävja IP Konstgräs
2019-04-27 11:00 Gefle IF FF - Forssa BK 10 - 2 45 Gavlevallen
2019-04-27 15:30 IK Brage - Täby FK 3 - 0 Domnarvsvallen
2019-04-27 19:00 Sollentuna FK - Dalkurd FF 0 - 6 Norrvikens IP 1
2019-04-28 13:00 Strands IF - Roslagsbro IF 0 - 7 49 Glysis Sparbanken Arena
2019-04-28 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Årsta FF 1 - 4 Solberga BP 1
2019-04-28 14:00 Enskede IK - Sandvikens IF 1 - 1 Enskede IP 2
2019-04-28 16:30 FC Gute - IFK Stocksund 2 - 2 69 Säve konstgräs
Maj
2019-05-01 13:00 Forssa BK - Enskede IK 1 - 1 Domnarvsvallen
2019-05-01 13:00 Sandvikens IF - FC Gute 2 - 0 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-05-01 14:00 Årsta FF - Dalkurd FF 7 - 4 35 Årstagårdens BP 1
2019-05-01 14:00 Roslagsbro IF - Gefle IF FF 2 - 0 50 Vårlyckan Konstgräs
2019-05-01 15:30 Strands IF - Sollentuna FK 4 - 1 65 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-01 19:00 Täby FK - IF Stockholms Fotbollsakademi 1 - 4 50 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-05-04 11:00 Forssa BK - FC Gute 2 - 1 Sportfältets konstgräs
2019-05-04 15:00 Sollentuna FK - Årsta FF 4 - 2 35 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-04 17:00 Gefle IF FF - Strands IF 2 - 1 Gavlevallen
2019-05-05 13:00 IK Brage - Sandvikens IF 1 - 0 32 Domnarvsvallen
2019-05-05 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - IFK Stocksund 3 - 1 64 Solberga BP 1
2019-05-05 18:00 Dalkurd FF - Täby FK 2 - 2 60 Valsätra Konstgräs
2019-05-11 12:30 Forssa BK - IK Brage 2 - 0 123 Sportfältets konstgräs
2019-05-11 13:00 IFK Stocksund - Dalkurd FF 8 - 1 67 Danderyd Arena 1
2019-05-11 14:00 Roslagsbro IF - FC Gute 2 - 2 75 Vårlyckan 2
2019-05-11 15:00 Sandvikens IF - IF Stockholms Fotbollsakademi 0 - 5 31 Jernvallen
2019-05-12 13:00 Täby FK - Årsta FF 2 - 3 40 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-05-12 13:00 Gefle IF FF - Sollentuna FK 0 - 4 65 Gavlevallen
2019-05-12 13:00 Strands IF - Enskede IK 9 - 0 45 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-16 20:15 Sollentuna FK - Täby FK 1 - 1 44 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-18 15:30 Årsta FF - IFK Stocksund 2 - 5 62 Årstagårdens BP 1
2019-05-18 17:10 Dalkurd FF - Sandvikens IF 3 - 2 30 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-19 13:00 IK Brage - Roslagsbro IF 2 - 2 67 Domnarvsvallen
2019-05-19 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Forssa BK 3 - 2 45 Solberga BP 1
2019-05-19 14:00 Enskede IK - Gefle IF FF 2 - 4 20 Enskede IP 2
2019-05-19 16:30 FC Gute - Strands IF 2 - 1 65 Säve konstgräs
2019-05-22 19:30 Årsta FF - Strands IF 4 - 2 25 Årstagårdens BP 1
2019-05-25 13:00 IFK Stocksund - Täby FK 0 - 0 Danderyd Arena 1
2019-05-25 15:00 Sandvikens IF - Årsta FF 0 - 0 68 Jernvallen
2019-05-26 12:00 Gefle IF FF - FC Gute 3 - 5 48 Gavlevallen
2019-05-26 12:30 Forssa BK - Dalkurd FF 1 - 1 28 Sportfältets konstgräs
2019-05-26 12:30 Strands IF - IK Brage 1 - 4 56 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-26 14:00 Enskede IK - Sollentuna FK 5 - 2 Enskede IP 2
2019-05-26 16:00 Roslagsbro IF - IF Stockholms Fotbollsakademi 0 - 6 52 Vårlyckan 2
2019-05-30 12:30 FC Gute - Enskede IK 4 - 3 A7 1
2019-05-30 13:00 Sollentuna FK - IFK Stocksund 0 - 9 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-30 14:00 Årsta FF - Forssa BK 2 - 1 39 Årstagårdens BP 1
2019-05-30 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Strands IF 2 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2019-05-30 15:30 IK Brage - Gefle IF FF 3 - 0 73 Domnarvsvallen
2019-05-30 16:00 Täby FK - Sandvikens IF 4 - 0 44 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-05-30 16:10 Dalkurd FF - Roslagsbro IF 2 - 3 44 Sävja IP Konstgräs
Juni
2019-06-01 13:00 Strands IF - Dalkurd FF 0 - 4 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-01 15:00 Sandvikens IF - IFK Stocksund 1 - 4 47 Jernvallen
2019-06-02 12:30 Forssa BK - Täby FK 4 - 2 Sportfältets konstgräs
2019-06-02 13:00 Gefle IF FF - IF Stockholms Fotbollsakademi 1 - 5 130 Gavlevallen
2019-06-02 13:30 Enskede IK - IK Brage 1 - 4 33 Enskede IP 2
2019-06-02 13:30 Roslagsbro IF - Årsta FF 2 - 3 57 Vårlyckan 2
2019-06-02 16:30 FC Gute - Sollentuna FK 5 - 3 53 A7 1
2019-06-06 12:00 Enskede IK - Roslagsbro IF 2 - 2 Enskede IP 2
2019-06-06 14:00 Årsta FF - IK Brage 3 - 2 83 Årstagårdens BP 1
2019-06-06 14:00 Strands IF - Täby FK 0 - 6 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-08 13:00 IFK Stocksund - Forssa BK 5 - 3 Danderyd Arena 1
2019-06-08 15:30 Sollentuna FK - Sandvikens IF 1 - 2 Edsbergs Sportfält 3
2019-06-09 11:00 IK Brage - FC Gute 5 - 3 Domnarvsvallen
2019-06-09 13:00 Täby FK - Roslagsbro IF 1 - 1 68 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-06-09 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Enskede IK 7 - 0 53 Solberga BP 1
2019-06-09 16:10 Dalkurd FF - Gefle IF FF 3 - 2 43 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-12 20:00 Enskede IK - Årsta FF 0 - 3 35 Enskede IP 2
2019-06-16 12:00 Gefle IF FF - Årsta FF 0 - 0 32 Gavlevallen
2019-06-16 13:30 Roslagsbro IF - IFK Stocksund 0 - 6 65 Vårlyckan 2
2019-06-16 14:00 Enskede IK - Dalkurd FF 2 - 2 35 Enskede IP 2
2019-06-16 15:30 IK Brage - Sollentuna FK 1 - 0 74 Domnarvsvallen
2019-06-16 16:30 FC Gute - IF Stockholms Fotbollsakademi 0 - 0 100 Säve konstgräs
2019-06-16 17:30 Forssa BK - Sandvikens IF 1 - 1 Sportfältets konstgräs
2019-06-19 13:00 Dalkurd FF - IK Brage 2 - 7 24 Österängens IP
2019-06-19 17:30 Strands IF - IFK Stocksund 1 - 3 57 Glysisvallen
2019-06-19 20:15 Täby FK - Enskede IK 4 - 0 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-06-23 13:00 Sollentuna FK - Forssa BK 2 - 0 40 Edsbergs Sportfält 3
2019-06-23 13:00 IK Brage - IF Stockholms Fotbollsakademi 2 - 4 Kvarnsvedens IP
2019-06-23 13:30 Roslagsbro IF - Sandvikens IF 7 - 1 Vårlyckan 2
2019-06-23 14:00 Gefle IF FF - Täby FK 6 - 2 Gavlevallen
2019-06-23 16:30 FC Gute - Dalkurd FF 4 - 3 72 Säve konstgräs
2019-06-26 19:30 IFK Stocksund - Gefle IF FF 4 - 0 75 Danderyd Arena 1
2019-06-29 12:30 FC Gute - Årsta FF 3 - 2 75 Säve konstgräs
2019-06-29 15:00 Sandvikens IF - Strands IF 1 - 1 80 Jernvallen
Juli
2019-07-06 15:00 Strands IF - Forssa BK 3 - 1 89 Glysis Sparbanken Arena
2019-07-27 13:00 Gefle IF FF - Sandvikens IF Gavlevallen
2019-07-28 13:00 Sollentuna FK - Roslagsbro IF Edsbergs Sportfält 3
2019-07-28 13:30 Enskede IK - IFK Stocksund Enskede IP 2
2019-07-28 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Dalkurd FF Solberga BP 1
2019-07-28 16:30 FC Gute - Täby FK Säve konstgräs
2019-07-31 20:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Sollentuna FK Solberga BP 1
Augusti
2019-08-03 12:00 Sandvikens IF - Enskede IK Jernvallen
2019-08-03 13:00 Täby FK - IK Brage Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-08-03 13:30 Roslagsbro IF - Strands IF Vårlyckan 2
2019-08-04 15:00 Forssa BK - Gefle IF FF Sportfältets konstgräs
2019-08-04 15:00 IFK Stocksund - FC Gute Danderyd Arena 1
2019-08-04 16:10 Dalkurd FF - Sollentuna FK Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-07 18:00 IK Brage - Årsta FF Domnarvsvallen
2019-08-07 19:15 Forssa BK - Roslagsbro IF Sportfältets konstgräs
2019-08-10 12:30 FC Gute - Sandvikens IF A7 1
2019-08-10 15:30 IK Brage - IFK Stocksund Domnarvsvallen
2019-08-10 16:10 Dalkurd FF - Årsta FF Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-11 13:00 Sollentuna FK - Strands IF Edsbergs Sportfält 3
2019-08-11 14:00 Enskede IK - Forssa BK Enskede IP 2
2019-08-11 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Täby FK Solberga BP 1
2019-08-11 15:00 Gefle IF FF - Roslagsbro IF Gavlevallen
2019-08-17 12:00 Täby FK - Dalkurd FF Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-08-17 12:30 FC Gute - Forssa BK A7 1
2019-08-17 13:00 IFK Stocksund - IF Stockholms Fotbollsakademi Danderyd Arena 1
2019-08-17 13:30 Roslagsbro IF - Enskede IK Vårlyckan 2
2019-08-17 15:00 Sandvikens IF - IK Brage Jernvallen 1 Konstgräs
2019-08-17 15:30 Årsta FF - Sollentuna FK Årstagårdens BP 1
2019-08-18 13:00 Strands IF - Gefle IF FF Glysis Sparbanken Arena
2019-08-21 20:00 Årsta FF - IF Stockholms Fotbollsakademi Årstagårdens BP 1
2019-08-24 12:30 FC Gute - Roslagsbro IF A7 1
2019-08-24 15:30 Årsta FF - Täby FK Årstagårdens BP 1
2019-08-25 13:00 IK Brage - Forssa BK Domnarvsvallen
2019-08-25 13:00 Sollentuna FK - Gefle IF FF Edsbergs Sportfält 3
2019-08-25 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Sandvikens IF Solberga BP 1
2019-08-25 14:00 Enskede IK - Strands IF Enskede IP 2
2019-08-25 16:10 Dalkurd FF - IFK Stocksund Sävja IP Konstgräs
2019-08-31 11:30 Strands IF - FC Gute Glysis Sparbanken Arena
2019-08-31 12:00 Täby FK - Sollentuna FK Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-08-31 12:15 Gefle IF FF - Enskede IK Gavlevallen
2019-08-31 13:00 IFK Stocksund - Årsta FF Danderyd Arena 1
2019-08-31 14:30 Roslagsbro IF - IK Brage Vårlyckan 2
2019-08-31 15:00 Sandvikens IF - Dalkurd FF Jernvallen
September
2019-09-01 12:30 Forssa BK - IF Stockholms Fotbollsakademi Sportfältets konstgräs
2019-09-07 12:30 FC Gute - Gefle IF FF Säve konstgräs
2019-09-07 14:00 Täby FK - IFK Stocksund Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-09-07 15:00 Sollentuna FK - Enskede IK Norrvikens IP 1
2019-09-07 15:30 Årsta FF - Sandvikens IF Årstagårdens BP 1
2019-09-08 13:00 IK Brage - Strands IF Domnarvsvallen
2019-09-08 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Roslagsbro IF Solberga BP 1
2019-09-08 16:10 Dalkurd FF - Forssa BK Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-14 12:00 Sandvikens IF - Täby FK Jernvallen
2019-09-14 13:00 IFK Stocksund - Sollentuna FK Danderyd Arena 1
2019-09-14 17:00 Gefle IF FF - IK Brage Gavlevallen
2019-09-15 13:00 Strands IF - IF Stockholms Fotbollsakademi Glysis Sparbanken Arena
2019-09-15 13:00 Roslagsbro IF - Dalkurd FF Vårlyckan 2
2019-09-15 13:30 Enskede IK - FC Gute Enskede IP 2
2019-09-15 15:00 Forssa BK - Årsta FF Sportfältets konstgräs
2019-09-21 13:00 IFK Stocksund - Sandvikens IF Danderyd Arena 1
2019-09-21 15:30 Årsta FF - Roslagsbro IF Årstagårdens BP 1
2019-09-22 13:00 IK Brage - Enskede IK Domnarvsvallen
2019-09-22 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - Gefle IF FF Solberga BP 1
2019-09-22 15:00 Sollentuna FK - FC Gute Edsbergs Sportfält 3
2019-09-22 16:00 Täby FK - Forssa BK Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-09-22 17:10 Dalkurd FF - Strands IF Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-28 15:00 Sandvikens IF - Sollentuna FK Jernvallen
2019-09-29 11:00 Gefle IF FF - Dalkurd FF Gavlevallen
2019-09-29 12:30 Forssa BK - IFK Stocksund Sportfältets konstgräs
2019-09-29 12:30 FC Gute - IK Brage A7 1
2019-09-29 13:00 Strands IF - Årsta FF Glysis Sparbanken Arena
2019-09-29 13:30 Enskede IK - IF Stockholms Fotbollsakademi Enskede IP 2
2019-09-29 13:30 Roslagsbro IF - Täby FK Vårlyckan 2
Oktober
2019-10-05 14:00 Täby FK - Strands IF Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-10-05 15:00 Sandvikens IF - Forssa BK Jernvallen
2019-10-05 15:30 Årsta FF - Gefle IF FF Årstagårdens BP 1
2019-10-06 IFK Stocksund - Roslagsbro IF Danderyd Arena 1
2019-10-06 14:00 IF Stockholms Fotbollsakademi - FC Gute Solberga BP 1
2019-10-06 15:00 Sollentuna FK - IK Brage Edsbergs Sportfält 3
2019-10-06 16:10 Dalkurd FF - Enskede IK Stenhagens IP Konstgräs