Spelprogram - F 9- 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Vit Anna Vigren 0859080112 0701756117 GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 2 Lars Åberg Blå/vit/röd/vit/vit
Enebybergs IF 2 Carl Becker Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Grön Simon Barrington Grön/Svart/Grön
IFK Lidingö FK 6 vit Charlotte Wicknertz 0707302731 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm Johan Klerehag Pettersson 087129380 0705465396 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 1 Carin Nygårds Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 2 Ola Hurtig 0700226255 Gul, Svart, Gul
Runby IF 1 Jesper Öberg 0739104450 Röd/Svart/Röd
Täby FK 21 Tomas Persson Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 32 Andreas Gustafsson Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF Vit Magnus Fägerhall Röd/Svarta/Röda
Viggbyholms IK FF Vi Jenny Österman 0721556921 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Svart Bert Borelius 0735325426 Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:30 IK Frej Täby FK 2 - Enebybergs IF 2 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-04-27 08:30 IFK Vaxholm - Erikslunds KF Grön Vaxö IP 115
2019-04-27 09:00 Åkersberga BK Svart - Runby IF 1 Margretelunds IP 3
2019-04-27 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Täby FK 32 Lidingövallen 227
2019-04-28 10:00 Vallentuna BK DF Vit - IFK Österåker FK 1 Vallentuna IP 315
2019-04-28 10:00 Danderyds SK FF 2 - Bollstanäs SK Vit Danderydsvallen 31
2019-04-28 12:00 Täby FK 21 - Viggbyholms IK FF Vi Näsbydal 115
Maj
2019-05-04 08:30 Bollstanäs SK Vit - Vallentuna BK DF Vit Bollstanäs IP 215
2019-05-04 10:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Vaxholm Åkersberga IP 116
2019-05-04 10:00 Viggbyholms IK FF Vi - Åkersberga BK Svart Viggbydalen 16
2019-05-04 11:00 Enebybergs IF 2 - Danderyds SK FF 2 Enebybergs IP 35
2019-05-05 10:00 Erikslunds KF Grön - Täby FK 21 Erikslund 125
2019-05-05 11:00 Runby IF 1 - IFK Lidingö FK 6 vit Runby IP 15
2019-05-05 12:00 Täby FK 32 - IK Frej Täby FK 2 Näsbydal 115
2019-05-10 19:30 IK Frej Täby FK 2 - IFK Lidingö FK 6 vit Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-11 08:30 IFK Vaxholm - Bollstanäs SK Vit Vaxö IP 115
2019-05-11 09:00 Åkersberga BK Svart - Erikslunds KF Grön Margretelunds IP 3
2019-05-11 14:00 Viggbyholms IK FF Vi - Runby IF 1 Viggbydalen 15
2019-05-12 10:00 Vallentuna BK DF Vit - Enebybergs IF 2 Vallentuna IP 315
2019-05-12 10:00 Danderyds SK FF 2 - Täby FK 32 Danderydsvallen 31
2019-05-12 13:00 Täby FK 21 - IFK Österåker FK 1 Näsbydal 115
2019-05-18 08:30 Bollstanäs SK Vit - Täby FK 21 Bollstanäs IP 215
2019-05-18 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Danderyds SK FF 2 Lidingövallen 227
2019-05-18 10:00 Enebybergs IF 2 - IFK Vaxholm Enebybergs IP 35
2019-05-18 10:00 IFK Österåker FK 1 - Åkersberga BK Svart Åkersberga IP 116
2019-05-19 10:00 Erikslunds KF Grön - Viggbyholms IK FF Vi Erikslund 125
2019-05-19 11:00 Runby IF 1 - IK Frej Täby FK 2 Runby IP 15
2019-05-19 12:00 Täby FK 32 - Vallentuna BK DF Vit Näsbydal 115
2019-05-25 Viggbyholms IK FF Vi - IFK Österåker FK 1 Viggbydalen 15
2019-05-25 08:30 IFK Vaxholm - Täby FK 32 Vaxö IP 115
2019-05-25 09:00 Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK Vit Margretelunds IP 3
2019-05-26 10:00 Vallentuna BK DF Vit - IFK Lidingö FK 6 vit Vallentuna IP 315
2019-05-26 10:00 Danderyds SK FF 2 - IK Frej Täby FK 2 Danderydsvallen 31
2019-05-26 11:00 Erikslunds KF Grön - Runby IF 1 Erikslund 125
2019-05-26 13:00 Täby FK 21 - Enebybergs IF 2 Näsbydal 115
2019-05-31 19:30 IK Frej Täby FK 2 - Vallentuna BK DF Vit Vikingavallen/Täby IP 35
Juni
2019-06-01 08:30 Bollstanäs SK Vit - Viggbyholms IK FF Vi Bollstanäs IP 215
2019-06-01 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - IFK Vaxholm Lidingövallen 227
2019-06-01 10:00 Enebybergs IF 2 - Åkersberga BK Svart Enebybergs IP 35
2019-06-01 10:00 IFK Österåker FK 1 - Erikslunds KF Grön Åkersberga IP 116
2019-06-02 11:00 Runby IF 1 - Danderyds SK FF 2 Runby IP 15
2019-06-02 12:00 Täby FK 32 - Täby FK 21 Näsbydal 115
2019-06-08 08:30 IFK Vaxholm - IK Frej Täby FK 2 Vaxö IP 115
2019-06-08 09:00 Åkersberga BK Svart - Täby FK 32 Margretelunds IP 3
2019-06-08 10:00 IFK Österåker FK 1 - Runby IF 1 Åkersberga IP 116
2019-06-08 10:00 Viggbyholms IK FF Vi - Enebybergs IF 2 Viggbydalen 16
2019-06-09 10:00 Vallentuna BK DF Vit - Danderyds SK FF 2 Vallentuna IP 315
2019-06-09 11:00 Erikslunds KF Grön - Bollstanäs SK Vit Erikslund 125
2019-06-09 13:00 Täby FK 21 - IFK Lidingö FK 6 vit Näsbydal 115
Augusti
2019-08-23 19:30 IK Frej Täby FK 2 - Täby FK 21 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-08-24 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Åkersberga BK Svart Lidingövallen 227
2019-08-24 09:30 Bollstanäs SK Vit - IFK Österåker FK 1 Bollstanäs IP 215
2019-08-24 10:00 Enebybergs IF 2 - Erikslunds KF Grön Enebybergs IP 35
2019-08-25 10:00 Danderyds SK FF 2 - IFK Vaxholm Danderydsvallen 31
2019-08-25 11:00 Runby IF 1 - Vallentuna BK DF Vit Runby IP 15
2019-08-25 13:00 Täby FK 32 - Viggbyholms IK FF Vi Näsbydal 115
2019-08-31 08:30 IFK Vaxholm - Vallentuna BK DF Vit Vaxö IP 115
2019-08-31 09:00 Åkersberga BK Svart - IK Frej Täby FK 2 Margretelunds IP 3
2019-08-31 10:00 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 2 Åkersberga IP 116
2019-08-31 10:00 Viggbyholms IK FF Vi - IFK Lidingö FK 6 vit Viggbydalen 16
September
2019-09-01 09:30 Bollstanäs SK Vit - Runby IF 1 Bollstanäs IP 215
2019-09-01 11:00 Erikslunds KF Grön - Täby FK 32 Erikslund 125
2019-09-01 12:00 Täby FK 21 - Danderyds SK FF 2 Näsbydal 115
2019-09-06 19:30 IK Frej Täby FK 2 - Viggbyholms IK FF Vi Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-07 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Erikslunds KF Grön Lidingövallen 227
2019-09-07 10:00 Enebybergs IF 2 - Bollstanäs SK Vit Enebybergs IP 35
2019-09-07 12:00 Runby IF 1 - IFK Vaxholm Runby IP 15
2019-09-08 10:00 Vallentuna BK DF Vit - Täby FK 21 Vallentuna IP 315
2019-09-08 10:00 Danderyds SK FF 2 - Åkersberga BK Svart Danderydsvallen 31
2019-09-08 12:00 Täby FK 32 - IFK Österåker FK 1 Näsbydal 115
2019-09-14 09:30 Bollstanäs SK Vit - Täby FK 32 Bollstanäs IP 215
2019-09-14 10:00 Åkersberga BK Svart - Vallentuna BK DF Vit Margretelunds IP 3
2019-09-14 10:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 6 vit Åkersberga IP 116
2019-09-14 10:00 Viggbyholms IK FF Vi - Danderyds SK FF 2 Viggbydalen 16
2019-09-14 11:00 Enebybergs IF 2 - Runby IF 1 Enebybergs IP 35
2019-09-15 11:00 Erikslunds KF Grön - IK Frej Täby FK 2 Erikslund 125
2019-09-15 13:00 Täby FK 21 - IFK Vaxholm Näsbydal 115
2019-09-21 08:30 IFK Vaxholm - Åkersberga BK Svart Vaxö IP 115
2019-09-21 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Bollstanäs SK Vit Lidingövallen 227
2019-09-21 14:00 IK Frej Täby FK 2 - IFK Österåker FK 1 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-22 10:00 Vallentuna BK DF Vit - Viggbyholms IK FF Vi Vallentuna IP 315
2019-09-22 10:00 Danderyds SK FF 2 - Erikslunds KF Grön Danderydsvallen 31
2019-09-22 11:00 Runby IF 1 - Täby FK 21 Runby IP 15
2019-09-22 13:00 Täby FK 32 - Enebybergs IF 2 Näsbydal 115
2019-09-28 09:00 Åkersberga BK Svart - Täby FK 21 Margretelunds IP 3
2019-09-28 09:30 Bollstanäs SK Vit - IK Frej Täby FK 2 Bollstanäs IP 215
2019-09-28 10:00 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 6 vit Enebybergs IP 35
2019-09-28 10:00 IFK Österåker FK 1 - Danderyds SK FF 2 Åkersberga IP 116
2019-09-28 10:00 Viggbyholms IK FF Vi - IFK Vaxholm Viggbydalen 16
2019-09-29 10:00 Erikslunds KF Grön - Vallentuna BK DF Vit Erikslund 125
2019-09-29 12:00 Täby FK 32 - Runby IF 1 Näsbydal 115