Spelprogram - F13- 2A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 3 Camilla Olsson 0707171743 GUL/GRÖN/GRÖN
IF Brommapojkarna 7 Lars Ralf Samuelsson 0707336944 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Stocksund 2 Dick Allansson Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 1 Joachim Elm 0703438411 Blå/Blå/Blå
IK Frej Täby FK Svart John Sjölund 0703099303 0703099303 Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 5 Cecilia Birgitta Silverberg Engholm 0761893899 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 31 Joakim Paul Hanusek Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 1 Linus Lundgren Gusfors 0702907597 Röd/Svarta/Röda
Åkersberga BK Grön Cecilia Erviken Leveau 0708822010 Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 12:00 151647005 Vallentuna BK DF 1 - IFK Stocksund 2 3 - 1 Vallentuna IP 3
2019-04-07 13:30 151647001 IK Frej Täby FK Svart - Täby FK 31 3 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-13 13:00 151647008 IFK Stocksund 2 - Bollstanäs SK 3 3 - 3 Danderyd Arena 1
2019-04-14 10:30 151647011 IF Brommapojkarna 7 - IK Frej Täby FK Svart 5 - 2 Grimsta IP 21
2019-04-14 10:30 151647012 Täby FK 31 - IFK Vaxholm 1 3 - 4 Skarpäng 1
2019-04-22 09:00 151647018 IF Brommapojkarna 7 - Täby FK 31 9 - 1 Grimsta IP 21
2019-04-22 13:30 151647013 IK Frej Täby FK Svart - Åkersberga BK Grön 5 - 4 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-22 18:00 151647016 Bollstanäs SK 3 - Sollentuna FK 5 5 - 4 Bollstanäs IP 2
2019-04-27 12:30 151647019 IFK Vaxholm 1 - Bollstanäs SK 3 1 - 3 Vaxö IP 12
2019-04-27 18:00 151647023 Åkersberga BK Grön - IF Brommapojkarna 7 0 - 1 Margretelunds IP 2
2019-04-28 12:00 151647024 Täby FK 31 - Vallentuna BK DF 1 3 - 3 Skarpäng 1
Maj
2019-05-04 16:00 151647029 Åkersberga BK Grön - Täby FK 31 7 - 1 Margretelunds IP 2
2019-05-04 16:30 151647025 IK Frej Täby FK Svart - IFK Stocksund 2 1 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-05 11:30 151647007 Sollentuna FK 5 - Vallentuna BK DF 1 2 - 5 Helenelunds IP 11
2019-05-05 19:30 151647028 Bollstanäs SK 3 - Vallentuna BK DF 1 1 - 14 Bollstanäs IP 2
2019-05-06 17:30 151647017 Vallentuna BK DF 1 - IFK Vaxholm 1 3 - 4 Vallentuna IP 2
2019-05-10 19:00 151647033 Sollentuna FK 5 - IK Frej Täby FK Svart 2 - 0 Helenelunds IP 11
2019-05-12 11:00 151647034 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 7 0 - 5 Danderyd Arena 1
2019-05-18 10:30 151647042 IF Brommapojkarna 7 - Sollentuna FK 5 2 - 1 Grimsta IP 21
2019-05-18 14:30 151647036 Täby FK 31 - Bollstanäs SK 3 2 - 3 Näsbydal 1
2019-05-19 11:00 151647006 IFK Vaxholm 1 - Sollentuna FK 5 0 - 2 Vaxö IP 12
2019-05-19 13:00 151647041 Åkersberga BK Grön - IFK Stocksund 2 4 - 1 Margretelunds IP 2
2019-05-25 13:00 151647065 Åkersberga BK Grön - Bollstanäs SK 3 6 - 0 Margretelunds IP 2
2019-05-25 13:30 151647044 Vallentuna BK DF 1 - IK Frej Täby FK Svart 1 - 3 Vallentuna IP 3
2019-05-26 15:30 151647046 Sollentuna FK 5 - Åkersberga BK Grön 4 - 1 Helenelunds IP 11
Juni
2019-06-01 09:00 151647051 IFK Stocksund 2 - Täby FK 31 2 - 0 Danderyd Arena 12
2019-06-02 12:00 151647049 IK Frej Täby FK Svart - Bollstanäs SK 3 0 - 5 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-06-02 12:00 151647054 IF Brommapojkarna 7 - Vallentuna BK DF 1 3 - 0 Blackeberg BP 11
2019-06-06 14:30 151647045 IFK Vaxholm 1 - IF Brommapojkarna 7 1 - 4 Vaxö IP 11
2019-06-08 12:00 151647057 Vallentuna BK DF 1 - Åkersberga BK Grön 5 - 8 Vallentuna IP 3
2019-06-08 15:30 151647037 IK Frej Täby FK Svart - IFK Vaxholm 1 1 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-06-08 16:30 151647059 Sollentuna FK 5 - IFK Stocksund 2 2 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-06-09 16:00 151647053 Åkersberga BK Grön - IFK Vaxholm 1 4 - 1 Margretelunds IP 2
2019-06-09 18:00 151647056 Bollstanäs SK 3 - IF Brommapojkarna 7 0 - 0 Bollstanäs IP 2
2019-06-15 16:30 151647062 Sollentuna FK 5 - Täby FK 31 1 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-06-16 11:00 151647063 IFK Stocksund 2 - IFK Vaxholm 1 4 - 1 Danderyd Arena 1
Augusti
2019-08-10 15:00 151647072 Täby FK 31 - Sollentuna FK 5 0 - 14 Skarpäng 1
2019-08-17 11:00 151647075 IFK Stocksund 2 - Sollentuna FK 5 0 - 4 Danderyd Arena 1
2019-08-18 09:00 151647078 IF Brommapojkarna 7 - Bollstanäs SK 3 2 - 1 Grimsta IP 21
2019-08-18 11:00 151647071 IFK Vaxholm 1 - IFK Stocksund 2 1 - 1 Vaxö IP 12
2019-08-18 12:00 151647077 Åkersberga BK Grön - Vallentuna BK DF 1 4 - 3 Margretelunds IP 2
2019-08-21 20:00 151647069 Bollstanäs SK 3 - Åkersberga BK Grön 4 - 3 Bollstanäs IP 2
2019-08-24 12:15 151647082 IFK Vaxholm 1 - Åkersberga BK Grön 5 - 1 Vaxö IP 12
2019-08-25 12:00 151647084 Täby FK 31 - IFK Stocksund 2 1 - 1 Skarpäng 1
2019-08-25 15:00 151647080 Bollstanäs SK 3 - IK Frej Täby FK Svart 0 - 5 Bollstanäs IP 2
2019-08-25 17:45 151647081 Vallentuna BK DF 1 - IF Brommapojkarna 7 0 - 6 Vallentuna IP 3
2019-08-31 10:30 151647090 IF Brommapojkarna 7 - IFK Vaxholm 1 3 - 1 Grimsta IP 21
2019-08-31 14:00 151647089 Åkersberga BK Grön - Sollentuna FK 5 3 - 3 Margretelunds IP 2
2019-08-31 15:00 151647085 IK Frej Täby FK Svart - Vallentuna BK DF 1 3 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
September
2019-09-01 08:45 151647125 Vallentuna BK DF 1 - Sollentuna FK 5 2 - 0 Vallentuna IP 2
2019-09-07 10:00 151647095 IFK Stocksund 2 - Åkersberga BK Grön 1 - 2 Danderyd Arena 11
2019-09-07 16:30 151647094 Sollentuna FK 5 - IF Brommapojkarna 7 4 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-08 12:00 151647093 IFK Vaxholm 1 - IK Frej Täby FK Svart 1 - 0 Vaxö IP 12
2019-09-14 10:30 151647102 IF Brommapojkarna 7 - IFK Stocksund 2 3 - 1 Grimsta IP 21
2019-09-14 15:00 151647097 IK Frej Täby FK Svart - Sollentuna FK 5 7 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-15 18:00 151647100 Bollstanäs SK 3 - Täby FK 31 7 - 0 Bollstanäs IP 2
2019-09-21 13:30 151647103 Vallentuna BK DF 1 - Bollstanäs SK 3 2 - 1 Vallentuna IP 3
2019-09-22 13:00 151647127 Sollentuna FK 5 - IFK Vaxholm 1 0 - 2 Helenelunds IP 11
2019-09-28 10:30 151647114 IF Brommapojkarna 7 - Åkersberga BK Grön 3 - 2 Grimsta IP 21
2019-09-28 13:30 151647113 Vallentuna BK DF 1 - Täby FK 31 9 - 0 Vallentuna IP 3
2019-09-29 09:30 151647106 IFK Stocksund 2 - IK Frej Täby FK Svart 0 - 2 Danderyd Arena 12
2019-09-29 18:00 151647112 Bollstanäs SK 3 - IFK Vaxholm 1 4 - 0 Bollstanäs IP 2
Oktober
2019-10-04 18:30 151647121 IK Frej Täby FK Svart - IF Brommapojkarna 7 1 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-10-05 11:00 151647115 IFK Vaxholm 1 - Vallentuna BK DF 1 1 - 2 Vaxö IP 12
2019-10-05 16:30 151647116 Sollentuna FK 5 - Bollstanäs SK 3 5 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-10-06 09:00 151647120 Täby FK 31 - IF Brommapojkarna 7 1 - 8 Skarpäng 1
2019-10-06 12:00 151647119 Åkersberga BK Grön - IK Frej Täby FK Svart 4 - 4 Margretelunds IP 2
2019-10-09 19:00 151647108 Täby FK 31 - Åkersberga BK Grön 1 - 6 Margretelunds IP 2
2019-10-12 12:00 151647126 IFK Vaxholm 1 - Täby FK 31 3 - 1 Vaxö IP 12
2019-10-13 12:00 151647124 Bollstanäs SK 3 - IFK Stocksund 2 1 - 1 Bollstanäs IP 2
2019-10-19 15:00 151647132 Täby FK 31 - IK Frej Täby FK Svart 1 - 8 Skarpäng 1
2019-10-20 14:00 151647128 IFK Stocksund 2 - Vallentuna BK DF 1 1 - 0 Danderyd Arena 1