Spelprogram - F15- 2A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brottby SK Bobo Cavallin 0704264356 Grön, Svart, Gröna
Enebybergs IF 1 Adrienne Martin-Löf 0708634072 Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm 2 Malin Fryklund Börjesson 0706399982 röd/röd/röd
IF Brommapojkarna 4 Frederik Bergstedt 0707897838 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IK Frej Täby FK 2 Malin Wiklund Gul, Svart, Gul
Viggbyholms IK FF 2 Åsa Wild 0761994062 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Svart Mikael Hjalmarson 0705662969 0705662969 Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:00 151617023 Viggbyholms IK FF 2 - Åkersberga BK Svart 6 - 2 Hägernäs IP 2
2019-04-12 20:05 151617004 FC Djursholm 2 - Viggbyholms IK FF 2 2 - 2 Djursholms IP 2
2019-04-14 11:00 151617003 IK Frej Täby FK 2 - Åkersberga BK Svart 7 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-04-22 16:00 151617007 Brottby SK - IF Brommapojkarna 4 1 - 3 Össeby IP 1
2019-04-22 17:30 151617006 Åkersberga BK Svart - Enebybergs IF 1 5 - 1 Margretelunds IP 2
2019-04-27 16:00 151617009 IF Brommapojkarna 4 - Åkersberga BK Svart 9 - 0 Åkeshovs BP 1
2019-04-27 16:00 151617010 Enebybergs IF 1 - Viggbyholms IK FF 2 0 - 7 Enebybergs IP 2
2019-04-28 10:30 151617002 Enebybergs IF 1 - Brottby SK 1 - 1 Enebybergs IP 2
2019-04-28 18:30 151617011 IK Frej Täby FK 2 - FC Djursholm 2 2 - 3 Vikingavallen/Täby IP 1
Maj
2019-05-01 10:30 151617029 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 4 1 - 2 Enebybergs IP 2
2019-05-03 19:00 151617014 Viggbyholms IK FF 2 - IF Brommapojkarna 4 2 - 1 Hägernäs IP 2
2019-05-04 10:00 151617037 IK Frej Täby FK 2 - Enebybergs IF 1 5 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-05 11:00 151617013 FC Djursholm 2 - Enebybergs IF 1 5 - 0 Djursholms IP 2
2019-05-05 16:30 151617015 Åkersberga BK Svart - Brottby SK 6 - 8 Margretelunds IP 2
2019-05-10 19:30 151617020 Brottby SK - Viggbyholms IK FF 2 1 - 2 Össeby IP 1
2019-05-11 16:00 151617018 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FK 2 1 - 4 Enebybergs IP 2
2019-05-16 19:00 151617027 Åkersberga BK Svart - FC Djursholm 2 2 - 9 Margretelunds IP 2
2019-05-18 14:00 151617039 Viggbyholms IK FF 2 - Brottby SK 5 - 0 Hägernäs IP 2
2019-05-18 15:00 151617021 IK Frej Täby FK 2 - IF Brommapojkarna 4 4 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-19 11:00 151617022 FC Djursholm 2 - Brottby SK 5 - 0 Djursholms IP 2
2019-05-20 20:15 151617005 Viggbyholms IK FF 2 - IK Frej Täby FK 2 5 - 0 Hägernäs IP 2
2019-05-25 11:00 151617028 Brottby SK - IK Frej Täby FK 2 1 - 0 Össeby IP 1
2019-05-25 16:30 151617025 IF Brommapojkarna 4 - Enebybergs IF 1 6 - 2 Åkeshovs BP 1
Juni
2019-06-01 16:00 151617030 IK Frej Täby FK 2 - Brottby SK 4 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-06-02 11:00 151617031 FC Djursholm 2 - Åkersberga BK Svart OW (0 - 3) Djursholms IP 2
2019-06-08 11:00 151617036 Brottby SK - FC Djursholm 2 1 - 6 Össeby IP 1
2019-06-08 16:00 151617033 IF Brommapojkarna 4 - IK Frej Täby FK 2 1 - 3 Åkeshovs BP 1
2019-06-08 16:00 151617035 Åkersberga BK Svart - Viggbyholms IK FF 2 3 - 3 Margretelunds IP 2
2019-06-15 16:30 151617017 IF Brommapojkarna 4 - FC Djursholm 2 2 - 0 Stora Mossens IP 1
2019-06-16 11:00 151617038 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 4 2 - 5 Djursholms IP 2
Augusti
2019-08-11 19:00 151617042 Enebybergs IF 1 - FC Djursholm 2 Enebybergs IP 2
2019-08-17 10:30 151617045 FC Djursholm 2 - IK Frej Täby FK 2 Djursholms IP 2
2019-08-18 18:00 151617047 Åkersberga BK Svart - IF Brommapojkarna 4 Margretelunds IP 2
2019-08-18 19:30 151617046 Viggbyholms IK FF 2 - Enebybergs IF 1 Hägernäs IP 2
2019-08-24 14:00 151617051 IK Frej Täby FK 2 - Viggbyholms IK FF 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-24 16:00 151617049 IF Brommapojkarna 4 - Brottby SK Åkeshovs BP 1
2019-08-24 16:00 151617050 Enebybergs IF 1 - Åkersberga BK Svart Enebybergs IP 2
2019-08-30 19:30 151617055 Brottby SK - Enebybergs IF 1 Össeby IP 1
2019-08-31 14:00 151617053 Viggbyholms IK FF 2 - FC Djursholm 2 Hägernäs IP 2
2019-08-31 16:00 151617054 Åkersberga BK Svart - IK Frej Täby FK 2 Margretelunds IP 2
September
2019-09-07 14:00 151617058 Enebybergs IF 1 - Brottby SK Enebybergs IP 2
2019-09-07 14:00 151617059 IK Frej Täby FK 2 - Åkersberga BK Svart Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-08 11:00 151617060 FC Djursholm 2 - Viggbyholms IK FF 2 Djursholms IP 2
2019-09-08 19:00 151617081 IF Brommapojkarna 4 - Enebybergs IF 1 Stora Mossens IP 1
2019-09-13 19:30 151617063 Brottby SK - IF Brommapojkarna 4 Össeby IP 1
2019-09-14 14:15 151617061 Viggbyholms IK FF 2 - IK Frej Täby FK 2 Hägernäs IP 2
2019-09-14 16:00 151617062 Åkersberga BK Svart - Enebybergs IF 1 Margretelunds IP 2
2019-09-21 12:30 151617067 IK Frej Täby FK 2 - FC Djursholm 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-21 14:00 151617066 Enebybergs IF 1 - Viggbyholms IK FF 2 Enebybergs IP 2
2019-09-21 14:30 151617065 IF Brommapojkarna 4 - Åkersberga BK Svart Stora Mossens IP 1
2019-09-22 18:00 151617044 Brottby SK - Åkersberga BK Svart Össeby IP 1
2019-09-28 13:00 151617069 FC Djursholm 2 - Enebybergs IF 1 Djursholms IP 2
2019-09-29 13:00 151617070 Viggbyholms IK FF 2 - IF Brommapojkarna 4 Hägernäs IP 2
2019-09-29 18:00 151617071 Åkersberga BK Svart - Brottby SK Margretelunds IP 2
Oktober
2019-10-04 17:30 151617076 Brottby SK - Viggbyholms IK FF 2 Össeby IP 1
2019-10-05 14:00 151617074 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FK 2 Enebybergs IP 2
2019-10-06 16:00 151617073 IF Brommapojkarna 4 - FC Djursholm 2 Åkeshovs BP 1
2019-10-09 20:00 151617041 IF Brommapojkarna 4 - Viggbyholms IK FF 2 Åkeshovs BP 1
2019-10-12 13:00 151617078 FC Djursholm 2 - Brottby SK Djursholms IP 2
2019-10-12 16:00 151617077 IK Frej Täby FK 2 - IF Brommapojkarna 4 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-10-13 13:30 151617079 Viggbyholms IK FF 2 - Åkersberga BK Svart Hägernäs IP 2
2019-10-18 19:30 151617084 Brottby SK - IK Frej Täby FK 2 Össeby IP 1
2019-10-20 16:00 151617083 Åkersberga BK Svart - FC Djursholm 2 Margretelunds IP 2