Spelprogram - F16/19- 2A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 2 Johan Ericsson 0733834535 Svart/Svart/Svart/Vit
Enebybergs IF 1 Henrik Westfeldt 0708721666 Lila/Vit eller lila/Lila
Hässelby SK FF 1 William Salwin 0708278740 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 6 Katarina Hellstadius 0736511179 Rödsvartrandigt
IFK Lidingö FK Stefan Gantelius 0700929174 blåvit randig/blå/blå
IFK Viksjö 1 Lis Hernesten 0732022553 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IFK Österåker FK 1 Charlotte Edberg 0736849764 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 2 Richard Spong Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 2 Simon Olsson Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 1 Rasmus Lindberg 0851173050 blå-svart/svart/blå
Vallentuna BK DF 2 Peter Wallin 0851051324 0704267650 Röd/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:40 151587001 IFK Viksjö 1 - IK Frej Täby FK 2 2 - 3 Viksjövallen 2
2019-04-06 15:30 151587006 IF Brommapojkarna 6 - Hässelby SK FF 1 3 - 1 Grimsta IP 2
2019-04-07 12:00 151587005 Vallentuna BK DF 2 - Sollentuna FK 2 4 - 2 Vallentuna IP 2
2019-04-12 20:00 151587011 Täby FK 1 - IFK Viksjö 1 5 - 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-04-13 09:00 151587003 Bele Barkarby FF 2 - IFK Österåker FK 1 1 - 2 Veddestavallen 2
2019-04-14 16:00 151587007 Hässelby SK FF 1 - Vallentuna BK DF 2 0 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-04-14 16:00 151587012 IK Frej Täby FK 2 - IF Brommapojkarna 6 8 - 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-04-14 18:00 151587009 Enebybergs IF 1 - Bele Barkarby FF 2 3 - 4 Enebybergs IP 2
2019-04-14 18:00 151587010 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 6 - 2 Åkersberga IP 2
2019-04-22 12:00 151587017 Vallentuna BK DF 2 - IF Brommapojkarna 6 1 - 0 Vallentuna IP 2
2019-04-22 18:30 151587018 Täby FK 1 - IK Frej Täby FK 2 4 - 5 Hägernäs IP 2
2019-04-22 18:45 151587014 IFK Lidingö FK - Enebybergs IF 1 7 - 1 Lidingövallen 2
2019-04-22 19:00 151587015 Bele Barkarby FF 2 - Sollentuna FK 2 2 - 4 Veddestavallen 2
2019-04-22 19:45 151587013 IFK Viksjö 1 - IFK Österåker FK 1 2 - 1 Viksjövallen 2
2019-04-27 16:00 151587024 IK Frej Täby FK 2 - Vallentuna BK DF 2 2 - 4 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-04-27 16:15 151587023 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 1 5 - 1 Åkersberga IP 2
2019-04-27 17:00 151587020 Hässelby SK FF 1 - Bele Barkarby FF 2 1 - 3 Hässelby Gårds BP 1
2019-04-28 12:00 151587021 Sollentuna FK 2 - IFK Lidingö FK 3 - 7 Norrvikens IP 1
2019-04-28 19:00 151587022 Enebybergs IF 1 - IFK Viksjö 1 1 - 0 Enebybergs IP 2
Maj
2019-05-03 20:00 151587030 Täby FK 1 - Enebybergs IF 1 2 - 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-05-04 12:00 151587027 Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 6 3 - 0 Veddestavallen 2
2019-05-04 14:00 151587025 IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK 2 0 - 4 Viksjövallen 2
2019-05-05 14:15 151587026 IFK Lidingö FK - Hässelby SK FF 1 2 - 3 Lidingövallen 2
2019-05-05 16:00 151587029 IFK Österåker FK 1 - IK Frej Täby FK 2 11 - 1 Åkersberga IP 2
2019-05-06 20:00 151587035 Enebybergs IF 1 - IFK Österåker FK 1 0 - 3 Enebybergs IP 2
2019-05-10 19:15 151587031 Vallentuna BK DF 2 - Bele Barkarby FF 2 1 - 0 Vallentuna IP 2
2019-05-10 20:00 151587032 IF Brommapojkarna 6 - IFK Lidingö FK 4 - 0 Grimsta IP 2
2019-05-12 16:00 151587033 Hässelby SK FF 1 - IFK Viksjö 1 2 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-05-12 16:00 151587034 Sollentuna FK 2 - Täby FK 1 1 - 3 Norrvikens IP 1
2019-05-17 20:00 151587037 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 6 1 - 1 Viksjövallen 2
2019-05-18 12:00 151587042 Täby FK 1 - Hässelby SK FF 1 8 - 0 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-05-19 12:00 151587038 IFK Lidingö FK - Vallentuna BK DF 2 5 - 3 Breviks IP 1
2019-05-19 17:00 151587040 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FK 2 1 - 1 Enebybergs IP 2
2019-05-19 18:00 151587041 IFK Österåker FK 1 - Sollentuna FK 2 2 - 0 Åkersberga IP 2
2019-05-24 20:00 151587045 IF Brommapojkarna 6 - Täby FK 1 1 - 1 Grimsta IP 2
2019-05-25 14:00 151587044 Vallentuna BK DF 2 - IFK Viksjö 1 4 - 1 Vallentuna IP 2
2019-05-26 14:00 151587047 Sollentuna FK 2 - Enebybergs IF 1 0 - 6 Norrvikens IP 1
2019-05-26 16:00 151587046 Hässelby SK FF 1 - IFK Österåker FK 1 0 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-05-26 16:00 151587048 IK Frej Täby FK 2 - Bele Barkarby FF 2 2 - 0 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-31 20:00 151587054 Täby FK 1 - Vallentuna BK DF 2 2 - 2 Tibblevallen (Täby SC 2)
Juni
2019-06-01 13:00 151587050 IFK Lidingö FK - Bele Barkarby FF 2 5 - 3 Lidingövallen 1
2019-06-01 14:00 151587053 IFK Österåker FK 1 - IF Brommapojkarna 6 2 - 2 Röllingby 1
2019-06-02 14:00 151587051 Sollentuna FK 2 - IK Frej Täby FK 2 5 - 2 Norrvikens IP 1
2019-06-08 14:00 151587055 Bele Barkarby FF 2 - IFK Viksjö 1 1 - 3 Bolindervallen 1
2019-06-09 14:00 151587057 Vallentuna BK DF 2 - IFK Österåker FK 1 2 - 0 Vallentuna IP 2
2019-06-09 16:00 151587059 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 2 OW (0 - 3) Hässelby Gårds BP 1
2019-06-09 16:00 151587060 IK Frej Täby FK 2 - IFK Lidingö FK 6 - 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-06-09 19:30 151587058 IF Brommapojkarna 6 - Enebybergs IF 1 0 - 1 Grimsta IP 2
2019-06-12 20:00 151587052 Enebybergs IF 1 - Hässelby SK FF 1 4 - 0 Enebybergs IP 2
2019-06-12 20:30 151587061 IFK Viksjö 1 - IFK Lidingö FK 5 - 4 Järfällavallen 2
2019-06-16 16:00 151587062 Hässelby SK FF 1 - IK Frej Täby FK 2 3 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-06-16 16:00 151587063 Sollentuna FK 2 - IF Brommapojkarna 6 2 - 1 Norrvikens IP 1
2019-06-16 17:00 151587064 Enebybergs IF 1 - Vallentuna BK DF 2 2 - 1 Enebybergs IP 2
2019-06-16 18:30 151587066 Täby FK 1 - Bele Barkarby FF 2 5 - 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-06-18 20:15 151587002 IFK Lidingö FK - Täby FK 1 5 - 6 Lidingövallen 1
Augusti
2019-08-10 13:00 151587067 IFK Lidingö FK - IFK Viksjö 1 Lidingövallen 1
2019-08-11 14:00 151587070 Vallentuna BK DF 2 - Enebybergs IF 1 Vallentuna IP 2
2019-08-11 16:00 151587072 IK Frej Täby FK 2 - Hässelby SK FF 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-11 17:00 151587071 IF Brommapojkarna 6 - Sollentuna FK 2 Blackeberg BP 1
2019-08-16 20:00 151587073 IFK Viksjö 1 - Bele Barkarby FF 2 Viksjövallen 2
2019-08-17 13:00 151587074 IFK Lidingö FK - IK Frej Täby FK 2 Lidingövallen 1
2019-08-17 14:00 151587077 IFK Österåker FK 1 - Vallentuna BK DF 2 Åkersberga IP 2
2019-08-18 14:00 151587075 Sollentuna FK 2 - Hässelby SK FF 1 Norrvikens IP 1
2019-08-18 18:00 151587076 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 6 Enebybergs IP 2
2019-08-21 19:45 151587068 Bele Barkarby FF 2 - Täby FK 1 Bolindervallen 1
2019-08-24 14:00 151587079 Bele Barkarby FF 2 - IFK Lidingö FK Bolindervallen 1
2019-08-25 14:00 151587081 Vallentuna BK DF 2 - Täby FK 1 Vallentuna IP 2
2019-08-25 16:00 151587083 Hässelby SK FF 1 - Enebybergs IF 1 Hässelby Gårds BP 1
2019-08-25 16:00 151587084 IK Frej Täby FK 2 - Sollentuna FK 2 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-08-25 19:30 151587082 IF Brommapojkarna 6 - IFK Österåker FK 1 Grimsta IP 2
2019-08-30 20:00 151587090 Täby FK 1 - IF Brommapojkarna 6 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-08-31 14:00 151587085 IFK Viksjö 1 - Vallentuna BK DF 2 Viksjövallen 2
2019-08-31 14:00 151587087 Bele Barkarby FF 2 - IK Frej Täby FK 2 Veddestavallen 2
September
2019-09-01 18:00 151587089 IFK Österåker FK 1 - Hässelby SK FF 1 Åkersberga IP 2
2019-09-01 19:00 151587088 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 2 Enebybergs IP 2
2019-09-08 13:00 151587096 IK Frej Täby FK 2 - Enebybergs IF 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-08 14:00 151587092 Vallentuna BK DF 2 - IFK Lidingö FK Vallentuna IP 2
2019-09-08 16:00 151587094 Hässelby SK FF 1 - Täby FK 1 Hässelby Gårds BP 1
2019-09-08 16:00 151587095 Sollentuna FK 2 - IFK Österåker FK 1 Norrvikens IP 1
2019-09-08 19:30 151587093 IF Brommapojkarna 6 - IFK Viksjö 1 Grimsta IP 2
2019-09-13 20:00 151587102 Täby FK 1 - Sollentuna FK 2 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-09-14 12:00 151587099 Bele Barkarby FF 2 - Vallentuna BK DF 2 Veddestavallen 2
2019-09-14 13:00 151587098 IFK Lidingö FK - IF Brommapojkarna 6 Lidingövallen 1
2019-09-14 14:00 151587097 IFK Viksjö 1 - Hässelby SK FF 1 Viksjövallen 2
2019-09-15 16:15 151587101 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 1 Åkersberga IP 2
2019-09-20 20:00 151587104 IF Brommapojkarna 6 - Bele Barkarby FF 2 Grimsta IP 2
2019-09-22 14:00 151587108 IK Frej Täby FK 2 - IFK Österåker FK 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-09-22 16:00 151587105 Hässelby SK FF 1 - IFK Lidingö FK Hässelby Gårds BP 1
2019-09-22 16:00 151587106 Sollentuna FK 2 - IFK Viksjö 1 Norrvikens IP 1
2019-09-22 19:00 151587107 Enebybergs IF 1 - Täby FK 1 Enebybergs IP 2
2019-09-27 20:00 151587114 Täby FK 1 - IFK Österåker FK 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-09-28 12:30 151587110 IFK Lidingö FK - Sollentuna FK 2 Breviks IP 1
2019-09-28 14:00 151587111 Bele Barkarby FF 2 - Hässelby SK FF 1 Veddestavallen 2
2019-09-28 14:00 151587113 Vallentuna BK DF 2 - IK Frej Täby FK 2 Vallentuna IP 2
2019-09-28 16:00 151587109 IFK Viksjö 1 - Enebybergs IF 1 Viksjövallen 2
Oktober
2019-10-05 15:00 151587119 IFK Österåker FK 1 - IFK Viksjö 1 Åkersberga IP 2
2019-10-06 14:00 151587115 IF Brommapojkarna 6 - Vallentuna BK DF 2 Grimsta IP 2
2019-10-06 16:00 151587117 Sollentuna FK 2 - Bele Barkarby FF 2 Norrvikens IP 1
2019-10-06 16:00 151587120 IK Frej Täby FK 2 - Täby FK 1 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-10-06 19:00 151587118 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK Enebybergs IP 2
2019-10-12 13:00 151587122 IFK Lidingö FK - IFK Österåker FK 1 Lidingövallen 1
2019-10-12 14:00 151587123 Bele Barkarby FF 2 - Enebybergs IF 1 Bolindervallen 2
2019-10-12 16:00 151587126 IF Brommapojkarna 6 - IK Frej Täby FK 2 Grimsta IP 2
2019-10-13 12:00 151587125 Vallentuna BK DF 2 - Hässelby SK FF 1 Vallentuna IP 2
2019-10-13 15:00 151587121 IFK Viksjö 1 - Täby FK 1 Viksjövallen 2
2019-10-18 20:00 151587131 Täby FK 1 - IFK Lidingö FK Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-10-19 14:00 151587130 IFK Österåker FK 1 - Bele Barkarby FF 2 Åkersberga IP 2
2019-10-20 16:00 151587127 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 6 Hässelby Gårds BP 1
2019-10-20 16:00 151587128 Sollentuna FK 2 - Vallentuna BK DF 2 Norrvikens IP 1
2019-10-20 16:00 151587132 IK Frej Täby FK 2 - IFK Viksjö 1 Vikingavallen/Täby IP 1