Spelprogram - P10- 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 Helen Danielsson +46733529429 Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK 2 Gul Björn Henrik Ryttegård GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 3 John Axel Karsberg Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 6 Jan Uwe Brockmann 0766334539 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Erikslunds KF Svart Mikael Sievertz 0734496634 Grön/Svart/Grön
FC Djursholm 1 Christian Edman Freudenthal 0705907637 röd/röd/röd
IF Brommapojkarna 7 Mattias Brantsberg 0768186603 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 13 vit Fredrik Bergenstråhle 0739883301 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Österåker FK 1 Marco Marchant 0735689660 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 1 Martin Nissler Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 6 Mikael-Carl Stålblom 0702949211 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 72 Per Anders Jeppsson 0709937005 Blå-Svart/Svart/Blå
Åkersberga BK Svart Mattias Stenby Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 09:00 Åkersberga BK Svart - Danderyds SK FF 3 Margretelunds IP 21
2019-04-27 10:00 IF Brommapojkarna 7 - IFK Österåker FK 1 Maltesholmsskolans BP 1
2019-04-27 10:15 Täby FK 72 - Erikslunds KF Svart Kryssarvallen 12
2019-04-27 15:00 IK Frej Täby FK 1 - Djurgårdens IF FF 6 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-04-27 16:00 Bollstanäs SK 2 Gul - IFK Lidingö FK 13 vit Bollstanäs IP 21
2019-04-28 12:45 FC Djursholm 1 - Sollentuna FK 6 Djursholms IP 32
Omgång 2
2019-05-04 09:00 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 72 Åkersberga IP 21
2019-05-04 11:15 Sollentuna FK 6 - IK Frej Täby FK 1 Kärrdals BP 12
2019-05-04 11:30 IFK Lidingö FK 13 vit - FC Djursholm 1 Gångsätra BP 1
2019-05-04 14:00 Danderyds SK FF 3 - Bollstanäs SK 2 Gul Danderydsvallen 3
2019-05-04 15:00 AIK FF 3 - Åkersberga BK Svart Huvudstafältet 12
2019-05-05 13:45 Djurgårdens IF FF 6 - IF Brommapojkarna 7 Hjorthagens IP 2
Omgång 3
2019-05-11 09:00 Åkersberga BK Svart - Erikslunds KF Svart Margretelunds IP 21
2019-05-11 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Sollentuna FK 6 Maltesholmsskolans BP 1
2019-05-11 15:00 IK Frej Täby FK 1 - IFK Lidingö FK 13 vit Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-11 16:00 Bollstanäs SK 2 Gul - AIK FF 3 Bollstanäs IP 21
2019-05-12 11:30 FC Djursholm 1 - Danderyds SK FF 3 Djursholms IP 32
2019-05-12 16:30 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Österåker FK 1 Hjorthagens IP 2
Omgång 4
2019-05-18 09:00 Täby FK 72 - Åkersberga BK Svart Kryssarvallen 12
2019-05-18 12:30 Sollentuna FK 6 - Djurgårdens IF FF 6 Kärrdals BP 12
2019-05-18 12:45 IFK Lidingö FK 13 vit - IF Brommapojkarna 7 Gångsätra BP 1
2019-05-18 14:00 Danderyds SK FF 3 - IK Frej Täby FK 1 Danderydsvallen 3
2019-05-19 10:00 Erikslunds KF Svart - Bollstanäs SK 2 Gul Erikslund 11
2019-05-19 16:30 AIK FF 3 - FC Djursholm 1 Djursholms IP 31
Omgång 5
2019-05-25 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Danderyds SK FF 3 Maltesholmsskolans BP 1
2019-05-25 11:15 Sollentuna FK 6 - IFK Österåker FK 1 Kärrdals BP 12
2019-05-25 13:45 IK Frej Täby FK 1 - AIK FF 3 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-25 14:45 Bollstanäs SK 2 Gul - Täby FK 72 Bollstanäs IP 21
2019-05-26 11:30 FC Djursholm 1 - Erikslunds KF Svart Djursholms IP 32
2019-05-26 13:45 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Lidingö FK 13 vit Hjorthagens IP 2
Omgång 6
2019-06-01 10:15 IFK Österåker FK 1 - Åkersberga BK Svart Åkersberga IP 21
2019-06-01 11:30 IFK Lidingö FK 13 vit - Sollentuna FK 6 Gångsätra BP 1
2019-06-01 13:45 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 7 Huvudstafältet 12
2019-06-01 14:00 Danderyds SK FF 3 - Djurgårdens IF FF 6 Danderydsvallen 3
2019-06-02 10:00 Erikslunds KF Svart - IK Frej Täby FK 1 Erikslund 11
2019-06-09 11:30 Täby FK 72 - FC Djursholm 1 Djursholms IP 31
Omgång 7
2019-06-08 11:15 IF Brommapojkarna 7 - Erikslunds KF Svart Maltesholmsskolans BP 1
2019-06-08 11:15 Sollentuna FK 6 - Danderyds SK FF 3 Kärrdals BP 12
2019-06-08 12:30 IK Frej Täby FK 1 - Täby FK 72 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-06-08 12:45 IFK Lidingö FK 13 vit - IFK Österåker FK 1 Gångsätra BP 1
2019-06-08 14:45 Bollstanäs SK 2 Gul - Åkersberga BK Svart Bollstanäs IP 21
2019-06-09 16:30 Djurgårdens IF FF 6 - AIK FF 3 Hjorthagens IP 2
Omgång 8
2019-08-24 10:15 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK 2 Gul Åkersberga IP 21
2019-08-24 11:30 Täby FK 72 - IF Brommapojkarna 7 Kryssarvallen 12
2019-08-24 14:00 Danderyds SK FF 3 - IFK Lidingö FK 13 vit Danderydsvallen 3
2019-08-25 10:00 Erikslunds KF Svart - Djurgårdens IF FF 6 Erikslund 11
2019-08-25 10:15 Åkersberga BK Svart - FC Djursholm 1 Margretelunds IP 21
2019-08-25 11:15 AIK FF 3 - Sollentuna FK 6 Huvudstafältet 12
Omgång 9
2019-08-31 11:15 Sollentuna FK 6 - Erikslunds KF Svart Kärrdals BP 12
2019-08-31 12:30 IK Frej Täby FK 1 - Åkersberga BK Svart Vikingavallen/Täby IP 22
2019-08-31 12:45 IFK Lidingö FK 13 vit - AIK FF 3 Gångsätra BP 1
2019-08-31 14:00 Danderyds SK FF 3 - IFK Österåker FK 1 Danderydsvallen 3
2019-09-01 11:30 FC Djursholm 1 - Bollstanäs SK 2 Gul Djursholms IP 32
2019-09-01 17:45 Djurgårdens IF FF 6 - Täby FK 72 Hjorthagens IP 2
Omgång 10
2019-09-07 10:15 IFK Österåker FK 1 - FC Djursholm 1 Åkersberga IP 21
2019-09-07 11:30 Täby FK 72 - Sollentuna FK 6 Kryssarvallen 12
2019-09-07 12:30 AIK FF 3 - Danderyds SK FF 3 Huvudstafältet 12
2019-09-07 16:00 Bollstanäs SK 2 Gul - IK Frej Täby FK 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-08 08:45 Erikslunds KF Svart - IFK Lidingö FK 13 vit Erikslund 11
2019-09-08 10:15 Åkersberga BK Svart - IF Brommapojkarna 7 Margretelunds IP 21
Omgång 11
2019-09-14 11:15 IF Brommapojkarna 7 - Bollstanäs SK 2 Gul Maltesholmsskolans BP 1
2019-09-14 11:15 AIK FF 3 - IFK Österåker FK 1 Huvudstafältet 12
2019-09-14 12:30 IK Frej Täby FK 1 - FC Djursholm 1 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-14 12:45 IFK Lidingö FK 13 vit - Täby FK 72 Gångsätra BP 1
2019-09-14 14:00 Danderyds SK FF 3 - Erikslunds KF Svart Danderydsvallen 3
2019-09-15 19:00 Djurgårdens IF FF 6 - Åkersberga BK Svart Hjorthagens IP 2
Omgång 12
2019-09-21 09:00 Åkersberga BK Svart - Sollentuna FK 6 Margretelunds IP 21
2019-09-21 12:15 Bollstanäs SK 2 Gul - Djurgårdens IF FF 6 Bollstanäs IP 21
2019-09-21 12:45 Täby FK 72 - Danderyds SK FF 3 Kryssarvallen 12
2019-09-22 08:45 Erikslunds KF Svart - AIK FF 3 Erikslund 11
2019-09-22 10:15 IFK Österåker FK 1 - IK Frej Täby FK 1 Åkersberga IP 21
2019-09-22 12:45 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 7 Djursholms IP 32
Omgång 13
2019-09-28 11:15 IF Brommapojkarna 7 - IK Frej Täby FK 1 Maltesholmsskolans BP 1
2019-09-28 11:15 AIK FF 3 - Täby FK 72 Huvudstafältet 12
2019-09-28 11:15 Sollentuna FK 6 - Bollstanäs SK 2 Gul Kärrdals BP 12
2019-09-28 11:30 IFK Lidingö FK 13 vit - Åkersberga BK Svart Gångsätra BP 1
2019-09-29 11:15 Erikslunds KF Svart - IFK Österåker FK 1 Erikslund 11
2019-09-29 17:45 Djurgårdens IF FF 6 - FC Djursholm 1 Hjorthagens IP 2