Spelprogram - P13- 2A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 22 Lars Tony Sivert Eliasson GUL/GRÖN/GRÖN
FC Djursholm 2 Natalia Borelius 0736208052 röd/röd/röd
IF Brommapojkarna 14 Johan Modenius 0702154184 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 5 blå Pia Stevens-Larsen 0703985378 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IK Frej Täby FK 3 Linda Grünau Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 2 Johan Gunnars 0705396793 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 6 Claes Olsson 0706339418 Svart/vit/Svart/Svart
Vallentuna BK 1 Thomas Hagelin 0728899011 Blå/Blå/Blå
Åkersberga BK Svart Martin Stattin Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:00 151194003 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 14 3 - 1 Djursholms IP 3
2019-04-07 13:00 151194002 Sollentuna FK 2 - IFK Lidingö FK 5 blå 4 - 2 Helenelunds IP 11
2019-04-08 20:00 151194004 Bollstanäs SK 22 - IK Frej Täby FK 3 5 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-13 10:30 151194018 IFK Lidingö FK 5 blå - Vallentuna BK 1 2 - 2 Lidingövallen 21
2019-04-14 13:30 151194009 IK Frej Täby FK 3 - FC Djursholm 2 2 - 7 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-14 13:30 151194010 IF Brommapojkarna 14 - Sollentuna FK 2 6 - 2 Olovslunds BP 1
2019-04-22 15:00 151194016 Bollstanäs SK 22 - Sollentuna FK 6 1 - 5 Bollstanäs IP 2
2019-04-22 19:30 151194014 Sollentuna FK 2 - IK Frej Täby FK 3 2 - 3 Kärrdals BP 1
2019-04-26 18:30 151194020 Sollentuna FK 6 - FC Djursholm 2 6 - 0 Kärrdals BP 1
2019-04-27 11:45 151194023 IF Brommapojkarna 14 - IFK Lidingö FK 5 blå 0 - 2 Olovslunds BP 1
2019-04-27 13:30 151194024 Vallentuna BK 1 - Åkersberga BK Svart 3 - 0 Vallentuna IP 3
Maj
2019-05-03 19:00 151194026 Sollentuna FK 2 - Sollentuna FK 6 2 - 0 Helenelunds IP 11
2019-05-05 10:00 151194029 IF Brommapojkarna 14 - Vallentuna BK 1 4 - 3 Olovslunds BP 1
2019-05-05 15:00 151194028 Bollstanäs SK 22 - Åkersberga BK Svart 11 - 0 Bollstanäs IP 2
2019-05-05 19:00 151194030 IFK Lidingö FK 5 blå - IK Frej Täby FK 3 2 - 0 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-11 14:00 151194031 Åkersberga BK Svart - FC Djursholm 2 0 - 0 Margretelunds IP 2
2019-05-11 16:30 151194035 IK Frej Täby FK 3 - IF Brommapojkarna 14 1 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-12 18:30 151194007 Sollentuna FK 6 - Åkersberga BK Svart 8 - 0 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-17 19:00 151194039 FC Djursholm 2 - Bollstanäs SK 22 1 - 3 Djursholms IP 3
2019-05-18 10:30 151194042 IFK Lidingö FK 5 blå - Sollentuna FK 6 1 - 4 Lidingövallen 21
2019-05-19 12:00 151194040 IK Frej Täby FK 3 - Vallentuna BK 1 2 - 4 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-19 15:00 151194038 Sollentuna FK 2 - Åkersberga BK Svart 5 - 0 Helenelunds IP 11
2019-05-25 15:00 151194048 Vallentuna BK 1 - FC Djursholm 2 1 - 3 Vallentuna IP 3
2019-05-26 18:00 151194043 Bollstanäs SK 22 - Sollentuna FK 2 1 - 3 Bollstanäs IP 2
2019-05-31 19:30 151194052 IK Frej Täby FK 3 - Sollentuna FK 6 2 - 6 Vikingavallen/Täby IP 2
Juni
2019-06-01 16:00 151194054 IFK Lidingö FK 5 blå - Åkersberga BK Svart 2 - 2 Lidingövallen 21
2019-06-02 09:30 151194050 Sollentuna FK 2 - FC Djursholm 2 5 - 0 Helenelunds IP 11
2019-06-02 14:30 151194036 Vallentuna BK 1 - Bollstanäs SK 22 1 - 3 Vallentuna IP 2
2019-06-04 19:00 151194046 Sollentuna FK 6 - IF Brommapojkarna 14 5 - 3 Norrvikens IP 22 Hall
2019-06-08 13:30 151194060 Vallentuna BK 1 - Sollentuna FK 2 3 - 2 Vallentuna IP 3
2019-06-08 17:00 151194064 IK Frej Täby FK 3 - Åkersberga BK Svart 1 - 4 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-06-09 12:00 151194057 Åkersberga BK Svart - IF Brommapojkarna 14 2 - 5 Margretelunds IP 2
2019-06-09 15:00 151194056 Bollstanäs SK 22 - IFK Lidingö FK 5 blå 9 - 0 Bollstanäs IP 2
2019-06-14 19:15 151194066 IFK Lidingö FK 5 blå - FC Djursholm 2 4 - 2 Lidingövallen 22
2019-06-15 15:00 151194062 Sollentuna FK 6 - Vallentuna BK 1 6 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-06-15 15:15 151194065 IF Brommapojkarna 14 - Bollstanäs SK 22 3 - 2 Olovslunds BP 1
Augusti
2019-08-09 19:00 151194068 FC Djursholm 2 - IFK Lidingö FK 5 blå 7 - 2 Djursholms IP 3
2019-08-10 12:00 151194072 Vallentuna BK 1 - Sollentuna FK 6 1 - 2 Vallentuna IP 3
2019-08-11 13:30 151194069 Bollstanäs SK 22 - IF Brommapojkarna 14 3 - 1 Bollstanäs IP 2
2019-08-16 19:00 151194070 Åkersberga BK Svart - IK Frej Täby FK 3 3 - 0 Margretelunds IP 2
2019-08-17 10:30 151194078 IFK Lidingö FK 5 blå - Bollstanäs SK 22 3 - 3 Lidingövallen 21
2019-08-17 14:45 151194077 IF Brommapojkarna 14 - Åkersberga BK Svart 7 - 1 Olovslunds BP 1
2019-08-18 16:00 151194074 Sollentuna FK 2 - Vallentuna BK 1 7 - 3 Kärrdals BP 1
2019-08-23 19:00 151194079 FC Djursholm 2 - Sollentuna FK 2 3 - 7 Djursholms IP 3
2019-08-24 18:00 151194081 Åkersberga BK Svart - IFK Lidingö FK 5 blå 0 - 1 Margretelunds IP 2
2019-08-30 19:00 151194087 FC Djursholm 2 - Vallentuna BK 1 6 - 4 Djursholms IP 3
2019-08-31 10:30 151194086 Sollentuna FK 2 - Bollstanäs SK 22 0 - 6 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-31 13:45 151194101 IF Brommapojkarna 14 - IK Frej Täby FK 3 5 - 1 Olovslunds BP 1
September
2019-09-07 09:00 151194094 Sollentuna FK 6 - IFK Lidingö FK 5 blå 6 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-07 12:00 151194092 Åkersberga BK Svart - Sollentuna FK 2 1 - 4 Margretelunds IP 2
2019-09-07 13:30 151194096 Vallentuna BK 1 - IK Frej Täby FK 3 3 - 0 Vallentuna IP 3
2019-09-08 10:00 151194091 Bollstanäs SK 22 - FC Djursholm 2 4 - 0 Bollstanäs IP 1
2019-09-10 19:00 151194089 IF Brommapojkarna 14 - Sollentuna FK 6 8 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-15 13:30 151194100 Bollstanäs SK 22 - Vallentuna BK 1 3 - 1 Bollstanäs IP 2
2019-09-17 20:15 151194083 Sollentuna FK 6 - IK Frej Täby FK 3 2 - 0 Norrvikens IP 1
2019-09-21 15:00 151194108 Vallentuna BK 1 - IF Brommapojkarna 14 1 - 7 Vallentuna IP 3
2019-09-22 13:30 151194107 IK Frej Täby FK 3 - IFK Lidingö FK 5 blå 1 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-22 14:00 151194103 Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK 22 1 - 1 Margretelunds IP 2
2019-09-22 15:00 151194105 Sollentuna FK 6 - Sollentuna FK 2 0 - 5 Kärrdals BP 1
2019-09-23 20:15 151194099 FC Djursholm 2 - Åkersberga BK Svart 2 - 0 Djursholms IP 3
2019-09-27 19:00 151194111 FC Djursholm 2 - Sollentuna FK 6 1 - 5 Djursholms IP 3
2019-09-28 12:00 151194113 Åkersberga BK Svart - Vallentuna BK 1 0 - 1 Margretelunds IP 2
2019-09-29 14:30 151194114 IFK Lidingö FK 5 blå - IF Brommapojkarna 14 2 - 2 Breviks IP 2
Oktober
2019-10-05 15:00 151194120 Vallentuna BK 1 - IFK Lidingö FK 5 blå 4 - 4 Vallentuna IP 3
2019-10-06 10:00 151194116 Sollentuna FK 6 - Bollstanäs SK 22 1 - 5 Kärrdals BP 11
2019-10-06 18:00 151194130 IF Brommapojkarna 14 - FC Djursholm 2 10 - 4 Olovslunds BP 1
2019-10-06 19:00 151194118 IK Frej Täby FK 3 - Sollentuna FK 2 1 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-10-09 20:05 151194123 FC Djursholm 2 - IK Frej Täby FK 3 4 - 3 Djursholms IP 3
2019-10-12 10:30 151194131 IFK Lidingö FK 5 blå - Sollentuna FK 2 1 - 7 Högsätra BP 1
2019-10-12 14:00 151194125 Åkersberga BK Svart - Sollentuna FK 6 1 - 2 Margretelunds IP 2
2019-10-12 16:00 151194122 Sollentuna FK 2 - IF Brommapojkarna 14 5 - 2 Kärrdals BP 11
2019-10-20 13:30 151194129 IK Frej Täby FK 3 - Bollstanäs SK 22 Vikingavallen/Täby IP 2