Spelprogram - P14- 1A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-03 20:15 151165003 Bollstanäs SK 1 - IFK Österåker FK 1 3 - 3 Bollstanäs IP 1
2019-04-06 13:00 151165006 FC Djursholm 1 - Sollentuna FK 1 4 - 5 Djursholms IP 3
2019-04-07 11:45 151165004 Spånga IS FK 1 - Täby FK FA 7 - 1 Spånga IP 4
2019-04-07 13:30 151165007 IFK Lidingö FK 1 - Järfälla FF 1 5 - 2 Högsätra BP 1
2019-04-07 18:00 151165005 Bele Barkarby FF 1 - Ursvik IK Svart 3 - 1 Strömvallen 1
2019-04-13 12:00 151165011 Täby FK FA - Bollstanäs SK 1 4 - 1 Skarpäng 1
2019-04-13 15:00 151165009 Sollentuna FK 1 - Bele Barkarby FF 1 6 - 5 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-14 12:00 151165008 Järfälla FF 1 - FC Djursholm 1 4 - 2 Järfällavallen 1
2019-04-14 13:00 151165010 Ursvik IK Svart - Spånga IS FK 1 3 - 5 Ursviks IP 1
2019-04-14 16:00 151165013 IF Brommapojkarna 6 - IK Frej Täby FK Gul 8 - 1 Grimsta IP 2
2019-04-17 19:00 151165024 Sollentuna FK 1 - Bollstanäs SK 1 9 - 0 Kärrdals BP 1
2019-04-22 10:30 151165017 Bollstanäs SK 1 - Ursvik IK Svart 5 - 7 Bollstanäs IP 1
2019-04-22 14:30 151165018 Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 1 6 - 3 Bromstens IP 2
2019-04-22 15:15 151165019 Bele Barkarby FF 1 - Järfälla FF 1 1 - 4 Veddestavallen 2
2019-04-22 16:30 151165015 IK Frej Täby FK Gul - IFK Österåker FK 1 2 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-24 20:05 151165020 FC Djursholm 1 - IFK Lidingö FK 1 2 - 2 Djursholms IP 3
2019-04-27 12:00 151165026 Täby FK FA - IK Frej Täby FK Gul 7 - 1 Skarpäng 1
2019-04-27 13:00 151165023 Järfälla FF 1 - Spånga IS FK 1 0 - 5 Järfällavallen 1
2019-04-28 14:30 151165027 IFK Österåker FK 1 - IF Brommapojkarna 6 3 - 0 Åkersberga IP 2
Maj
2019-05-01 15:00 151165076 IFK Österåker FK 1 - FC Djursholm 1 2 - 1 Wasavallen 1
2019-05-04 13:00 151165032 Spånga IS FK 1 - IFK Lidingö FK 1 8 - 0 Spånga IP 4
2019-05-04 17:00 151165033 Bele Barkarby FF 1 - FC Djursholm 1 3 - 2 Veddestavallen 2
2019-05-05 11:30 151165067 IFK Lidingö FK 1 - IFK Österåker FK 1 1 - 3 Breviks IP 2
2019-05-05 14:00 151165031 Bollstanäs SK 1 - Järfälla FF 1 1 - 5 Bollstanäs IP 1
2019-05-05 14:00 151165035 IF Brommapojkarna 6 - Täby FK FA 2 - 2 Grimsta IP 2
2019-05-05 15:00 151165029 IK Frej Täby FK Gul - Ursvik IK Svart 2 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-11 10:00 151165022 IFK Lidingö FK 1 - Bele Barkarby FF 1 2 - 4 Högsätra BP 1
2019-05-11 10:00 151165039 Sollentuna FK 1 - IK Frej Täby FK Gul 7 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-11 12:00 151165041 Täby FK FA - IFK Österåker FK 1 7 - 1 Skarpäng 1
2019-05-12 13:00 151165040 Ursvik IK Svart - IF Brommapojkarna 6 4 - 7 Ursviks IP 1
2019-05-12 17:00 151165036 FC Djursholm 1 - Spånga IS FK 1 2 - 1 Djursholms IP 3
2019-05-18 18:00 151165037 IFK Lidingö FK 1 - Bollstanäs SK 1 4 - 1 Högsätra BP 1
2019-05-19 13:30 151165043 IK Frej Täby FK Gul - Järfälla FF 1 1 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-19 14:00 151165049 IF Brommapojkarna 6 - Sollentuna FK 1 2 - 6 Grimsta IP 2
2019-05-19 16:00 151165046 Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 1 4 - 2 Spånga IP 4
2019-05-19 16:00 151165048 IFK Österåker FK 1 - Ursvik IK Svart 9 - 0 Åkersberga IP 2
2019-05-22 20:15 151165045 Bollstanäs SK 1 - FC Djursholm 1 1 - 1 Bollstanäs IP 1
2019-05-24 20:05 151165079 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 6 12 - 0 Nälsta BP 1
2019-05-25 14:00 151165050 Bele Barkarby FF 1 - Bollstanäs SK 1 3 - 1 Strömvallen 1
2019-05-25 17:00 151165052 IFK Lidingö FK 1 - IK Frej Täby FK Gul 3 - 1 Lidingövallen 2
2019-05-26 13:00 151165055 Ursvik IK Svart - Täby FK FA 1 - 14 Ursviks IP 1
2019-05-26 14:00 151165053 Järfälla FF 1 - IF Brommapojkarna 6 3 - 1 Järfällavallen 1
2019-05-26 17:30 151165054 Sollentuna FK 1 - IFK Österåker FK 1 4 - 3 Edsbergs Sportfält 3
Juni
2019-06-01 12:00 151165061 Täby FK FA - Sollentuna FK 1 4 - 2 Skarpäng 1
2019-06-02 12:00 151165059 Bollstanäs SK 1 - Spånga IS FK 1 1 - 7 Bollstanäs IP 1
2019-06-02 13:30 151165057 IK Frej Täby FK Gul - FC Djursholm 1 1 - 10 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-06-06 12:00 151165065 Bele Barkarby FF 1 - IK Frej Täby FK Gul 6 - 1 Strömvallen 1
2019-06-06 12:00 151165068 Järfälla FF 1 - Täby FK FA 5 - 0 Tallbohovs IP 1
2019-06-06 12:00 151165069 Sollentuna FK 1 - Ursvik IK Svart 4 - 0 Edsbergs Sportfält 3
2019-06-06 13:00 151165066 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 6 5 - 0 Djursholms IP 3
2019-06-07 16:45 151165063 IF Brommapojkarna 6 - IFK Lidingö FK 1 3 - 2 Blackeberg BP 1
2019-06-08 13:30 151165075 Täby FK FA - IFK Lidingö FK 1 3 - 5 Skarpäng 1
2019-06-09 13:00 151165074 Ursvik IK Svart - Järfälla FF 1 13 - 4 Ursviks IP 1
2019-06-09 16:00 151165077 IF Brommapojkarna 6 - Bele Barkarby FF 1 1 - 3 Grimsta IP 2
2019-06-09 16:30 151165071 IK Frej Täby FK Gul - Spånga IS FK 1 0 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-06-10 20:15 151165078 Bollstanäs SK 1 - IK Frej Täby FK Gul 4 - 0 Södervik 1
2019-06-11 19:30 151165062 IFK Österåker FK 1 - Järfälla FF 1 5 - 1 Åkersberga IP 2
2019-06-11 20:05 151165081 FC Djursholm 1 - Täby FK FA 1 - 2 Djursholms IP 3
2019-06-15 14:00 151165082 IFK Lidingö FK 1 - Ursvik IK Svart 3 - 6 Högsätra BP 1
2019-06-16 11:00 151165080 Bele Barkarby FF 1 - IFK Österåker FK 1 1 - 1 Strömvallen 1
2019-06-16 16:00 151165083 Järfälla FF 1 - Sollentuna FK 1 3 - 2 Järfällavallen 1
2019-06-18 17:45 151165089 Täby FK FA - Bele Barkarby FF 1 3 - 3 Näsbydal 1
2019-06-18 20:15 151165087 Sollentuna FK 1 - IFK Lidingö FK 1 6 - 4 Norrvikens IP 1
2019-06-23 15:00 151165088 Ursvik IK Svart - FC Djursholm 1 5 - 8 Ursviks IP 1
2019-06-23 16:30 151165091 IF Brommapojkarna 6 - Bollstanäs SK 1 2 - 1 Grimsta IP 2
2019-06-23 18:30 151165090 IFK Österåker FK 1 - Spånga IS FK 1 1 - 3 Röllingby 1
Augusti
2019-08-10 16:00 151165101 Sollentuna FK 1 - Järfälla FF 1 9 - 1 Edsbergs Sportfält 3
2019-08-11 11:00 151165105 IF Brommapojkarna 6 - Spånga IS FK 1 1 - 10 Blackeberg BP 1
2019-08-11 13:00 151165102 Ursvik IK Svart - IFK Lidingö FK 1 4 - 6 Ursviks IP 1
2019-08-11 15:00 151165099 IK Frej Täby FK Gul - Bollstanäs SK 1 5 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-08-13 20:15 151165093 Bollstanäs SK 1 - IF Brommapojkarna 6 6 - 0 Södervik 1
2019-08-14 20:05 151165096 FC Djursholm 1 - Ursvik IK Svart 4 - 4 Djursholms IP 3
2019-08-17 10:30 151165107 Spånga IS FK 1 - IK Frej Täby FK Gul 8 - 0 Spånga IP 4
2019-08-17 11:30 151165097 IFK Lidingö FK 1 - Sollentuna FK 1 2 - 4 Edsbergs Sportfält 3
2019-08-17 13:00 151165111 Järfälla FF 1 - Ursvik IK Svart 4 - 1 Järfällavallen 1
2019-08-18 11:00 151165108 Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 6 5 - 0 Strömvallen 1
2019-08-18 17:00 151165109 FC Djursholm 1 - IFK Österåker FK 1 1 - 4 Djursholms IP 3
2019-08-21 19:00 151165116 Ursvik IK Svart - Sollentuna FK 1 0 - 6 Ursviks IP 1
2019-08-21 19:30 151165113 IK Frej Täby FK Gul - Bele Barkarby FF 1 1 - 6 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-08-21 20:00 151165117 Täby FK FA - Järfälla FF 1 4 - 1 Skarpäng 1
2019-08-21 20:00 151165119 IF Brommapojkarna 6 - FC Djursholm 1 1 - 4 Grimsta IP 2
2019-08-22 19:30 151165118 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 1 3 - 4 Åkersberga IP 2
2019-08-24 12:00 151165120 Spånga IS FK 1 - Bollstanäs SK 1 17 - 2 Spånga IP 4
2019-08-24 14:00 151165123 IFK Lidingö FK 1 - IF Brommapojkarna 6 4 - 1 Högsätra BP 1
2019-08-25 10:45 151165125 Sollentuna FK 1 - Täby FK FA 6 - 1 Edsbergs Sportfält 3
2019-08-25 13:00 151165124 Järfälla FF 1 - IFK Österåker FK 1 2 - 1 Järfällavallen 1
2019-08-25 17:00 151165122 FC Djursholm 1 - IK Frej Täby FK Gul 7 - 1 Djursholms IP 3
2019-08-31 12:00 151165104 IFK Österåker FK 1 - Bele Barkarby FF 1 0 - 2 Röllingby 1
2019-08-31 13:30 151165131 Täby FK FA - Ursvik IK Svart 8 - 3 Skarpäng 1
September
2019-09-01 10:00 151165127 IK Frej Täby FK Gul - IFK Lidingö FK 1 1 - 7 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-01 14:00 151165132 IFK Österåker FK 1 - Sollentuna FK 1 2 - 3 Åkersberga IP 2
2019-09-01 16:00 151165133 IF Brommapojkarna 6 - Järfälla FF 1 2 - 5 Grimsta IP 2
2019-09-06 18:30 151165138 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 6 9 - 3 Edsbergs Sportfält 3
2019-09-07 14:00 151165110 IFK Lidingö FK 1 - Täby FK FA 3 - 0 Högsätra BP 1
2019-09-07 14:00 151165134 Bele Barkarby FF 1 - Spånga IS FK 1 2 - 3 Strömvallen 1
2019-09-07 15:15 151165139 Ursvik IK Svart - IFK Österåker FK 1 5 - 2 Ursviks IP 1
2019-09-08 13:00 151165137 Järfälla FF 1 - IK Frej Täby FK Gul 8 - 4 Järfällavallen 1
2019-09-08 17:00 151165135 FC Djursholm 1 - Bollstanäs SK 1 2 - 0 Djursholms IP 3
2019-09-11 20:15 151165129 Bollstanäs SK 1 - Bele Barkarby FF 1 0 - 1 Bollstanäs IP 1
2019-09-13 18:30 151165144 Spånga IS FK 1 - FC Djursholm 1 7 - 0 Spånga IP 4
2019-09-15 12:00 151165143 Bollstanäs SK 1 - IFK Lidingö FK 1 5 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-09-15 13:00 151165146 IFK Österåker FK 1 - Täby FK FA 2 - 0 Åkersberga IP 2
2019-09-15 15:00 151165141 IK Frej Täby FK Gul - Sollentuna FK 1 1 - 7 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-15 16:00 151165147 IF Brommapojkarna 6 - Ursvik IK Svart 1 - 7 Grimsta IP 2
2019-09-21 13:30 151165153 Täby FK FA - IF Brommapojkarna 6 3 - 2 Skarpäng 1
2019-09-21 15:15 151165152 Ursvik IK Svart - IK Frej Täby FK Gul 5 - 5 Ursviks IP 1
2019-09-22 13:00 151165150 Järfälla FF 1 - Bollstanäs SK 1 1 - 3 Järfällavallen 1
2019-09-22 14:30 151165149 IFK Lidingö FK 1 - Spånga IS FK 1 2 - 5 Högsätra BP 1
2019-09-22 17:00 151165148 FC Djursholm 1 - Bele Barkarby FF 1 5 - 5 Djursholms IP 3
2019-09-27 18:30 151165158 Spånga IS FK 1 - Järfälla FF 1 6 - 2 Spånga IP 4
2019-09-29 15:00 151165155 IK Frej Täby FK Gul - Täby FK FA 3 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-29 16:00 151165161 IF Brommapojkarna 6 - IFK Österåker FK 1 3 - 3 Grimsta IP 2
Oktober
2019-10-04 18:30 151165103 Täby FK FA - FC Djursholm 1 4 - 2 Skarpäng 1
2019-10-05 15:00 151165164 Sollentuna FK 1 - Spånga IS FK 1 9 - 7 Norrvikens IP 1
2019-10-06 13:00 151165163 Järfälla FF 1 - Bele Barkarby FF 1 3 - 3 Järfällavallen 1
2019-10-06 13:00 151165165 Ursvik IK Svart - Bollstanäs SK 1 5 - 1 Ursviks IP 1
2019-10-06 15:30 151165162 IFK Lidingö FK 1 - FC Djursholm 1 1 - 2 Högsätra BP 1
2019-10-06 16:00 151165167 IFK Österåker FK 1 - IK Frej Täby FK Gul 4 - 1 Åkersberga IP 2
2019-10-09 19:00 151165095 Bele Barkarby FF 1 - Täby FK FA 1 - 1 Veddestavallen 1
2019-10-12 16:15 151165094 Spånga IS FK 1 - IFK Österåker FK 1 10 - 1 Spånga IP 4
2019-10-13 10:00 151165159 Bele Barkarby FF 1 - IFK Lidingö FK 1 12 - 2 Veddestavallen 1
2019-10-13 10:30 151165172 Spånga IS FK 1 - Ursvik IK Svart 10 - 1 Spånga IP 4
2019-10-13 15:30 151165169 IK Frej Täby FK Gul - IF Brommapojkarna 6 2 - 2 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-10-13 18:00 151165174 FC Djursholm 1 - Järfälla FF 1 2 - 4 Stockhagens IP 1
2019-10-13 18:30 151165171 Bollstanäs SK 1 - Täby FK FA 1 - 6 Bollstanäs IP 1
2019-10-14 20:00 151165173 Bele Barkarby FF 1 - Sollentuna FK 1 6 - 1 Strömvallen 1
2019-10-15 19:15 151165180 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK 1 2 - 2 Åkersberga IP 2
2019-10-16 20:15 151165177 Sollentuna FK 1 - FC Djursholm 1 3 - 3 Edsbergs Sportfält 3
2019-10-19 10:30 151165179 Täby FK FA - Spånga IS FK 1 0 - 4 Skarpäng 1
2019-10-19 13:00 151165176 Järfälla FF 1 - IFK Lidingö FK 1 2 - 0 Järfällavallen 1
2019-10-20 13:00 151165178 Ursvik IK Svart - Bele Barkarby FF 1 3 - 5 Ursviks IP 1
2019-10-20 20:00 151165157 Bollstanäs SK 1 - Sollentuna FK 1 5 - 3 Bollstanäs IP 1