Spelprogram - P 8- 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 2 Gul Andreas Stam GUL/GRÖN/GRÖN
Bollstanäs SK 2 Vit Andreas Stam GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 3 Fredrik Almgren Grön/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 15 Anders Sjösten 0709371760 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Erikslunds KF Grön Caroline Utstrand Rylander 0705684804 Grön/Svart/Grön
IFK Vaxholm Blå 1 Sara Vikberg Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 2 Henrik Hedquist Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK Blå Krister Jonsson 087584574 0704225657 Gul, Svart, Gul
Runby IF 1 Pasi Luiro Röd/Svart/Röd
Täby FK 32 Marcus Bouvin Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 81 Andreas Söderqvist Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 2 Vallentuna BK Kansli Blå/Blå/Blå
Viggbyholms IK FF Svart Björn Håkansson Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-26 19:30 Djurgårdens IF FF 15 - IK Frej Täby FK Blå Hjorthagens IP 3
2019-04-27 11:30 IFK Vaxholm Blå 1 - Täby FK 81 Vaxö IP 115
2019-04-27 12:00 Bällsta FF 3 - Bollstanäs SK 2 Vit Bällstabergs BP 115
2019-04-28 09:30 Bollstanäs SK 2 Gul - IFK Österåker FK 2 Bollstanäs IP 216
2019-04-28 11:00 Täby FK 32 - Vallentuna BK 2 Näsbydal 116
2019-04-28 12:00 Runby IF 1 - Erikslunds KF Grön Runby IP 116
Omgång 2
2019-05-04 08:30 Bollstanäs SK 2 Vit - Bollstanäs SK 2 Gul Bollstanäs IP 216
2019-05-04 10:00 IK Frej Täby FK Blå - Täby FK 32 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-04 11:00 IFK Österåker FK 2 - Djurgårdens IF FF 15 Åkersberga IP 115
2019-05-05 09:00 Erikslunds KF Grön - IFK Vaxholm Blå 1 Erikslund 126
2019-05-05 11:00 Täby FK 81 - Viggbyholms IK FF Svart Näsbydal 116
2019-05-05 14:00 Vallentuna BK 2 - Runby IF 1 Vallentuna IP 315
Omgång 3
2019-05-11 12:00 Bällsta FF 3 - Täby FK 81 Bällstabergs BP 115
2019-05-11 12:00 Viggbyholms IK FF Svart - IFK Vaxholm Blå 1 Viggbydalen 16
2019-05-12 10:00 Runby IF 1 - IK Frej Täby FK Blå Runby IP 116
2019-05-12 12:00 Täby FK 32 - IFK Österåker FK 2 Näsbydal 116
2019-05-12 14:00 Vallentuna BK 2 - Erikslunds KF Grön Vallentuna IP 315
2019-05-12 17:00 Djurgårdens IF FF 15 - Bollstanäs SK 2 Vit Hjorthagens IP 3
Omgång 4
2019-05-17 17:30 IK Frej Täby FK Blå - Vallentuna BK 2 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-18 08:30 Bollstanäs SK 2 Vit - Täby FK 32 Bollstanäs IP 216
2019-05-18 09:30 IFK Vaxholm Blå 1 - Bällsta FF 3 Vaxö IP 115
2019-05-18 11:00 IFK Österåker FK 2 - Runby IF 1 Åkersberga IP 115
2019-05-19 09:00 Erikslunds KF Grön - Viggbyholms IK FF Svart Erikslund 126
2019-05-19 13:00 Täby FK 81 - Bollstanäs SK 2 Gul Näsbydal 116
Omgång 5
2019-05-24 17:30 IK Frej Täby FK Blå - Erikslunds KF Grön Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-25 09:30 Bollstanäs SK 2 Gul - IFK Vaxholm Blå 1 Bollstanäs IP 216
2019-05-25 12:00 Bällsta FF 3 - Viggbyholms IK FF Svart Bällstabergs BP 115
2019-05-26 12:00 Runby IF 1 - Bollstanäs SK 2 Vit Runby IP 116
2019-05-26 14:00 Vallentuna BK 2 - IFK Österåker FK 2 Vallentuna IP 315
2019-05-26 17:00 Djurgårdens IF FF 15 - Täby FK 81 Hjorthagens IP 3
Omgång 6
2019-06-01 10:00 IFK Österåker FK 2 - IK Frej Täby FK Blå Åkersberga IP 115
2019-06-01 10:30 IFK Vaxholm Blå 1 - Djurgårdens IF FF 15 Vaxö IP 115
2019-06-01 12:00 Viggbyholms IK FF Svart - Bollstanäs SK 2 Gul Viggbydalen 16
2019-06-02 09:00 Erikslunds KF Grön - Bällsta FF 3 Erikslund 126
2019-06-02 09:30 Bollstanäs SK 2 Vit - Vallentuna BK 2 Bollstanäs IP 226
2019-06-02 13:00 Täby FK 81 - Täby FK 32 Näsbydal 116
Omgång 7
2019-06-07 17:30 IK Frej Täby FK Blå - Bollstanäs SK 2 Vit Vikingavallen/Täby IP 35
2019-06-08 08:30 Bollstanäs SK 2 Gul - Bällsta FF 3 Bollstanäs IP 216
2019-06-08 12:00 IFK Österåker FK 2 - Erikslunds KF Grön Åkersberga IP 115
2019-06-09 11:00 Runby IF 1 - Täby FK 81 Runby IP 116
2019-06-09 13:00 Täby FK 32 - IFK Vaxholm Blå 1 Näsbydal 116
2019-06-09 16:00 Djurgårdens IF FF 15 - Viggbyholms IK FF Svart Hjorthagens IP 3
Omgång 8
2019-08-24 09:30 IFK Vaxholm Blå 1 - Runby IF 1 Vaxö IP 115
2019-08-24 10:30 Bollstanäs SK 2 Vit - IFK Österåker FK 2 Bollstanäs IP 216
2019-08-24 12:00 Viggbyholms IK FF Svart - Täby FK 32 Viggbydalen 16
2019-08-25 09:00 Erikslunds KF Grön - Bollstanäs SK 2 Gul Erikslund 126
2019-08-25 11:00 Täby FK 81 - Vallentuna BK 2 Näsbydal 116
2019-08-25 12:30 Bällsta FF 3 - Djurgårdens IF FF 15 Bällstabergs BP 115
Omgång 9
2019-08-30 17:30 IK Frej Täby FK Blå - Täby FK 81 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-08-31 09:30 Bollstanäs SK 2 Vit - Erikslunds KF Grön Bollstanäs IP 216
2019-08-31 18:00 Djurgårdens IF FF 15 - Bollstanäs SK 2 Gul Hjorthagens IP 3
2019-09-01 11:00 Runby IF 1 - Viggbyholms IK FF Svart Runby IP 116
2019-09-01 12:00 Täby FK 32 - Bällsta FF 3 Näsbydal 116
2019-09-01 14:00 Vallentuna BK 2 - IFK Vaxholm Blå 1 Vallentuna IP 315
Omgång 10
2019-09-07 10:30 Bollstanäs SK 2 Gul - Täby FK 32 Bollstanäs IP 216
2019-09-07 10:30 IFK Vaxholm Blå 1 - IK Frej Täby FK Blå Vaxö IP 115
2019-09-07 12:00 Viggbyholms IK FF Svart - Vallentuna BK 2 Viggbydalen 16
2019-09-07 13:00 Bällsta FF 3 - Runby IF 1 Bällstabergs BP 115
2019-09-08 09:00 Erikslunds KF Grön - Djurgårdens IF FF 15 Erikslund 126
2019-09-08 11:00 Täby FK 81 - IFK Österåker FK 2 Näsbydal 116
Omgång 11
2019-09-13 17:30 IK Frej Täby FK Blå - Viggbyholms IK FF Svart Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-14 08:30 Bollstanäs SK 2 Vit - Täby FK 81 Bollstanäs IP 216
2019-09-14 11:00 IFK Österåker FK 2 - IFK Vaxholm Blå 1 Åkersberga IP 115
2019-09-15 11:00 Runby IF 1 - Bollstanäs SK 2 Gul Runby IP 116
2019-09-15 11:00 Täby FK 32 - Djurgårdens IF FF 15 Näsbydal 116
2019-09-15 14:00 Vallentuna BK 2 - Bällsta FF 3 Vallentuna IP 315
Omgång 12
2019-09-21 10:30 Bollstanäs SK 2 Gul - Vallentuna BK 2 Bollstanäs IP 216
2019-09-21 10:30 IFK Vaxholm Blå 1 - Bollstanäs SK 2 Vit Vaxö IP 115
2019-09-21 12:00 Bällsta FF 3 - IK Frej Täby FK Blå Bällstabergs BP 115
2019-09-21 12:00 Viggbyholms IK FF Svart - IFK Österåker FK 2 Viggbydalen 16
2019-09-22 09:00 Erikslunds KF Grön - Täby FK 32 Erikslund 126
2019-09-22 17:00 Djurgårdens IF FF 15 - Runby IF 1 Hjorthagens IP 3
Omgång 13
2019-09-27 17:30 IK Frej Täby FK Blå - Bollstanäs SK 2 Gul Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-28 11:00 IFK Österåker FK 2 - Bällsta FF 3 Åkersberga IP 115
2019-09-29 09:30 Bollstanäs SK 2 Vit - Viggbyholms IK FF Svart Bollstanäs IP 226
2019-09-29 11:00 Runby IF 1 - Täby FK 32 Runby IP 116
2019-09-29 11:00 Täby FK 81 - Erikslunds KF Grön Näsbydal 116
2019-09-29 15:00 Vallentuna BK 2 - Djurgårdens IF FF 15 Vallentuna IP 315