Spelprogram - P12-14

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Grön 2 Anton Kaya 0760000712 GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 2 Torbjörn Jansson +46708331507 Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 16 Hjalmar Litzén 0707475693 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 2 Erik Lars Hallmén 0738681885 Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm 2 Anna Werner 0768184915 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 16 blå Lina Alvemur 0703086748 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 3 Bo Bengtsson 0708366302 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 2 Sheila Crafoord Olsson Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 22 Suzanne Gustafsson 0733319394 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 7 Sofie Malmunger 0701664361 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 22 Jonas Gerdin 0730617684 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 62 Martin Lindroth 0736795309 Blå-Svart/Svart/Blå
Åkersberga BK Grön Mikael Andersson Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 09:00 Täby FK 22 - Åkersberga BK Grön Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-04-27 10:00 Sollentuna FK 22 - IFK Stocksund 3 Kärrdals BP 11
2019-04-27 12:45 IK Frej Täby FK 2 - Täby FK 62 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-04-27 16:30 IFK Lidingö FK 16 blå - Djurgårdens IF FF 16 Hersby BP 1
2019-04-28 12:30 Sollentuna FK 7 - Danderyds SK FF 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-04-28 14:00 FC Djursholm 2 - Enebybergs IF 2 Djursholms IP 32
Omgång 2
2019-05-04 10:15 Åkersberga BK Grön - Bollstanäs SK Grön 2 Margretelunds IP 21
2019-05-04 11:30 Djurgårdens IF FF 16 - IK Frej Täby FK 2 Östermalms IP 2
2019-05-05 13:00 Danderyds SK FF 2 - IFK Lidingö FK 16 blå Danderydsvallen 3
2019-05-05 17:45 Enebybergs IF 2 - Sollentuna FK 22 Enebybergs IP 3
2019-05-05 17:45 IFK Stocksund 3 - Sollentuna FK 7 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-08 18:50 Täby FK 62 - Täby FK 22 Näsbydal 11
Omgång 3
2019-04-13 09:00 FC Djursholm 2 - Åkersberga BK Grön Djursholms IP 32
2019-05-10 20:00 Bollstanäs SK Grön 2 - Täby FK 62 Bollstanäs IP 22
2019-05-11 08:45 IK Frej Täby FK 2 - Danderyds SK FF 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-11 10:15 Täby FK 22 - Djurgårdens IF FF 16 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-11 16:30 IFK Lidingö FK 16 blå - Sollentuna FK 7 Hersby BP 1
2019-05-12 12:00 Enebybergs IF 2 - IFK Stocksund 3 Enebybergs IP 21
Omgång 4
2019-05-18 10:15 Åkersberga BK Grön - Sollentuna FK 22 Margretelunds IP 21
2019-05-18 14:00 Djurgårdens IF FF 16 - Bollstanäs SK Grön 2 Östermalms IP 2
2019-05-19 10:15 Täby FK 62 - FC Djursholm 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-19 11:15 Sollentuna FK 7 - IK Frej Täby FK 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-19 13:00 Danderyds SK FF 2 - Täby FK 22 Danderydsvallen 3
2019-05-19 19:00 IFK Stocksund 3 - IFK Lidingö FK 16 blå Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Omgång 5
2019-05-24 18:45 Bollstanäs SK Grön 2 - Danderyds SK FF 2 Bollstanäs IP 22
2019-05-25 08:45 IK Frej Täby FK 2 - IFK Lidingö FK 16 blå Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-25 09:00 FC Djursholm 2 - Djurgårdens IF FF 16 Djursholms IP 32
2019-05-25 10:00 Sollentuna FK 22 - Täby FK 62 Kärrdals BP 11
2019-05-26 09:00 Täby FK 22 - Sollentuna FK 7 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-26 17:45 Enebybergs IF 2 - Åkersberga BK Grön Enebybergs IP 3
Omgång 6
2019-06-01 14:00 Djurgårdens IF FF 16 - Sollentuna FK 22 Ekhagens BP 1
2019-06-01 15:15 IFK Lidingö FK 16 blå - Täby FK 22 Hersby BP 1
2019-06-02 10:00 Sollentuna FK 7 - Bollstanäs SK Grön 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-06-02 10:15 Täby FK 62 - Enebybergs IF 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-06-02 17:45 IFK Stocksund 3 - IK Frej Täby FK 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-06-15 10:00 Danderyds SK FF 2 - FC Djursholm 2 Danderydsvallen 3
Omgång 7
2019-06-07 18:45 Bollstanäs SK Grön 2 - IFK Lidingö FK 16 blå Bollstanäs IP 22
2019-06-08 10:00 Sollentuna FK 22 - Danderyds SK FF 2 Kärrdals BP 11
2019-06-08 10:15 Åkersberga BK Grön - IFK Stocksund 3 Margretelunds IP 21
2019-06-09 10:15 Täby FK 22 - IK Frej Täby FK 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-06-09 14:00 FC Djursholm 2 - Sollentuna FK 7 Djursholms IP 32
2019-06-09 17:45 Enebybergs IF 2 - Djurgårdens IF FF 16 Enebybergs IP 3
Omgång 8
2019-08-24 08:45 IK Frej Täby FK 2 - Bollstanäs SK Grön 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-08-24 15:15 IFK Lidingö FK 16 blå - FC Djursholm 2 Hersby BP 1
2019-08-25 09:00 Täby FK 62 - Åkersberga BK Grön Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-08-25 12:30 Sollentuna FK 7 - Sollentuna FK 22 Edsbergs Sportfält 4
2019-08-25 14:15 Danderyds SK FF 2 - Enebybergs IF 2 Danderydsvallen 3
2019-08-25 15:15 IFK Stocksund 3 - Täby FK 22 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Omgång 9
2019-08-24 11:30 Täby FK 62 - IFK Stocksund 3 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-08-31 11:00 Bollstanäs SK Grön 2 - Täby FK 22 Bollstanäs IP 22
2019-08-31 11:15 Sollentuna FK 22 - IFK Lidingö FK 16 blå Kärrdals BP 11
2019-09-01 10:15 Åkersberga BK Grön - Djurgårdens IF FF 16 Margretelunds IP 21
2019-09-01 14:00 FC Djursholm 2 - IK Frej Täby FK 2 Djursholms IP 32
2019-09-01 16:30 Enebybergs IF 2 - Sollentuna FK 7 Enebybergs IP 3
Omgång 10
2019-09-07 11:15 IK Frej Täby FK 2 - Sollentuna FK 22 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-07 13:45 Djurgårdens IF FF 16 - Täby FK 62 Ekhagens BP 1
2019-09-08 09:00 Täby FK 22 - FC Djursholm 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-08 10:15 IFK Lidingö FK 16 blå - Enebybergs IF 2 Hersby BP 1
2019-09-08 15:30 Danderyds SK FF 2 - Åkersberga BK Grön Danderydsvallen 3
2019-09-08 16:30 IFK Stocksund 3 - Bollstanäs SK Grön 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Omgång 11
2019-09-14 11:15 Sollentuna FK 22 - Täby FK 22 Kärrdals BP 11
2019-09-14 11:30 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Stocksund 3 Östermalms IP 2
2019-09-15 09:00 Täby FK 62 - Danderyds SK FF 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-15 10:15 Åkersberga BK Grön - Sollentuna FK 7 Margretelunds IP 21
2019-09-15 15:15 FC Djursholm 2 - Bollstanäs SK Grön 2 Djursholms IP 32
2019-09-15 16:30 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FK 2 Enebybergs IP 3
Omgång 12
2019-09-20 20:00 Bollstanäs SK Grön 2 - Sollentuna FK 22 Bollstanäs IP 22
2019-09-21 14:00 IFK Lidingö FK 16 blå - Åkersberga BK Grön Hersby BP 1
2019-09-22 09:00 Täby FK 22 - Enebybergs IF 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-22 14:15 Danderyds SK FF 2 - Djurgårdens IF FF 16 Danderydsvallen 3
2019-09-22 15:00 Sollentuna FK 7 - Täby FK 62 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-22 15:15 IFK Stocksund 3 - FC Djursholm 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Omgång 13
2019-09-28 10:15 Åkersberga BK Grön - IK Frej Täby FK 2 Margretelunds IP 21
2019-09-28 11:15 Sollentuna FK 22 - FC Djursholm 2 Kärrdals BP 11
2019-09-28 11:30 Djurgårdens IF FF 16 - Sollentuna FK 7 Östermalms IP 2
2019-09-29 10:15 Täby FK 62 - IFK Lidingö FK 16 blå Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-29 13:00 Danderyds SK FF 2 - IFK Stocksund 3 Danderydsvallen 3
2019-09-29 17:45 Enebybergs IF 2 - Bollstanäs SK Grön 2 Enebybergs IP 3