Spelprogram - P13- 3A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brottby SK Patrik Bolander 0709919190 Grön, Svart, Gröna
Bällsta FF 1 Malena Söderholm Sandh 0730256222 Grön/Vit/Vit
IFK Vaxholm 1 Lotta Romfelt Kullman Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 2 Mathias Linarfve Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 1 Linda Grünau Gul, Svart, Gul
Rydbo IF 1 Fredrik Persson 0706993659 Röd/Vit/Svart
Sollentuna FK 16 Patrik Sergel 0705081133 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 41 Klas Ola Burmark Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 62 Pernilla Isaksson Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 2 Thomas Hagelin 0728899011 Blå/Blå/Blå
Åkersberga BK Grön Martin Stattin Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-01 19:45 151200003 IK Frej Täby FK 1 - Täby FK 62 2 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-06 10:00 151200006 Täby FK 41 - Åkersberga BK Grön 1 - 1 Näsbydal 1
2019-04-06 11:00 151200002 Brottby SK - Vallentuna BK 2 0 - 9 Össeby IP 1
2019-04-06 12:00 151200001 IFK Österåker FK 2 - Bällsta FF 1 5 - 0 Åkersberga IP 2
2019-04-07 12:00 151200012 Bällsta FF 1 - Täby FK 41 1 - 2 Bällstabergs BP 1
2019-04-13 14:00 151200008 IFK Vaxholm 1 - Sollentuna FK 16 5 - 5 Vaxö IP 12
2019-04-14 11:00 151200005 Rydbo IF 1 - IFK Vaxholm 1 5 - 10 Wasavallen 1
2019-04-14 11:45 151200011 Vallentuna BK 2 - IFK Österåker FK 2 6 - 4 Vallentuna IP 3
2019-04-14 12:00 151200010 Täby FK 62 - Brottby SK 2 - 1 Skarpäng 1
2019-04-22 10:30 151200016 Sollentuna FK 16 - Åkersberga BK Grön 7 - 0 Kärrdals BP 1
2019-04-22 12:00 151200015 IK Frej Täby FK 1 - IFK Vaxholm 1 0 - 5 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-22 14:00 151200017 Rydbo IF 1 - Täby FK 41 0 - 3 Wasavallen 1
2019-04-22 14:00 151200018 Vallentuna BK 2 - Bällsta FF 1 9 - 1 Vallentuna IP 3
2019-04-26 19:00 151200013 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 62 1 - 0 Åkersberga IP 2
2019-04-27 09:00 151200023 Täby FK 62 - Vallentuna BK 2 0 - 4 Skarpäng 1
2019-04-27 10:30 151200024 Bällsta FF 1 - Rydbo IF 1 4 - 3 Wasavallen 12
2019-04-27 14:00 151200021 IFK Vaxholm 1 - Brottby SK 1 - 2 Vaxö IP 12
2019-04-28 11:30 151200020 Åkersberga BK Grön - IK Frej Täby FK 1 3 - 4 Margretelunds IP 2
2019-04-28 17:00 151200019 Täby FK 41 - Sollentuna FK 16 4 - 5 Näsbydal 1
Maj
2019-05-04 10:30 151200026 Brottby SK - Åkersberga BK Grön 1 - 4 Össeby IP 1
2019-05-04 15:00 151200027 IK Frej Täby FK 1 - Täby FK 41 3 - 5 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-05 12:00 151200029 Täby FK 62 - Bällsta FF 1 2 - 1 Skarpäng 1
2019-05-05 14:30 151200028 Sollentuna FK 16 - Rydbo IF 1 4 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-05 18:00 151200025 IFK Österåker FK 2 - IFK Vaxholm 1 1 - 5 Åkersberga IP 2
2019-05-11 10:00 151200032 Täby FK 41 - Brottby SK 2 - 2 Näsbydal 1
2019-05-11 12:00 151200033 Åkersberga BK Grön - IFK Österåker FK 2 1 - 2 Margretelunds IP 2
2019-05-11 14:00 151200034 IFK Vaxholm 1 - Vallentuna BK 2 3 - 1 Vaxö IP 12
2019-05-12 14:00 151200031 Rydbo IF 1 - IK Frej Täby FK 1 4 - 4 Wasavallen 1
2019-05-12 14:00 151200036 Bällsta FF 1 - Sollentuna FK 16 1 - 10 Bällstabergs BP 1
2019-05-17 19:30 151200039 IK Frej Täby FK 1 - Sollentuna FK 16 3 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-18 10:30 151200038 Brottby SK - Rydbo IF 1 3 - 1 Össeby IP 1
2019-05-18 15:00 151200042 Vallentuna BK 2 - Åkersberga BK Grön 9 - 0 Vallentuna IP 3
2019-05-19 09:00 151200041 Täby FK 62 - IFK Vaxholm 1 1 - 7 Skarpäng 1
2019-05-19 12:00 151200037 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 41 5 - 3 Åkersberga IP 2
2019-05-24 18:30 151200007 Åkersberga BK Grön - Rydbo IF 1 3 - 2 Margretelunds IP 2
2019-05-24 19:30 151200043 Sollentuna FK 16 - Brottby SK 9 - 3 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-25 10:00 151200045 Täby FK 41 - Vallentuna BK 2 2 - 2 Näsbydal 1
2019-05-25 18:00 151200062 Åkersberga BK Grön - Bällsta FF 1 2 - 2 Margretelunds IP 2
2019-05-26 14:00 151200044 Rydbo IF 1 - IFK Österåker FK 2 4 - 12 Wasavallen 1
2019-05-26 14:00 151200046 Åkersberga BK Grön - Täby FK 62 7 - 1 Margretelunds IP 2
2019-05-26 14:00 151200048 Bällsta FF 1 - IK Frej Täby FK 1 4 - 1 Bällstabergs BP 1
2019-05-31 19:00 151200050 Brottby SK - IK Frej Täby FK 1 10 - 3 Össeby IP 1
Juni
2019-06-01 09:00 151200053 Täby FK 62 - Täby FK 41 2 - 3 Skarpäng 1
2019-06-01 13:45 151200051 IFK Vaxholm 1 - Bällsta FF 1 WO (3 - 0) Vaxö IP 12
2019-06-01 15:00 151200054 Vallentuna BK 2 - Rydbo IF 1 WO (3 - 0) Vallentuna IP 3
2019-06-02 11:30 151200049 IFK Österåker FK 2 - Sollentuna FK 16 4 - 1 Åkersberga IP 2
2019-06-04 19:15 151200065 Täby FK 62 - Sollentuna FK 16 1 - 6 Kärrdals BP 1
2019-06-07 19:30 151200056 Sollentuna FK 16 - Vallentuna BK 2 5 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-06-08 12:00 151200059 Åkersberga BK Grön - IFK Vaxholm 1 1 - 2 Margretelunds IP 2
2019-06-09 12:30 151200060 Bällsta FF 1 - Brottby SK 0 - 1 Bällstabergs BP 1
2019-06-09 14:00 151200057 Rydbo IF 1 - Täby FK 62 1 - 3 Wasavallen 1
2019-06-09 15:00 151200055 IK Frej Täby FK 1 - IFK Österåker FK 2 9 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-06-15 12:00 151200061 IFK Österåker FK 2 - Brottby SK 0 - 2 Åkersberga IP 2
2019-06-15 13:30 151200066 Vallentuna BK 2 - IK Frej Täby FK 1 4 - 2 Vallentuna IP 3
2019-06-15 13:45 151200063 IFK Vaxholm 1 - Täby FK 41 6 - 2 Vaxö IP 12
Augusti
2019-08-10 10:00 151200071 Täby FK 41 - IFK Vaxholm 1 Näsbydal 1
2019-08-11 12:30 151200072 Bällsta FF 1 - Åkersberga BK Grön Bällstabergs BP 1
2019-08-11 14:30 151200069 Sollentuna FK 16 - Täby FK 62 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-17 10:30 151200074 Brottby SK - Bällsta FF 1 Össeby IP 1
2019-08-17 13:45 151200075 IFK Vaxholm 1 - Åkersberga BK Grön Vaxö IP 12
2019-08-17 16:30 151200078 Vallentuna BK 2 - Sollentuna FK 16 Vallentuna IP 3
2019-08-18 12:00 151200073 IFK Österåker FK 2 - IK Frej Täby FK 1 Åkersberga IP 2
2019-08-18 12:00 151200077 Täby FK 62 - Rydbo IF 1 Skarpäng 1
2019-08-18 15:00 151200067 Brottby SK - IFK Österåker FK 2 Össeby IP 1
2019-08-24 11:30 151200082 Täby FK 41 - Täby FK 62 Näsbydal 1
2019-08-25 13:30 151200079 IK Frej Täby FK 1 - Brottby SK Vikingavallen/Täby IP 2
2019-08-25 14:00 151200081 Rydbo IF 1 - Vallentuna BK 2 Wasavallen 1
2019-08-25 14:30 151200080 Sollentuna FK 16 - IFK Österåker FK 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-30 19:30 151200087 IK Frej Täby FK 1 - Bällsta FF 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-08-31 09:00 151200089 Täby FK 62 - Åkersberga BK Grön Skarpäng 1
2019-08-31 10:30 151200086 Brottby SK - Sollentuna FK 16 Össeby IP 1
2019-08-31 15:00 151200090 Vallentuna BK 2 - Täby FK 41 Vallentuna IP 3
2019-08-31 16:15 151200084 Bällsta FF 1 - IFK Vaxholm 1 Bällstabergs BP 1
September
2019-09-01 12:00 151200085 IFK Österåker FK 2 - Rydbo IF 1 Åkersberga IP 2
2019-09-07 11:30 151200093 Täby FK 41 - IFK Österåker FK 2 Näsbydal 1
2019-09-08 10:30 151200095 IFK Vaxholm 1 - Täby FK 62 Vaxö IP 12
2019-09-08 12:00 151200094 Åkersberga BK Grön - Vallentuna BK 2 Margretelunds IP 2
2019-09-08 14:00 151200092 Rydbo IF 1 - Brottby SK Wasavallen 1
2019-09-08 16:00 151200091 Sollentuna FK 16 - IK Frej Täby FK 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-13 19:30 151200100 Sollentuna FK 16 - Bällsta FF 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-14 10:30 151200098 Brottby SK - Täby FK 41 Össeby IP 1
2019-09-14 16:30 151200102 Vallentuna BK 2 - IFK Vaxholm 1 Vallentuna IP 3
2019-09-15 11:30 151200097 IFK Österåker FK 2 - Åkersberga BK Grön Åkersberga IP 2
2019-09-15 12:00 151200099 IK Frej Täby FK 1 - Rydbo IF 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-21 10:00 151200104 Täby FK 41 - IK Frej Täby FK 1 Näsbydal 1
2019-09-21 12:00 151200105 Åkersberga BK Grön - Brottby SK Margretelunds IP 2
2019-09-21 13:45 151200106 IFK Vaxholm 1 - IFK Österåker FK 2 Vaxö IP 12
2019-09-22 14:00 151200103 Rydbo IF 1 - Sollentuna FK 16 Wasavallen 1
2019-09-22 14:00 151200108 Bällsta FF 1 - Täby FK 62 Bällstabergs BP 1
2019-09-28 15:00 151200111 IK Frej Täby FK 1 - Åkersberga BK Grön Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-28 15:00 151200114 Vallentuna BK 2 - Täby FK 62 Vallentuna IP 3
2019-09-29 10:00 151200068 IK Frej Täby FK 1 - Vallentuna BK 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-29 14:00 151200110 Brottby SK - IFK Vaxholm 1 Össeby IP 1
2019-09-29 14:00 151200113 Rydbo IF 1 - Bällsta FF 1 Wasavallen 1
2019-09-29 16:00 151200112 Sollentuna FK 16 - Täby FK 41 Edsbergs Sportfält 2
Oktober
2019-10-05 09:00 151200119 Täby FK 62 - IFK Österåker FK 2 Skarpäng 1
2019-10-05 09:30 151200117 IFK Vaxholm 1 - IK Frej Täby FK 1 Vaxö IP 12
2019-10-05 11:30 151200115 Täby FK 41 - Rydbo IF 1 Näsbydal 1
2019-10-05 12:00 151200116 Åkersberga BK Grön - Sollentuna FK 16 Margretelunds IP 2
2019-10-06 14:00 151200120 Bällsta FF 1 - Vallentuna BK 2 Bällstabergs BP 1
2019-10-12 11:00 151200122 Brottby SK - Täby FK 62 Össeby IP 1
2019-10-12 13:00 151200126 Täby FK 41 - Bällsta FF 1 Näsbydal 1
2019-10-13 12:00 151200121 IFK Österåker FK 2 - Vallentuna BK 2 Åkersberga IP 2
2019-10-13 14:00 151200125 Rydbo IF 1 - Åkersberga BK Grön Wasavallen 1
2019-10-13 16:00 151200124 Sollentuna FK 16 - IFK Vaxholm 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-10-19 12:00 151200127 Åkersberga BK Grön - Täby FK 41 Margretelunds IP 2
2019-10-19 13:30 151200131 Vallentuna BK 2 - Brottby SK Vallentuna IP 3
2019-10-19 14:00 151200128 IFK Vaxholm 1 - Rydbo IF 1 Vaxö IP 12
2019-10-20 10:30 151200130 Täby FK 62 - IK Frej Täby FK 1 Skarpäng 1
2019-10-20 14:00 151200132 Bällsta FF 1 - IFK Österåker FK 2 Bällstabergs BP 1