Spelprogram - P14- 3A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 3 Kerstin Carlsson 0702600046 GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 2 Tomas Ferde 0730279058 Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 6 Maria Wretborn Hedberg 0707273500 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 11 Marcus Sonnelid 08323049 0767979614 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 8 vit Paul Rosvall 0708668219 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 2 Poja Naderi 0735466507 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 2 Andreas Sand 0767739345 Blå/Blå/Blå
IK Frej Täby FK Grön Johan Gottgård Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 5 Erik Engström 0735445375 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 31 Blå Georgi Viering 0702680277 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC 3 Anita Fredin 0736402331 0736402331 Svart/Svart/Svart
Åkersberga BK Grön Madeleine Christina Lundberg Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2019-03-30 12:00 151174015 IFK Lidingö FK 8 vit - Danderyds SK FF 2 1 - 5 Högsätra BP 1
April
2019-04-06 10:00 151174005 IF Brommapojkarna 11 - Danderyds SK FF 2 3 - 4 Grimsta IP 2
2019-04-06 13:00 151174002 Täby United FC 3 - Åkersberga BK Grön 4 - 7 Erikslund 1
2019-04-07 11:30 151174003 IFK Lidingö FK 8 vit - Sollentuna FK 5 9 - 4 Högsätra BP 1
2019-04-07 15:00 151174001 IK Frej Täby FK Grön - Täby FK 31 Blå 10 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-07 18:30 151174006 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Vaxholm 2 1 - 5 Östermalms IP 1
2019-04-10 20:15 151174004 Bollstanäs SK 3 - IFK Stocksund 2 0 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-04-11 20:00 151174008 Danderyds SK FF 2 - Bollstanäs SK 3 4 - 3 Danderydsvallen 2
2019-04-13 13:30 151174012 Täby FK 31 Blå - Djurgårdens IF FF 6 1 - 6 Skarpäng 1
2019-04-13 14:00 151174011 Åkersberga BK Grön - IK Frej Täby FK Grön 7 - 3 Margretelunds IP 2
2019-04-13 14:30 151174050 Täby United FC 3 - IFK Lidingö FK 8 vit 4 - 2 Erikslund 1
2019-04-14 11:45 151174010 Sollentuna FK 5 - Täby United FC 3 WO (3 - 0) Norrvikens IP 1
2019-04-14 14:00 151174007 IFK Vaxholm 2 - IF Brommapojkarna 11 2 - 3 Vaxö IP 1
2019-04-14 14:00 151174009 IFK Stocksund 2 - IFK Lidingö FK 8 vit 2 - 4 Danderyd Arena 1
2019-04-22 15:00 151174013 IK Frej Täby FK Grön - Sollentuna FK 5 6 - 6 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-04-26 18:00 151174018 Åkersberga BK Grön - Täby FK 31 Blå 10 - 1 Margretelunds IP 2
2019-04-27 15:00 151174024 Täby FK 31 Blå - IF Brommapojkarna 11 1 - 4 Skarpäng 1
2019-04-28 10:00 151174023 Sollentuna FK 5 - Åkersberga BK Grön 2 - 3 Norrvikens IP 1
2019-04-28 11:00 151174022 IFK Stocksund 2 - IK Frej Täby FK Grön 7 - 3 Danderyd Arena 1
2019-04-28 11:30 151174020 IFK Vaxholm 2 - IFK Lidingö FK 8 vit 3 - 3 Vaxö IP 1
2019-04-28 12:00 151174021 Danderyds SK FF 2 - Täby United FC 3 6 - 0 Danderydsvallen 2
2019-04-28 18:00 151174064 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 11 3 - 2 Danderyd Arena 1
2019-04-29 20:00 151174016 Bollstanäs SK 3 - IFK Vaxholm 2 4 - 2 Södervik 1
Maj
2019-05-01 10:00 151174017 IF Brommapojkarna 11 - Djurgårdens IF FF 6 6 - 2 Vällingby BP 1
2019-05-01 15:00 151174033 IFK Vaxholm 2 - IK Frej Täby FK Grön 2 - 2 Vaxö IP 1
2019-05-03 18:30 151174026 Täby United FC 3 - IFK Vaxholm 2 2 - 5 Erikslund 1
2019-05-04 12:00 151174028 Bollstanäs SK 3 - IF Brommapojkarna 11 2 - 6 Bollstanäs IP 1
2019-05-05 10:00 151174027 IFK Lidingö FK 8 vit - Djurgårdens IF FF 6 4 - 3 Högsätra BP 1
2019-05-05 10:00 151174029 Sollentuna FK 5 - Täby FK 31 Blå 4 - 1 Norrvikens IP 1
2019-05-05 13:30 151174025 IK Frej Täby FK Grön - Danderyds SK FF 2 1 - 0 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-05 18:15 151174030 Åkersberga BK Grön - IFK Stocksund 2 1 - 3 Margretelunds IP 2
2019-05-10 19:00 151174019 Djurgårdens IF FF 6 - Bollstanäs SK 3 1 - 1 Södervik 1
2019-05-11 10:00 151174014 Täby United FC 3 - IFK Stocksund 2 7 - 5 Erikslund 1
2019-05-11 15:00 151174031 IF Brommapojkarna 11 - IFK Lidingö FK 8 vit 5 - 3 Blackeberg BP 1
2019-05-11 15:00 151174036 Täby FK 31 Blå - Bollstanäs SK 3 3 - 8 Skarpäng 1
2019-05-12 12:30 151174035 IFK Stocksund 2 - Sollentuna FK 5 12 - 2 Danderyd Arena 1
2019-05-12 13:00 151174034 Danderyds SK FF 2 - Åkersberga BK Grön 9 - 1 Danderydsvallen 2
2019-05-12 16:30 151174032 Djurgårdens IF FF 6 - Täby United FC 3 3 - 6 Östermalms IP 1
2019-05-17 17:30 151174041 Sollentuna FK 5 - Danderyds SK FF 2 6 - 3 Norrvikens IP 1
2019-05-18 10:00 151174040 IFK Stocksund 2 - Täby FK 31 Blå 6 - 1 e.s. Danderyd Arena 1
2019-05-18 12:00 151174042 Åkersberga BK Grön - IFK Vaxholm 2 2 - 1 Margretelunds IP 2
2019-05-18 13:00 151174038 Täby United FC 3 - IF Brommapojkarna 11 4 - 5 Erikslund 1
2019-05-18 16:30 151174037 IK Frej Täby FK Grön - Djurgårdens IF FF 6 3 - 0 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-19 10:00 151174039 IFK Lidingö FK 8 vit - Bollstanäs SK 3 3 - 1 Högsätra BP 1
2019-05-25 10:30 151174044 IF Brommapojkarna 11 - IK Frej Täby FK Grön 9 - 1 Grimsta IP 2
2019-05-25 15:00 151174048 Täby FK 31 Blå - IFK Lidingö FK 8 vit 5 - 2 Skarpäng 1
2019-05-26 11:00 151174049 IK Frej Täby FK Grön - Bollstanäs SK 3 3 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-26 13:00 151174047 Danderyds SK FF 2 - IFK Stocksund 2 3 - 2 Danderydsvallen 2
2019-05-26 13:30 151174045 Djurgårdens IF FF 6 - Åkersberga BK Grön 2 - 4 Östermalms IP 1
2019-05-26 13:30 151174046 IFK Vaxholm 2 - Sollentuna FK 5 9 - 1 Vaxö IP 1
2019-05-26 16:00 151174066 Åkersberga BK Grön - IFK Lidingö FK 8 vit 6 - 3 Margretelunds IP 2
Juni
2019-06-01 12:00 151174054 Åkersberga BK Grön - IF Brommapojkarna 11 OW (0 - 3) Margretelunds IP 2
2019-06-01 12:45 151174053 Sollentuna FK 5 - Djurgårdens IF FF 6 0 - 5 Edsbergs Sportfält 1
2019-06-02 09:30 151174056 Bollstanäs SK 3 - Åkersberga BK Grön 1 - 8 Bollstanäs IP 1
2019-06-02 11:00 151174052 IFK Stocksund 2 - IFK Vaxholm 2 4 - 5 Danderyd Arena 1
2019-06-03 18:30 151174051 Danderyds SK FF 2 - Täby FK 31 Blå 5 - 4 Danderydsvallen 1
2019-06-06 13:00 151174061 IK Frej Täby FK Grön - Täby United FC 3 4 - 5 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-06-08 12:15 151174057 IF Brommapojkarna 11 - Sollentuna FK 5 15 - 0 Grimsta IP 2
2019-06-08 15:00 151174060 Täby FK 31 Blå - Täby United FC 3 2 - 12 Skarpäng 1
2019-06-08 17:00 151174059 IFK Vaxholm 2 - Danderyds SK FF 2 1 - 1 Vaxö IP 1
2019-06-09 11:45 151174055 IFK Lidingö FK 8 vit - IK Frej Täby FK Grön 4 - 2 Högsätra BP 1
2019-06-09 16:30 151174058 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Stocksund 2 1 - 3 Östermalms IP 1
2019-06-16 11:00 151174063 Danderyds SK FF 2 - Djurgårdens IF FF 6 2 - 4 Danderydsvallen 2
2019-06-16 12:30 151174062 IFK Vaxholm 2 - Täby FK 31 Blå 7 - 2 Vaxö IP 1
2019-06-17 20:00 151174065 Sollentuna FK 5 - Bollstanäs SK 3 7 - 6 Södervik 1
2019-06-19 20:00 151174043 Bollstanäs SK 3 - Täby United FC 3 3 - 3 Vilundavallen 2
Augusti
2019-08-10 10:30 151174070 IF Brommapojkarna 11 - IFK Stocksund 2 3 - 7 Blackeberg BP 1
2019-08-10 12:00 151174068 IFK Lidingö FK 8 vit - Åkersberga BK Grön 3 - 5 Högsätra BP 1
2019-08-11 14:00 151174069 Bollstanäs SK 3 - Sollentuna FK 5 0 - 9 Bollstanäs IP 1
2019-08-11 16:30 151174071 Djurgårdens IF FF 6 - Danderyds SK FF 2 3 - 5 Östermalms IP 1
2019-08-17 14:00 151174078 Åkersberga BK Grön - Bollstanäs SK 3 3 - 7 Margretelunds IP 2
2019-08-18 10:00 151174077 Sollentuna FK 5 - IF Brommapojkarna 11 3 - 1 Norrvikens IP 1
2019-08-18 11:00 151174075 Danderyds SK FF 2 - IFK Vaxholm 2 1 - 1 Danderydsvallen 2
2019-08-18 12:00 151174074 Täby United FC 3 - Täby FK 31 Blå 9 - 2 Erikslund 1
2019-08-18 13:30 151174073 IK Frej Täby FK Grön - IFK Lidingö FK 8 vit 3 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-08-18 18:00 151174076 IFK Stocksund 2 - Djurgårdens IF FF 6 8 - 1 Danderyd Arena 1
2019-08-24 12:00 151174079 IFK Lidingö FK 8 vit - Täby United FC 3 5 - 6 Högsätra BP 1
2019-08-24 12:00 151174084 Täby FK 31 Blå - Danderyds SK FF 2 2 - 3 Skarpäng 1
2019-08-25 11:30 151174080 Bollstanäs SK 3 - IK Frej Täby FK Grön 8 - 3 Bollstanäs IP 1
2019-08-25 12:00 151174081 IF Brommapojkarna 11 - Åkersberga BK Grön 3 - 1 Grimsta IP 2
2019-08-25 12:30 151174082 Djurgårdens IF FF 6 - Sollentuna FK 5 2 - 3 Östermalms IP 1
2019-08-25 15:30 151174083 IFK Vaxholm 2 - IFK Stocksund 2 1 - 2 Vaxö IP 1
2019-08-28 19:30 151174067 Täby United FC 3 - IK Frej Täby FK Grön 2 - 6 Erikslund 1
2019-08-31 10:00 151174087 IFK Lidingö FK 8 vit - Täby FK 31 Blå 7 - 2 Högsätra BP 1
2019-08-31 10:00 151174088 IFK Stocksund 2 - Danderyds SK FF 2 4 - 3 Danderyd Arena 1
2019-08-31 12:45 151174089 Sollentuna FK 5 - IFK Vaxholm 2 4 - 1 Norrvikens IP 1
2019-08-31 14:30 151174086 Täby United FC 3 - Bollstanäs SK 3 7 - 7 Erikslund 1
2019-08-31 16:30 151174085 IK Frej Täby FK Grön - IF Brommapojkarna 11 0 - 7 Vikingavallen/Täby IP 2
September
2019-09-01 14:00 151174090 Åkersberga BK Grön - Djurgårdens IF FF 6 WO (3 - 0) Margretelunds IP 2
2019-09-06 18:30 151174095 Danderyds SK FF 2 - Sollentuna FK 5 3 - 5 Danderydsvallen 2
2019-09-07 11:00 151174091 Bollstanäs SK 3 - IFK Lidingö FK 8 vit 4 - 0 Bollstanäs IP 1
2019-09-07 12:00 151174096 Täby FK 31 Blå - IFK Stocksund 2 2 - 1 Skarpäng 1
2019-09-07 16:30 151174092 IF Brommapojkarna 11 - Täby United FC 3 7 - 3 Åkeshovs BP 1
2019-09-08 11:30 151174093 Djurgårdens IF FF 6 - IK Frej Täby FK Grön 2 - 3 Essinge IP 1
2019-09-08 19:15 151174094 IFK Vaxholm 2 - Åkersberga BK Grön 3 - 0 Vaxö IP 1
2019-09-11 19:30 151174098 Täby United FC 3 - Djurgårdens IF FF 6 3 - 1 Erikslund 1
2019-09-14 11:30 151174100 Bollstanäs SK 3 - Täby FK 31 Blå 9 - 5 Bollstanäs IP 1
2019-09-14 12:45 151174101 Sollentuna FK 5 - IFK Stocksund 2 2 - 7 Norrvikens IP 1
2019-09-14 16:15 151174099 IF Brommapojkarna 11 - IFK Lidingö FK 8 vit 3 - 1 Vällingby BP 1
2019-09-15 13:30 151174097 IK Frej Täby FK Grön - IFK Vaxholm 2 WO (3 - 0) Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-15 14:00 151174102 Åkersberga BK Grön - Danderyds SK FF 2 2 - 4 Margretelunds IP 2
2019-09-21 15:15 151174103 IF Brommapojkarna 11 - Bollstanäs SK 3 3 - 2 Grimsta IP 2
2019-09-21 16:00 151174105 IFK Vaxholm 2 - Täby United FC 3 4 - 5 Vaxö IP 1
2019-09-22 09:00 151174104 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Lidingö FK 8 vit 5 - 1 Östermalms IP 1
2019-09-22 10:30 151174107 IFK Stocksund 2 - Åkersberga BK Grön 3 - 0 Danderyd Arena 1
2019-09-22 10:30 151174108 Täby FK 31 Blå - Sollentuna FK 5 4 - 4 Skarpäng 1
2019-09-22 15:00 151174106 Danderyds SK FF 2 - IK Frej Täby FK Grön 5 - 2 Danderydsvallen 2
2019-09-28 11:30 151174110 Täby United FC 3 - Danderyds SK FF 2 2 - 4 Erikslund 1
2019-09-28 14:00 151174112 Bollstanäs SK 3 - Djurgårdens IF FF 6 2 - 2 Bollstanäs IP 1
2019-09-28 14:15 151174113 IF Brommapojkarna 11 - Täby FK 31 Blå 6 - 1 Grimsta IP 2
2019-09-29 13:30 151174109 IK Frej Täby FK Grön - IFK Stocksund 2 5 - 2 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-29 13:45 151174111 IFK Lidingö FK 8 vit - IFK Vaxholm 2 4 - 2 Högsätra BP 1
2019-09-29 14:00 151174114 Åkersberga BK Grön - Sollentuna FK 5 10 - 1 Margretelunds IP 2
2019-09-29 19:30 151174072 Täby FK 31 Blå - IFK Vaxholm 2 1 - 4 Vaxö IP 1
Oktober
2019-10-02 20:15 151174119 Sollentuna FK 5 - IK Frej Täby FK Grön 5 - 5 Kärrdals BP 1
2019-10-04 18:00 151174128 Danderyds SK FF 2 - IF Brommapojkarna 11 6 - 0 Danderydsvallen 2
2019-10-06 10:30 151174120 Täby FK 31 Blå - Åkersberga BK Grön 1 - 7 Skarpäng 1
2019-10-06 11:30 151174116 IFK Vaxholm 2 - Bollstanäs SK 3 6 - 1 Vaxö IP 1
2019-10-06 12:30 151174118 IFK Stocksund 2 - Täby United FC 3 7 - 6 Danderyd Arena 1
2019-10-06 13:00 151174117 Danderyds SK FF 2 - IFK Lidingö FK 8 vit 3 - 6 Danderydsvallen 2
2019-10-06 16:30 151174115 Djurgårdens IF FF 6 - IF Brommapojkarna 11 4 - 3 Östermalms IP 1
2019-10-12 10:00 151174122 Täby United FC 3 - Sollentuna FK 5 7 - 4 Erikslund 1
2019-10-12 12:00 151174123 IFK Lidingö FK 8 vit - IFK Stocksund 2 2 - 2 Högsätra BP 1
2019-10-13 09:00 151174126 Djurgårdens IF FF 6 - Täby FK 31 Blå 4 - 4 Långholmens BP 1
2019-10-13 12:15 151174125 IF Brommapojkarna 11 - IFK Vaxholm 2 3 - 1 Grimsta IP 2
2019-10-13 17:00 151174124 Bollstanäs SK 3 - Danderyds SK FF 2 1 - 4 Bollstanäs IP 1
2019-10-15 20:00 151174121 IK Frej Täby FK Grön - Åkersberga BK Grön 3 - 0 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-10-19 12:00 151174132 Täby FK 31 Blå - IK Frej Täby FK Grön 3 - 2 Skarpäng 1
2019-10-19 14:00 151174131 Åkersberga BK Grön - Täby United FC 3 5 - 10 Margretelunds IP 2
2019-10-20 12:00 151174130 Sollentuna FK 5 - IFK Lidingö FK 8 vit 4 - 4 Norrvikens IP 1
2019-10-20 15:00 151174127 IFK Vaxholm 2 - Djurgårdens IF FF 6 WO (3 - 0) Vaxö IP 1
2019-10-20 16:00 151174129 IFK Stocksund 2 - Bollstanäs SK 3 3 - 1 Danderyd Arena 1