Spelprogram - P14- 4A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IFK Lidingö FK N Anders Hult 0703414645 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Österåker FK 3 Christopher Krokstedt 0701913790 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK Röd Johan Gottgård Gul, Svart, Gul
Stocksunds IF P05 Anders Sundström Curstedt 0707567463 Gul/Svartl/Gul
Täby FK 61 Mauritz Altikardes Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC 4 Anita Fredin 0736402331 0736402331 Svart/Svart/Svart
Vallentuna BK 2 Magnus Karlsson Blå/blå/blå
Åkersberga BK Orange Madeleine Christina Lundberg Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2019-03-30 10:00 151180031 IFK Österåker FK 3 - Vallentuna BK 2 2 - 1 Åkersberga IP 2
April
2019-04-22 11:00 151180004 Vallentuna BK 2 - IK Frej Täby FK Röd 4 - 3 Vallentuna IP 3
2019-04-22 12:00 151180001 IFK Österåker FK 3 - Täby United FC 4 6 - 6 Röllingby 1
2019-04-26 19:15 151180002 Stocksunds IF P05 - Åkersberga BK Orange 0 - 3 Stockhagens IP 1
2019-04-27 13:00 151180009 Åkersberga BK Orange - IFK Österåker FK 3 1 - 6 Margretelunds IP 2
2019-04-27 13:00 151180010 Täby United FC 4 - IFK Lidingö FK N 2 - 7 Erikslund 1
2019-04-27 13:30 151180008 Täby FK 61 - Stocksunds IF P05 14 - 1 Skarpäng 1
Maj
2019-05-04 11:00 151180012 Stocksunds IF P05 - IK Frej Täby FK Röd 2 - 2 Stockhagens IP 1
2019-05-04 12:00 151180011 IFK Österåker FK 3 - Täby FK 61 3 - 2 Åkersberga IP 2
2019-05-04 12:00 151180015 Åkersberga BK Orange - Täby United FC 4 4 - 5 Margretelunds IP 2
2019-05-04 13:30 151180014 Vallentuna BK 2 - IFK Lidingö FK N 2 - 2 Vallentuna IP 3
2019-05-11 13:00 151180020 Täby United FC 4 - Vallentuna BK 2 3 - 6 Erikslund 1
2019-05-11 13:30 151180019 Täby FK 61 - Åkersberga BK Orange 4 - 2 Skarpäng 1
2019-05-12 15:00 151180018 IK Frej Täby FK Röd - IFK Österåker FK 3 0 - 8 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-05-18 11:00 151180022 Stocksunds IF P05 - Täby United FC 4 8 - 2 Stockhagens IP 1
2019-05-18 12:00 151180024 Täby FK 61 - IFK Lidingö FK N 2 - 3 Skarpäng 1
2019-05-19 18:15 151180025 Åkersberga BK Orange - IK Frej Täby FK Röd 7 - 1 Margretelunds IP 2
2019-05-25 11:30 151180027 IFK Lidingö FK N - IFK Österåker FK 3 7 - 0 Högsätra BP 1
2019-05-25 12:00 151180026 Vallentuna BK 2 - Stocksunds IF P05 1 - 3 Vallentuna IP 3
2019-05-26 16:30 151180029 IK Frej Täby FK Röd - Täby FK 61 1 - 4 Vikingavallen/Täby IP 2
Juni
2019-06-02 16:30 151180033 IK Frej Täby FK Röd - Täby United FC 4 5 - 9 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-06-02 17:45 151180035 Åkersberga BK Orange - IFK Lidingö FK N 4 - 0 Margretelunds IP 2
2019-06-08 10:30 151180037 Vallentuna BK 2 - Åkersberga BK Orange 4 - 5 Vallentuna IP 3
2019-06-08 13:00 151180040 Täby United FC 4 - Täby FK 61 0 - 19 Erikslund 1
2019-06-09 13:30 151180038 IFK Lidingö FK N - Stocksunds IF P05 7 - 0 Högsätra BP 1
2019-06-15 12:00 151180044 Täby FK 61 - Vallentuna BK 2 3 - 4 Skarpäng 1
2019-06-16 14:00 151180041 IFK Österåker FK 3 - Stocksunds IF P05 8 - 0 Åkersberga IP 2
2019-06-16 15:00 151180043 IK Frej Täby FK Röd - IFK Lidingö FK N 0 - 7 Vikingavallen/Täby IP 2
Augusti
2019-08-17 12:00 151180049 IFK Lidingö FK N - IK Frej Täby FK Röd 7 - 0 Högsätra BP 1
2019-08-17 13:30 151180048 Vallentuna BK 2 - Täby FK 61 4 - 3 Vallentuna IP 3
2019-08-24 13:30 151180054 Täby FK 61 - Täby United FC 4 5 - 6 Skarpäng 1
2019-08-25 14:00 151180052 Stocksunds IF P05 - IFK Lidingö FK N 0 - 2 Stockhagens IP 1
2019-08-25 14:00 151180055 Åkersberga BK Orange - Vallentuna BK 2 4 - 4 Margretelunds IP 2
2019-08-31 12:00 151180058 IFK Lidingö FK N - Åkersberga BK Orange 2 - 3 Högsätra BP 1
2019-08-31 13:00 151180060 Täby United FC 4 - IK Frej Täby FK Röd 1 - 8 Erikslund 1
2019-08-31 13:30 151180057 Vallentuna BK 2 - IFK Österåker FK 3 3 - 1 Vallentuna IP 3
September
2019-09-07 13:30 151180064 Täby FK 61 - IK Frej Täby FK Röd 3 - 4 Skarpäng 1
2019-09-08 14:00 151180062 Stocksunds IF P05 - Vallentuna BK 2 1 - 6 Stockhagens IP 1
2019-09-08 16:00 151180061 IFK Österåker FK 3 - IFK Lidingö FK N 1 - 4 Åkersberga IP 2
2019-09-14 11:30 151180070 Täby United FC 4 - Stocksunds IF P05 2 - 2 Erikslund 1
2019-09-14 12:00 151180067 IFK Lidingö FK N - Täby FK 61 2 - 5 Högsätra BP 1
2019-09-14 16:30 151180069 IK Frej Täby FK Röd - Åkersberga BK Orange 1 - 3 Vikingavallen/Täby IP 2
2019-09-21 12:00 151180071 IFK Österåker FK 3 - IK Frej Täby FK Röd 3 - 1 Åkersberga IP 2
2019-09-21 12:00 151180074 Vallentuna BK 2 - Täby United FC 4 2 - 1 Vallentuna IP 3
2019-09-21 16:00 151180075 Åkersberga BK Orange - Täby FK 61 4 - 3 Margretelunds IP 2
2019-09-22 09:30 151180076 IFK Lidingö FK N - Vallentuna BK 2 4 - 2 Högsätra BP 1
2019-09-22 14:00 151180046 Stocksunds IF P05 - IFK Österåker FK 3 1 - 0 Stockhagens IP 1
2019-09-28 10:30 151180079 Täby FK 61 - IFK Österåker FK 3 8 - 0 Skarpäng 1
2019-09-28 16:30 151180078 IK Frej Täby FK Röd - Stocksunds IF P05 2 - 1 Vikingavallen/Täby IP 2
Oktober
2019-10-05 12:00 151180085 IFK Lidingö FK N - Täby United FC 4 4 - 1 Högsätra BP 1
2019-10-05 13:00 151180081 IFK Österåker FK 3 - Åkersberga BK Orange 3 - 1 Åkersberga IP 2
2019-10-06 14:00 151180082 Stocksunds IF P05 - Täby FK 61 0 - 4 Stockhagens IP 1
2019-10-11 19:00 151180089 Åkersberga BK Orange - Stocksunds IF P05 3 - 0 Margretelunds IP 2
2019-10-12 11:30 151180090 Täby United FC 4 - IFK Österåker FK 3 4 - 2 Erikslund 1
2019-10-13 11:00 151180080 Täby United FC 4 - Åkersberga BK Orange 5 - 3 Erikslund 1
2019-10-13 12:00 151180087 IK Frej Täby FK Röd - Vallentuna BK 2 1 - 2 Vallentuna IP 3