Spelprogram - F 8- 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Gul Ulrica Larsson GUL/GRÖN/GRÖN
Enebybergs IF 2 Christian Persson Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 3 Salina Olsson 0735356008 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 6 blå Björn Fröblom 0704440016 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 7 Fredrik Cronstedt 0703711260 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm Sara von Knorring Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 1 Malin Aronsson Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK Svart Anne Lönn Gul, Svart, Gul
Runby IF 1 Jesper Öberg 0739104450 Röd/Svart/Röd
Täby FK 21 Kenneth Italiener 0707310346 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 32 Philip Meijer Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF Röd Mikaela Lundkvist Andersson Röd/Svarta/Röda
Viggbyholms IK FF Anna Maria Ellen de Wall Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:30 IK Frej Täby FK Svart - IFK Vaxholm Vikingavallen/Täby IP 35
2019-04-27 13:00 Enebybergs IF 2 - Viggbyholms IK FF Enebybergs IP 35
2019-04-28 10:00 Täby FK 21 - IFK Österåker FK 1 Näsbydal 115
2019-04-28 13:00 IF Brommapojkarna 3 - Bollstanäs SK Gul Grimsta IP 35
2019-04-28 13:00 Vallentuna BK DF Röd - Täby FK 32 Vallentuna IP 315
2019-04-28 17:00 IFK Lidingö FK 6 blå - IFK Lidingö FK 7 Gångsätra BP 15
Maj
2019-05-04 08:30 IFK Vaxholm - Runby IF 1 Vaxö IP 115
2019-05-04 10:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 6 blå Åkersberga IP 115
2019-05-04 11:00 Viggbyholms IK FF - Täby FK 21 Viggbydalen 15
2019-05-04 16:00 IFK Lidingö FK 7 - Vallentuna BK DF Röd Gångsätra BP 15
2019-05-05 09:30 Bollstanäs SK Gul - Enebybergs IF 2 Bollstanäs IP 225
2019-05-05 11:00 Täby FK 32 - IK Frej Täby FK Svart Näsbydal 115
2019-05-10 18:30 IK Frej Täby FK Svart - Vallentuna BK DF Röd Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-11 10:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 7 Åkersberga IP 115
2019-05-11 15:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Viggbyholms IK FF Gångsätra BP 15
2019-05-12 10:00 Täby FK 21 - Bollstanäs SK Gul Näsbydal 115
2019-05-12 11:00 Runby IF 1 - Täby FK 32 Runby IP 15
2019-05-12 14:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Vaxholm Grimsta IP 35
2019-05-18 08:30 IFK Vaxholm - Enebybergs IF 2 Vaxö IP 115
2019-05-18 11:00 Viggbyholms IK FF - IFK Österåker FK 1 Viggbydalen 15
2019-05-18 14:00 IFK Lidingö FK 7 - IK Frej Täby FK Svart Gångsätra BP 15
2019-05-19 09:30 Bollstanäs SK Gul - IFK Lidingö FK 6 blå Bollstanäs IP 225
2019-05-19 11:00 Täby FK 32 - IF Brommapojkarna 3 Näsbydal 115
2019-05-19 13:00 Vallentuna BK DF Röd - Runby IF 1 Vallentuna IP 315
2019-05-25 10:00 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK Gul Åkersberga IP 115
2019-05-25 11:00 Viggbyholms IK FF - IFK Lidingö FK 7 Viggbydalen 15
2019-05-25 12:00 Enebybergs IF 2 - Täby FK 32 Enebybergs IP 35
2019-05-26 10:00 Täby FK 21 - IFK Vaxholm Näsbydal 115
2019-05-26 11:00 Runby IF 1 - IK Frej Täby FK Svart Runby IP 15
2019-05-26 14:00 IF Brommapojkarna 3 - Vallentuna BK DF Röd Grimsta IP 35
2019-05-31 18:30 IK Frej Täby FK Svart - IF Brommapojkarna 3 Vikingavallen/Täby IP 35
Juni
2019-06-01 08:30 IFK Vaxholm - IFK Lidingö FK 6 blå Vaxö IP 115
2019-06-01 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Runby IF 1 Gångsätra BP 15
2019-06-02 09:30 Bollstanäs SK Gul - Viggbyholms IK FF Bollstanäs IP 225
2019-06-02 11:00 Täby FK 32 - Täby FK 21 Näsbydal 115
2019-06-02 13:00 Vallentuna BK DF Röd - Enebybergs IF 2 Vallentuna IP 315
2019-06-08 10:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Vaxholm Åkersberga IP 115
2019-06-08 12:00 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FK Svart Enebybergs IP 35
2019-06-08 16:15 IFK Lidingö FK 6 blå - Täby FK 32 Gångsätra BP 15
2019-06-09 08:30 Bollstanäs SK Gul - IFK Lidingö FK 7 Bollstanäs IP 215
2019-06-09 11:00 Täby FK 21 - Vallentuna BK DF Röd Näsbydal 115
2019-06-09 14:00 IF Brommapojkarna 3 - Runby IF 1 Grimsta IP 35
Augusti
2019-08-23 18:30 IK Frej Täby FK Svart - Täby FK 21 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-08-24 08:30 IFK Vaxholm - Viggbyholms IK FF Vaxö IP 115
2019-08-24 15:00 IFK Lidingö FK 7 - IF Brommapojkarna 3 Gångsätra BP 15
2019-08-25 10:00 Runby IF 1 - Enebybergs IF 2 Runby IP 15
2019-08-25 11:00 Täby FK 32 - IFK Österåker FK 1 Näsbydal 115
2019-08-25 13:00 Vallentuna BK DF Röd - IFK Lidingö FK 6 blå Vallentuna IP 315
2019-08-31 08:30 Bollstanäs SK Gul - IFK Vaxholm Bollstanäs IP 215
2019-08-31 10:00 IFK Österåker FK 1 - Vallentuna BK DF Röd Åkersberga IP 115
2019-08-31 11:00 Viggbyholms IK FF - Täby FK 32 Viggbydalen 15
2019-08-31 13:00 Enebybergs IF 2 - IF Brommapojkarna 3 Enebybergs IP 35
September
2019-09-01 11:00 Täby FK 21 - Runby IF 1 Näsbydal 115
2019-09-01 17:15 IFK Lidingö FK 6 blå - IK Frej Täby FK Svart Gångsätra BP 15
2019-09-06 18:30 IK Frej Täby FK Svart - IFK Österåker FK 1 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-07 15:00 IFK Lidingö FK 7 - Enebybergs IF 2 Gångsätra BP 15
2019-09-08 10:00 Runby IF 1 - IFK Lidingö FK 6 blå Runby IP 15
2019-09-08 11:00 Täby FK 32 - Bollstanäs SK Gul Näsbydal 115
2019-09-08 12:00 IF Brommapojkarna 3 - Täby FK 21 Grimsta IP 35
2019-09-08 13:00 Vallentuna BK DF Röd - Viggbyholms IK FF Vallentuna IP 315
2019-09-14 08:30 IFK Vaxholm - IFK Lidingö FK 7 Vaxö IP 115
2019-09-14 10:00 IFK Österåker FK 1 - Runby IF 1 Åkersberga IP 115
2019-09-14 11:00 Viggbyholms IK FF - IK Frej Täby FK Svart Viggbydalen 15
2019-09-15 09:30 Bollstanäs SK Gul - Vallentuna BK DF Röd Bollstanäs IP 215
2019-09-15 11:00 Täby FK 21 - Enebybergs IF 2 Näsbydal 115
2019-09-15 17:15 IFK Lidingö FK 6 blå - IF Brommapojkarna 3 Gångsätra BP 15
2019-09-20 18:30 IK Frej Täby FK Svart - Bollstanäs SK Gul Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-21 12:00 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 6 blå Enebybergs IP 35
2019-09-21 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Täby FK 21 Gångsätra BP 15
2019-09-22 10:00 Runby IF 1 - Viggbyholms IK FF Runby IP 15
2019-09-22 11:00 Täby FK 32 - IFK Vaxholm Näsbydal 115
2019-09-22 13:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Österåker FK 1 Grimsta IP 35
2019-09-28 08:30 IFK Vaxholm - Vallentuna BK DF Röd Vaxö IP 115
2019-09-28 10:00 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 2 Åkersberga IP 115
2019-09-28 11:00 Viggbyholms IK FF - IF Brommapojkarna 3 Viggbydalen 15
2019-09-28 16:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Täby FK 21 Gångsätra BP 15
2019-09-29 09:30 Bollstanäs SK Gul - Runby IF 1 Bollstanäs IP 225
2019-09-29 11:00 Täby FK 32 - IFK Lidingö FK 7 Näsbydal 115