Spelprogram - F12- 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Gul Anette Aglert GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 1 Anders Sjöberg Blå/vit/röd/vit/vit
Enebybergs IF 2 Ola Ellnestam Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Torbjörn Svedin 0707688174 Grön/Svart/Grön
FC Djursholm 2 Jonus Bartholdson 0708890900 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 9 vit Christian Clemens 0706065801 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 2 Elisabeth Erixon Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm Vit Erik Andreas Möller 0705251226 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 2 Annika Klingenstierna Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK Röd Ingmar Dahlin 0705152494 Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 2 Lena Irene Lassenius 0703765408 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 21 Mattias Karlsson Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF Röd Ylva Andrén 0723629946 Röd/Svarta/Röda
Viggbyholms IK FF Röd Manne Björkhagen 0732650267 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:30 IFK Vaxholm Vit - IK Frej Täby FK Röd Vaxö IP 11
2019-04-28 13:00 Danderyds SK FF 1 - Täby FK 21 Danderydsvallen 3
2019-04-28 13:45 Erikslunds KF - Viggbyholms IK FF Röd Erikslund 11
2019-04-28 15:15 FC Djursholm 2 - IFK Österåker FK 2 Djursholms IP 32
2019-04-28 15:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Sollentuna FK 2 Hersby BP 1
2019-04-28 17:45 IFK Stocksund 2 - Bollstanäs SK Gul Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-04-28 17:45 Vallentuna BK DF Röd - Enebybergs IF 2 Vallentuna IP 32
Maj
2019-05-03 20:00 Bollstanäs SK Gul - Danderyds SK FF 1 Bollstanäs IP 21
2019-05-04 11:15 Sollentuna FK 2 - Vallentuna BK DF Röd Helenelunds IP 2
2019-05-04 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Vaxholm Vit Hägernäs IP 21
2019-05-04 14:15 IK Frej Täby FK Röd - IFK Lidingö FK 9 vit Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-05 09:00 Täby FK 21 - FC Djursholm 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-05 10:15 Enebybergs IF 2 - IFK Stocksund 2 Enebybergs IP 3
2019-05-11 12:30 IFK Vaxholm Vit - IFK Österåker FK 2 Vaxö IP 11
2019-05-11 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - IK Frej Täby FK Röd Hägernäs IP 21
2019-05-12 09:00 IFK Stocksund 2 - Sollentuna FK 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-12 13:00 Danderyds SK FF 1 - Enebybergs IF 2 Danderydsvallen 3
2019-05-12 15:15 FC Djursholm 2 - Bollstanäs SK Gul Djursholms IP 32
2019-05-12 17:45 Vallentuna BK DF Röd - IFK Lidingö FK 9 vit Vallentuna IP 32
2019-05-12 18:00 Erikslunds KF - Täby FK 21 Erikslund 11
2019-05-17 17:45 Sollentuna FK 2 - Danderyds SK FF 1 Silverdals BP
2019-05-17 20:00 Bollstanäs SK Gul - Erikslunds KF Bollstanäs IP 21
2019-05-18 10:15 Täby FK 21 - IFK Vaxholm Vit Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-18 10:15 IFK Österåker FK 2 - Viggbyholms IK FF Röd Åkersberga IP 21
2019-05-18 11:30 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Stocksund 2 Hersby BP 1
2019-05-19 10:15 Enebybergs IF 2 - FC Djursholm 2 Enebybergs IP 3
2019-05-19 15:15 IK Frej Täby FK Röd - Vallentuna BK DF Röd Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-19 17:30 IFK Österåker FK 2 - Erikslunds KF Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-25 10:15 IFK Österåker FK 2 - IK Frej Täby FK Röd Åkersberga IP 21
2019-05-25 12:30 IFK Vaxholm Vit - Bollstanäs SK Gul Vaxö IP 11
2019-05-25 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - Täby FK 21 Hägernäs IP 21
2019-05-26 10:15 IFK Stocksund 2 - Vallentuna BK DF Röd Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-26 13:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Danderydsvallen 3
2019-05-26 13:45 Erikslunds KF - Enebybergs IF 2 Erikslund 11
2019-05-26 15:15 FC Djursholm 2 - Sollentuna FK 2 Djursholms IP 32
2019-05-31 20:00 Bollstanäs SK Gul - Viggbyholms IK FF Röd Bollstanäs IP 21
Juni
2019-06-01 09:00 Täby FK 21 - IFK Österåker FK 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-06-01 12:45 IFK Lidingö FK 9 vit - FC Djursholm 2 Hersby BP 1
2019-06-02 16:30 Vallentuna BK DF Röd - Danderyds SK FF 1 Vallentuna IP 32
2019-06-02 19:00 Enebybergs IF 2 - IFK Vaxholm Vit Enebybergs IP 3
2019-06-02 19:00 IK Frej Täby FK Röd - IFK Stocksund 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-06-03 18:15 Sollentuna FK 2 - Erikslunds KF Erikslund 11
2019-06-08 10:15 Täby FK 21 - IK Frej Täby FK Röd Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-06-08 10:15 IFK Österåker FK 2 - Bollstanäs SK Gul Åkersberga IP 21
2019-06-08 12:30 IFK Vaxholm Vit - Sollentuna FK 2 Vaxö IP 11
2019-06-08 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - Enebybergs IF 2 Hägernäs IP 21
2019-06-09 13:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Stocksund 2 Danderydsvallen 3
2019-06-09 15:15 FC Djursholm 2 - Vallentuna BK DF Röd Djursholms IP 32
2019-06-12 18:15 Erikslunds KF - IFK Lidingö FK 9 vit Erikslund 11
Augusti
2019-08-23 18:45 Bollstanäs SK Gul - Täby FK 21 Bollstanäs IP 21
2019-08-24 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Vaxholm Vit Hersby BP 1
2019-08-24 11:15 Sollentuna FK 2 - Viggbyholms IK FF Röd Helenelunds IP 2
2019-08-25 12:45 Enebybergs IF 2 - IFK Österåker FK 2 Enebybergs IP 3
2019-08-25 15:15 IK Frej Täby FK Röd - Danderyds SK FF 1 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-08-25 16:30 Vallentuna BK DF Röd - Erikslunds KF Vallentuna IP 31
2019-08-25 19:00 IFK Stocksund 2 - FC Djursholm 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-08-30 20:00 Bollstanäs SK Gul - IK Frej Täby FK Röd Bollstanäs IP 21
2019-08-31 10:15 Täby FK 21 - Enebybergs IF 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-08-31 10:15 IFK Österåker FK 2 - Sollentuna FK 2 Åkersberga IP 21
2019-08-31 12:30 IFK Vaxholm Vit - Vallentuna BK DF Röd Vaxö IP 11
2019-08-31 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Lidingö FK 9 vit Hägernäs IP 21
September
2019-09-01 13:45 Erikslunds KF - IFK Stocksund 2 Erikslund 11
2019-09-01 15:15 FC Djursholm 2 - Danderyds SK FF 1 Djursholms IP 32
2019-09-07 10:00 Sollentuna FK 2 - Täby FK 21 Helenelunds IP 2
2019-09-07 11:30 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Österåker FK 2 Hersby BP 1
2019-09-07 13:45 IK Frej Täby FK Röd - FC Djursholm 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-08 13:00 Danderyds SK FF 1 - Erikslunds KF Danderydsvallen 3
2019-09-08 16:30 Vallentuna BK DF Röd - Viggbyholms IK FF Röd Vallentuna IP 32
2019-09-08 19:00 IFK Stocksund 2 - IFK Vaxholm Vit Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-08 19:00 Enebybergs IF 2 - Bollstanäs SK Gul Enebybergs IP 3
2019-09-13 20:00 Bollstanäs SK Gul - Sollentuna FK 2 Bollstanäs IP 21
2019-09-14 09:00 Täby FK 21 - IFK Lidingö FK 9 vit Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-14 10:15 IFK Österåker FK 2 - Vallentuna BK DF Röd Åkersberga IP 21
2019-09-14 11:30 IFK Vaxholm Vit - Danderyds SK FF 1 Vaxö IP 11
2019-09-14 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Stocksund 2 Hägernäs IP 21
2019-09-15 10:15 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FK Röd Enebybergs IP 3
2019-09-15 13:45 Erikslunds KF - FC Djursholm 2 Erikslund 11
2019-09-21 11:15 Sollentuna FK 2 - Enebybergs IF 2 Helenelunds IP 2
2019-09-21 12:45 IFK Lidingö FK 9 vit - Bollstanäs SK Gul Hersby BP 1
2019-09-22 13:00 Danderyds SK FF 1 - Viggbyholms IK FF Röd Danderydsvallen 3
2019-09-22 15:15 FC Djursholm 2 - IFK Vaxholm Vit Djursholms IP 32
2019-09-22 15:15 IK Frej Täby FK Röd - Erikslunds KF Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-22 17:45 IFK Stocksund 2 - IFK Österåker FK 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-22 17:45 Vallentuna BK DF Röd - Täby FK 21 Vallentuna IP 32
2019-09-27 20:00 Bollstanäs SK Gul - Vallentuna BK DF Röd Bollstanäs IP 21
2019-09-28 09:00 Täby FK 21 - IFK Stocksund 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-28 10:15 IFK Österåker FK 2 - Danderyds SK FF 1 Åkersberga IP 21
2019-09-28 11:15 Sollentuna FK 2 - IK Frej Täby FK Röd Helenelunds IP 2
2019-09-28 11:30 IFK Vaxholm Vit - Erikslunds KF Vaxö IP 11
2019-09-28 11:30 Viggbyholms IK FF Röd - FC Djursholm 2 Hägernäs IP 21
2019-09-29 11:30 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 9 vit Enebybergs IP 3