Spelprogram - F12-11

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IK Frej Täby FK Gul Ingmar Dahlin 0705152494 Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 6 Hjalmar Jacobson 0702901252 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Måns Engelbrektsson 0709514002 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 33 Johan Åke Ebbe Hilmersson 0709367711 Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Vit Fredrik Svarén 0707271637 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK 1 Mikael Tillberg 0735150513 Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 Åkersberga BK 1 - Täby FK 33 Margretelunds IP 21
2019-04-27 12:45 Viggbyholms IK FF Vit - Spånga IS FK 2 Hägernäs IP 21
Maj
2019-05-04 10:15 Täby FK 33 - Viggbyholms IK FF Vit Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-05 15:00 Sollentuna FK 6 - Åkersberga BK 1 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-11 11:30 Viggbyholms IK FF Vit - Åkersberga BK 1 Hägernäs IP 21
2019-05-11 12:45 IK Frej Täby FK Gul - Sollentuna FK 6 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-19 10:00 Sollentuna FK 6 - Viggbyholms IK FF Vit Edsbergs Sportfält 4
2019-05-19 10:15 Spånga IS FK 2 - IK Frej Täby FK Gul Nälsta BP 12
2019-05-25 11:15 IK Frej Täby FK Gul - Täby FK 33 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-26 10:15 Spånga IS FK 2 - Sollentuna FK 6 Nälsta BP 12
Juni
2019-06-01 10:15 Åkersberga BK 1 - IK Frej Täby FK Gul Margretelunds IP 21
2019-06-01 10:15 Täby FK 33 - Spånga IS FK 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-06-08 08:45 IK Frej Täby FK Gul - Viggbyholms IK FF Vit Vikingavallen/Täby IP 3
2019-06-08 09:00 Täby FK 33 - Sollentuna FK 6 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-06-09 10:15 Spånga IS FK 2 - Åkersberga BK 1 Nälsta BP 12
Augusti
2019-08-17 18:00 Viggbyholms IK FF Vit - IK Frej Täby FK Gul Hägernäs IP 22
2019-08-18 10:00 Sollentuna FK 6 - Täby FK 33 Edsbergs Sportfält 4
2019-08-18 10:15 Åkersberga BK 1 - Spånga IS FK 2 Margretelunds IP 21
2019-08-24 11:15 IK Frej Täby FK Gul - Åkersberga BK 1 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-08-25 10:15 Spånga IS FK 2 - Täby FK 33 Nälsta BP 12
2019-08-31 09:00 Täby FK 33 - IK Frej Täby FK Gul Tibblevallen (Täby SC) 22
September
2019-09-01 10:00 Sollentuna FK 6 - Spånga IS FK 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-07 08:45 IK Frej Täby FK Gul - Spånga IS FK 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-07 12:45 Viggbyholms IK FF Vit - Sollentuna FK 6 Hägernäs IP 21
2019-09-14 10:15 Åkersberga BK 1 - Viggbyholms IK FF Vit Margretelunds IP 21
2019-09-15 10:00 Sollentuna FK 6 - IK Frej Täby FK Gul Edsbergs Sportfält 4
2019-09-21 10:15 Åkersberga BK 1 - Sollentuna FK 6 Margretelunds IP 21
2019-09-21 12:45 Viggbyholms IK FF Vit - Täby FK 33 Hägernäs IP 21
2019-09-29 09:00 Täby FK 33 - Åkersberga BK 1 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-29 10:15 Spånga IS FK 2 - Viggbyholms IK FF Vit Nälsta BP 12