Spelprogram - P 8- 5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Malena Wallenberg Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK 1 Grön Carl Gudmund Gudmundsson GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 1 Karl Johan Ramnelius Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 11 Peter Grandelius Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 18 Aleksi Larsson Sukarta Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 1 Per Wennersten 0702559511 Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Lidingö FK 11 vit Carl Norinder 0707618039 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 16 Matilda Bjerndell 0736220344 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm Vit 2 Karl Gunnar Åberg Blå/Blå/Blå
IK Frej Täby FK Svart Krister Jonsson 087584574 0704225657 Gul, Svart, Gul
Norrtulls SK vit 2 George Richard Calvert-Smith 08919790 Gul/Svart/Gul
Täby FK 42 Malin Crona Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 61 Arvid Hedman Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Röd Magnus Vennberg 0703929997 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 IK Frej Täby FK Svart - AIK FF 1 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-04-27 10:30 IFK Vaxholm Vit 2 - Viggbyholms IK FF Röd Vaxö IP 115
2019-04-27 13:00 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 16 Enebybergs IP 36
2019-04-28 09:00 Djurgårdens IF FF 11 - Täby FK 61 Hjorthagens IP 3
2019-04-28 09:00 Danderyds SK FF 1 - Djurgårdens IF FF 18 Danderydsvallen 31
2019-04-28 10:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Norrtulls SK vit 2 Bollstanäs IP 215
2019-04-28 15:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Täby FK 42 Gångsätra BP 15
Maj
2019-05-04 12:00 AIK FF 1 - Bollstanäs SK 1 Grön Läroverket 1
2019-05-04 12:00 Viggbyholms IK FF Röd - Danderyds SK FF 1 Viggbydalen 15
2019-05-04 13:00 Norrtulls SK vit 2 - Enebybergs IF 1 Norra Real 16
2019-05-04 17:00 Djurgårdens IF FF 18 - IFK Lidingö FK 11 vit Hjorthagens IP 3
2019-05-05 10:00 Täby FK 61 - IFK Vaxholm Vit 2 Näsbydal 125
2019-05-05 12:00 Täby FK 42 - IK Frej Täby FK Svart Näsbydal 116
2019-05-05 14:00 IFK Lidingö FK 16 - Djurgårdens IF FF 11 Gångsätra BP 15
2019-05-11 10:00 IK Frej Täby FK Svart - Djurgårdens IF FF 18 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-05-11 10:30 IFK Vaxholm Vit 2 - IFK Lidingö FK 16 Vaxö IP 115
2019-05-11 12:00 Enebybergs IF 1 - AIK FF 1 Enebybergs IP 36
2019-05-11 17:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Danderyds SK FF 1 Gångsätra BP 15
2019-05-12 09:00 Djurgårdens IF FF 11 - Norrtulls SK vit 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-12 09:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Täby FK 42 Bollstanäs IP 225
2019-05-12 11:00 Täby FK 61 - Viggbyholms IK FF Röd Näsbydal 125
2019-05-18 10:00 AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 11 Läroverket 1
2019-05-18 12:00 Norrtulls SK vit 2 - IFK Vaxholm Vit 2 Norra Real 16
2019-05-18 12:00 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Lidingö FK 11 vit Viggbydalen 15
2019-05-19 11:00 Täby FK 42 - Enebybergs IF 1 Näsbydal 116
2019-05-19 12:00 Danderyds SK FF 1 - IK Frej Täby FK Svart Danderydsvallen 31
2019-05-19 14:00 IFK Lidingö FK 16 - Täby FK 61 Gångsätra BP 15
2019-05-19 17:00 Djurgårdens IF FF 18 - Bollstanäs SK 1 Grön Hjorthagens IP 3
2019-05-25 10:00 IK Frej Täby FK Svart - IFK Lidingö FK 11 vit Vikingavallen/Täby IP 36
2019-05-25 10:30 IFK Vaxholm Vit 2 - AIK FF 1 Vaxö IP 115
2019-05-25 12:00 Enebybergs IF 1 - Djurgårdens IF FF 18 Enebybergs IP 36
2019-05-25 16:00 IFK Lidingö FK 16 - Viggbyholms IK FF Röd Gångsätra BP 15
2019-05-26 09:00 Djurgårdens IF FF 11 - Täby FK 42 Hjorthagens IP 3
2019-05-26 09:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Danderyds SK FF 1 Bollstanäs IP 226
2019-05-26 10:00 Täby FK 61 - Norrtulls SK vit 2 Näsbydal 125
2019-05-31 18:30 Djurgårdens IF FF 18 - Djurgårdens IF FF 11 Hjorthagens IP 3
Juni
2019-06-01 12:00 AIK FF 1 - Täby FK 61 Läroverket 1
2019-06-01 12:00 Viggbyholms IK FF Röd - IK Frej Täby FK Svart Viggbydalen 15
2019-06-01 14:00 Norrtulls SK vit 2 - IFK Lidingö FK 16 Norra Real 16
2019-06-01 16:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Bollstanäs SK 1 Grön Gångsätra BP 15
2019-06-02 10:00 Täby FK 42 - IFK Vaxholm Vit 2 Näsbydal 116
2019-06-02 12:00 Danderyds SK FF 1 - Enebybergs IF 1 Danderydsvallen 31
2019-06-08 10:30 IFK Vaxholm Vit 2 - Djurgårdens IF FF 18 Vaxö IP 115
2019-06-08 12:00 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 11 vit Enebybergs IP 36
2019-06-08 12:00 Norrtulls SK vit 2 - Viggbyholms IK FF Röd Norra Real 16
2019-06-09 09:00 Djurgårdens IF FF 11 - Danderyds SK FF 1 Hjorthagens IP 3
2019-06-09 09:30 Bollstanäs SK 1 Grön - IK Frej Täby FK Svart Bollstanäs IP 215
2019-06-09 11:00 Täby FK 61 - Täby FK 42 Näsbydal 125
2019-06-09 14:00 IFK Lidingö FK 16 - AIK FF 1 Gångsätra BP 15
Augusti
2019-08-24 10:00 IK Frej Täby FK Svart - Enebybergs IF 1 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-08-24 11:00 AIK FF 1 - Norrtulls SK vit 2 Läroverket 1
2019-08-24 12:00 Viggbyholms IK FF Röd - Bollstanäs SK 1 Grön Viggbydalen 15
2019-08-25 09:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Vaxholm Vit 2 Danderydsvallen 31
2019-08-25 09:00 Djurgårdens IF FF 18 - Täby FK 61 Hjorthagens IP 3
2019-08-25 12:00 Täby FK 42 - IFK Lidingö FK 16 Näsbydal 116
2019-08-25 15:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Djurgårdens IF FF 11 Gångsätra BP 15
2019-08-31 09:30 IFK Vaxholm Vit 2 - IFK Lidingö FK 11 vit Vaxö IP 115
2019-08-31 10:00 AIK FF 1 - Viggbyholms IK FF Röd Läroverket 1
2019-08-31 12:00 Enebybergs IF 1 - Bollstanäs SK 1 Grön Enebybergs IP 36
2019-08-31 13:00 Norrtulls SK vit 2 - Täby FK 42 Norra Real 16
2019-08-31 17:00 Djurgårdens IF FF 11 - IK Frej Täby FK Svart Hjorthagens IP 3
2019-08-31 17:15 IFK Lidingö FK 16 - Djurgårdens IF FF 18 Gångsätra BP 15
September
2019-09-01 10:00 Täby FK 61 - Danderyds SK FF 1 Näsbydal 125
2019-09-07 10:00 IK Frej Täby FK Svart - IFK Vaxholm Vit 2 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-09-07 12:00 Viggbyholms IK FF Röd - Enebybergs IF 1 Viggbydalen 15
2019-09-08 09:00 Danderyds SK FF 1 - IFK Lidingö FK 16 Danderydsvallen 31
2019-09-08 09:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Djurgårdens IF FF 11 Bollstanäs IP 225
2019-09-08 12:00 Täby FK 42 - AIK FF 1 Näsbydal 116
2019-09-08 14:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Täby FK 61 Gångsätra BP 15
2019-09-08 18:00 Djurgårdens IF FF 18 - Norrtulls SK vit 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 09:30 IFK Vaxholm Vit 2 - Bollstanäs SK 1 Grön Vaxö IP 115
2019-09-14 11:00 Norrtulls SK vit 2 - Danderyds SK FF 1 Norra Real 16
2019-09-14 16:15 IFK Lidingö FK 16 - IFK Lidingö FK 11 vit Gångsätra BP 15
2019-09-15 11:00 Täby FK 61 - IK Frej Täby FK Svart Näsbydal 125
2019-09-15 12:00 Täby FK 42 - Viggbyholms IK FF Röd Näsbydal 116
2019-09-15 16:00 Djurgårdens IF FF 11 - Enebybergs IF 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-15 17:00 AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 18 Läroverket 1
2019-09-21 10:00 IK Frej Täby FK Svart - IFK Lidingö FK 16 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-09-21 10:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Täby FK 61 Bollstanäs IP 225
2019-09-21 12:00 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm Vit 2 Enebybergs IP 36
2019-09-21 12:00 Viggbyholms IK FF Röd - Djurgårdens IF FF 11 Viggbydalen 15
2019-09-21 18:00 Djurgårdens IF FF 18 - Täby FK 42 Hjorthagens IP 3
2019-09-22 09:00 Danderyds SK FF 1 - AIK FF 1 Danderydsvallen 31
2019-09-22 15:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Norrtulls SK vit 2 Gångsätra BP 15
2019-09-28 12:00 Norrtulls SK vit 2 - IK Frej Täby FK Svart Norra Real 16
2019-09-29 09:45 IFK Vaxholm Vit 2 - Djurgårdens IF FF 11 Vaxö IP 115
2019-09-29 10:00 AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 11 vit Läroverket 1
2019-09-29 10:00 Täby FK 61 - Enebybergs IF 1 Näsbydal 125
2019-09-29 13:00 Täby FK 42 - Danderyds SK FF 1 Näsbydal 116
2019-09-29 15:00 IFK Lidingö FK 16 - Bollstanäs SK 1 Grön Gångsätra BP 15
2019-09-29 17:00 Djurgårdens IF FF 18 - Viggbyholms IK FF Röd Hjorthagens IP 3