Spelprogram - P 9- 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 4 Gul Joakim Wester 0761655455 GUL/GRÖN/GRÖN
Brottby SK 2 Patrik Niklas Lindvall 0707954554 Grön, Svart, Gröna
Bällsta FF 5 Henrik Bohman 0707563038 Grön/Vit/Vit
IFK Lidingö FK 9 vit Magnus Högström 0729656878 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm Vit 1 Patrik And 0854131399 0735006615 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 2 Mattias Ehnhage Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 5 Jens Zetterström 0700032116 Gul, Svart, Gul
Täby FK 32 Per Antoni Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 91 Jonas Elofsson Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 2 Jon Esaias Björk Blå/Blå/Blå
Viggbyholms IK FF Röd Mitz Patel 0700441122 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Svart Daniel Sundberg 0854061646 Grön-Svart/Svart/Svart
Åkersberga FC 1 Kenny Dahl 0704440124 Blå/Svart randig/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:30 IK Frej Täby FK 5 - IFK Österåker FK 2 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-04-27 09:30 Bollstanäs SK 4 Gul - Bällsta FF 5 Bollstanäs IP 225
2019-04-27 10:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Viggbyholms IK FF Röd Lidingövallen 229
2019-04-27 14:00 Brottby SK 2 - Åkersberga FC 1 Össeby IP 125
2019-04-28 11:00 Vallentuna BK 2 - IFK Vaxholm Vit 1 Vallentuna IP 315
2019-04-28 13:00 Täby FK 32 - Åkersberga BK Svart Näsbydal 125
Maj
2019-05-04 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Bollstanäs SK 4 Gul Viggbydalen 15
2019-05-04 10:00 Åkersberga FC 1 - Vallentuna BK 2 Röllingby 2
2019-05-04 11:00 Åkersberga BK Svart - IK Frej Täby FK 5 Margretelunds IP 3
2019-05-04 12:00 IFK Österåker FK 2 - Brottby SK 2 Åkersberga IP 116
2019-05-04 14:00 Bällsta FF 5 - Täby FK 32 Bällstabergs BP 116
2019-05-05 13:00 Täby FK 91 - IFK Lidingö FK 9 vit Näsbydal 125
2019-05-10 19:30 IK Frej Täby FK 5 - Bällsta FF 5 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-05-11 09:00 IFK Österåker FK 2 - Åkersberga FC 1 Åkersberga IP 116
2019-05-11 09:30 Bollstanäs SK 4 Gul - Täby FK 91 Bollstanäs IP 225
2019-05-11 10:00 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Vaxholm Vit 1 Lidingövallen 229
2019-05-12 11:00 Brottby SK 2 - Åkersberga BK Svart Össeby IP 125
2019-05-12 13:00 Täby FK 32 - Viggbyholms IK FF Röd Näsbydal 125
2019-05-18 09:30 IFK Vaxholm Vit 1 - Bollstanäs SK 4 Gul Vaxö IP 116
2019-05-18 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - IK Frej Täby FK 5 Viggbydalen 15
2019-05-18 10:00 Åkersberga BK Svart - IFK Österåker FK 2 Margretelunds IP 3
2019-05-18 14:00 Bällsta FF 5 - Brottby SK 2 Bällstabergs BP 116
2019-05-19 12:00 Vallentuna BK 2 - IFK Lidingö FK 9 vit Vallentuna IP 315
2019-05-19 13:00 Täby FK 91 - Täby FK 32 Näsbydal 125
2019-05-24 19:30 IK Frej Täby FK 5 - Täby FK 91 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-05-25 10:00 Åkersberga BK Svart - Åkersberga FC 1 Margretelunds IP 3
2019-05-25 10:30 Bollstanäs SK 4 Gul - Vallentuna BK 2 Bollstanäs IP 225
2019-05-25 12:00 IFK Österåker FK 2 - Bällsta FF 5 Åkersberga IP 116
2019-05-26 11:00 Brottby SK 2 - Viggbyholms IK FF Röd Össeby IP 125
2019-05-26 13:00 Täby FK 32 - IFK Vaxholm Vit 1 Näsbydal 125
Juni
2019-06-01 09:30 IFK Vaxholm Vit 1 - IK Frej Täby FK 5 Vaxö IP 116
2019-06-01 10:00 Åkersberga FC 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Röllingby 2
2019-06-01 11:00 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Österåker FK 2 Viggbydalen 15
2019-06-01 12:00 Bällsta FF 5 - Åkersberga BK Svart Bällstabergs BP 116
2019-06-02 12:00 Vallentuna BK 2 - Täby FK 32 Vallentuna IP 315
2019-06-02 13:00 Täby FK 91 - Brottby SK 2 Näsbydal 125
2019-06-07 17:30 IK Frej Täby FK 5 - Vallentuna BK 2 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-06-08 09:30 Bollstanäs SK 4 Gul - IFK Lidingö FK 9 vit Bollstanäs IP 225
2019-06-08 10:00 Åkersberga BK Svart - Viggbyholms IK FF Röd Margretelunds IP 3
2019-06-08 11:00 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 91 Åkersberga IP 116
2019-06-08 13:00 Bällsta FF 5 - Åkersberga FC 1 Bällstabergs BP 116
2019-06-09 11:00 Brottby SK 2 - IFK Vaxholm Vit 1 Össeby IP 125
Augusti
2019-08-24 09:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Täby FK 32 Lidingövallen 229
2019-08-24 10:00 Åkersberga FC 1 - Bollstanäs SK 4 Gul Röllingby 2
2019-08-24 10:30 IFK Vaxholm Vit 1 - IFK Österåker FK 2 Vaxö IP 116
2019-08-24 11:00 Viggbyholms IK FF Röd - Bällsta FF 5 Viggbydalen 15
2019-08-25 12:00 Vallentuna BK 2 - Brottby SK 2 Vallentuna IP 315
2019-08-25 13:00 Täby FK 91 - Åkersberga BK Svart Näsbydal 125
2019-08-30 17:30 IK Frej Täby FK 5 - IFK Lidingö FK 9 vit Vikingavallen/Täby IP 36
2019-08-31 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - Åkersberga FC 1 Viggbydalen 15
2019-08-31 10:00 Åkersberga BK Svart - IFK Vaxholm Vit 1 Margretelunds IP 3
2019-08-31 12:00 Bällsta FF 5 - Täby FK 91 Bällstabergs BP 116
2019-08-31 12:00 IFK Österåker FK 2 - Vallentuna BK 2 Åkersberga IP 116
September
2019-09-01 13:00 Täby FK 32 - Bollstanäs SK 4 Gul Näsbydal 125
2019-09-07 08:30 IFK Vaxholm Vit 1 - Bällsta FF 5 Vaxö IP 116
2019-09-07 09:30 Bollstanäs SK 4 Gul - IK Frej Täby FK 5 Bollstanäs IP 225
2019-09-07 10:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Brottby SK 2 Lidingövallen 229
2019-09-07 10:00 Åkersberga FC 1 - Täby FK 32 Röllingby 2
2019-09-08 11:00 Täby FK 91 - Viggbyholms IK FF Röd Näsbydal 125
2019-09-08 12:00 Vallentuna BK 2 - Åkersberga BK Svart Vallentuna IP 315
2019-09-13 17:30 IK Frej Täby FK 5 - Täby FK 32 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-09-14 10:00 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Vaxholm Vit 1 Viggbydalen 15
2019-09-14 11:00 IFK Österåker FK 2 - IFK Lidingö FK 9 vit Åkersberga IP 116
2019-09-14 13:00 Bällsta FF 5 - Vallentuna BK 2 Bällstabergs BP 116
2019-09-15 11:00 Brottby SK 2 - Bollstanäs SK 4 Gul Össeby IP 125
2019-09-15 12:00 Täby FK 91 - Åkersberga FC 1 Näsbydal 125
2019-09-21 09:30 Bollstan��s SK 4 Gul - IFK Österåker FK 2 Bollstanäs IP 225
2019-09-21 10:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Åkersberga BK Svart Lidingövallen 229
2019-09-21 10:30 IFK Vaxholm Vit 1 - Täby FK 91 Vaxö IP 116
2019-09-21 11:00 Åkersberga FC 1 - IK Frej Täby FK 5 Röllingby 2
2019-09-22 11:00 Vallentuna BK 2 - Viggbyholms IK FF Röd Vallentuna IP 315
2019-09-22 12:00 Täby FK 32 - Brottby SK 2 Näsbydal 125
2019-09-28 08:30 IFK Vaxholm Vit 1 - Åkersberga FC 1 Vaxö IP 116
2019-09-28 11:00 Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK 4 Gul Margretelunds IP 3
2019-09-28 12:00 Bällsta FF 5 - IFK Lidingö FK 9 vit Bällstabergs BP 116
2019-09-28 12:00 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 32 Åkersberga IP 116
2019-09-29 11:00 Brottby SK 2 - IK Frej Täby FK 5 Össeby IP 125
2019-09-29 11:00 Täby FK 91 - Vallentuna BK 2 Näsbydal 125