Spelprogram - P 9- 5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 4 Grön Carl-Ludvig Ferdinand von Walden GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 2 Linus Börjesson Grön/Vit/Vit
Danderyds SK FF 5 Claes Håkansson Giertz Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 6 Magnus Kottenauer 0709618230 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 3 Petter Cederberg Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm Vit 2 Charlotte Brodin Hävrén 0707214495 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 12 vit Carl-Fredrik Högstedt 0702009508 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 6 blå Karin Jarnehammar 0702387689 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 1 Gustav Carl Heyman Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm Blå 3 Jerald Minas 0709279442 Blå/Blå/Blå
IK Frej Täby FK 4 Jens Zetterström 0733118784 Gul, Svart, Gul
Stocksunds IF P10 Glenn Roland Sernbrandt Gul/Svartl/Gul
Täby FK 52 Emma Axsäter 0707402987 Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Grön Kenneth Ekborg 0702122379 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Bällsta FF 2 Lidingövallen 226
2019-04-27 10:00 Enebybergs IF 3 - IFK Vaxholm Blå 3 Enebybergs IP 36
2019-04-27 11:00 Viggbyholms IK FF Grön - Täby FK 52 Viggbydalen 16
2019-04-28 09:30 Bollstanäs SK 4 Grön - IK Frej Täby FK 4 Bollstanäs IP 226
2019-04-28 11:00 Stocksunds IF P10 - IFK Stocksund 1 Stockhagens IP 25
2019-04-28 11:00 Danderyds SK FF 5 - Djurgårdens IF FF 6 Danderydsvallen 31
Maj
2019-05-03 18:30 IK Frej Täby FK 4 - Enebybergs IF 3 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-05-04 10:30 IFK Vaxholm Blå 3 - Stocksunds IF P10 Vaxö IP 116
2019-05-04 13:00 Djurgårdens IF FF 6 - Bollstanäs SK 4 Grön Hjorthagens IP 3
2019-05-04 13:00 Bällsta FF 2 - Viggbyholms IK FF Grön Bällstabergs BP 116
2019-05-04 15:00 IFK Stocksund 1 - IFK Lidingö FK 6 blå Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-05 12:45 FC Djursholm Vit 2 - Danderyds SK FF 5 Djursholms IP 4
2019-05-05 13:00 Täby FK 52 - IFK Lidingö FK 12 vit Näsbydal 126
2019-05-07 18:30 IFK Lidingö FK 12 vit - FC Djursholm Vit 2 Djursholms IP 4
2019-05-11 10:00 IFK Lidingö FK 6 blå - IFK Vaxholm Blå 3 Lidingövallen 226
2019-05-11 11:00 Enebybergs IF 3 - Djurgårdens IF FF 6 Enebybergs IP 36
2019-05-11 11:00 IFK Lidingö FK 12 vit - Viggbyholms IK FF Grön Lidingövallen 229
2019-05-11 15:00 IFK Stocksund 1 - Bällsta FF 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-12 09:30 Bollstanäs SK 4 Grön - FC Djursholm Vit 2 Bollstanäs IP 226
2019-05-12 11:00 Stocksunds IF P10 - IK Frej Täby FK 4 Stockhagens IP 25
2019-05-12 11:00 Danderyds SK FF 5 - Täby FK 52 Danderydsvallen 31
2019-05-17 18:30 IK Frej Täby FK 4 - IFK Lidingö FK 6 blå Vikingavallen/Täby IP 36
2019-05-18 10:30 IFK Vaxholm Blå 3 - IFK Stocksund 1 Vaxö IP 116
2019-05-18 11:00 Viggbyholms IK FF Grön - Danderyds SK FF 5 Viggbydalen 16
2019-05-18 12:00 Djurgårdens IF FF 6 - Stocksunds IF P10 Hjorthagens IP 3
2019-05-18 13:00 Bällsta FF 2 - IFK Lidingö FK 12 vit Bällstabergs BP 116
2019-05-19 10:00 Täby FK 52 - Bollstanäs SK 4 Grön Näsbydal 126
2019-05-19 11:30 FC Djursholm Vit 2 - Enebybergs IF 3 Djursholms IP 4
2019-05-25 08:30 IFK Vaxholm Blå 3 - Bällsta FF 2 Vaxö IP 116
2019-05-25 10:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Djurgårdens IF FF 6 Lidingövallen 226
2019-05-25 10:30 Bollstanäs SK 4 Grön - Viggbyholms IK FF Grön Bollstanäs IP 226
2019-05-25 11:00 Enebybergs IF 3 - Täby FK 52 Enebybergs IP 36
2019-05-25 16:00 IFK Stocksund 1 - IK Frej Täby FK 4 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-26 11:00 Stocksunds IF P10 - FC Djursholm Vit 2 Stockhagens IP 25
2019-05-26 11:00 Danderyds SK FF 5 - IFK Lidingö FK 12 vit Danderydsvallen 31
2019-05-31 18:30 IK Frej Täby FK 4 - IFK Vaxholm Blå 3 Vikingavallen/Täby IP 36
Juni
2019-06-01 10:00 IFK Lidingö FK 12 vit - Bollstanäs SK 4 Grön Lidingövallen 229
2019-06-01 10:00 Viggbyholms IK FF Grön - Enebybergs IF 3 Viggbydalen 16
2019-06-01 12:00 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Stocksund 1 Hjorthagens IP 3
2019-06-01 13:00 Bällsta FF 2 - Danderyds SK FF 5 Bällstabergs BP 116
2019-06-02 11:30 FC Djursholm Vit 2 - IFK Lidingö FK 6 blå Djursholms IP 4
2019-06-02 13:00 Täby FK 52 - Stocksunds IF P10 Näsbydal 126
2019-06-07 19:30 IK Frej Täby FK 4 - Bällsta FF 2 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-06-08 09:30 Bollstanäs SK 4 Grön - Danderyds SK FF 5 Bollstanäs IP 226
2019-06-08 09:30 IFK Vaxholm Blå 3 - Djurgårdens IF FF 6 Vaxö IP 116
2019-06-08 11:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Täby FK 52 Lidingövallen 226
2019-06-08 11:00 Enebybergs IF 3 - IFK Lidingö FK 12 vit Enebybergs IP 36
2019-06-08 16:00 IFK Stocksund 1 - FC Djursholm Vit 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-06-09 11:00 Stocksunds IF P10 - Viggbyholms IK FF Grön Stockhagens IP 25
Augusti
2019-08-24 10:00 IFK Lidingö FK 12 vit - Stocksunds IF P10 Lidingövallen 229
2019-08-24 10:00 Viggbyholms IK FF Grön - IFK Lidingö FK 6 blå Viggbydalen 16
2019-08-24 15:00 Djurgårdens IF FF 6 - IK Frej Täby FK 4 Hjorthagens IP 3
2019-08-25 10:00 Täby FK 52 - IFK Stocksund 1 Näsbydal 126
2019-08-25 11:00 Danderyds SK FF 5 - Enebybergs IF 3 Danderydsvallen 31
2019-08-25 12:45 FC Djursholm Vit 2 - IFK Vaxholm Blå 3 Djursholms IP 4
2019-08-25 13:30 Bällsta FF 2 - Bollstanäs SK 4 Grön Bällstabergs BP 116
2019-08-30 18:30 IK Frej Täby FK 4 - FC Djursholm Vit 2 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-08-31 08:30 IFK Vaxholm Blå 3 - Täby FK 52 Vaxö IP 116
2019-08-31 10:00 IFK Lidingö FK 6 blå - IFK Lidingö FK 12 vit Lidingövallen 226
2019-08-31 11:00 Enebybergs IF 3 - Bollstanäs SK 4 Grön Enebybergs IP 36
2019-08-31 12:00 Djurgårdens IF FF 6 - Bällsta FF 2 Hjorthagens IP 3
2019-08-31 15:00 IFK Stocksund 1 - Viggbyholms IK FF Grön Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
September
2019-09-01 11:00 Stocksunds IF P10 - Danderyds SK FF 5 Stockhagens IP 25
2019-09-07 09:00 IFK Lidingö FK 12 vit - IFK Stocksund 1 Lidingövallen 229
2019-09-07 09:30 Bollstanäs SK 4 Grön - Stocksunds IF P10 Bollstanäs IP 226
2019-09-07 10:00 Viggbyholms IK FF Grön - IFK Vaxholm Blå 3 Viggbydalen 16
2019-09-07 14:00 Bällsta FF 2 - Enebybergs IF 3 Bällstabergs BP 116
2019-09-08 11:00 Danderyds SK FF 5 - IFK Lidingö FK 6 blå Danderydsvallen 31
2019-09-08 11:30 FC Djursholm Vit 2 - Djurgårdens IF FF 6 Djursholms IP 4
2019-09-08 12:00 Täby FK 52 - IK Frej Täby FK 4 Näsbydal 126
2019-09-13 18:30 IK Frej Täby FK 4 - Viggbyholms IK FF Grön Vikingavallen/Täby IP 36
2019-09-14 08:30 IFK Vaxholm Blå 3 - IFK Lidingö FK 12 vit Vaxö IP 116
2019-09-14 10:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Bollstanäs SK 4 Grön Lidingövallen 226
2019-09-14 14:00 Djurgårdens IF FF 6 - Täby FK 52 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 15:00 IFK Stocksund 1 - Danderyds SK FF 5 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-15 11:00 Stocksunds IF P10 - Enebybergs IF 3 Stockhagens IP 25
2019-09-15 12:45 FC Djursholm Vit 2 - Bällsta FF 2 Djursholms IP 4
2019-09-21 09:00 IFK Lidingö FK 12 vit - IK Frej Täby FK 4 Lidingövallen 229
2019-09-21 11:00 Enebybergs IF 3 - IFK Lidingö FK 6 blå Enebybergs IP 36
2019-09-21 11:00 Viggbyholms IK FF Grön - Djurgårdens IF FF 6 Viggbydalen 16
2019-09-21 13:00 Bällsta FF 2 - Stocksunds IF P10 Bällstabergs BP 116
2019-09-22 09:30 Bollstanäs SK 4 Grön - IFK Stocksund 1 Fresta BP 11
2019-09-22 11:00 Danderyds SK FF 5 - IFK Vaxholm Blå 3 Danderydsvallen 31
2019-09-22 11:00 Täby FK 52 - FC Djursholm Vit 2 Näsbydal 126
2019-09-27 17:30 IK Frej Täby FK 4 - Danderyds SK FF 5 Vikingavallen/Täby IP 36
2019-09-28 10:30 IFK Vaxholm Blå 3 - Bollstanäs SK 4 Grön Vaxö IP 116
2019-09-28 12:00 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Lidingö FK 12 vit Hjorthagens IP 3
2019-09-28 15:00 IFK Lidingö FK 6 blå - Stocksunds IF P10 Killinge BP 15
2019-09-28 15:00 IFK Stocksund 1 - Enebybergs IF 3 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-29 11:30 FC Djursholm Vit 2 - Viggbyholms IK FF Grön Djursholms IP 4
2019-09-29 12:00 Täby FK 52 - Bällsta FF 2 Näsbydal 126