Spelprogram - P10-28

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1 Gul Samuel Skott GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 1 John Axel Karsberg Blå/vit/röd/vit/vit
Erikslunds KF Grön Mikael Sievertz 0734496634 Grön/Svart/Grön
IFK Stocksund 3 Håkan Ragnar Normark 0708899952 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 3 Paul van Beek Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 4 Niclas Green 0708282726 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 4 Martin Nissler Gul, Svart, Gul
Rydbo IF 2 Lina Lindholm Röd/Vit/Svart
Sollentuna FK 16 Johanna Lundin 0709343940 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 21 Stina Andersen Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 21 Johan Dovärn Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 3 Mattias Ödlund Blå/Blå/Blå
Viggbyholms IK FF Röd Johan Crona 0739843135 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Blå Mattias Stenby Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 08:30 IFK Vaxholm 3 - IFK Österåker FK 4 Vaxö IP 126
2019-04-27 09:00 Viggbyholms IK FF Röd - Sollentuna FK 16 Hägernäs IP 21
2019-04-27 10:15 Sollentuna FK 21 - Åkersberga BK Blå Norrvikens IP 125
2019-04-27 11:15 Rydbo IF 2 - Erikslunds KF Grön Wasavallen 11
2019-04-27 12:30 IK Frej Täby FK 4 - IFK Stocksund 3 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-04-28 09:00 Täby FK 21 - Danderyds SK FF 1 Kryssarvallen 11
2019-04-28 11:45 Bollstanäs SK 1 Gul - Vallentuna BK 3 Bollstanäs IP 22
Maj
2019-05-04 15:15 Danderyds SK FF 1 - Rydbo IF 2 Danderydsvallen 3
2019-05-05 08:45 Erikslunds KF Grön - IK Frej Täby FK 4 Erikslund 11
2019-05-05 09:00 IFK Stocksund 3 - Bollstanäs SK 1 Gul Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-05 09:00 Vallentuna BK 3 - Sollentuna FK 21 Vallentuna IP 32
2019-05-05 09:00 Åkersberga BK Blå - IFK Vaxholm 3 Margretelunds IP 22
2019-05-05 09:00 IFK Österåker FK 4 - Viggbyholms IK FF Röd Åkersberga IP 21
2019-05-05 10:15 Sollentuna FK 16 - Täby FK 21 Edsbergs Sportfält 32
2019-05-11 08:30 IFK Vaxholm 3 - Vallentuna BK 3 Vaxö IP 126
2019-05-11 09:00 Täby FK 21 - Viggbyholms IK FF Röd Kryssarvallen 11
2019-05-11 09:00 Åkersberga BK Blå - IFK Österåker FK 4 Margretelunds IP 22
2019-05-11 10:15 Sollentuna FK 21 - IFK Stocksund 3 Norrvikens IP 125
2019-05-11 11:15 Rydbo IF 2 - Sollentuna FK 16 Wasavallen 11
2019-05-11 13:45 IK Frej Täby FK 4 - Danderyds SK FF 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-12 12:00 Bollstanäs SK 1 Gul - Erikslunds KF Grön Bollstanäs IP 22
2019-05-18 11:30 Viggbyholms IK FF Röd - Rydbo IF 2 Hägernäs IP 21
2019-05-18 15:15 Danderyds SK FF 1 - Bollstanäs SK 1 Gul Danderydsvallen 3
2019-05-19 08:45 Erikslunds KF Grön - Sollentuna FK 21 Erikslund 11
2019-05-19 09:00 IFK Stocksund 3 - IFK Vaxholm 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-19 09:00 IFK Österåker FK 4 - Täby FK 21 Åkersberga IP 21
2019-05-19 10:15 Vallentuna BK 3 - Åkersberga BK Blå Vallentuna IP 32
2019-05-19 11:30 Sollentuna FK 16 - IK Frej Täby FK 4 Edsbergs Sportfält 22
2019-05-25 09:45 IFK Vaxholm 3 - Erikslunds KF Grön Vaxö IP 126
2019-05-25 10:15 Sollentuna FK 21 - Danderyds SK FF 1 Norrvikens IP 125
2019-05-25 11:15 Rydbo IF 2 - Täby FK 21 Wasavallen 11
2019-05-25 13:45 IK Frej Täby FK 4 - Viggbyholms IK FF Röd Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-26 09:00 Åkersberga BK Blå - IFK Stocksund 3 Margretelunds IP 22
2019-05-26 10:15 Vallentuna BK 3 - IFK Österåker FK 4 Vallentuna IP 32
2019-05-26 12:00 Bollstanäs SK 1 Gul - Sollentuna FK 16 Bollstanäs IP 22
Juni
2019-06-01 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Bollstanäs SK 1 Gul Hägernäs IP 21
2019-06-01 15:15 Danderyds SK FF 1 - IFK Vaxholm 3 Danderydsvallen 3
2019-06-02 08:45 Erikslunds KF Grön - Åkersberga BK Blå Erikslund 11
2019-06-02 09:00 Täby FK 21 - IK Frej Täby FK 4 Kryssarvallen 11
2019-06-02 10:15 IFK Österåker FK 4 - Rydbo IF 2 Åkersberga IP 21
2019-06-02 11:30 Sollentuna FK 16 - Sollentuna FK 21 Edsbergs Sportfält 22
2019-06-08 09:00 Åkersberga BK Blå - Danderyds SK FF 1 Margretelunds IP 22
2019-06-08 10:15 Sollentuna FK 21 - Viggbyholms IK FF Röd Norrvikens IP 125
2019-06-08 11:00 IFK Vaxholm 3 - Sollentuna FK 16 Vaxö IP 126
2019-06-08 12:30 IK Frej Täby FK 4 - Rydbo IF 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-06-09 09:00 Vallentuna BK 3 - Erikslunds KF Grön Vallentuna IP 32
2019-06-09 11:30 IFK Stocksund 3 - IFK Österåker FK 4 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-06-09 12:00 Bollstanäs SK 1 Gul - Täby FK 21 Bollstanäs IP 22
2019-06-15 09:00 IFK Stocksund 3 - Vallentuna BK 3 Danderyd Arena 12
Augusti
2019-08-24 09:00 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Vaxholm 3 Hägernäs IP 21
2019-08-24 11:15 Rydbo IF 2 - Bollstanäs SK 1 Gul Wasavallen 11
2019-08-24 15:15 Danderyds SK FF 1 - Vallentuna BK 3 Danderydsvallen 3
2019-08-25 08:45 Erikslunds KF Grön - IFK Stocksund 3 Erikslund 11
2019-08-25 09:00 Täby FK 21 - Sollentuna FK 21 Kryssarvallen 11
2019-08-25 10:15 IFK Österåker FK 4 - IK Frej Täby FK 4 Åkersberga IP 21
2019-08-25 11:30 Sollentuna FK 16 - Åkersberga BK Blå Edsbergs Sportfält 22
2019-08-31 10:15 Sollentuna FK 21 - Rydbo IF 2 Norrvikens IP 125
2019-08-31 11:00 IFK Vaxholm 3 - Täby FK 21 Vaxö IP 126
September
2019-09-01 09:00 Vallentuna BK 3 - Sollentuna FK 16 Vallentuna IP 32
2019-09-01 09:00 Åkersberga BK Blå - Viggbyholms IK FF Röd Margretelunds IP 22
2019-09-01 10:45 Bollstanäs SK 1 Gul - IK Frej Täby FK 4 Bollstanäs IP 22
2019-09-01 11:15 Erikslunds KF Grön - IFK Österåker FK 4 Erikslund 11
2019-09-01 11:30 IFK Stocksund 3 - Danderyds SK FF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-07 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Vallentuna BK 3 Hägernäs IP 21
2019-09-07 11:15 Rydbo IF 2 - IFK Vaxholm 3 Wasavallen 11
2019-09-07 13:45 IK Frej Täby FK 4 - Sollentuna FK 21 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-07 15:15 Danderyds SK FF 1 - Erikslunds KF Grön Danderydsvallen 3
2019-09-08 09:00 Täby FK 21 - Åkersberga BK Blå Kryssarvallen 11
2019-09-08 10:15 IFK Österåker FK 4 - Bollstanäs SK 1 Gul Åkersberga IP 21
2019-09-08 11:30 Sollentuna FK 16 - IFK Stocksund 3 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-14 10:15 Sollentuna FK 21 - Bollstanäs SK 1 Gul Norrvikens IP 125
2019-09-14 11:00 IFK Vaxholm 3 - IK Frej Täby FK 4 Vaxö IP 126
2019-09-14 15:15 Danderyds SK FF 1 - IFK Österåker FK 4 Danderydsvallen 3
2019-09-15 09:00 Vallentuna BK 3 - Täby FK 21 Vallentuna IP 32
2019-09-15 09:00 Åkersberga BK Blå - Rydbo IF 2 Margretelunds IP 22
2019-09-15 10:00 Erikslunds KF Grön - Sollentuna FK 16 Erikslund 11
2019-09-15 12:45 IFK Stocksund 3 - Viggbyholms IK FF Röd Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-21 09:00 IFK Österåker FK 4 - Sollentuna FK 21 Åkersberga IP 21
2019-09-21 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Erikslunds KF Grön Hägernäs IP 21
2019-09-21 11:15 Rydbo IF 2 - Vallentuna BK 3 Wasavallen 11
2019-09-21 12:30 IK Frej Täby FK 4 - Åkersberga BK Blå Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-21 16:00 Bollstanäs SK 1 Gul - IFK Vaxholm 3 Bollstanäs IP 22
2019-09-22 09:00 Täby FK 21 - IFK Stocksund 3 Kryssarvallen 11
2019-09-22 12:45 Sollentuna FK 16 - Danderyds SK FF 1 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-28 11:00 IFK Vaxholm 3 - Sollentuna FK 21 Vaxö IP 126
2019-09-28 15:15 Danderyds SK FF 1 - Viggbyholms IK FF Röd Danderydsvallen 3
2019-09-29 09:00 Vallentuna BK 3 - IK Frej Täby FK 4 Vallentuna IP 32
2019-09-29 09:00 Åkersberga BK Blå - Bollstanäs SK 1 Gul Margretelunds IP 22
2019-09-29 10:00 Erikslunds KF Grön - Täby FK 21 Erikslund 11
2019-09-29 10:15 Sollentuna FK 16 - IFK Österåker FK 4 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-29 10:15 IFK Stocksund 3 - Rydbo IF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)