Spelprogram - P10-41

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bällsta FF 4 Andreas Nygren Grön/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 10 Karin Strand 0707992075 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IK Frej Täby FK 5 Martin Nissler Gul, Svart, Gul
Kälvesta IOFF FK Magnus Walthelid +46706409876 Vinröd/Vinröd/Gul
Norrtulls SK gul 2 Jonatan Lamy 0704330787 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 4 Bengt Barck 0735451550 Grön/Vit/Grön
Stocksunds IF P09 Irma Nordenfelt Gul/Svart/Gul
Årsta FF 5 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:15 Stocksunds IF P09 - Bällsta FF 4 Stockhagens IP 2
2019-04-27 12:45 Kälvesta IOFF FK - Årsta FF 5 Vällingby BP 11
2019-04-27 13:45 IK Frej Täby FK 5 - Reymersholms IK 4 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-04-28 17:45 Norrtulls SK gul 2 - Djurgårdens IF FF 10 Bellevue BP 1
Maj
2019-05-03 17:15 Djurgårdens IF FF 10 - IK Frej Täby FK 5 Hjorthagens IP 2
2019-05-04 10:00 Årsta FF 5 - Norrtulls SK gul 2 Årstagårdens BP 11
2019-05-04 16:00 Reymersholms IK 4 - Stocksunds IF P09 Tantolundens BP 12
2019-05-04 16:00 Bällsta FF 4 - Kälvesta IOFF FK Bällstabergs BP 12
2019-05-11 12:45 Kälvesta IOFF FK - Reymersholms IK 4 Vällingby BP 11
2019-05-11 13:30 Stocksunds IF P09 - IK Frej Täby FK 5 Stockhagens IP 2
2019-05-11 16:30 Norrtulls SK gul 2 - Bällsta FF 4 Bellevue BP 1
2019-05-12 14:40 Årsta FF 5 - Djurgårdens IF FF 10 Årstagårdens BP 11
2019-05-18 12:30 IK Frej Täby FK 5 - Kälvesta IOFF FK Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-18 16:00 Bällsta FF 4 - Årsta FF 5 Bällstabergs BP 12
2019-05-19 08:45 Djurgårdens IF FF 10 - Stocksunds IF P09 Hjorthagens IP 2
2019-05-19 10:45 Reymersholms IK 4 - Norrtulls SK gul 2 Tantolundens BP 12
2019-05-25 14:00 Kälvesta IOFF FK - Stocksunds IF P09 Vällingby BP 11
2019-05-25 16:15 Bällsta FF 4 - Djurgårdens IF FF 10 Bällstabergs BP 11
2019-05-26 13:20 Årsta FF 5 - Reymersholms IK 4 Årstagårdens BP 11
2019-05-26 17:45 Norrtulls SK gul 2 - IK Frej Täby FK 5 Bellevue BP 1
2019-05-31 17:15 Djurgårdens IF FF 10 - Kälvesta IOFF FK Hjorthagens IP 2
Juni
2019-06-01 12:45 IK Frej Täby FK 5 - Årsta FF 5 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-06-01 13:30 Stocksunds IF P09 - Norrtulls SK gul 2 Stockhagens IP 2
2019-06-02 10:45 Reymersholms IK 4 - Bällsta FF 4 Tantolundens BP 12
2019-06-08 14:45 Reymersholms IK 4 - Djurgårdens IF FF 10 Tantolundens BP 12
2019-06-08 16:15 Bällsta FF 4 - IK Frej Täby FK 5 Bällstabergs BP 11
2019-06-08 16:30 Norrtulls SK gul 2 - Kälvesta IOFF FK Bellevue BP 1
2019-06-09 13:20 Årsta FF 5 - Stocksunds IF P09 Årstagårdens BP 11
2019-06-16 13:30 Årsta FF 5 - Stocksunds IF P09 Årstagårdens BP 12
Augusti
2019-08-17 08:45 IK Frej Täby FK 5 - Bällsta FF 4 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-08-17 11:30 Kälvesta IOFF FK - Norrtulls SK gul 2 Vällingby BP 11
2019-08-17 15:15 Djurgårdens IF FF 10 - Reymersholms IK 4 Hjorthagens IP 2
2019-08-24 14:00 Kälvesta IOFF FK - Djurgårdens IF FF 10 Vällingby BP 11
2019-08-25 09:00 Norrtulls SK gul 2 - Stocksunds IF P09 Bellevue BP 1
2019-08-25 11:15 Bällsta FF 4 - Reymersholms IK 4 Bällstabergs BP 11
2019-08-25 14:40 Årsta FF 5 - IK Frej Täby FK 5 Årstagårdens BP 11
2019-08-30 18:30 Djurgårdens IF FF 10 - Bällsta FF 4 Hjorthagens IP 2
2019-08-31 12:30 IK Frej Täby FK 5 - Norrtulls SK gul 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-08-31 13:30 Stocksunds IF P09 - Kälvesta IOFF FK Stockhagens IP 2
September
2019-09-01 09:30 Reymersholms IK 4 - Årsta FF 5 Tantolundens BP 12
2019-09-07 12:45 Kälvesta IOFF FK - IK Frej Täby FK 5 Vällingby BP 11
2019-09-07 13:30 Stocksunds IF P09 - Djurgårdens IF FF 10 Stockhagens IP 2
2019-09-07 16:30 Norrtulls SK gul 2 - Reymersholms IK 4 Bellevue BP 1
2019-09-08 14:40 Årsta FF 5 - Bällsta FF 4 Årstagårdens BP 11
2019-09-14 12:30 IK Frej Täby FK 5 - Stocksunds IF P09 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-14 16:15 Bällsta FF 4 - Norrtulls SK gul 2 Bällstabergs BP 11
2019-09-15 08:45 Djurgårdens IF FF 10 - Årsta FF 5 Hjorthagens IP 2
2019-09-15 09:30 Reymersholms IK 4 - Kälvesta IOFF FK Tantolundens BP 12
2019-09-21 13:30 Stocksunds IF P09 - Reymersholms IK 4 Stockhagens IP 2
2019-09-21 13:45 IK Frej Täby FK 5 - Djurgårdens IF FF 10 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-21 14:00 Kälvesta IOFF FK - Bällsta FF 4 Vällingby BP 11
2019-09-22 17:45 Norrtulls SK gul 2 - Årsta FF 5 Bellevue BP 1
2019-09-27 17:15 Djurgårdens IF FF 10 - Norrtulls SK gul 2 Hjorthagens IP 2
2019-09-28 09:00 Årsta FF 5 - Kälvesta IOFF FK Årstagårdens BP 11
2019-09-28 16:15 Bällsta FF 4 - Stocksunds IF P09 Bällstabergs BP 11
2019-09-29 10:45 Reymersholms IK 4 - IK Frej Täby FK 5 Tantolundens BP 12