Spelprogram - P11-13

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1 Grön Christoffer Ladestam GUL/GRÖN/GRÖN
Brottby SK Jenny Braun Sjöström 0702918127 Grön, Svart, Gröna
Bällsta FF 2 Alexander Heyder 0739495606 Grön/Vit/Vit
Enebybergs IF 2 Hanna Jessing Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Vaxholm 2 Sara Sundell Ahrén 0704151466 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 3 Carin Nygårds Vit, Blå, Vit
IK Frej Täby FK Röd Patrik Tirri 0702347277 0702347277 Gul, Svart, Gul
Sollentuna FK 19 Gunilla Demirian 0766073725 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 5 Michael Lindholm 0706484570 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 62 Pär Johan Bergqvist Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC Röd Mikael Källström Svart/Svart/Svart
Vallentuna BK 1 Joakim Lantz Blå/blå/blå
Viggbyholms IK FF Svart Mats Jeborn 0703817011 Röd/röd/Vit
Åkersberga BK Orange Tobias Börjeson Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 Enebybergs IF 2 - Sollentuna FK 5 Enebybergs IP 3
2019-04-27 09:00 Sollentuna FK 19 - Viggbyholms IK FF Svart Norrvikens IP 115
2019-04-27 13:00 Brottby SK - IFK Vaxholm 2 Össeby IP 11
2019-04-27 16:15 Bällsta FF 2 - Åkersberga BK Orange Bällstabergs BP 11
2019-04-28 11:15 IFK Österåker FK 3 - Bollstanäs SK 1 Grön Åkersberga IP 22
2019-04-28 11:30 Täby FK 62 - Täby United FC Röd Kryssarvallen 11
2019-04-28 12:45 Vallentuna BK 1 - IK Frej Täby FK Röd Vallentuna IP 32
Maj
2019-05-04 10:00 Sollentuna FK 5 - Vallentuna BK 1 Kärrdals BP 12
2019-05-04 10:15 Viggbyholms IK FF Svart - Bällsta FF 2 Hägernäs IP 22
2019-05-04 11:00 IFK Vaxholm 2 - Täby FK 62 Vaxö IP 126
2019-05-04 12:30 IK Frej Täby FK Röd - Brottby SK Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-04 14:45 Bollstanäs SK 1 Grön - Sollentuna FK 19 Bollstanäs IP 22
2019-05-05 10:15 Åkersberga BK Orange - Enebybergs IF 2 Margretelunds IP 21
2019-05-05 13:45 Täby United FC Röd - IFK Österåker FK 3 Erikslund 12
2019-05-11 09:00 Sollentuna FK 19 - Täby United FC Röd Norrvikens IP 115
2019-05-11 09:00 IFK Österåker FK 3 - Täby FK 62 Åkersberga IP 22
2019-05-11 12:30 IK Frej Täby FK Röd - IFK Vaxholm 2 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-11 16:15 Bällsta FF 2 - Bollstanäs SK 1 Grön Bällstabergs BP 11
2019-05-12 12:30 Brottby SK - Sollentuna FK 5 Össeby IP 11
2019-05-12 12:45 Vallentuna BK 1 - Åkersberga BK Orange Vallentuna IP 32
2019-05-12 15:15 Enebybergs IF 2 - Viggbyholms IK FF Svart Enebybergs IP 3
2019-05-18 10:00 Sollentuna FK 5 - IK Frej Täby FK Röd Kärrdals BP 12
2019-05-18 10:15 Viggbyholms IK FF Svart - Vallentuna BK 1 Hägernäs IP 22
2019-05-18 11:00 IFK Vaxholm 2 - IFK Österåker FK 3 Vaxö IP 126
2019-05-18 14:45 Bollstanäs SK 1 Grön - Enebybergs IF 2 Bollstanäs IP 22
2019-05-19 10:15 Åkersberga BK Orange - Brottby SK Margretelunds IP 21
2019-05-19 11:30 Täby FK 62 - Sollentuna FK 19 Kryssarvallen 11
2019-05-19 12:30 Täby United FC Röd - Bällsta FF 2 Erikslund 12
2019-05-24 18:00 Enebybergs IF 2 - Täby United FC Röd Enebybergs IP 3
2019-05-25 10:00 Sollentuna FK 5 - IFK Vaxholm 2 Kärrdals BP 12
2019-05-25 11:15 IK Frej Täby FK Röd - Åkersberga BK Orange Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-25 15:45 Bällsta FF 2 - Täby FK 62 Bällstabergs BP 12
2019-05-26 10:00 Brottby SK - Viggbyholms IK FF Svart Össeby IP 11
2019-05-26 11:00 Sollentuna FK 19 - IFK Österåker FK 3 Viby BP 1
2019-05-26 14:00 Vallentuna BK 1 - Bollstanäs SK 1 Grön Vallentuna IP 32
Juni
2019-06-01 09:00 Åkersberga BK Orange - Sollentuna FK 5 Margretelunds IP 21
2019-06-01 11:00 IFK Vaxholm 2 - Sollentuna FK 19 Vaxö IP 126
2019-06-01 11:30 Viggbyholms IK FF Svart - IK Frej Täby FK Röd Hägernäs IP 22
2019-06-01 12:15 Bollstanäs SK 1 Grön - Brottby SK Bollstanäs IP 22
2019-06-02 10:15 IFK Österåker FK 3 - Bällsta FF 2 Åkersberga IP 22
2019-06-02 12:30 Täby United FC Röd - Vallentuna BK 1 Erikslund 12
2019-06-02 12:45 Täby FK 62 - Enebybergs IF 2 Kryssarvallen 11
2019-06-07 18:00 Enebybergs IF 2 - IFK Österåker FK 3 Enebybergs IP 3
2019-06-08 09:00 Åkersberga BK Orange - IFK Vaxholm 2 Margretelunds IP 21
2019-06-08 11:15 IK Frej Täby FK Röd - Bollstanäs SK 1 Grön Vikingavallen/Täby IP 22
2019-06-08 14:30 Bällsta FF 2 - Sollentuna FK 19 Bällstabergs BP 12
2019-06-09 11:00 Sollentuna FK 5 - Viggbyholms IK FF Svart Kärrdals BP 12
2019-06-09 11:15 Brottby SK - Täby United FC Röd Össeby IP 11
2019-06-09 12:45 Vallentuna BK 1 - Täby FK 62 Vallentuna IP 32
Augusti
2019-08-24 08:30 IFK Vaxholm 2 - Bällsta FF 2 Vaxö IP 126
2019-08-24 10:15 Sollentuna FK 19 - Enebybergs IF 2 Norrvikens IP 115
2019-08-24 10:15 Viggbyholms IK FF Svart - Åkersberga BK Orange Hägernäs IP 22
2019-08-24 12:15 Bollstanäs SK 1 Grön - Sollentuna FK 5 Bollstanäs IP 22
2019-08-25 10:15 IFK Österåker FK 3 - Vallentuna BK 1 Åkersberga IP 22
2019-08-25 11:30 Täby FK 62 - Brottby SK Kryssarvallen 11
2019-08-25 12:30 Täby United FC Röd - IK Frej Täby FK Röd Erikslund 12
2019-08-30 18:00 Enebybergs IF 2 - Bällsta FF 2 Enebybergs IP 3
2019-08-31 10:00 Sollentuna FK 5 - Täby United FC Röd Kärrdals BP 12
2019-08-31 11:15 IK Frej Täby FK Röd - Täby FK 62 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-08-31 11:30 Viggbyholms IK FF Svart - IFK Vaxholm 2 Hägernäs IP 22
September
2019-09-01 09:00 Åkersberga BK Orange - Bollstanäs SK 1 Grön Margretelunds IP 21
2019-09-01 11:15 Brottby SK - IFK Österåker FK 3 Össeby IP 11
2019-09-01 12:45 Vallentuna BK 1 - Sollentuna FK 19 Vallentuna IP 32
2019-09-06 17:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Viggbyholms IK FF Svart Bollstanäs IP 22
2019-09-07 09:45 IFK Vaxholm 2 - Enebybergs IF 2 Vaxö IP 126
2019-09-07 17:00 Bällsta FF 2 - Vallentuna BK 1 Bällstabergs BP 12
2019-09-08 10:15 IFK Österåker FK 3 - IK Frej Täby FK Röd Åkersberga IP 22
2019-09-08 11:00 Sollentuna FK 19 - Brottby SK Viby BP 1
2019-09-08 12:30 Täby United FC Röd - Åkersberga BK Orange Erikslund 12
2019-09-08 12:45 Täby FK 62 - Sollentuna FK 5 Kryssarvallen 11
2019-09-14 09:00 Åkersberga BK Orange - Täby FK 62 Margretelunds IP 21
2019-09-14 10:00 Sollentuna FK 5 - IFK Österåker FK 3 Kärrdals BP 12
2019-09-14 11:15 IK Frej Täby FK Röd - Sollentuna FK 19 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-14 11:30 Viggbyholms IK FF Svart - Täby United FC Röd Hägernäs IP 22
2019-09-14 16:00 Bollstanäs SK 1 Grön - IFK Vaxholm 2 Bollstanäs IP 22
2019-09-15 11:15 Brottby SK - Bällsta FF 2 Össeby IP 11
2019-09-15 12:45 Vallentuna BK 1 - Enebybergs IF 2 Vallentuna IP 32
2019-09-21 09:00 Sollentuna FK 19 - Sollentuna FK 5 Norrvikens IP 115
2019-09-21 09:45 IFK Vaxholm 2 - Vallentuna BK 1 Vaxö IP 126
2019-09-21 15:45 Bällsta FF 2 - IK Frej Täby FK Röd Bällstabergs BP 12
2019-09-22 10:15 IFK Österåker FK 3 - Åkersberga BK Orange Åkersberga IP 22
2019-09-22 12:30 Täby United FC Röd - Bollstanäs SK 1 Grön Erikslund 12
2019-09-22 12:45 Täby FK 62 - Viggbyholms IK FF Svart Kryssarvallen 11
2019-09-22 14:00 Enebybergs IF 2 - Brottby SK Enebybergs IP 3
2019-09-28 09:00 Åkersberga BK Orange - Sollentuna FK 19 Margretelunds IP 21
2019-09-28 10:00 Sollentuna FK 5 - Bällsta FF 2 Kärrdals BP 12
2019-09-28 10:15 Viggbyholms IK FF Svart - IFK Österåker FK 3 Hägernäs IP 22
2019-09-28 12:30 IK Frej Täby FK Röd - Enebybergs IF 2 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-28 13:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Täby FK 62 Bollstanäs IP 22
2019-09-29 12:30 Brottby SK - Vallentuna BK 1 Össeby IP 11
2019-09-29 13:45 Täby United FC Röd - IFK Vaxholm 2 Erikslund 12