Spelprogram - P11-41

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 8 Mattias Ljungberg 0761777510 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Järfälla Grön Göran Andersson 0705143064 Vit/Svart/Svarta
IF Brommapojkarna 22 Magnus Lindblad 0703140654 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 10 röd Fredrik Broman 0700029244 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 4 Mathias Åhlén 0737847151 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IK Frej Täby FK Vit Patrik Tirri 0702347277 0702347277 Gul, Svart, Gul
IK Hephata Erica Larsson 0763377475 Blå/Blå/Gul
Norrtulls SK gul Ossian Zentio 0793355762 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 6 Bengt Barck 0735451550 Grön/Vit/Grön
Rissne IF Vit Marino Miskulin 0703204522 Röd/Svart/Svart
Täby FK 52 Anders Moberg Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Vit Oskal Rojasson Caceres 0709307662 Röd/röd/Vit
Ängby IF Vit Håkan Åkesson 0700921264 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - Reymersholms IK 6 Hägernäs IP 22
2019-04-27 12:45 IFK Viksjö 4 - Täby FK 52 Viksjövallen 3
2019-04-28 14:00 Ängby IF Vit - Djurgårdens IF FF 8 Ängby IP 2
2019-04-28 14:30 IK Hephata - IFK Lidingö FK 10 röd Östra Real BP 1
2019-04-28 15:45 FC Järfälla Grön - IF Brommapojkarna 22 Tallbohovs IP 12
Maj
2019-05-04 10:15 IFK Viksjö 4 - IK Hephata Viksjövallen 3
2019-05-04 11:30 Täby FK 52 - Viggbyholms IK FF Vit Kryssarvallen 11
2019-05-04 13:15 Rissne IF Vit - IK Frej Täby FK Vit Rissne IP 2
2019-05-04 14:45 Reymersholms IK 6 - FC Järfälla Grön Tantolundens BP 12
2019-05-05 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Ängby IF Vit Åkeshovs BP 12
2019-05-05 12:45 IFK Lidingö FK 10 röd - IFK Viksjö 4 Bodal 1
2019-05-05 14:00 Norrtulls SK gul - IK Hephata Bellevue BP 1
2019-05-11 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - IFK Lidingö FK 10 röd Hägernäs IP 22
2019-05-11 11:30 IFK Viksjö 4 - Norrtulls SK gul Viksjövallen 3
2019-05-11 14:00 Ängby IF Vit - Reymersholms IK 6 Ängby IP 2
2019-05-11 15:15 Djurgårdens IF FF 8 - Rissne IF Vit Hjorthagens IP 2
2019-05-12 14:30 FC Järfälla Grön - Täby FK 52 Tallbohovs IP 12
2019-05-12 16:00 IK Hephata - IK Frej Täby FK Vit Östra Real BP 1
2019-05-18 12:30 IK Frej Täby FK Vit - IFK Viksjö 4 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-18 12:45 Täby FK 52 - Ängby IF Vit Kryssarvallen 11
2019-05-18 13:15 Rissne IF Vit - IK Hephata Rissne IP 2
2019-05-19 10:15 IF Brommapojkarna 22 - Djurgårdens IF FF 8 Åkeshovs BP 12
2019-05-19 11:30 IFK Lidingö FK 10 röd - FC Järfälla Grön Bodal 1
2019-05-19 12:45 Norrtulls SK gul - Viggbyholms IK FF Vit Bellevue BP 1
2019-05-25 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - IK Frej Täby FK Vit Hägernäs IP 22
2019-05-25 14:00 Djurgårdens IF FF 8 - Reymersholms IK 6 Hjorthagens IP 2
2019-05-25 15:15 Ängby IF Vit - IFK Lidingö FK 10 röd Ängby IP 2
2019-05-26 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Rissne IF Vit Åkeshovs BP 12
2019-05-26 15:45 FC Järfälla Grön - Norrtulls SK gul Järfällavallen 22
2019-05-31 18:00 Norrtulls SK gul - IK Frej Täby FK Vit Bellevue BP 1
Juni
2019-06-01 11:30 IK Frej Täby FK Vit - FC Järfälla Grön Vikingavallen/Täby IP 22
2019-06-01 13:15 Rissne IF Vit - IFK Viksjö 4 Rissne IP 2
2019-06-01 14:45 Reymersholms IK 6 - IF Brommapojkarna 22 Tantolundens BP 12
2019-06-02 10:15 Täby FK 52 - Djurgårdens IF FF 8 Kryssarvallen 11
2019-06-02 14:30 IK Hephata - Viggbyholms IK FF Vit Östra Real BP 1
2019-06-02 15:15 Norrtulls SK gul - Ängby IF Vit Bellevue BP 1
2019-06-08 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Täby FK 52 Åkeshovs BP 12
2019-06-08 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - IFK Viksjö 4 Hägernäs IP 22
2019-06-08 13:30 Reymersholms IK 6 - Rissne IF Vit Tantolundens BP 12
2019-06-09 10:00 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Lidingö FK 10 röd Hjorthagens IP 2
2019-06-09 14:00 Ängby IF Vit - IK Frej Täby FK Vit Ängby IP 2
2019-06-09 14:30 FC Järfälla Grön - IK Hephata Järfällavallen 22
Augusti
2019-08-24 12:45 IFK Viksjö 4 - FC Järfälla Grön Viksjövallen 3
2019-08-24 12:45 Täby FK 52 - Reymersholms IK 6 Kryssarvallen 11
2019-08-24 15:45 Rissne IF Vit - Viggbyholms IK FF Vit Rissne IP 2
2019-08-25 12:45 IFK Lidingö FK 10 röd - IF Brommapojkarna 22 Bodal 1
2019-08-25 14:00 Norrtulls SK gul - Djurgårdens IF FF 8 Bellevue BP 1
2019-08-25 14:30 IK Hephata - Ängby IF Vit Östra Real BP 1
2019-08-31 12:45 Täby FK 52 - Rissne IF Vit Kryssarvallen 11
2019-08-31 16:30 Djurgårdens IF FF 8 - IK Frej Täby FK Vit Hjorthagens IP 2
September
2019-09-01 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Norrtulls SK gul Åkeshovs BP 12
2019-09-01 10:45 Reymersholms IK 6 - IFK Lidingö FK 10 röd Tantolundens BP 12
2019-09-01 11:30 Ängby IF Vit - IFK Viksjö 4 Ängby IP 2
2019-09-01 14:30 FC Järfälla Grön - Viggbyholms IK FF Vit Järfällavallen 22
2019-09-07 09:00 Viggbyholms IK FF Vit - Ängby IF Vit Hägernäs IP 22
2019-09-07 13:45 IK Frej Täby FK Vit - IF Brommapojkarna 22 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-07 14:30 Rissne IF Vit - FC Järfälla Grön Rissne IP 2
2019-09-08 12:45 IFK Lidingö FK 10 röd - Täby FK 52 Bodal 1
2019-09-08 14:00 Norrtulls SK gul - Reymersholms IK 6 Bellevue BP 1
2019-09-08 14:30 IK Hephata - Djurgårdens IF FF 8 Östra Real BP 1
2019-09-14 11:30 Täby FK 52 - Norrtulls SK gul Kryssarvallen 11
2019-09-14 16:30 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Viksjö 4 Hjorthagens IP 2
2019-09-15 09:00 IFK Lidingö FK 10 röd - Rissne IF Vit Bodal 1
2019-09-15 10:15 IF Brommapojkarna 22 - IK Hephata Åkeshovs BP 12
2019-09-15 10:45 Reymersholms IK 6 - IK Frej Täby FK Vit Tantolundens BP 12
2019-09-15 14:00 Ängby IF Vit - FC Järfälla Grön Ängby IP 2
2019-09-21 10:15 Viggbyholms IK FF Vit - Djurgårdens IF FF 8 Hägernäs IP 22
2019-09-21 13:45 IK Frej Täby FK Vit - Täby FK 52 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-21 14:00 IFK Viksjö 4 - IF Brommapojkarna 22 Viksjövallen 3
2019-09-21 14:30 Rissne IF Vit - Ängby IF Vit Rissne IP 2
2019-09-22 14:00 Norrtulls SK gul - IFK Lidingö FK 10 röd Bellevue BP 1
2019-09-22 14:30 IK Hephata - Reymersholms IK 6 Östra Real BP 1
2019-09-28 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Viggbyholms IK FF Vit Åkeshovs BP 12
2019-09-28 11:30 Täby FK 52 - IK Hephata Kryssarvallen 11
2019-09-28 16:00 Reymersholms IK 6 - IFK Viksjö 4 Tantolundens BP 12
2019-09-29 10:00 Djurgårdens IF FF 8 - FC Järfälla Grön Hjorthagens IP 2
2019-09-29 11:30 Norrtulls SK gul - Rissne IF Vit Bellevue BP 1
2019-09-29 12:45 IFK Lidingö FK 10 röd - IK Frej Täby FK Vit Bodal 1