Spelprogram - Pojkar Division 5 Grupp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dala-Järna IK Lars Lindberg 0730761757 Blå/Blå/Blå
Djurmo Sifferbo IF Andreas Pietiläinen 0702982045 Gul/Svart/Gul
Forssa BK Elvan Cicen 0736565460 Vit/Blå/vit
IF Tunabro blå Johan Olov Bergsten 0705256929 Blå/Blå/Blå
IFK Rättvik FK Roger Pettersson 0735401517 blå/Blå/Blå
IK Brage grön Mikael Hansson 0705394994 Grön/Vit/Vit
Islingby IK röd Daniel Dufvenberg 0705232483 Röd/Vit/vit
Kvarnsvedens IK Niclas Boberg 0736566392 Röd/Röd/Röd
Leksands IF FK vit Andreas Bodin Hansen Vit/Blå/Vit
Äppelbo AIK Roger Eriksson 0706438850 0702582388 Gul/Svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 08:30 IF Tunabro blå - Islingby IK röd Gyllevallen
2019-05-04 10:00 Forssa BK - Djurmo Sifferbo IF Sportfältet 1
2019-05-04 10:00 Kvarnsvedens IK - IK Brage grön Ljungbergsplanen
2019-05-05 10:00 IFK Rättvik FK - Leksands IF FK vit Hedslund Konstgräs 7-m
2019-05-06 18:30 Dala-Järna IK - Äppelbo AIK Dala Järna IP
2019-05-11 15:00 Islingby IK röd - IFK Rättvik FK Idunvallen
2019-05-12 10:00 Leksands IF FK vit - Forssa BK Siljansvallen 7-m
2019-05-12 10:45 IK Brage grön - IF Tunabro blå Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-05-12 11:00 Djurmo Sifferbo IF - Dala-Järna IK Djurmo IP 7-m
2019-05-12 13:00 Äppelbo AIK - Kvarnsvedens IK Gullängens IP 7-m 1
2019-05-17 19:00 Forssa BK - Islingby IK röd Sportfältet 1
2019-05-18 12:00 Islingby IK röd - Dala-Järna IK Idunvallen
2019-05-19 10:00 IFK Rättvik FK - IK Brage grön Hedslund Konstgräs 7-m
2019-05-19 11:00 Djurmo Sifferbo IF - Äppelbo AIK Djurmo IP 7-m
2019-05-19 15:00 IF Tunabro blå - Kvarnsvedens IK Gyllevallen
2019-05-20 18:30 Dala-Järna IK - Leksands IF FK vit Dala Järna IP
2019-05-22 18:00 Kvarnsvedens IK - IFK Rättvik FK Sportfältet
2019-05-22 18:00 IK Brage grön - Forssa BK Sportfältet 12
2019-05-22 18:00 Leksands IF FK vit - Djurmo Sifferbo IF Siljansvallen 7-m
2019-05-24 19:00 Forssa BK - Kvarnsvedens IK Sportfältet 1
2019-05-25 12:30 Leksands IF FK vit - Äppelbo AIK Siljansvallen 7-m
2019-05-26 11:00 Dala-Järna IK - IK Brage grön Dala Järna IP
2019-05-26 11:00 Djurmo Sifferbo IF - Islingby IK röd Djurmo IP 7-m
2019-05-26 13:00 IFK Rättvik FK - IF Tunabro blå Hedslund Konstgräs 7-m
Juni
2019-06-01 11:00 IF Tunabro blå - Äppelbo AIK Gyllevallen
2019-06-02 15:30 Kvarnsvedens IK - Dala-Järna IK Kvarnsvedens IP
2019-06-02 16:00 IF Tunabro blå - Forssa BK Gyllevallen
2019-06-02 16:00 Äppelbo AIK - IFK Rättvik FK Gullängens IP 7-m 1
2019-06-02 17:00 IK Brage grön - Djurmo Sifferbo IF Sportfältet 12
2019-06-02 18:00 Islingby IK röd - Leksands IF FK vit Idunvallen
2019-06-06 11:00 Dala-Järna IK - IF Tunabro blå Dala Järna IP
2019-06-08 11:00 Forssa BK - IFK Rättvik FK Sportfältet 1
2019-06-08 11:00 Djurmo Sifferbo IF - Kvarnsvedens IK Djurmo IP 7-m
2019-06-08 12:00 Islingby IK röd - Äppelbo AIK Idunvallen
2019-06-09 11:00 Leksands IF FK vit - IK Brage grön Siljansvallen 7-m
2019-06-15 11:00 Kvarnsvedens IK - Leksands IF FK vit Kvarnsvedens IP
2019-06-15 11:00 Äppelbo AIK - Forssa BK Gullängens IP 7-m 1
2019-06-16 17:00 IK Brage grön - Islingby IK röd Sportfältet 12
2019-06-19 18:00 IFK Rättvik FK - Dala-Järna IK Hedslund Konstgräs 7-m
2019-06-19 18:00 IF Tunabro blå - Djurmo Sifferbo IF Gyllevallen
2019-06-20 18:40 Islingby IK röd - Kvarnsvedens IK Idunvallen
2019-06-23 11:00 Djurmo Sifferbo IF - IFK Rättvik FK Djurmo IP 7-m
2019-06-23 17:00 Dala-Järna IK - Forssa BK Dala Järna IP
2019-06-23 17:00 IK Brage grön - Äppelbo AIK Sportfältet 12
2019-06-24 18:00 Leksands IF FK vit - IF Tunabro blå Siljansvallen 7-m
Augusti
2019-08-04 10:00 IFK Rättvik FK - Djurmo Sifferbo IF Hedslund Konstgräs 7-m
2019-08-04 14:00 Äppelbo AIK - IK Brage grön Gullängens IP 7-m 1
2019-08-04 18:30 Kvarnsvedens IK - Islingby IK röd Kvarnsvedens IP
2019-08-07 18:00 IF Tunabro blå - Leksands IF FK vit Gyllevallen
2019-08-07 18:15 Islingby IK röd - IK Brage grön Sportfältet 5
2019-08-10 11:00 Djurmo Sifferbo IF - IF Tunabro blå Djurmo IP 7-m
2019-08-11 11:00 Forssa BK - Äppelbo AIK Sportfältet 1
2019-08-12 18:30 Forssa BK - Dala-Järna IK Sportfältet 1
2019-08-15 18:00 Äppelbo AIK - Dala-Järna IK Gullängens IP 7-m 1
2019-08-17 11:00 Äppelbo AIK - Islingby IK röd Gullängens IP 7-m 1
2019-08-18 11:00 IK Brage grön - Leksands IF FK vit Sportfältet 12
2019-08-18 16:00 IF Tunabro blå - Dala-Järna IK Gyllevallen
2019-08-18 17:00 IFK Rättvik FK - Forssa BK Hedslund Konstgräs 7-m
2019-08-18 17:00 Kvarnsvedens IK - Djurmo Sifferbo IF Kvarnsvedens IP
2019-08-19 18:30 Dala-Järna IK - Islingby IK röd Dala Järna IP
2019-08-20 18:00 Leksands IF FK vit - Islingby IK röd Siljansvallen 7-m
2019-08-20 18:30 Djurmo Sifferbo IF - IK Brage grön Djurmo IP 7-m
2019-08-21 18:00 Dala-Järna IK - Kvarnsvedens IK Dala Järna IP
2019-08-21 18:00 IFK Rättvik FK - Äppelbo AIK Hedslund Konstgräs 7-m
2019-08-21 18:30 Forssa BK - IF Tunabro blå Sportfältet 1
2019-08-24 10:00 Leksands IF FK vit - Kvarnsvedens IK Siljansvallen 7-m
2019-08-25 09:00 Kvarnsvedens IK - Forssa BK Kvarnsvedens IP
2019-08-25 13:00 IK Brage grön - Dala-Järna IK Sportfältet 12
2019-08-25 15:00 Islingby IK röd - Djurmo Sifferbo IF Idunvallen
2019-08-25 17:00 IF Tunabro blå - IFK Rättvik FK Gyllevallen
2019-08-25 17:00 Äppelbo AIK - Leksands IF FK vit Gullängens IP 7-m 1
2019-08-30 18:00 Forssa BK - IK Brage grön Sportfältet 1
2019-08-31 12:00 Äppelbo AIK - IF Tunabro blå Gullängens IP 7-m 2
September
2019-09-01 10:00 IFK Rättvik FK - Kvarnsvedens IK Hedslund Konstgräs 7-m
2019-09-01 11:00 Djurmo Sifferbo IF - Leksands IF FK vit Djurmo IP 7-m
2019-09-07 10:45 Kvarnsvedens IK - IF Tunabro blå Kvarnsvedens IP
2019-09-07 12:00 Leksands IF FK vit - Dala-Järna IK Siljansvallen 7-m
2019-09-07 15:00 Islingby IK röd - Forssa BK Idunvallen
2019-09-08 13:00 IK Brage grön - IFK Rättvik FK Sportfältet 12
2019-09-08 14:00 Äppelbo AIK - Djurmo Sifferbo IF Gullängens IP 7-m 1
2019-09-14 12:30 Kvarnsvedens IK - Äppelbo AIK Kvarnsvedens IP
2019-09-14 13:00 Dala-Järna IK - Djurmo Sifferbo IF Dala Järna IP
2019-09-15 10:00 IFK Rättvik FK - Islingby IK röd Hedslund Konstgräs 7-m
2019-09-15 16:00 IF Tunabro blå - IK Brage grön Gyllevallen
2019-09-20 17:00 Islingby IK röd - IF Tunabro blå Idunvallen
2019-09-21 11:00 Dala-Järna IK - IFK Rättvik FK Dala Järna IP
2019-09-21 11:00 Djurmo Sifferbo IF - Forssa BK Djurmo IP 7-m
2019-09-22 11:00 Forssa BK - Leksands IF FK vit Sportfältet 1
2019-09-22 11:00 IK Brage grön - Kvarnsvedens IK Sportfältet 12
2019-09-22 11:00 Leksands IF FK vit - IFK Rättvik FK Siljansvallen 7-m