Spelprogram - Pojkar Division 5 Grupp 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Avesta AIK blåvit Fredrik Andersson 0735097192 Blåvit/Blå/Blå
Dalsom Förening Mohamed Abdulgaadir Mayow 0769676586 Gul/svart/Svart/Vit
Falu BS FK Blå Niklas Forslund Blå/Blå/Blå
IF Tunabro röd Johan Olov Bergsten 0705256929 Blå/Blå/Blå
IK Brage vit Mikael Hansson 0705394994 Grön/Vit/Vit
Islingby IK rödvit Daniel Dufvenberg 0705232483 Röd/Vit/Röd
Ludvika FK Andreas Karlsson Kotilainen 0738986034 Gul/Grön/Gul
Smedjebackens FK Gabriella Hult 0703832721 Röd/Röd/Röd
Östansbo IS Blå Marit Svensson +46738363296 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Östansbo IS Blå - IK Brage vit Björkliden C 7-manna
Smedjebackens FK - Avesta AIK blåvit Herosvallen
Maj
2019-05-01 11:15 Islingby IK rödvit - Dalsom Förening Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-05-03 17:00 Östansbo IS Blå - IF Tunabro röd Björkliden A 7-manna
2019-05-04 11:00 Avesta AIK blåvit - Falu BS FK Blå Avestavallen D
2019-05-05 11:00 Ludvika FK - Smedjebackens FK ABB Arena Konstgräs
2019-05-10 19:00 Avesta AIK blåvit - Östansbo IS Blå Avestavallen D
2019-05-11 11:00 Smedjebackens FK - Falu BS FK Blå Herosvallen
2019-05-12 15:00 Dalsom Förening - IK Brage vit ABB Arena Konstgräs
2019-05-12 16:00 IF Tunabro röd - Islingby IK rödvit Gyllevallen
2019-05-17 17:00 Östansbo IS Blå - Smedjebackens FK Björkliden C 7-manna
2019-05-18 15:00 Islingby IK rödvit - Avesta AIK blåvit Idunvallen
2019-05-19 15:00 IK Brage vit - IF Tunabro röd Sportfältet 12
2019-05-19 16:15 Falu BS FK Blå - Ludvika FK Kopparvallen B 7-manna
2019-05-22 18:00 Ludvika FK - Östansbo IS Blå ABB Arena Konstgräs
2019-05-22 18:00 IF Tunabro röd - Dalsom Förening Gyllevallen
2019-05-22 18:30 Smedjebackens FK - Islingby IK rödvit Herosvallen
2019-05-24 17:00 Östansbo IS Blå - Falu BS FK Blå Björkliden A 7-manna
2019-05-24 18:30 Avesta AIK blåvit - IK Brage vit Avestavallen E
2019-05-26 13:00 IK Brage vit - Smedjebackens FK Sportfältet 12
2019-05-26 15:00 Islingby IK rödvit - Ludvika FK Idunvallen
2019-05-26 16:00 Dalsom Förening - Avesta AIK blåvit ABB Arena Konstgräs
2019-05-30 13:00 Avesta AIK blåvit - IF Tunabro röd Avestavallen D
2019-05-31 18:00 Ludvika FK - IK Brage vit ABB Arena Konstgräs
Juni
2019-06-01 11:00 Smedjebackens FK - Dalsom Förening Herosvallen
2019-06-02 14:15 Falu BS FK Blå - Islingby IK rödvit Kopparvallen B 7-manna
2019-06-08 15:00 Islingby IK rödvit - Östansbo IS Blå Idunvallen
2019-06-09 14:00 Dalsom Förening - Ludvika FK ABB Arena Konstgräs
2019-06-09 15:00 IK Brage vit - Falu BS FK Blå Sportfältet 12
2019-06-09 16:00 IF Tunabro röd - Smedjebackens FK Gyllevallen
2019-06-14 18:00 Ludvika FK - IF Tunabro röd ABB Arena Konstgräs
2019-06-18 18:45 Falu BS FK Blå - Dalsom Förening Kopparvallen B 7-manna
2019-06-19 18:00 IK Brage vit - Islingby IK rödvit Sportfältet 12
2019-06-19 18:30 Avesta AIK blåvit - Ludvika FK
2019-06-23 16:00 IF Tunabro röd - Falu BS FK Blå Gyllevallen
2019-06-23 17:30 Dalsom Förening - Östansbo IS Blå ABB Arena Konstgräs
Augusti
2019-08-01 19:00 Östansbo IS Blå - Dalsom Förening Björkliden C 7-manna
2019-08-02 18:00 Ludvika FK - Avesta AIK blåvit ABB Arena Konstgräs
2019-08-04 15:00 Islingby IK rödvit - IK Brage vit Idunvallen
2019-08-04 17:15 Falu BS FK Blå - IF Tunabro röd Kopparvallen B 7-manna
2019-08-10 10:00 Avesta AIK blåvit - Smedjebackens FK Avestavallen D
2019-08-10 16:00 IF Tunabro röd - Ludvika FK Gyllevallen
2019-08-11 00:00 IK Brage vit - Östansbo IS Blå Domnarvsvallen
2019-08-11 17:30 Dalsom Förening - Falu BS FK Blå ABB Arena Konstgräs
2019-08-15 18:30 Östansbo IS Blå - Islingby IK rödvit Björkliden C 7-manna
2019-08-16 18:00 Ludvika FK - Dalsom Förening ABB Arena Konstgräs
2019-08-17 11:00 Smedjebackens FK - IF Tunabro röd Herosvallen
2019-08-17 15:00 Islingby IK rödvit - Falu BS FK Blå Idunvallen
2019-08-18 14:15 Falu BS FK Blå - IK Brage vit Kopparvallen B 7-manna
2019-08-21 00:00 IK Brage vit - Ludvika FK Domnarvsvallen
2019-08-21 16:00 Dalsom Förening - Smedjebackens FK ABB Arena Konstgräs
2019-08-23 18:00 Ludvika FK - Islingby IK rödvit ABB Arena Konstgräs
2019-08-23 18:00 Avesta AIK blåvit - Dalsom Förening Avestavallen D
2019-08-24 11:00 Smedjebackens FK - IK Brage vit Herosvallen
2019-08-25 14:15 Falu BS FK Blå - Östansbo IS Blå Kopparvallen B 7-manna
2019-08-25 15:00 IF Tunabro röd - Avesta AIK blåvit Gyllevallen
2019-08-30 17:00 Östansbo IS Blå - Ludvika FK Björkliden C 7-manna
September
2019-09-01 00:00 IK Brage vit - Avesta AIK blåvit Domnarvsvallen
2019-09-01 15:00 Dalsom Förening - IF Tunabro röd ABB Arena Konstgräs
2019-09-01 17:30 Islingby IK rödvit - Smedjebackens FK Idunvallen
2019-09-06 18:00 Ludvika FK - Falu BS FK Blå ABB Arena Konstgräs
2019-09-07 11:00 Smedjebackens FK - Östansbo IS Blå Herosvallen
2019-09-07 11:30 Avesta AIK blåvit - Islingby IK rödvit Avestavallen D
2019-09-08 16:00 IF Tunabro röd - IK Brage vit Gyllevallen
2019-09-14 11:00 Östansbo IS Blå - Avesta AIK blåvit Björkliden A 7-manna
2019-09-14 15:00 Islingby IK rödvit - IF Tunabro röd Idunvallen
2019-09-15 00:00 IK Brage vit - Dalsom Förening Domnarvsvallen
2019-09-15 14:15 Falu BS FK Blå - Smedjebackens FK Kopparvallen B 7-manna
2019-09-21 11:00 Smedjebackens FK - Ludvika FK Herosvallen
2019-09-22 13:00 IF Tunabro röd - Östansbo IS Blå Gyllevallen
2019-09-22 13:00 Dalsom Förening - Islingby IK rödvit ABB Arena Konstgräs
2019-09-22 14:15 Falu BS FK Blå - Avesta AIK blåvit