Bollstanäs IP 226 (plan 226)

Anläggning
Bollstanäs IP
Adress
(Bollstanäs skola), Borgbyvägen/ Stora Vägen, 19468 UPPLANDS VÄSBY
Zon
NORDVÄST Bro-Järfälla-Sollentuna-UpplandsVäsby-Solna-Sundbyberg-Spånga-Västerort-Ekerö-Kungsholmen-Essinge
Kommun
Upplands Väsby
Telefon
08-59081185 
Plantyp
5 mot 5 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja
Omklädningsrum
2 st
Dusch
Ja
Toalett
Ja
Domarrum
Ja
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Bollstanäs IP 226

(Bollstanäs skola), Borgbyvägen/ Stora Vägen, 19468 UPPLANDS VÄSBY
59.50053, 17.95891
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2019-09-25 18:30 P12- 6 Bollstanäs SK 1:2 - Hässelby SK FF 1 Bollstanäs IP 22
2019-09-25 20:00 P18-kval till U19 Bollstanäs SK 1 - IFK Österåker FK 1 Bollstanäs IP 1
2019-09-27 17:30 P12-13 Bollstanäs SK Grön 3 - Täby United FC Röd Bollstanäs IP 22
2019-09-27 18:45 P12-15 Bollstanäs SK Grön 1 - Vasalunds IF United 1 Bollstanäs IP 22
2019-09-27 18:45 P12- 2 Bollstanäs SK 1:1 - Bele Barkarby FF 6 Bollstanäs IP 21
2019-09-27 20:00 F12- 4 Bollstanäs SK Gul - Vallentuna BK DF Röd Bollstanäs IP 21
2019-09-27 20:00 Herrar 4 Norra Bollstanäs SK - Husby FF Bollstanäs IP 1
2019-09-28 08:30 F 9- 4 Bollstanäs SK Gul - Kista SC KFUM BLÅ Bollstanäs IP 215
2019-09-28 08:30 P 9- 8 Bollstanäs SK 1 Gul - IFK Lidingö FK 12 blå Bollstanäs IP 226
2019-09-28 09:30 F 9- 1 Bollstanäs SK Vit - IK Frej Täby FK 2 Bollstanäs IP 215
2019-09-28 09:30 P 9- 1 Bollstanäs SK 3 Grön - IFK Vaxholm Blå 2 Bollstanäs IP 225
2019-09-28 11:00 F11- 4 Bollstanäs SK Grön - Bele Barkarby FF 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-28 11:00 P12- 4 Bollstanäs SK Svart 1 - IFK Lidingö FK 17 Bollstanäs IP 22
2019-09-28 12:00 F14- 1A Bollstanäs SK 1 - Täby FK 31 Bollstanäs IP 1
2019-09-28 12:15 P12-29 Bollstanäs SK Gul 2 - Bele Barkarby FF 1 Bollstanäs IP 22
2019-09-28 12:15 F10- 4 Bollstanäs SK Vit - Spånga IS FK 3 Bollstanäs IP 21
2019-09-28 13:30 F10-10 Bollstanäs SK Grön - Viggbyholms IK FF Vit Bollstanäs IP 21
2019-09-28 13:30 P11-13 Bollstanäs SK 1 Grön - Täby FK 62 Bollstanäs IP 22
2019-09-28 14:00 P14- 3A Bollstanäs SK 3 - Djurgårdens IF FF 6 Bollstanäs IP 1
2019-09-28 14:45 P11- 5 Bollstanäs SK 23 Röd - Sollentuna FK 20 Bollstanäs IP 22
2019-09-28 14:45 P10-10 Bollstanäs SK 2 Grön - Rotebro IS FF 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-28 16:00 P10-11 Bollstanäs SK 2 Vit - Täby FK 91 Bollstanäs IP 21
2019-09-28 16:00 P11-14 Bollstanäs SK 23 Vit - IFK Vaxholm 1 Bollstanäs IP 22
2019-09-29 08:30 P 9- 7 Bollstanäs SK 3 Gul - Danderyds SK FF 6 Bollstanäs IP 226
2019-09-29 08:30 P 8- 6 Bollstanäs SK 1 Vit - IFK Stocksund 1 Bollstanäs IP 225
2019-09-29 09:30 P 8- 2 Bollstanäs SK 2 Vit - Viggbyholms IK FF Svart Bollstanäs IP 226
2019-09-29 09:30 P 9-11 Bollstanäs SK 2 Gul - Bele Barkarby FF Orange 1 Bollstanäs IP 215
2019-09-29 09:30 F 8- 1 Bollstanäs SK Gul - Runby IF 1 Bollstanäs IP 225
2019-09-29 10:45 P10- 4 Bollstanäs SK 1 Blå - Vasalunds IF U Bollstanäs IP 21
2019-09-29 12:00 P10-12 Bollstanäs SK 1 Grön - Bele Barkarby FF 2:1 Bollstanäs IP 21
2019-09-29 12:00 P10-29 Bollstanäs SK 1 Vit - Sollentuna FK 18 Bollstanäs IP 22
2019-09-29 14:00 Div 1 Norra Svealand, damer Bollstanäs SK - Gamla Upsala SK Bollstanäs IP 1
2019-09-29 15:00 P13- 3B Bollstanäs SK 23 - Täby FK 21 Bollstanäs IP 2
2019-09-29 16:30 P16 Nationell A4 Bollstanäs SK - Västerås SK FK Bollstanäs IP 1
2019-09-29 16:30 P13- 4A Bollstanäs SK 24 - Rydbo IF 2 Bollstanäs IP 2
2019-09-29 18:00 F13- 2A Bollstanäs SK 3 - IFK Vaxholm 1 Bollstanäs IP 2
Oktober
2019-10-04 18:30 F14- 2B Bollstanäs SK 2 - Sundbybergs IK Grön Bollstanäs IP 2
2019-10-05 12:00 F14- 1A Bollstanäs SK 1 - IFK Österåker FK 1 Bollstanäs IP 1
2019-10-06 12:00 F13- 1A Bollstanäs SK 1 - Sollentuna FK 4 Bollstanäs IP 2
2019-10-06 13:30 F13- 2B Bollstanäs SK 2 - IF Brommapojkarna 6 Bollstanäs IP 2
2019-10-06 16:00 P18-kval till U19 Bollstanäs SK 1 - Viggbyholms IK FF Bollstanäs IP 1
2019-10-06 16:30 P13- 3C Bollstanäs SK 13 - Sundbybergs IK Orange Bollstanäs IP 2
2019-10-11 19:00 P16- 1A Bollstanäs SK 1 - Sollentuna FK 1 Bollstanäs IP 1
2019-10-12 12:00 P14- 4B Bollstanäs SK 4 - FC Djursholm 2 Bollstanäs IP 1
2019-10-12 14:00 F15- 2B BSK/RIS - Ekerö IK Bollstanäs IP 1
2019-10-12 16:00 P16- 3A Bollstanäs SK 3 - FC Djursholm 2 Bollstanäs IP 1
2019-10-13 12:00 F13- 2A Bollstanäs SK 3 - IFK Stocksund 2 Bollstanäs IP 2
2019-10-13 12:00 P14- 3A Bollstanäs SK 3 - Danderyds SK FF 2 Bollstanäs IP 1
2019-10-13 14:00 P14- 1A Bollstanäs SK 1 - Täby FK FA Bollstanäs IP 1
2019-10-13 15:00 P13- 3B Bollstanäs SK 23 - Sollentuna FK 18 Bollstanäs IP 2
2019-10-16 20:15 P18-kval till U19 Bollstanäs SK 1 - Älta IF 1 Bollstanäs IP 1
2019-10-19 16:00 P17- 3A Bollstanäs SK 3 - Täby FK 1 Bollstanäs IP 1
2019-10-20 12:00 F13- 1A Bollstanäs SK 1 - Boo FF 1 Bollstanäs IP 2
2019-10-20 13:30 P13- 2B Bollstanäs SK 12 - IFK Lidingö FK 2 vit Bollstanäs IP 2
2019-10-20 15:00 P13- 4A Bollstanäs SK 24 - Kungsängens IF 2 Bollstanäs IP 2
2019-10-20 20:00 P14- 1A Bollstanäs SK 1 - Sollentuna FK 1 Bollstanäs IP 1