Landskrona IP A-plan (plan 1)

Anläggning
Landskrona IP
Adress
26180 LANDSKRONA
Zon
Landskronazonen
Kommun
Landskrona
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Naturgräs 
Belysning
Ja (800 lux)
Storlek
105x65 m
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Landskrona IP A-plan

26180 LANDSKRONA
55.88994, 12.83764
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
April
2019-04-05 19:30 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Kristianstad FC Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-06 10:30 P14 Nordvästra C, vår BK Landora blå - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-04-06 12:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Furulunds IK Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-06 16:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - IFK Osby Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-07 11:30 HJ Div.3 Södra, vår BK Landora - Skanör Falsterbo IF Landskrona IP C-plan
2019-04-07 14:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Bjuvstorps FF Landskrona IP B-plan
2019-04-07 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - FC Trollhättan Landskrona IP A-plan
2019-04-13 10:00 P9 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Helsingborgs IF blå Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-04-13 11:00 P11 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - IF Lödde svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-13 13:00 P15 Skåneserie B, vår Landskrona BoIS - Ystads IF FF vit Landskrona IP C-plan
2019-04-14 10:00 P10 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - IK Wormo blå Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-14 11:30 P12 Nordvästra C3, vår BK Landora - Maglasäte IF gul Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-15 19:00 HR Div.3 Västra BK Landora - Gantofta IF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-17 18:30 P16 Nationell Grupp 2 Landskrona BoIS - Qviding FIF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-18 19:30 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Ängelholms FF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-19 10:30 P14 Skåneserie Västra, vår BK Landora röd - Staffanstorp United FC Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-04-19 18:30 HR Div.2 Mellersta FK Besa - Ljungbyheds IF Landskrona IP C-plan
2019-04-20 10:00 P9 Nordvästra C3, vår BK Landora - Kågeröds BoIF Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-04-20 10:00 P14 Nordvästra C, vår BK Landora blå - Ödåkra IF Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-04-20 12:00 P13 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Borstahusens BK 1 Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-04-20 13:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Perstorp Bälinge IK Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-20 16:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - BK Olympic Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-21 11:00 P14 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Spanska Akademin FF röd Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-04-21 14:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Ödåkra IF Landskrona IP B-plan
2019-04-21 14:00 P16 Nationell Grupp 2 Landskrona BoIS - Örgryte IS FF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-22 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Oskarshamns AIK Landskrona IP A-plan
2019-04-25 19:30 HJ Div.3 Södra, vår BK Landora - Kvarnby IK 3 Landskrona IP C-plan
2019-04-26 19:30 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - BK Höllviken Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-27 10:00 P9 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Ramlösa Södra IF blå Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-04-27 11:00 P11 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Eskilsminne IF gul Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-27 13:00 P15 Skåneserie B, vår Landskrona BoIS - Eskilsminne IF 1 Landskrona IP C-plan
2019-04-27 14:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Fortuna FF Landskrona IP B-plan
2019-04-28 10:00 P10 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Helsingborgs IF vit Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-28 12:00 P12 Nordvästra C3, vår BK Landora - Trollenäs IF Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-04-28 13:00 HR Div.3 Västra BK Landora - Häljarps IF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-04-28 14:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Varbergs BoIS FC Landskrona IP F-plan konstgräs
Maj
2019-05-01 11:00 P14 Skåneserie Västra, vår BK Landora röd - Bjärreds IF svart Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-01 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Tvååkers IF Landskrona IP A-plan
2019-05-04 10:15 P14 Nordvästra C, vår BK Landora blå - Skäldervikens IF Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-04 12:00 P13 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Helsingborgs IF 1 Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-04 12:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Glumslövs FF Landskrona IP B-plan
2019-05-05 11:00 P14 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - IF Lödde Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-05 14:00 P16 Nationell Grupp 2 Landskrona BoIS - Kinna IF Landskrona IP C-plan
2019-05-05 16:00 HJ Div.3 Södra, vår BK Landora - Staffanstorp United FC 2 Landskrona IP C-plan
2019-05-06 19:00 HR Div.3 Västra BK Landora - Ramlösa Södra IF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-05-10 19:30 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - IFK Fjärås Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-05-11 10:00 P9 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Eskilsminne IF gul Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-05-11 11:00 P11 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Helsingborgs IF vit Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-11 13:00 P15 Skåneserie B, vår Landskrona BoIS - Ängelholms FF Landskrona IP C-plan
2019-05-11 14:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Kullavägens BK Landskrona IP B-plan
2019-05-11 15:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Lunds BK Landskrona IP A-plan
2019-05-12 10:00 P10 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Helsingborgs IF svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-12 11:30 P12 Nordvästra C3, vår BK Landora - Marieholms IS Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-12 14:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - IF Limhamn Bunkeflo Landskrona IP B-plan
2019-05-12 15:00 HR Div.2 Mellersta FK Besa - Furulunds IK Landskrona IP C-plan
2019-05-18 10:00 P9 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Fortuna FF röd Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 10:15 P14 Skåneserie Västra, vår BK Landora röd - Kvarnby IK Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-18 12:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Billeberga GIF Landskrona IP B-plan
2019-05-18 12:00 P13 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Ramlösa Södra IF svart Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-19 10:30 P14 Nordvästra C, vår BK Landora blå - Glumslövs FF Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-19 14:00 P16 Nationell Grupp 2 Landskrona BoIS - GAIS Landskrona IP C-plan
2019-05-19 16:00 HJ Div.3 Södra, vår BK Landora - Oxie SK Landskrona IP C-plan
2019-05-20 19:00 HR Div.3 Västra BK Landora - Medina IF 2 Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-05-22 19:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - IK Wormo Landskrona IP B-plan
2019-05-25 10:00 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Varbergs BoIS FC Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-05-25 11:00 P11 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Perstorp Bälinge IK Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-25 12:30 P12 Nordvästra C3, vår BK Landora - Eslövs BK svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-25 13:00 P15 Skåneserie B, vår Landskrona BoIS - Trelleborgs FF blå Landskrona IP C-plan
2019-05-25 14:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - IF Lödde Landskrona IP B-plan
2019-05-26 10:00 P10 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Vikens IK blå Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-05-26 11:00 P14 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Höganäs BK Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-26 11:30 P9 Nordvästra C3, vår BK Landora - IK Wormo blå Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-05-26 13:00 P16 Nationell Grupp 2 Landskrona BoIS - Vinbergs IF Landskrona IP C-plan
2019-05-26 15:00 HR Div.2 Mellersta FK Besa - Svalövs BK Landskrona IP C-plan
2019-05-26 15:00 HJ Div.3 Södra, vår BK Landora - Häljarps IF Landskrona IP H-plan
2019-05-29 19:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Svalövs BK Landskrona IP B-plan
2019-05-30 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Assyriska Turabdin IK Landskrona IP A-plan
Juni
2019-06-01 14:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Tågarps AIK Landskrona IP B-plan
2019-06-02 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Kristianstad FC Landskrona IP A-plan
2019-06-06 13:00 HR Div.3 Västra BK Landora - Dösjöbro IF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-06-07 19:30 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Falkenbergs FF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-06-08 10:00 P14 Nordvästra C, vår BK Landora blå - Färingtofta IK/Norra Rörums GIF Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-06-08 11:30 P13 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Åstorps FF vit Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-06-08 13:00 P15 Skåneserie B, vår Landskrona BoIS - Helsingborgs IF Landskrona IP C-plan
2019-06-09 12:30 P14 Skåneserie Västra, vår BK Landora röd - Linero IF röd Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-06-09 13:00 P16 Nationell Grupp 2 Landskrona BoIS - Ängelholms FF Landskrona IP C-plan
2019-06-09 14:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Eskilsminne IF Landskrona IP B-plan
2019-06-09 16:30 HA Div.5 Västra BK Landora - Harlösa IF Landskrona IP B-plan
2019-06-15 10:00 P9 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Helsingborgs IF röd Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-06-15 11:00 P11 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Hittarps IK Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-06-15 12:00 P9 Nordvästra C3, vår BK Landora - Billeberga GIF Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-06-15 15:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Skövde AIK Landskrona IP A-plan
2019-06-16 10:00 P10 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Eskilsminne IF gul Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-06-16 11:00 P14 Nordvästra A, vår Landskrona BoIS - Furulunds IK gul Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-06-16 12:00 P12 Nordvästra C3, vår BK Landora - IK Wormo vit Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-06-16 15:00 HR Div.2 Mellersta FK Besa - Kågeröds BoIF Landskrona IP C-plan
2019-06-20 19:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Borstahusens BK Landskrona IP B-plan
2019-06-23 14:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Vejby IF Landskrona IP B-plan
2019-06-29 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Utsiktens BK Landskrona IP A-plan
Juli
2019-07-28 13:00 P16 Nationell Grupp 2 Landskrona BoIS - Lunds BK Landskrona IP C-plan
Augusti
2019-08-01 19:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Kristianstad FC Landskrona IP B-plan
2019-08-02 19:30 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Varbergs GIF FK Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-08-06 19:00 HR Div.3 Västra BK Landora - Billeberga GIF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-08-11 13:00 P16 Nationell Grupp 2 Landskrona BoIS - Halmstads BK Landskrona IP C-plan
2019-08-11 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Ljungskile SK Landskrona IP A-plan
2019-08-14 19:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Ljungbyheds IF Landskrona IP B-plan
2019-08-16 18:30 HR Div.2 Mellersta FK Besa - Höörs IS Landskrona IP C-plan
2019-08-18 14:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Klippans FF Landskrona IP B-plan
2019-08-21 18:30 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Falkenbergs FF Landskrona IP B-plan
2019-08-23 19:30 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Vellinge IF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-08-25 12:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Marieholms IS Landskrona IP B-plan
2019-08-25 15:00 HR Div.2 Mellersta FK Besa - Hörby FF Landskrona IP C-plan
2019-08-25 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - IFK Värnamo Landskrona IP A-plan
2019-08-31 14:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Åstorps FF Landskrona IP B-plan
September
2019-09-01 13:00 P16 Nationell Grupp 2 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF Landskrona IP C-plan
2019-09-01 13:00 HR Div.3 Västra BK Landora - Ekeby GIF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-09-01 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Åtvidabergs FF Landskrona IP A-plan
2019-09-06 19:30 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - IF Limhamn Bunkeflo Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-09-07 12:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Stehags AIF Landskrona IP B-plan
2019-09-08 14:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Lunds BK Landskrona IP B-plan
2019-09-08 15:00 HR Div.2 Mellersta FK Besa - Borstahusens BK Landskrona IP C-plan
2019-09-15 14:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Ekets GoIF Landskrona IP B-plan
2019-09-15 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - IK Oddevold Landskrona IP A-plan
2019-09-16 19:00 HR Div.3 Västra BK Landora - Helsingborgs Östra IF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-09-20 19:30 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - FK Karlskrona Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-09-21 14:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Bjärreds IF Landskrona IP B-plan
2019-09-22 12:00 HA Div.5 Västra BK Landora - Trollenäs IF Landskrona IP B-plan
2019-09-22 15:00 HR Div.2 Mellersta FK Besa - IK Wormo Landskrona IP C-plan
2019-09-28 13:00 HA Div.4 Nordvästra FK Besa - Kågeröds BoIF Landskrona IP B-plan
2019-09-29 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Torns IF Landskrona IP A-plan
Oktober
2019-10-01 19:00 HR Div.3 Västra BK Landora - BK Fram Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-10-05 14:00 P19 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - IFK Hässleholm Landskrona IP E-plan konstgräs
2019-10-06 15:00 P17 Div.1 - Region 1 Landskrona BoIS - Mjällby AIF Landskrona IP F-plan konstgräs
2019-10-20 16:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Eskilsminne IF Landskrona IP A-plan
November
2019-11-02 14:00 Div 1 Södra, herrar Landskrona BoIS - Lindome GIF Landskrona IP A-plan